Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kedvenc Jelenet


wYth-NRG

Recommended Posts

MuMa01

Valamit énis kifelejtettem. A F.E.A.R. elején amikor hátulról leüt Fettel. Jú de KisTehén!artam :D

ja az tényleg jó volt. de a condemned jobban ütött :smile: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

ja az tényleg jó volt. de a condemned jobban ütött :smile: :ph34r:

szószerint :D

és többszür is :D

Link to comment
Share on other sites

Jack_the_ripper

Valamit énis kifelejtettem. A F.E.A.R. elején amikor hátulról leüt Fettel. Jú de KisTehén!artam :D

Na igen, az az egyetlen jelenet, amelyikben tényleg megijedtem a FEARben. Ezt a gamet nem a parázásért szeretjük, no :smile:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

A The Great Escape végén mikor Hiltz-el motorozunk, nosztalgia volt B)

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nibor

Jah,a FEAR legvége sem volt azért piskóta........

Link to comment
Share on other sites

rounpayne

A The Great Escape végén mikor Hiltz-el motorozunk, nosztalgia volt B)

Jah, az jó rész! :rolleyes: Én a Mafia végét jegyeztem meg örökre. Meg a KotORban amikor kiderül, hogy ki is a csávókánk valójában. B) :wink:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Jah,a FEAR legvége sem volt azért piskóta........

....de a kiegészítőjé sokkal bűntetősebb!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nibor

Kieggel sajnos nem játszottam.

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Elder Scrolls IV: Oblivion végjáték, istenek harca, estébé. na ott rázott a hideg ...

KotOR ráébredés a kilétünkre - asszem sose fogják a szomszédok elfelejteni azt a "B*ZZMEEEEEG!" felkiáltást ami akkor hallatszott az Xbox mellől :smile:

Max Payne eleje - először éreztem valódi zsigerből áradó gyúlöletet játékbeli ellenfelek iránt.

MoHAA partraszállás - életem első II. VHs FPSe, és nagyon, nagyon ütött az a jelenet. ma már persze nevetségessé teszi a másik 800000000000 hasonló témájú alkotás jelenléte :sad:

Na az az a jelenet, amit legalább 30× újrajátszottam :D De szerintem a mai játékbeli partraszállásos jelenetek hangulatot tekintve, nyomába sem érnek az eredetinek :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Kieggel sajnos nem játszottam.

próbáld ki, én nekem sokkal jobban tetszett mint az alapjáték.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
rounpayne

Még egy jelenet. Most vittem végig a Sherlock Holmes and the Case of the Silver Earring-t. Amikor a végső animációban megtudtam kik voltak a gyilkosok. Ennyit tudtam mondani: B@zmeeeeg! :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Max Payne 2 - The Fall of Max Payne mikor az építkezési területen ugyanazt a jelenetet (Max zuhanásá) Max-el és Mona-val átéljük, nagyon jó mind2 rész a maga módján.

Maxnél mikor elkezdődik és Mona megkérdezi, hogy mi folyik ott... Monanál pedig mikor Max kizuhan.. először nagyot néztem B)

Link to comment
Share on other sites

-Force-

amikor a Doom 3-ban egy nőnek kiszakad a feje+ a gerince és közvetlenül előttünk lost soul-á (tudjátok azzá a lángoló fejjé :wink: ) változik.

Link to comment
Share on other sites

DrGameboyHun

Jó kis jeleneteket még a Monkey Island sorozatban véltem felfedezni. Most igazán jókat nem tudok fejből sorolni, de ami megmaradt az emlékezetem, az a harmadik rész, a Curse Of The Monkey Island-ből származik. Ez pedig az a jelenet, mikor a jósnővel egymás után négyszer jósoltatunk. Mind a négy tarot kártya halált jövendöl. A jósnő már nagyon nem akart többet jósolni. "Ez biztos valami félreértés lehet" - mondja a Guybrush Threepwood. Guybrush viszont megkockáztat még egy jóslást, hátha sikerül. A jósnő előszedi az ötödik kártyát, éééés...

Guybrush : - Hadd találjam ki : halál?

:lol: :D :lol: :D

A második ilyen nagy jelenet a harmadik részben az pedig az volt, mikor Andréval pókereztünk. Az első rész, Secret Of Monkey Island viszont annyi hülyeséget zúdított rám, hogy az már nagyon jól esett. :lol:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Jó kis jeleneteket még a Monkey Island sorozatban véltem felfedezni. Most igazán jókat nem tudok fejből sorolni, de ami megmaradt az emlékezetem, az a harmadik rész, a Curse Of The Monkey Island-ből származik. Ez pedig az a jelenet, mikor a jósnővel egymás után négyszer jósoltatunk. Mind a négy tarot kártya halált jövendöl. A jósnő már nagyon nem akart többet jósolni. "Ez biztos valami félreértés lehet" - mondja a Guybrush Threepwood. Guybrush viszont megkockáztat még egy jóslást, hátha sikerül. A jósnő előszedi az ötödik kártyát, éééés...

Guybrush : - Hadd találjam ki : halál?

:lol: :D :lol: :D

A második ilyen nagy jelenet a harmadik részben az pedig az volt, mikor Andréval pókereztünk. Az első rész, Secret Of Monkey Island viszont annyi hülyeséget zúdított rám, hogy az már nagyon jól esett. :lol:

az egész game (mármint mind1ik rész) egy nagy poén xD :D

Link to comment
Share on other sites

Brian55

amikor a Doom 3-ban egy nőnek kiszakad a feje+ a gerince és közvetlenül előttünk lost soul-á (tudjátok azzá a lángoló fejjé :wink: ) változik.

Ismerős na az tényleg jó :rolleyes::wink:

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Nem játszottam sokat a Mafiával, de van egy jelenet ami nagyon hangulatos és tényleg olyan "gengszteres".

Ez az a jelenet, amikor le kell ráznunk pár arcot az elején, és utána odajön hozzán a csávó mi meg azt hisszük hogy le akar lőni közbecsak ad egy kis zsozsit a kocsink miatt, aztán pedig a csávó ül és nézi a pénzt, hogy milyen sok, meg gondolkodik.

Link to comment
Share on other sites

Guest

a Driv3r-ben,amikor 1 rendőr üldözött,az 1ik kiszállt,elkezdett shotgunnal lőni,én beszálltam az autómba,és az a rendőr,az gyorsan gázt adott,aki még benn ült az autóban,az elütötte a társát,aki sotizott.. xD naggyonn állat volt... :D :D ezután kb. 10 percig röhögtem.. xD

Link to comment
Share on other sites

alienpapa

Nem játszottam sokat a Mafiával, de van egy jelenet ami nagyon hangulatos és tényleg olyan "gengszteres".

Ez az a jelenet, amikor le kell ráznunk pár arcot az elején, és utána odajön hozzán a csávó mi meg azt hisszük hogy le akar lőni közbecsak ad egy kis zsozsit a kocsink miatt, aztán pedig a csávó ül és nézi a pénzt, hogy milyen sok, meg gondolkodik.

Hát igen, a maffia az az egyik legjobb játék amit valaha kiadtak. Sose forom megunni. Nekem a legvége tetszett, amikor Sam-mel kell harcolni.

Link to comment
Share on other sites

Madridista

Fahrenheitben, a föld alatti bázison, amikor Lucas és Carla khm... :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

A The Longest Journey-ben a 3 próbatételtől teljesen a végéig :smile: B)

Link to comment
Share on other sites

Gatyamadzag

S.T.A.L.K.E.R. Blind befejezés. Amikor Marked ONe azt mondja "I want this all to disappear!"(azt akarom hogy ez az egész eltűnjőn) Kivirágzik minden, Marked ONe becsukja a szemét, szippant a levegőből majd... MEGVAKUL! minden eltűnt, fantasztikus...

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

S.T.A.L.K.E.R. Blind befejezés. Amikor Marked ONe azt mondja "I want this all to disappear!"(azt akarom hogy ez az egész eltűnjőn) Kivirágzik minden, Marked ONe becsukja a szemét, szippant a levegőből majd... MEGVAKUL! minden eltűnt, fantasztikus...

csak a pontosság kedvéért :D :tongue: "i want the zone to disappear", tényleg nagyon jó rész volt :wink:

én is ezt a befejezést kaptam, de majd a többit is el akarom majd érni :smile:

Link to comment
Share on other sites

Gatyamadzag

félrehallható :lol:

egyébknt akkor gondolom nálad volt a dekóder de nem mentél be a titkos helyre :smile: ha bemész mind a kétféle True Endinget megkaphatod.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

félrehallható :lol:

egyébknt akkor gondolom nálad volt a dekóder de nem mentél be a titkos helyre :smile: ha bemész mind a kétféle True Endinget megkaphatod.

annyira nem mélyültem bele a játékba :smile: majd valamikor újra nekiesek, de majd....

amúgy elég érdekes ahogyan mondta :D :lol: de hát eltekinthetünk tőle, mert M1 ukrán (asszem... :unsure:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...