Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Filmzene


Kreator

Recommended Posts

szati1

transformers normális soundtrackja van meg valakinek?(nem az ameikben linkin park, him meg hasonlók vannak)

Nekem megvan, bár nem "bolti" változat, és mai napig halgatok róla pár jól sikerült témát.

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Nekem megvan, bár nem "bolti" változat, és mai napig halgatok róla pár jól sikerült témát.

Nekem is , elõre is köszi :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Adi86

transformers normális soundtrackja van meg valakinek?(nem az ameikben linkin park, him meg hasonlók vannak)

Nékem Van egy 1986-os Sound Track-am ha érdekel.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
markopolo

én mostanában Charlie Clouser Zepp Overature számát hallgatom egyfolytában, a Fûrész-sorozatból, az egyben pl. ez ment a végén, mikor Kramer felállt és otthagyta a csávót...

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Tudnátok nekem segíteni?

A Blöff c. filmnek az egyik zenéjét keresem, mégpedig azt ami a vége felé van amikor a dzsipszik elkezdik megölni a bunkó embereit.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Tudnátok nekem segíteni?

A Blöff c. filmnek az egyik zenéjét keresem, mégpedig azt ami a vége felé van amikor a dzsipszik elkezdik megölni a bunkó embereit.

Talán az Oasis - Fuckin' in the Bushes, de ha itt belehallgatsz a számokba, biztos megismered. (amúgy asszem ez az)

Link to comment
Share on other sites

Ante

Talán az Oasis - Fuckin' in the Bushes, de ha itt belehallgatsz a számokba, biztos megismered. (amúgy asszem ez az)

Az nagyon nagy szám :rolleyes: Mondjuk az egész Blöff soundtrack úgy király, ahogy van... B)

Szerk: egyébként igen, az az a szám

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Az nagyon nagy szám :rolleyes: Mondjuk az egész Blöff soundtrack úgy király, ahogy van... B)

Szerk: egyébként igen, az az a szám

Így van :smile: Mondjuk az egész Blöff úgy király, ahogy van B) Egyébként most hirtelen felindulásból beszereztem a soundtracket, marha jó a cucc. (a Klint - Diamond is mekkora jó már, kegyetlen hangulata van)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Így van :smile: Mondjuk az egész Blöff úgy király, ahogy van B) Egyébként most hirtelen felindulásból beszereztem a soundtracket, marha jó a cucc. (a Klint - Diamond is mekkora jó már, kegyetlen hangulata van)

A legjobb zene egyértelmûen a Massive Attack - Angel :sleep: Ez akkor van mikor "Bunkó felgyújtotta Mickey anyjának lakókocsiját. Miközben a nõ benn alszik"

Másik meg mikor boxolnak a film végén, ez nem tom az-e amit imént kerestek-é (anno a Fantastic Four 1 egyik trailere alá rakták be, igen hangulatos volt, jobb lett mint a film :D)

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Talán az Oasis - Fuckin' in the Bushes, de ha itt belehallgatsz a számokba, biztos megismered. (amúgy asszem ez az)

Az amazon-on sajnos már régota nem tudok belehallgatni a számokba :sad: .

De ez az a zene kösz.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

A legjobb zene egyértelmûen a Massive Attack - Angel :sleep: Ez akkor van mikor "Bunkó felgyújtotta Mickey anyjának lakókocsiját. Miközben a nõ benn alszik"

Másik meg mikor boxolnak a film végén, ez nem tom az-e amit imént kerestek-é (anno a Fantastic Four 1 egyik trailere alá rakták be, igen hangulatos volt, jobb lett mint a film :D)

Ja hát igen, az sem egyszerû. (egyébként van pár szám, amik tökre olyan hangulatúak, mint a Fight Club soundtrackje, és hát azt is szeressük :D)

A boxolós az Oasis, ja, mindenképp az egyik legjobb szám ezek között.

A Maceo & Macks cucc is jó, ami akkor megy, amikor a fekák mennek kirabolni a fogadóirodát xD (meg a GTA SA-ban a casinóban is ez szól)

Link to comment
Share on other sites

-NeRGaL-

Így van :smile: Mondjuk az egész Blöff úgy király, ahogy van B) Egyébként most hirtelen felindulásból beszereztem a soundtracket, marha jó a cucc. (a Klint - Diamond is mekkora jó már, kegyetlen hangulata van)

Igy van.

Miután megnéztem a filmet a tv-ben (megvan dvd-n is) utana mentem is a géphez a soundtrack-ért :D

Am észrevettétek h az RTL klub leadta a tök alsó-t és a Blöff-öt, De az AXN IS??? :blink::huh:

Az volt a poén h a két Blöff között volt 20 perc külömbség :lol:

Ja hát igen, az sem egyszerû. (egyébként van pár szám, amik tökre olyan hangulatúak, mint a Fight Club soundtrackje, és hát azt is szeressük :D)

A boxolós az Oasis, ja, mindenképp az egyik legjobb szám ezek között.

A Maceo & Macks cucc is jó, ami akkor megy, amikor a fekák mennek kirabolni a fogadóirodát xD (meg a GTA SA-ban a casinóban is ez szól)

Vagy pl a The Specials - Ghost Town Ami a Haláli Hullák Hajnala c. filmnek az egyik (jó) zenéje B)

Link to comment
Share on other sites

Ante

Igy van.

Miután megnéztem a filmet a tv-ben (megvan dvd-n is) utana mentem is a géphez a soundtrack-ért :D

Am észrevettétek h az RTL klub leadta a tök alsó-t és a Blöff-öt, De az AXN IS??? :blink::huh:

Az volt a poén h a két Blöff között volt 20 perc külömbség :lol:

Vagy pl a The Specials - Ghost Town Ami a Haláli Hullák Hajnala c. filmnek az egyik (jó) zenéje B)

Igen, én is jót vigyorogtam rajta :smile: . A Blöff az tipikusan ilyen haverokkal nézõs bulifilm, minden szilveszterkor lenyomja valameik adó...

Az én szememben azt a filmet csak a zenéi teszik nézhetõvé (HHH)... <_<

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Igen, én is jót vigyorogtam rajta :smile: . A Blöff az tipikusan ilyen haverokkal nézõs bulifilm, minden szilveszterkor lenyomja valameik adó...

Az én szememben azt a filmet csak a zenéi teszik nézhetõvé (HHH)... <_<

Egyébként az AXN a Sony mozicsatornája, a Blöff meg a Ravasz, az Agy... pedig Sony-s filmek, hetente leadják ezeket a filmeket.

A Shaun pedig egy krva jó film, szinkronnal tetszett látni? Mert az úgy tényleg borzalmas :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Gecko73

A Blöff sountrackje angyonjó bár én a Ravasz az agy és két füstölgõ puskacsõ zenéit jobban birom. A Blöffnek az záródala jó: Huey Smith & The Clowns - Don't You Just Know It :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ante

A Shaun pedig egy krva jó film, szinkronnal tetszett látni? Mert az úgy tényleg borzalmas :rolleyes:

Yup! Najóvan, megnézem már eredetiben is, ha már mindenki így odavan érte... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Gecko73

Ja van mégegy nagyszerû darab: Lou Reed - Perfect Day, a Trainspottingban.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Nálam az egyik "best ever" Moby Extreme ways-e a Bourne-filmek végén (kár, hogy az utsó végén valami turbózott változat szólt :sad: )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
IstenHataElott

Iggy Pop - Lust for life

Találjátok ki :tongue:

Amúgy Vonatészlelés.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

HIrtelen a Ravasz az agy és a két füstölgõ puskacsõ zenéje meg a GYU zenéje ugrott be :huh::blink: mindekettõnek remek a fimzenéje :smile::unsure:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Iggy Pop - Lust for life

Találjátok ki :tongue:

Amúgy Vonatészlelés.

Trainspotting elején szól mikor gyorsan átveszi Renton a dolgokat a nézõvel.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Amit most hallgatok, azt Grassnak köszönhetem...

Jerry Goldsmith: Alien

Link to comment
Share on other sites

stalker_cs73

Angelo Badalamenti - szerzeményei egybeforrtak a David Lynch filmekkel, a hangulathoz nagyban hozzájárulnak nagyszerû zenéi.

Most a Straight Story zenéjét hallgatom, igazi nyugis zene.

A favorit az Útvesztõben (Lost Highway) soundtrack + persze a Twin Peaks zenék :smile::smile:

A másik örökös kedvencem az Morricone: A profi

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Angelo Badalamenti - szerzeményei egybeforrtak a David Lynch filmekkel, a hangulathoz nagyban hozzájárulnak nagyszerû zenéi.

Most a Straight Story zenéjét hallgatom, igazi nyugis zene.

A favorit az Útvesztõben (Lost Highway) soundtrack + persze a Twin Peaks zenék :smile::smile:

A másik örökös kedvencem az Morricone: A profi

Badalamenti valóban iszonyú igényes zeneszerzõ, a Fahrenheit játék számos hangulati eleme is annak köszönhetõ. A Lost Highwayes zenék nálam nem maradtak meg, a Rammstein nem jött be a végén, kissé esetlen volt e behelyezés, de talán Lynch szándékosan ilyen oda nem illõt pakolt be? Valami pszichológiai hatás kedvéért pl...A legfurcsább az volt, hogy a német szöveg rajta maradt és teljesen egyedi színteret kölcsönzött így...

A Twin Peaks zenék persze hatalmas nagy kedvencek...az Audrey's Dance volt a kedvencem anno :rolleyes: Meg az a szereplõ is volt az egyik kedvencem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...