Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Benoit Sokal játékai

szazolgab
 Share

Recommended Posts

Regike22

Sziasztok! Én most kezdtem el játszani az elsõ résszel, de már az elején elakadtam! Nem tudok elindulni Barrockstadtból! Pedig megvan a kulcs is a zsilip vezérlõjéhez,de kód és a kar nincs meg!! Valaki tud segíteni? Köszi

• 3 months later...
Hartigan

Sziasztok! Én most kezdtem el játszani az első résszel, de már az elején elakadtam! Nem tudok elindulni Barrockstadtból! Pedig megvan a kulcs is a zsilip vezérlőjéhez,de kód és a kar nincs meg!! Valaki tud segíteni? Köszi

Találsz a vezérlő felett egy plakáton egy telefonszámot. A hosszas instrukcio sorozat utan sikertelen lesz a hivas. Ellenben megtudod h 4es a kapu száma és 2es a kapunyitas szama. Beütöd hogy 4,2 majd *-ot nyomsz. Szólsz az orosz csónakosoknak h induljanak meg, majd a parton követve őket vissza mész az irányítóhoz, most azt írod be hogy 4,1 és csillag. Kapu becsukódik hajó továbbhalad

• 2 months later...
Tacsyy199714

Szia!

Látom,te említetted a paradise-t,na meg,hogy bugos.Sajnos nálam is,de én késõbb akadok el.Nem tudom,sikerült-e végigjátszanod,vagy továbbjutnod benne,mert én is mentést szeretnék kunyerálni. ;)

Én már egy éve feltettem ezt a gámát,és azóta hol újra felteszem,aztán nem jutok tovább,leszedem...Ezt csinálom...Most már elszántam magam,hogy valahogy szerzek egy mentést,mert nem halhatok úgy meg,hogy nem játszom végig :D ,nekem nagyon tetszik a játék.Szóval,ha te,vagy valaki más esetleg tud segíteni,azt nagyon-nagyon-nagyon megköszönném!

Szia. nem tudom sikerült-e továbbjutnod a paradisébe, én most kezdtem és szintén ott akadtam el az utolsó palota jelenetnél. Egyszerûen nem mozdul Ann. Ha tudsz segíts . kösz Kovago12@fremail.hu

borz2

Szia. nem tudom sikerült-e továbbjutnod a paradisébe, én most kezdtem és szintén ott akadtam el az utolsó palota jelenetnél. Egyszerûen nem mozdul Ann. Ha tudsz segíts . kösz Kovago12@fremail.hu

Én annó végigtoltam de nem emlékszek már rá.

Végigjátszást próbáltál:

http://www.pclife.hu/vegigjatszasok/paradise

Trishtan

Végigjátszást próbáltál:

off:

Jéé Borz, téged sem láttam már rég óta :)

on: ez nem lehet valami bug?

borz2

off:

Jéé Borz, téged sem láttam már rég óta :)

on: ez nem lehet valami bug?

Már hogy én itt megjelentem? :D

Tacsyy199714

Végigjátszást próbáltál:

Szia . Próbáltam és javító pack- ot is tettem fel, most már onnan tovább jutottam , de a zamarat-i résznél ismét olyan mintha bugos lenne , nem enged sehova menni.Nem tudom mit csináljak .Te végig tudtad simán játszani??, szia

borz2

Szia . Próbáltam és javító pack- ot is tettem fel, most már onnan tovább jutottam , de a zamarat-i résznél ismét olyan mintha bugos lenne , nem enged sehova menni.Nem tudom mit csináljak .Te végig tudtad simán játszani??, szia

Nekem ment végig simán. Nemtom mi lehet a bibi. Lehet tényleg bugol. Lehet valami driver vagy francsetudja mi baja lehet. Sajnos el sem tudom képzelni milyen lehet a hiba. Nem mozdul vagy hogy nem lehet sehová menni?

Tacsyy199714

Nekem ment végig simán. Nemtom mi lehet a bibi. Lehet tényleg bugol. Lehet valami driver vagy francsetudja mi baja lehet. Sajnos el sem tudom képzelni milyen lehet a hiba. Nem mozdul vagy hogy nem lehet sehová menni?

Szia. Nem mozdul. egy ajtón kellett kijönni, és amikor kijöttem onnan nem mozdul. ha vissza kattintok az ajtóra akkor vissza enged , de nem fordul meg Ann , hanem úgy nyitja az ajtót mintha elõtte lenne , nem mögötte , vagyis a semmibe nyit ajtót.Húh , remélem jól magyaráztam . Ezt már csinálta az elején, de fel lett téve a javítás és onnan tovább engedett. Ha most vissza megyek a házba azt engedi , sõt kienged a terasz részre is , csak a házat nem bírom elhagyni. Pedig nagyon örültem a mikor elindult az elsõ megakadás után. :scare:

_z0LEe_

szerintem végig ilyen... én ezért végig sem bírtam játszani, annyiszor megakadt :S

próbálj meg egy késõbbi mentést letölteni valahonnan netrõl

Tacsyy199714

szerintem végig ilyen... én ezért végig sem bírtam játszani, annyiszor megakadt :S

próbálj meg egy késõbbi mentést letölteni valahonnan netrõl

szia. Tudnál segíteni , hogy honnan próbáljak mentést leszedni. Nem igazán vagyok otthon abba sem , hogy hova is kell a mentést betenni a játékba.Az az igazság , hogy az autós játékokat szeretem , ott nem volt még ilyen problémám, viszont a Benoit Sokal játékokat imádom, végigjátszottam már a Syberia 1-2 , a Sinking islandot , és most próbálnám az Amerzone-t, de a Paradise is tetszik.Köszi , hogy próbáltok segíteni. ;)

borz2

szia. Tudnál segíteni , hogy honnan próbáljak mentést leszedni. Nem igazán vagyok otthon abba sem , hogy hova is kell a mentést betenni a játékba.Az az igazság , hogy az autós játékokat szeretem , ott nem volt még ilyen problémám, viszont a Benoit Sokal játékokat imádom, végigjátszottam már a Syberia 1-2 , a Sinking islandot , és most próbálnám az Amerzone-t, de a Paradise is tetszik.Köszi , hogy próbáltok segíteni. ;)

Hát a mentésbe nem tudok sajna segíteni, foggalmam sincs merre találsz a neten. De ajánlom a google-t, az sokmindent megtalál. hátha.

Tacsyy199714

Hát a mentésbe nem tudok sajna segíteni, foggalmam sincs merre találsz a neten. De ajánlom a google-t, az sokmindent megtalál. hátha.

Sziasztok. Találtam egy linket , mentésnek írta , de nem tudom , hogy mit kell vele csinálni. Van valami ötletetek??? kösz <_<

Sziasztok. Találtam egy linket , mentésnek írta , de nem tudom , hogy mit kell vele csinálni. Van valami ötletetek??? kösz <_<

http://users.forthnet.gr/ath/harryfou/

Tacsyy199714

http://users.forthnet.gr/ath/harryfou/

• 6 months later...
hph01

Microids (Facebookról): As we said, we are working on it. I can say that several meetings are planned this week about the game. But I don't think we will have more hot news about Syberia 3 before the end of the year. Be patient and maybe you co...uld have a good surprise in 2012.

Hátha jön a Syberia 3. Drukkoljunk.

• 1 year later...