Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Filmzene


Kreator

Recommended Posts

Mitisz

Meg is értem. Én is ezért raktam Elfman-t az élre. :sleep: Hallgatom is ezerrel ^_^

Én most meg Giacchino-t hallgatok :lol:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

A Ratatouille zenéje se lett olyan rossz, de messze áll még a klasszikustól a fickó.

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

A Ratatouille zenéje se lett olyan rossz, de messze áll még a klasszikustól a fickó.

Nem rajta múlik/fog múlni B) Az én szememben már az B)

Amúgy Moki te nem nyomsz egy listát ? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Gecko73

Szerintem mindne idők legjobb filmzenéje a Gimme Shelter szvsz Scorsese filmjeibe nagyon illett.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Na , élesszük fel a topicot B)

Arra gondoltam mindenki írja le a kedvenc zeneszerzőit , sorrendben :smile:

Az én Top3-am :

1. Michael Giacchino

2. Danny Elfman

3. John Williams

Kiváncsian várom a ti topjaitokat is :rolleyes: B)

Nesze:

1. Danny Elfman

2. Howard Shore

3. Angelo Badalamenti

4. Ennio Morricone

5. Alan Silvestri

6. Jerry Goldsmith

7. John Williams

Link to comment
Share on other sites

-moki-

1.: Howard Shore (A két kedvenc thrillerem zenéit írta)

2.: Thomas Newman (Halálsoron, A Remény Rabjai, Némo nyomában, Amerikai szépség... nah ő tényleg zseni :rolleyes: B) )

3.: Danny Elfman (soroljam? A karácsonyi lidércnyomás alap lesz 1000 év múlva is)

4.: Michael Kamen (R.I.P :sad: nagyon bírtam a munkásságát, sajnálom, hogy elment :sad: )

5.: Alan Silvestri (Forrest Gump és még sorolhatnám napestig)

6.: John Williams (1995 óta dúdulgatom unalmas perceimben a Jurassic Park zenéjét... fenomenális)

7.: James Horner (Rettenthetetlen... ahogy repül a kard és szól a zene, nálam mindíg majdnem sírás :'))

8.: Brad Fiedel (van itt olyan ember, aki ne tudná kívülről a Terminator főcím dalát? :rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Azt szeretném kérdezni, hogy a Zodiac elején ( http://www.youtube.com/watch?v=JPzmn4sJcb4 ) kinek a feldolgozása az a szám, ami a Hair-ből az Easy to be hard?

Az albumon Three Dog Night van feltüntetve előadóként.

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Az albumon Three Dog Night van feltüntetve előadóként.

Kösz. (Há' nagyon tetszett nekem a Zodiac, nagyszerű film de azért a Hair-ben a lány szerintem szebben énekli :unsure: )

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Kösz. (Há' nagyon tetszett nekem a Zodiac, nagyszerű film de azért a Hair-ben a lány szerintem szebben énekli :unsure: )

Utána a Hurdy Gurdy Man a lényeg, az a legjobb zene a filmben ^^

Hair megmásíthatatlan, ez tény.

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

1. Hans Zimmer/all-time favorit :smile: /

2. Thomas Newman/gyönyörű zenét írt az American Beautyhoz és a Kárhozat útjához/

3. Howard Shore/Gyűrűk ura... no comment/

4. James Newton Howard/M. Night Shyamalannal elválaszthatatlan, valamint a King Kong zenéje is jó/

5. John Debney /A Passió zenéje fenomenális/

6. James Horner/Titanic, Rettenthetetlen stb./

7. John Williams/A Legnagyobb/

8. Danny Elfman/Elég elvont stílusa van, de azért szeretem/

9. Michael Kamen/Olyan sok filmben nem hallottam, de az Elit Alakulat és a Robin Hood zenéje is szenzációs

+1: Akira Yamaoka/Silent Hill/

és akik kimaradtak: Klaus Badelt, Ennio Morricone, Harry-Gregson Williams, Mark Mancina, Nicholas Hooper

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Operaház Fantomja a teljes stáb előadásában. :smile: (pl.: szakácsok, díszletesek, dublőrök és a rendező Joel Schumaher :lol: )

Milyen szerencse, hogy mindenkinek megvan a film gyártásakor a feladta és nem szólnak bele a másikéba. :lol:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Operaház Fantomja a teljes stáb előadásában. :smile: (pl.: szakácsok, díszletesek, dublőrök és a rendező Joel Schumaher :lol: )

Milyen szerencse, hogy mindenkinek megvan a film gyártásakor a feladta és nem szólnak bele a másikéba. :lol:

^_^ Ez nagyon jó stáb B)

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

^_^ Ez nagyon jó stáb B)

Az lehet. De rohadtul hamis. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hares

Az lehet. De rohadtul hamis. :lol:

Kit érdekel??? :lol: :lol: Mindenki állati jó fej.valamikor direkt hamis,de legtöbbször csak "átlag emberek". :lol: Ez nagyon jó volt.Jól esett. :smile:

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Kit érdekel??? :lol: :lol: Mindenki állati jó fej.valamikor direkt hamis,de legtöbbször csak "átlag emberek". :lol: Ez nagyon jó volt.Jól esett. :smile:

Persze, így poén ez. Kegyetlen hangulat lehetett itt forgatás közben. :smile:

Link to comment
Share on other sites

XSB

Valaki tudna segíteni? keresem a Teljes Napfogyatkozás (Total Eclipse) soundtrackjét

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cortez_Corleone

Stardust Soundtrackkel találkozott már valaki? (t****** oldalakon? :rolleyes:)

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

Tim Burton's The Nightmare Before Christmas

igaz hogy már önnmagában egy musicalről beszélünk, de a zenéje ezen belül is valami egészen meseszép és magával ragadó :rolleyes:

Valaki tudna segíteni? keresem a Teljes Napfogyatkozás (Total Eclipse) soundtrackjét

google a barátod :tongue:

Link to comment
Share on other sites

GTAHunyadi

valaki úgy nagyvéletlen nem tudja mi annak a számnak a címe ami a Kincs ami nincsben hallható amikor a kalózokkal bunyózik a híres páros??? nagyon fontos lenne!!

Link to comment
Share on other sites

grasslover

valaki úgy nagyvéletlen nem tudja mi annak a számnak a címe ami a Kincs ami nincsben hallható amikor a kalózokkal bunyózik a híres páros??? nagyon fontos lenne!!

Ha jól tudom Oliver Minions...de, hogy ez az előadó-e, vagy a szám címe nemtom. A telómon volt rajta MIDIben, és csak ennyi infó volt róla, hátha segítettem.

Link to comment
Share on other sites

elindir

Nekem van egy nagy Greatest Hits-em, kikerestem, hogy milyen dalok vannak abban a filmben (mit filmben, csodában B) ):

- Movin' Crusin'

- Corbucci's Island

Ez valószínüleg nem sokat segít neked, sajnos csak ennyit találtam. :sad:

Link to comment
Share on other sites

Hares

Nem mai dolog,de a "Az Utolsó Mohikán" zenéje fenomenális. :rolleyes: Én csak most találtam meg/ismertem fel,micsoda remekmű...és kismillió filmben felhasználták már....félelmetes.Viszont a szerzőktől (Trevor Jones & Randy Edelman) nem sok más művet hallottam. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
_DeX_

valaki nem tudja hogy a Több mint sport (We are Marshall) c. filmnek valahol fent van-e a ST-je? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

transformers normális soundtrackja van meg valakinek?(nem az ameikben linkin park, him meg hasonlók vannak)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...