Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Filmzene


Kreator

Recommended Posts

Thunderstick_is_not_dead

Néztem már, nincs közte.

Link to comment
Share on other sites

Ante

Trent Reznor és Atticus Ross: Social Network OST

Elõször is ütött, de egyre jobb B)

E87JSduSnVw

Link to comment
Share on other sites

Hor1

EmhVRQuEoPg

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Néztem már, nincs közte.

Mégpedig azért, mert a film eredeti változatában nincsen benne! Az amerikai DVD-rõl leszedték a filmzenét, csak a dalokat hagyták meg, illetve megtoldották újabbakkal. Így gyakorlatilag néma kuss van az összes akciórész alatt, mert másik score-t már nem csináltak a filmhez. Ellenben a lentebb linkelt klubos jelenethez szerintem sokkal jobban illik ez az amcsi dal, szóval egyik változat se tökéletes.

Link to comment
Share on other sites

Hares

Atyám,most nézem hogy a 127 Hours nem kicsit euforikus vége egy Sigur Rós szerzemény. Instant libabõr. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Shinestreet

Nemrég vettem meg a Tron Legacy cd-t.

A filmet sajnos még nem láttam, de a Daft Punk zenéje mindig is tetszett.

Mondjuk más mint amire számítottam, illetve eléggé emlékeztet a Dark Knight zenéjére, de egyáltalán nem rossz

http://www.youtube.com/watch?v=e0FwEmUycYI&translated=1

A kedvencem az albumról.

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

A filmet sajnos még nem láttam

Azt annyira ne sajnáld, hidd el :D A filmzenére is szívesebben emlékszel vissza, ha nem látod, hogy milyen förtelemhez lett készítve.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Atyám,most nézem hogy a 127 Hours nem kicsit euforikus vége egy Sigur Rós szerzemény. Instant libabőr. :rolleyes:

Ahh, most néztük barátnőmmel, és mikor már elkezdődött a végén a zene...a legnagyobb Sigur Rós kedvencem, kb fél-egy éve egymilliószor hallgattam meg :rolleyes: Ide meg mennyire illett...

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Atyám,most nézem hogy a 127 Hours nem kicsit euforikus vége egy Sigur Rós szerzemény. Instant libabõr. :rolleyes:

Nálam is erõsen pályázik az utóbbi évek legkatartikusabb zárójelenete címre, azóta kb. 20x néztem vissza csak azt a pár percet. :rolleyes:

A Sigur Rós-t egyszerûen filmzenének teremtették.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

A Sigur Rós-t egyszerûen filmzenének teremtették.

Szerintem akár nemzeti himnusznak is megállna a helyét.

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Szerintem ezt már nem lehet eltörölni a Föld színérõl sem... Annyira illik a filmhez, és szerintem magában is bõven megállja a helyét.

MzXblPRei4Y

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Én pedig gyûlölöm úgy ahogy van. :rolleyes: Oké, tulajdonképpen egyáltalán nem egy rossz szám, de hirtelen nem jut eszembe még egy ilyen zene, amit ilyen sok helyen és ennyiszer felhasználtak volna. Komolyan hányingerem lesz tõle, mikor meghallom.

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Én pedig gyûlölöm úgy ahogy van. :rolleyes: Oké, tulajdonképpen egyáltalán nem egy rossz szám, de hirtelen nem jut eszembe még egy ilyen zene, amit ilyen sok helyen és ennyiszer felhasználtak volna. Komolyan hányingerem lesz tõle, mikor meghallom.

Még jó, hogy nem lesem meg azokat a fan-made videókat, amiket ezzel a zenével csináltak. Nekem ez rontaná el az egész zenét, hogy ilyeneket lesek vele. Így csak ritkán veszem elõ, de akkor még mindig ott vagyok, hogy hú. :)

Viszont Cling Mansell munkásságát nem kérdõjelezem meg, mert az Aronofsky mûvek közül egyedül a Wrestrelbõl nem maradt meg nekem emlékezetes zenéje. Attól függetlenül még jó persze, csak nem emlékezetes.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
skyeu67

Amióta elkezdtem a magyar fejlesztésû King Arthur-T.R.W.G.-met, megint úrra lett rajtam a középkori hangulat, és bár a King Arthur FILM elég közepes volt, a soundtrackje ütõs :

We will go home :

Knight's March :

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
hmisi15

Megtudná nekem mondani vki hogy mi a címe az inceptionban annak a számnak amire felébrednek? Youtubeon több számot is végighallgattam, de egyik-se volt az.

Link to comment
Share on other sites

Perrier

Megtudná nekem mondani vki hogy mi a címe az inceptionban annak a számnak amire felébrednek? Youtubeon több számot is végighallgattam, de egyik-se volt az.

Edit Piaf - Non, Je ne regrette rien, ha jol emlekszem:

Link to comment
Share on other sites

hmisi15

Edit Piaf - Non, Je ne regrette rien, ha jol emlekszem:

Ez az kösszi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Real013

Pirates 4 soundtrackjén van egy-két jó szám... Ez pl. nagyon tetszik...

rHt59T6WLRQ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
ryd

Kezd már nekem is Bond hangulatom lenni, így

az egyik legjobb Bond zene
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Meridius

Nemrég láttam Spielberg méltatlanul elfeledett filmjét, az Empire Of The Sunt. Gyerek Bale, nyugati filmekben szokatlan téma, Malkovich... nekem nagyon bejött. A zenéje meg sikeresen beégette magát a memóriámba. :D

6lapculOfR0

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
csg76

Látta valaki a Die Fälscher (pénzhamisítók) -címû filmet ? És a zenéjét se hallotta senkisenem ?! Pedig jó - (szerintem)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...