Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Benoit Sokal játékai


szazolgab

Recommended Posts

szazolgab

A kettőhöz lenne egy kérdésem hogy mikror megcsinátam a gyógyfüvekből a gyertyát a kolostórban akor hogy kell utána mert nem tudom lerakni és meggyújtani (hogy meggyógyuljon az öreg) mert "kel valami még hozzá" felírat jelenik meg some body help!

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

A kettőhöz lenne egy kérdésem hogy mikror megcsinátam a gyógyfüvekből a gyertyát a kolostórban akor hogy kell utána mert nem tudom lerakni és meggyújtani (hogy meggyógyuljon az öreg) mert "kel valami még hozzá" felírat jelenik meg some body help!

Elősször a Youki bögrét rakd le, aztán rakd bele a gyertyát.

Ha nincs meg akkor menj abba a kápolnábe, ahol a főpappal találkoztál és ott az egyik képnek egy részét le lehet kaparni az ecsettel, az ott lévő szimbólumot rajzold le és egy másik kápolnábe lesznek magasan gyertyák. (A fehér pontokat lejebbhúzni)

Amúgy legközelebb ne nyissz egy kérdésnek topicot, hanem a kérdésedet Itt tedd fel.

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Elősször a Youki bögrét rakd le, aztán rakd bele a gyertyát.

Ha nincs meg akkor menj abba a kápolnábe, ahol a főpappal találkoztál és ott az egyik képnek egy részét le lehet kaparni az ecsettel, az ott lévő szimbólumot rajzold le és egy másik kápolnábe lesznek magasan gyertyák. (A fehér pontokat lejebbhúzni)

Amúgy legközelebb ne nyissz egy kérdésnek topicot, hanem a kérdésedet Itt tedd fel.

de mivel nincs ennek a két tök jó játéknak topic-ja és sok kérdés lehet még ezzekel kapcsolatban és a mazsik nem találják meg azt a helyet, szerintem maradjon.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

de mivel nincs ennek a két tök jó játéknak topic-ja és sok kérdés lehet még ezzekel kapcsolatban és a mazsik nem találják meg azt a helyet, szerintem maradjon.

Én szívesen segítek mindenkinek.

Link to comment
Share on other sites

Virgi

Hello!

Egy kérdésem lenne a Syberia II-vel kapcsolatban.

Még csak most kezdtem a játékot.

A vasútállomáson vagyok és szerintem már mindent megcsináltam,de még mindig nem tudok lemenni a városba.

Elolvastam a végigjátszást és azt írta hogy van egy kis lány akivel beszélnem kell (ez megvolt),de a lány nem mondott semmi olyat hogy szerezzek neki cukrot éső cserébe odaadja a kulcsot.

A végigjátszásban pedig az volt hogy ha adok neki cukrot akkor ő kulcsot ad.

Szóval szereztem cukrot de hogy adom oda??? mert amikor a cukorral rákattintok a lányra elszalad. (ez az egész a szén feltöltő gépnél van)

Kérlek segítsetek!!! Ha ez nem megy akkor hogyan jutok le?????

plíííz Köszi előre is

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Hello!

Egy kérdésem lenne a Syberia II-vel kapcsolatban.

Még csak most kezdtem a játékot.

A vasútállomáson vagyok és szerintem már mindent megcsináltam,de még mindig nem tudok lemenni a városba.

Elolvastam a végigjátszást és azt írta hogy van egy kis lány akivel beszélnem kell (ez megvolt),de a lány nem mondott semmi olyat hogy szerezzek neki cukrot éső cserébe odaadja a kulcsot.

A végigjátszásban pedig az volt hogy ha adok neki cukrot akkor ő kulcsot ad.

Szóval szereztem cukrot de hogy adom oda??? mert amikor a cukorral rákattintok a lányra elszalad. (ez az egész a szén feltöltő gépnél van)

Kérlek segítsetek!!! Ha ez nem megy akkor hogyan jutok le?????

plíííz Köszi előre is

Nézd meg a kaput, közelíts rá és kattints a kulcslyukra.

Link to comment
Share on other sites

Virgi

Nézd meg a kaput, közelíts rá és kattints a kulcslyukra.

Meg volt,de azt írja ki hogy nem tehet semmit mert zárva van.

Bizti odakell adnom a cukrot a lánykának és ő kulcsot adna nekem???

Link to comment
Share on other sites

Kris-T

Meg volt,de azt írja ki hogy nem tehet semmit mert zárva van.

Bizti odakell adnom a cukrot a lánykának és ő kulcsot adna nekem???

Igen,ledobod neki cukrot aztán ő pedig felengedi neked a lufival a kulcsot. :smile::smile:

Link to comment
Share on other sites

Virgi

Igen,ledobod neki cukrot aztán ő pedig felengedi neked a lufival a kulcsot. :smile::smile:

Igen már megvan,de eddig még nem volt nálla lufi.

Köszike a segítséget. :D

Link to comment
Share on other sites

Waterfox

Help me!

hi tegnap kezdtem a gamet és most ott vagyok ,ahol nem tudok kijutni egy házból, mert egy medve van az ajtó előtt. Kimegyek horgászni. Már szinte az összes csalit kipróbáltam de a medve nem megy el onnan. a Végigjátszás szerint egy zöld pöttyöset meg egy másik zöldet kell ledobni, de OTT NINCS MÁSIK ZÖLD. Pls segítsetek, köszi előre is

Hello!

Egy kérdésem lenne a Syberia II-vel kapcsolatban.

Még csak most kezdtem a játékot.

A vasútállomáson vagyok és szerintem már mindent megcsináltam,de még mindig nem tudok lemenni a városba.

Elolvastam a végigjátszást és azt írta hogy van egy kis lány akivel beszélnem kell (ez megvolt),de a lány nem mondott semmi olyat hogy szerezzek neki cukrot éső cserébe odaadja a kulcsot.

A végigjátszásban pedig az volt hogy ha adok neki cukrot akkor ő kulcsot ad.

Szóval szereztem cukrot de hogy adom oda??? mert amikor a cukorral rákattintok a lányra elszalad. (ez az egész a szén feltöltő gépnél van)

Kérlek segítsetek!!! Ha ez nem megy akkor hogyan jutok le?????

plíííz Köszi előre is

Ha még nem húztad fel a vonatot, és nem nézted meg a kaput meg a szénfeltöltőt, addig nincs nála lufi :wink:

A kettőhöz lenne egy kérdésem hogy mikror megcsinátam a gyógyfüvekből a gyertyát a kolostórban akor hogy kell utána mert nem tudom lerakni és meggyújtani (hogy meggyógyuljon az öreg) mert "kel valami még hozzá" felírat jelenik meg some body help!

a gyufa sztem

Link to comment
Share on other sites

Kris-T

Help me!

hi tegnap kezdtem a gamet és most ott vagyok ,ahol nem tudok kijutni egy házból, mert egy medve van az ajtó előtt. Kimegyek horgászni. Már szinte az összes csalit kipróbáltam de a medve nem megy el onnan. a Végigjátszás szerint egy zöld pöttyöset meg egy másik zöldet kell ledobni, de OTT NINCS MÁSIK ZÖLD. Pls segítsetek, köszi előre is

Ha még nem húztad fel a vonatot, és nem nézted meg a kaput meg a szénfeltöltőt, addig nincs nála lufi :wink:

a gyufa sztem

Nem mindegy az sem hogy a csalikat a tó melyik részébe dobod.

Link to comment
Share on other sites

Waterfox

Na kösz ezt nem tudtam, akkor elmondod hogy klell megcsinálni? thx

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Help me!

hi tegnap kezdtem a gamet és most ott vagyok ,ahol nem tudok kijutni egy házból, mert egy medve van az ajtó előtt. Kimegyek horgászni. Már szinte az összes csalit kipróbáltam de a medve nem megy el onnan. a Végigjátszás szerint egy zöld pöttyöset meg egy másik zöldet kell ledobni, de OTT NINCS MÁSIK ZÖLD. Pls

a gyufa sztem

A jobb felső csalit kell a tó hozzád (jobbra) legközelebbi helyre dobni.

Link to comment
Share on other sites

Virgi

Ha még nem húztad fel a vonatot, és nem nézted meg a kaput meg a szénfeltöltőt, addig nincs nála lufi :wink:

Köszi de már régen felhúztam a vonatot és már 100-szor megnéztem a kput és a szénfeltöltőt.

Csak az ezredessel kellett sokat dumcsiznom. De azért kösz :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Waterfox

KÖszi már meglett Joe :wink: (már a youkol faluzban bolyongok gyümölcsöt keresve :lol: ) amúgy nálam az ezredessel való beszélgetés alapvető volt :wink::tongue: :D

Link to comment
Share on other sites

Bobyford

hello mindenki. Légyszi mondjátok már el h hogy kell lecsúszni a koporsóval(a kolostorban),mert nekem az istennek se

akar. Sztem a koporsón egy kéznek kellene megjelenni, de nekem csak egy nyitott nagyitó van..Ha pedig rákattintok akkor pedig azt mondja, h: hmm... elég meredek de egy szánkóval letudnék csúszni rajta.

köszi

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

hello mindenki. Légyszi mondjátok már el h hogy kell lecsúszni a koporsóval(a kolostorban),mert nekem az istennek se

akar. Sztem a koporsón egy kéznek kellene megjelenni, de nekem csak egy nyitott nagyitó van..Ha pedig rákattintok akkor pedig azt mondja, h: hmm... elég meredek de egy szánkóval letudnék csúszni rajta.

köszi

Csináltál gyertyát a gyógyfűből, akkor add oda rakd éle az asztalra, történik valami, akkor menj a főpaphoz, de nincs ott így be tudsz menni a szobájába, vdd fel a kulcsot,és a bejárattól jobbra van egy ajtó azt nyisd ki és harangozz és menj a sírhoz, elrakod és beszélj Hansal és el tudsz menni vele.

Link to comment
Share on other sites

Bobyford

Akkor azért nem ment nekem ,mert nem beszéltem Hans -al. Köszi.

Link to comment
Share on other sites

Bobyford

ismét itt vagyok. Most ott akadtam el ,h nem találom azt a gallyat amellyel kilehetne olvasztani a halat youkinak.(leszakadt híd).az úton már kb 20x végigmentem de én csak a befagyott halat találtam meg.vagy van egy másik ut is? Légyszi segítsetek mert már eléggé idegesít. Köszi.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

ismét itt vagyok. Most ott akadtam el ,h nem találom azt a gallyat amellyel kilehetne olvasztani a halat youkinak.(leszakadt híd).az úton már kb 20x végigmentem de én csak a befagyott halat találtam meg.vagy van egy másik ut is? Légyszi segítsetek mert már eléggé idegesít. Köszi.

A legútolsó helyen, (ahonnan látni lehet a házat és oda is lehet kattintani hogy mondjon valamit) van középpen egy kő, azon van néhány gally.

Link to comment
Share on other sites

Waterfox

Ahoj!

Ismét itt vagyok én is :wink:

Most ott akadtam el, hogy feltártam az automatánk szívét, és itt most hova menjek? MEgvan a Foralberg kulcs, és a vj. azt mopndja h a vonattal csdináljak vmit, meg vmi mólóról bezsél. 1. én nem látok semmi mólót 2. mit csináljak a műszerfallal? előe is thx

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

ajánlom az IGNet pl

ott van walkthrough

Link to comment
Share on other sites

Waterfox

ajánlom az IGNet pl

ott van walkthrough

???

MIvan??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

???

MIvan??? :blink:

ezt arra írtam h még legalább 20x el fogsz akadni mire a végére érsz

Link to comment
Share on other sites

Waterfox

ezt arra írtam h még legalább 20x el fogsz akadni mire a végére érsz

E már szite a végé van...akor segítesz vagy NEM ? <_<

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...