Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Benoit Sokal játékai


szazolgab

Recommended Posts

Kris-T

Hali! A kolostorba vagyok lehúzogattam a kampóval a lógó gyertyatartó cuccokat kinyílt az ablak amibe be kell tenni a mamutos üveg tallért. Na most megnéztem a végigjátszást azt írja hogy idézem: "az ablakocska szárnyait addig mozgassuk, amíg az meg nem világítja a szemközti falat, és láthatóvá nem válik a titkot rejtő gomb". Na szóval. MINDIG megvilágítja a szemben lévő falat ugye. És bárhogy állítgatom a szárnyait nem történik semmi, nem látok semmiféle gombot sehol. Márpedig be kéne jutnom mert anélkül nem tudok tovább menni mert ha megcsinálom a gyógyfüves gyertyát akkor ugye ahhoz kell a Youkol cucc amibe bele kell tenni. Ja amúgy egyszer meg magától bezáródott az ablak akkor meg egyáltalán nem világított semmit... és nem volt akkor se semmiféle rohadt gomb szal ha valaki tud segíteni akkor legyen szíves mert mingyár megőrülök ettől a ****tól

A sorrend-alsó-bal-felső-jobb szárny

Link to comment
Share on other sites

Deltahorcsog

kösz!! örök hála barátom :D

Link to comment
Share on other sites

Kris-T

kösz!! örök hála barátom :D

Nem vagyok a barátod... :wink:

Link to comment
Share on other sites

medusam

Hi nekem is lenne 1 kis problémám még nagyon az elején amikor fel keéne huzni a vonatot legalábbis a végigjátszás ezt írja de én hiába tekerem csak kijön vmi bot és nem csinál semmit beszéltem mindenkivel de csak annyit mondanak h huzzam fel a vonatot nem tudjátok mi lehet a probléma? vagy csak én vagyok vak? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Hi nekem is lenne 1 kis problémám még nagyon az elején amikor fel keéne huzni a vonatot legalábbis a végigjátszás ezt írja de én hiába tekerem csak kijön vmi bot és nem csinál semmit beszéltem mindenkivel de csak annyit mondanak h huzzam fel a vonatot nem tudjátok mi lehet a probléma? vagy csak én vagyok vak? :unsure:

Húzd meg a tekerő meletti kart.

Link to comment
Share on other sites

labu

Hello!

Ott tartok, hogy le kell húzni a gyertyákat és utánna kinyílik egy ablak aminek van négy szárnya nálam a fény iránya akkor változik ha ilyen irányban mozdítom a szárnyakat: -> a négy lehetőségből háromnál meg is

<-

világítja a falat de semelyiknél sem látom a gombot(ill. látom csak nem tudok vele mit csinálni), lehet hogy ott a gond hogy nem raktam bele a mamutos tallért de nem is tudom. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Kris-T

Hello!

Ott tartok, hogy le kell húzni a gyertyákat és utánna kinyílik egy ablak aminek van négy szárnya nálam a fény iránya akkor változik ha ilyen irányban mozdítom a szárnyakat: -> a négy lehetőségből háromnál meg is

<-

világítja a falat de semelyiknél sem látom a gombot(ill. látom csak nem tudok vele mit csinálni), lehet hogy ott a gond hogy nem raktam bele a mamutos tallért de nem is tudom. :sad:

A szárnyak sorrendje-alsó-bal-felső-jobb

Link to comment
Share on other sites

labu

A szárnyak sorrendje-alsó-bal-felső-jobb

Azt tudom de nem történik semmi csak megvilágítja a falat és látszik a gomd de nem tudok vele mit csinálni. A mamutos tallért mikor kell behelyezni?

Link to comment
Share on other sites

Kris-T

Azt tudom de nem történik semmi csak megvilágítja a falat és látszik a gomd de nem tudok vele mit csinálni. A mamutos tallért mikor kell behelyezni?

A tallért bele teszed az ablakba és utána forgatod a szárnyakat.

Link to comment
Share on other sites

labu

A tallért bele teszed az ablakba és utána forgatod a szárnyakat.

Sikerült. Először ki kell nézni és úgy bele a tallért. Kössz a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

balu9999

Üdv!

Elakadtam a Syberia 2-ben.A kolostorban vagyok.Meg kell gyógyitanom az öreget de nem tudok tovább menni a könyvtárban lévő rejtvénynél.A gyertyákat már meggyújtottam de a kinyiló kis ablakkal nem boldogulok.Hiába próbálom áltigatni csak félig csokódik be és nem mutatja meg a fénsugár , hogy hol a rejtett kapcsoló.Hogyan álítsam be a 4 kapcsólót?

Köszi

Link to comment
Share on other sites

Kris-T

Üdv!

Elakadtam a Syberia 2-ben.A kolostorban vagyok.Meg kell gyógyitanom az öreget de nem tudok tovább menni a könyvtárban lévő rejtvénynél.A gyertyákat már meggyújtottam de a kinyiló kis ablakkal nem boldogulok.Hiába próbálom áltigatni csak félig csokódik be és nem mutatja meg a fénsugár , hogy hol a rejtett kapcsoló.Hogyan álítsam be a 4 kapcsólót?

Köszi

Olvass vissza,megkapod a választ. :smile:

Link to comment
Share on other sites

balu9999

Olvass vissza,megkapod a választ. :smile:

Szia

Köszi.azt hittem , hogy a tallért a megvilágított kapcsolóba kell bele rakni.

Link to comment
Share on other sites

pocakpocok

Sziasztok!

Nekem egy óriási problémám van! Megvettem az újsággal a múlt hónapban a Syberia II játékot, de nem tudom elindítani. Teljesen tele van a lemez a tulajdonságok alapján, de mikor megnyitom csak a nagy semmi tárul elém. Mit lehet ilyenkor tenni? Járt már így valaki? :sad:

Előre is köszi a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

balu9999

Üdv!

Na a rejtett kapcsolót megtaláltam de nem tudom megcsinálni a gazos gyertyát.Sírkőről levágtam a gazt és bele raktam a gyertya főző üstbe de nem tudok csinálni gyertyát mert nincs viaszom.Honnan szerzek viaszt?Már felkutattam az egész kolostort de nem találok semmit amit belerakhatnék még az üstbe.

Köszi

Link to comment
Share on other sites

kid8

Üdv!

Na a rejtett kapcsolót megtaláltam de nem tudom megcsinálni a gazos gyertyát.Sírkőről levágtam a gazt és bele raktam a gyertya főző üstbe de nem tudok csinálni gyertyát mert nincs viaszom.Honnan szerzek viaszt?Már felkutattam az egész kolostort de nem találok semmit amit belerakhatnék még az üstbe.

Köszi

a viaz már alapból benne van a gépben csak meg kell nyitni a csapot :wink:

Link to comment
Share on other sites

balu9999

a viaz már alapból benne van a gépben csak meg kell nyitni a csapot :wink:

Hiába próbálom megnyitni a csapot azt írja ki , hogy valami hiányzik belölle.Nem az a problémám , hogy nem tudom mit kine megnyitni , hanem , hogy nem kapok gyergyát ha megnyitom a csapot.Vagyis meg sem tudom nyitni a csapot mert mindig az elöbbi üzenetet kapom gyertya hejett.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Sziasztok!

Nekem egy óriási problémám van! Megvettem az újsággal a múlt hónapban a Syberia II játékot, de nem tudom elindítani. Teljesen tele van a lemez a tulajdonságok alapján, de mikor megnyitom csak a nagy semmi tárul elém. Mit lehet ilyenkor tenni? Járt már így valaki? :sad:

Előre is köszi a segítséget!

Nme tudom, talán írj a terjesztes@idg.hu címre.

Link to comment
Share on other sites

Tom575

A jobb felső csalit próbáld.

köszi :smile:

Link to comment
Share on other sites

balu9999

Hiába próbálom megnyitni a csapot azt írja ki , hogy valami hiányzik belölle.Nem az a problémám , hogy nem tudom mit kine megnyitni , hanem , hogy nem kapok gyergyát ha megnyitom a csapot.Vagyis meg sem tudom nyitni a csapot mert mindig az elöbbi üzenetet kapom gyertya hejett.

Halaki tud segíteni?

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Halaki tud segíteni?

úgy emlékszem, hogy az alapanyagokat tedd a tartályba és csukd be a gyertyaformát.

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

Sziasztok!

Nekem egy óriási problémám van! Megvettem az újsággal a múlt hónapban a Syberia II játékot, de nem tudom elindítani. Teljesen tele van a lemez a tulajdonságok alapján, de mikor megnyitom csak a nagy semmi tárul elém. Mit lehet ilyenkor tenni? Járt már így valaki? :sad:

Előre is köszi a segítséget!

én is jártam már úgy hogy nem volt jó egy cd, jeleztem, és pár napon belül küldtek egy másikat :smile:

Link to comment
Share on other sites

pocakpocok

Köszi a tanácsot! Ezt eddig azért nem próbáltam ki, mert a cd-ben a leírásban beleírták, hogy ilyenekért nem vállalnak felelősséget. De ha azt mondod, hogy már cseréltek ki cd-t, akkor megpróbálom. Amúgy, ha ez sem sikerülne, hol lehet megvenni? Olyan régóta és sok helyen kerestem már ezt a játékot!

Köszi még1x!

Link to comment
Share on other sites

balu9999

úgy emlékszem, hogy az alapanyagokat tedd a tartályba és csukd be a gyertyaformát.

Tudom , hogy bele kell rakni az alapanyagokat.De nincs viaszom és hiába nyitom meg a csapot nem ad gyertyát.Viaszt honnan szerzek?

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Tudom , hogy bele kell rakni az alapanyagokat.De nincs viaszom és hiába nyitom meg a csapot nem ad gyertyát.Viaszt honnan szerzek?

Viasz nem kell, de a gyógynövény megvan? A temetöből?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...