Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kedvenc Jelenet


wYth-NRG

Recommended Posts

wYth-NRG

(az az ikon aminél egy a betű van feketével aláhúzva, arra kattints egyszer és válaszd ki a fehéret, majd miután kész a szöveg kattints rá megint.)

de egy másik megoldás is van, hogy bejelölöd a szöveget és akkor nyomod rá a szín, és akkor autómatán benyomja az elejére és a végére :smile:

Link to comment
Share on other sites

TheGrimReaper

:D köszönöm szépen

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

A Mafiaból pár elég jó jelenet :smile:

az első videórészlet (asszem 0:11től 0:28ig) az egyik kedvencem B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
wYth-NRG

Commandos 2-ben a Saving Pv Smith-es küldetés extrája, az a túlerő valami eszméletlen :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Nandesz

A Mafiaból pár elég jó jelenet :smile:

az első videórészlet (asszem 0:11től 0:28ig) az egyik kedvencem B)

Nekem is. Pont azt akartam leírni. Meg mikor szétlövik Pepe(?) pizzériáját. Nekem ezek a durvábbak jönnek be. :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Nekem is. Pont azt akartam leírni. Meg mikor szétlövik Pepe(?) pizzériáját. Nekem ezek a durvábbak jönnek be. :D

olyan mintha azok az átvezetők egy filmrendező munkája lenne, eszméletlen jók :wink: B)

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

Nekem nagyon sok kedvenc jelenetem volt. Majd szép lassan felsorolom. :D

Az egyik ilyen a Two Thrones-ban volt, amikor a Herceg és Farah mennek fel a liften, és Farah megkérdezi hogy mi a kedvenc szine. Aztán a Herceg visszakérdez hogy mi a kedvenc étele, végül még a Sötét Herceg is mond valami okosat...sajnos már nem tudom felidézni az egész dialógust, elrírni meg nem akarom, de remélem tudjátok miről beszélek. Na akkor könnyezett a szemem a röhögéstől. :D :D :D

Ah, és majd elfelejtettem, a Deus Ex 3db befejezése. Na amikor megtdtam hogy mi közül választhatok, majdnem lefordultam a székről. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mindcontrol

Bioshock eleje, és kb az összes rész ahol Andrew Ryan beszél :D

Link to comment
Share on other sites

Drakeamarth

most így hirtelenjében:

-PoP WW-ben amikor kiderül hogy SPOILER mi vagyunk a homokrém

-Max Payne 1-2------>álomjelenetek

-mafia vége

-Silent Hill 2 hoteles videokazettás rész

meg még biztos van egy csomó, csak most nem jut eszembe :smile:

Link to comment
Share on other sites

Niclas

A Max Payne 1-ben,mikor az 1. fejezet végén Jack Lupino testőreit megöljük,közben a szövegek szörnyen királyak "The flesh of fallen angels",Aztán volt még a 3. fejezetben,mikor Horne helikoptere a mélybe zuhan és Max az épület tetejéről néz lefelé.A második részben pedíg a 3. fejezetben,mikor Vlad le akar lőni,és mindenről lehulla a lepel "Ironic,isn't it?""What is?""That you fell for the killer who get your family killed" na akkor besokkoltam :o na meg a zárójelenet a 2. részben,mikor a villámhárító Ádám és Éva közé esik,az átkötés tökéletes...

A másik nagyon jó jelenet a Warcraft 3-ban,mikor Thrall és Grom Mannoroth ellen küzdenek...még most is borsódzik a hátam,ha csak rá gondolok. :smile:

Link to comment
Share on other sites

elindir

Ami a The Two Thronesból nagyon megragadt bennem, az a következő: a Prince egy erkélyen áll, lenéz, és látja, hogy az átalakult Vezír elhalad és közben katonákat öl. Egy monológ jön Prince-től a felesleges mészárlásról, majd eldönti, hogy ezt még megbánja a vezír. Végszóra megszólal a Dark Prince: "Prince, let us make him suffer!", és átalakul. B)

Emellett a vége is nagyon tetszett, de erről inkább nem írok, mert spoiler. :smile:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Monkey Island 1: a kalózzá válás első feltétele, hogy találni kell egy kincset. Szerencsétlen Guybrush bácsival elindulunk, hogy a térképen X-szel jelzett helyet megleljük, majd jó hosszú bolyongás után az erdőben megtaláljuk...a földre festett jókora X-et :lol: Erre azt a szöveget mondja Guybrush, hogy "that's the second biggest X what I've ever seen". Ja és a kincs egy póló, amin az áll, "kiástam egy kincset" (mindez a 16-17. századi karib tengeren).

Link to comment
Share on other sites

Tompika_nyomul

Bioshock ,mikor végre szemtől szembe találkozunk Andrew Ryan-nel ,na az a rész mesterien megvan csinálva ,would you kindly ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Madness

Half Life. A kezdetek. Aztán kb. odáig hogy át kell mennem valami hídon de pont megjelenik egy nagydarab szörny, lezuhan leszakítja a hidat és nekem a csöveken kell végigegyensúlyoznom. Meg később az amikor csak a kopogást hallom de még nem tudom mi okozza. Aztán kiderül, hogy az a háromfejű szörnyi amelyik hangra odacsap, nem lehet kinyírni, hagyományos szerekkel és 1 ütéssel kinyír.

Giants Citizen Kabuto. A Sea Reaper kampánynak a második pályájáig kb. minden a sztoriból.

Warcraft3 Frozen Throne fináléja.

Red Alert 2. Első Szovjet pálya. Mikor a végén a pentagon romjai körül elkezd legalább 100 szovjet katona éljenezni meg integetni :D.

Doom, első találkozásom egy FPS-ben a láncfűrésszel :D.

Monkey Island 1: a kalózzá válás első feltétele, hogy találni kell egy kincset. Szerencsétlen Guybrush bácsival elindulunk, hogy a térképen X-szel jelzett helyet megleljük, majd jó hosszú bolyongás után az erdőben megtaláljuk...a földre festett jókora X-et :lol: Erre azt a szöveget mondja Guybrush, hogy "that's the second biggest X what I've ever seen". Ja és a kincs egy póló, amin az áll, "kiástam egy kincset" (mindez a 16-17. századi karib tengeren).

El tudnád küldeni a Monkey Island 1-et némi utasítás kiséretében amitől el is indul a játék?

Link to comment
Share on other sites

elindir

A Giants mekkora játék volt. B)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Half Life. A kezdetek. Aztán kb. odáig hogy át kell mennem valami hídon de pont megjelenik egy nagydarab szörny, lezuhan leszakítja a hidat és nekem a csöveken kell végigegyensúlyoznom. Meg később az amikor csak a kopogást hallom de még nem tudom mi okozza. Aztán kiderül, hogy az a háromfejű szörnyi amelyik hangra odacsap, nem lehet kinyírni, hagyományos szerekkel és 1 ütéssel kinyír.

most kezdtem el újra, ott tartok :D

Link to comment
Share on other sites

Mr_Bubbles

Bioshock-ból a követekezőt idézem: "Look Mr Bubbles it is a angle"

Link to comment
Share on other sites

grasslover

El tudnád küldeni a Monkey Island 1-et némi utasítás kiséretében amitől el is indul a játék?

Akárhonnan letöltheted, a Lucasarts már ingyenessé tette. Leszeded mellé a szintén ingyenes ScummV legújabb verzióját, majd a Scummal megnyitod a Monkey Island mappáját. Itt nyomsz egy OK-t, és már működni is fog.

Mostanában jött ki hozzá a magyarítás, azt is érdemes felrakni, ha nem lennél legalább haladó angol nyelvből, mivel a poénok 80%-a a szövegekben van (a grafban alapból nem lehet, van vagy 16 szín benne).

Link to comment
Share on other sites

Mindcontrol

Bioshock-ból a követekezőt idézem: "Look Mr Bubbles it is a angle"

Hát igen ezt tényleg nehéz elfelejteni :smile: De az is nagy, amikor az elején pofázik a csávó (Andrew Ryan), és akkor bejön egész Rapture "... I choose: Rapture!"

Link to comment
Share on other sites

Madness

Akárhonnan letöltheted, a Lucasarts már ingyenessé tette. Leszeded mellé a szintén ingyenes ScummV legújabb verzióját, majd a Scummal megnyitod a Monkey Island mappáját. Itt nyomsz egy OK-t, és már működni is fog.

Mostanában jött ki hozzá a magyarítás, azt is érdemes felrakni, ha nem lennél legalább haladó angol nyelvből, mivel a poénok 80%-a a szövegekben van (a grafban alapból nem lehet, van vagy 16 szín benne).

Köszi, majd egy picit később utána nézek, és akkor érteni is fogom, hogy hogy meg mint ezzel a ScummV-vel. Jó lesz nekem az angol verzió. Annyira már haladó vagyok belőle, hogy bármilyen írott szöveget megértsek (ha van kéznél szótár).

A Giants mekkora játék volt. B)

Igen, de Kabutoval mennyire béna volt már. Csak ment az ember és 50-esével írtotta a gonoszokat. A legütősebb poénvele az volt mikor először kellett megütközni az igazi kabutoval.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
HD2

Max Payne 2.... Az egész :D

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Half-Life 1 - portál felrobbanása és G-man beszéde a legvégén

Half-Life 2 - G-man beszéde az elején és a végén, plusz amikor találkozok az elsõ részbõl ismerõs alakokkal

Stalker - intro és az összes outro

FEAR - a legvége és az outro

Beyon Good & Evil - utolsó harc a fõellenségel és a repülõs üldözéses jelenetek

Call Of Duty 2 - partraszállás ( tiszta Ryan Közlegény Megmentése )

DOOM - az összes félelmetes jelenet :wink:

Max Payne - amikor álmodik, és az a rész mikor Monát alakítjuk

Link to comment
Share on other sites

-moki-

A Solder of Fortune-ban, amikor a fõellenség fejbelövi Hawkot, Mullins meg egy röpke mészárlásba kezd és kimagoz vagy egy tucat katonát, ezalatt meg szépen szól a szívszorító muzsika.

Meg ugye a játék vége, amikor Mullins ellövi a gerendát, az meg szépen kettécsapja a fõgonoszt :D

Jah meg ugye a Mortal Kombat 4-en kívül még ebben a játékban képesek arra az ellenségek, hogy fej nélkül is képesek ordítani, meg hörögni xD

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Half Life Episode 2 vége. Sztem a játék egyik leganyobb pozitívuma, hogy az NPC-k rettentõen emberiek, a videlkedésük, az érzelmeik. Még Dog-nak is több személyisége van, mint a játékhõsök 98%-ának

Call Of Duty 2 - partraszállás ( tiszta Ryan Közlegény Megmentése )

Játszottál már a Medal of Honor Allied Assault-tal? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Half Life Episode 2 vége. Sztem a játék egyik leganyobb pozitívuma, hogy az NPC-k rettentõen emberiek, a videlkedésük, az érzelmeik. Még Dog-nak is több személyisége van, mint a játékhõsök 98%-ának

Játszottál már a Medal of Honor Allied Assault-tal? :smile:

Ehh, pont ezt akartam megkérdezni én is. Abban van az igazi ryanes partraszállás, a CoD2-es más partszakaszon van.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...