Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kalandjátékokról általában


Stampede

Recommended Posts

Stampede

nekem meg nem szóltál...grr xD

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
borz2

IPB Image

lool, ez a kép nem ismerős valakinek? :D :ph34r:

Hát igen.

Cseppet nagy hatást gyakorolhatott a Fahrenheit annak a fickónak aki ezt rajzolta. :smile:

Ez jó dolog, mármint a "nagy hatás"

De csak nem kellene lenyúlni.

Link to comment
Share on other sites

Trishtan

Borz most lebuktál, hogy merre jársz az AG helyett :lol:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

egy nagyon szép dolgot tapasztalok a kalandjátékoknál: nagyon sokat, átportolnak wii-re is a frisebb point and click-ekből! pl lesz a tunguska, egy agatha cristi játék, meg a runaway 2 is wii-re! jó lenne hogyha a legnagyobb címek arra is kijönnének. igaz az irányítás majdnem tök ugyanaz lenne, de legalább még egy platform van (ds-n is vannak kaland játékok! csak mind japán stílus) point and click kaland :smile::rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

az a stílus igen is jó wii-re :D jó ötletnek tartom, talán nagyobb lesz az érdeklődés :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mariachi

Szerintetek lesz majd psychonauts 2 ? Remek játék volt az első rész, megérdemelne egy folytatást. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Szerintetek lesz majd psychonauts 2 ? Remek játék volt az első rész, megérdemelne egy folytatást. :unsure:

Nem hiszem :\ Most, hogy eszembejuttattad, viszont iszonyú nagy kedvem lett elővenni az első részt...főleg mivel nem tudtam befejezni a "Grass Nagy 2006-os Adatvesztése" előtt :\

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Én most fejeztem be, 56os szintig jutottam, kár, hogy rövid. :smile:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Én most fejeztem be, 56os szintig jutottam, kár, hogy rövid. :smile:

Annyira nem...én elég rendesen elmélyültem benne, de még csak a pszichiátrián másztam bele az első emberbe. Onnan nemtom mennyi van még, de ez nem kis játékidő volt eddig (és nem is akadtam el túlzottan benne).

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Mondjuk én már egyszer végigtoltam, így 8 óra volt, úgy, hogy gyűjtögettem a pókhálókat, emlékképeket, mindent, és mivel remek játék ez az idő hamar elmegy. Edgar agya zseniális, talán csak a waterloo közelíti meg. :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Mondjuk én már egyszer végigtoltam, így 8 óra volt, úgy, hogy gyűjtögettem a pókhálókat, emlékképeket, mindent, és mivel remek játék ez az idő hamar elmegy. Edgar agya zseniális, talán csak a waterloo közelíti meg. :D

Én a színházast és a tejesember agyát bírtam legjobban. Ott jött elő leginkább a készítők zsenialitása.

Egyébként felraktam újból, már toltam is kicsit :D Jó lenne 100%-ra vinni.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Én most fejeztem be, 56os szintig jutottam, kár, hogy rövid. :smile:

Hmm, 56-os szinttel fejezted be? Most fejeztem be Waterloot (ez valami istentelen betyár jó volt :sleep:) és már 51-es vagyok. Hátravan még a bikaviadalos csávó és a színésznõ is, onnan meg gondolom még lesz legalább egy agy...

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Óóó Edgar elborúlt agya a legjobb... :rolleyes: Lesz még egy agy, de az már nagyon a vége. Én úgy emlékeztem, hogy ha végivittem, lehet szabadon mászkálni, a táborban így nem gyûjtögettem olyan szorgosan, mint kiderült tévedtem.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Óóó Edgar elborúlt agya a legjobb... :rolleyes: Lesz még egy agy, de az már nagyon a vége. Én úgy emlékeztem, hogy ha végivittem, lehet szabadon mászkálni, a táborban így nem gyûjtögettem olyan szorgosan, mint kiderült tévedtem.

Edgar az a torreádor? Régen azon mentem...akkor elvileg a régi mentésem az utolsó elõtti agynál veszett el :rolleyes: Gyönyörû. Na mindegy, ma vagy holnap szerintem befejezem.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ez az utolsó agy de idegesítõ :\ Majd holnap elõveszem lenyugodva...

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Egyébként nem is egy agy, hanem mindjárt kettõ. De aki így csinálta meg a húscirkuszt, khmm... anyukáját. :D Végsõ bossról nem is beszélve, még szerencse, hogy sok agyam volt, de egy ütés és le megy 3.. ^^

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Egyébként nem is egy agy, hanem mindjárt kettõ. De aki így csinálta meg a húscirkuszt, khmm... anyukáját. :D Végsõ bossról nem is beszélve, még szerencse, hogy sok agyam volt, de egy ütés és le megy 3.. ^^

Ez az utolsó pálya nagyon szemét :\ A hülye kölyköt szétkapják a mutáns nyuszik, én meg állandóan melléugrok...vagy mikor végre sikerül elérni az egyik helyet, akkor pont leölik :rolleyes: Nem adom fel...de ez eszméletlen mocsok lett, fõleg, hogy elõtte ennyiszer összesen nem haltam meg!

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

olvasva a Psychonautsos értékelésed grass, be akartam szerezni a gamet, mert csak a demót vittem végig, de sajna nem találtam.. majd holnap jobban körülnézek, több kevesebb sikerrel:unsure: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

olvasva a Psychonautsos értékelésed grass, be akartam szerezni a gamet, mert csak a demót vittem végig, de sajna nem találtam.. majd holnap jobban körülnézek, több kevesebb sikerrel:unsure: :rolleyes:

Pedig van az sok helyen :D Egyébként meg nyugodtan ülj csak neki, nem fogod megbánni B)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Pedig van az sok helyen :D Egyébként meg nyugodtan ülj csak neki, nem fogod megbánni B)

rátaláltam pár helyen, de olyan lassú :S (nem a játékmenet xD :tongue: ha érted mire gondolok :D :rolleyes: :ph34r: )

Link to comment
Share on other sites

Lendova

azt a zselé, ennyi kaland gamma topic van itt csak??? :blink:

már kerestem volna 1et

na mind1, meglesz a Secret Files Tunguska, kiváncsian várom, ha király lesz, akkor biza csinálok neki 1 topic-ot :smile:

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

azt a zselé, ennyi kaland gamma topic van itt csak??? :blink:

már kerestem volna 1et

na mind1, meglesz a Secret Files Tunguska, kiváncsian várom, ha király lesz, akkor biza csinálok neki 1 topic-ot :smile:

Az lesz, szóval gondolkodhatsz a nyitószövegen. :D A Tunguska 2006 legjobb kalandjátéka nálam.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

rátaláltam pár helyen, de olyan lassú :S (nem a játékmenet xD :tongue: ha érted mire gondolok :D :rolleyes: :ph34r: )

Hmm, nekem pedig régi gépemen is elég jól muzsikált...Mafia II elõtt azért rendelj be egy új gépsast :D (már ha jóra gondoltam amire gondoltál, hogy mire gondoljak)

Link to comment
Share on other sites

Lendova

Az lesz, szóval gondolkodhatsz a nyitószövegen. :D A Tunguska 2006 legjobb kalandjátéka nálam.

baba B)

mát ki vagyok éhezve vmi jó kis story-ra :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...