Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kedvenc Jelenet


wYth-NRG

Recommended Posts

wYth-NRG

Az a videó ütött nekem nagyon, mikor szállunk fel helikopterrel, és a csávó lengeti a fényt, hogy mehetünk, közben szalad hátrafelé és lezuhan a felhőkarcoló tetejéről :D

meg mikor a mammer mutogat hogy ott a heli, de a csávó meg mondja hogy: "nem látom", aztán lezuhan a nénike xDDD :D

A Max payne 2ben több ilyen van, az egyik amikor Vlad azt mondja:" Max! Dearest of all my friends! I was supposed to be the hero..."

No meg a második rész végén:

"I had a dream of my wife.... She was dead. But it's all right."

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Még egy idézet:

"Tudjátok, a világot nem papírra írt törvények irányítják. Hanem emberek. Néhányan betartják azt, mások nem. Mindenkinek saját magától függ, milyen lesz a világa, mit kezd vele. És egy jó nagy adag szerencse is kell hozzá, hogy más ne csináljon poklot az életből. És az nem olyan egyszerű, mint ahogy azt az iskolában tanítják. De jó, ha az embernek egy erős értékrendje van és ahhoz tartja magát. A házasságban, a bűnözésben, háborúban... mindig és mindenhol. Én elcsesztem. Úgy mint Paulie és Sam. Egy jobb életet akartunk, de a végén rosszabbul jártunk, mint bárki más. Tudjátok, szerintem fontos megőrizni az egyensúlyt. Igen, egyensúly, ez a helyes kifejezés. Mert az, aki túl sokat akar, azt kockáztatja, hogy elveszít mindent. Természetesen az, aki túl keveset akar az élettől, talán nem is kap semmit."

Mafia - The City of Lost Heaven - Outro
Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Vörös teret? :unsure:

Red Square-t.

A Call of Dutyban nekem azok tetszettek, amikben ilyen 100-200 ember melett kelett harcolni.

Link to comment
Share on other sites

FESTER

LUUUUMMMBBBAAAAGOOOO LEEEMMOOOOONAAAADE

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Doma88

-Mr. Angelo?

-Yes.

-Mr. Salieri sends his regards.

-PUKK PUKK.

I want to be rich! :D

Nem tom volt egy játék amiben majdnem elsirtam magam mert vége nem tom mi volt a neve. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

syberia valadilene, és végjáték

max payne eleje, és a második rész eleje

longest journey eleje, és mikor átlépünk a másik világba

fahrenheit eleje, harc az orákulummal, és mikor agathe segytségével kane visszaemlékezik.

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

(Ez most hosszú lesz :D :lol:)

Monster Hunter-rel zúztam Neten (PS2-es game), mikor kiderült, hogy mindjárt szintetlépek, csak az Urgent Quest-et kell megcsinálni. Kiderült, hogy az Online mód főellenfelét kell elűzni (vagy ha sikerül akkor leverni), és máris nyerek. 3 vállalkozóval együtt nekimentem a kalandnak. A legjobb jelenetek ilyen sorrendben jöttek:

Bejön a küldi bevezető videója, és megmutatja, hogy ki is a főellenség: Lao-Shan Lung, egy hatalmas sárkány. Úgyértem, HATALMAS!!! Mikor megláttam, még én is megijedtem, nemcsak a karakterem :D

A srácokkal befutottunk Lao elé, lenyomtunk bombákat, és én robbantottam fel. Aztán felmásztam egy magaslatra, ahol lőttem rá, majd egy érdekes dolgot fedeztem fel: Hogy rálehet a hátára ugrani, és már akkor lehet Carveolni (RPG-kben Lootolni :D). Persze utána le is kellett jönni...

De a legjobb csak ekkor jött: Kiderült, hogy ezt a csatát ki kell bírni (hacsak nem nyírjuk ki hamarabb), tehát 35 percig tuti gyakni kell. Elértem az uccsó helyre, ahol kiírta, hogy már csak 10 perc van a játékból. Lao megérkezett a várhoz (mivel egy várat kell megvédeni, nehogy lerombolja), és beindult a játék főzenéje (ez megy a Monster Hunter-es oldalamon, aláírásban). Ekkor olyan nagy adrenalinlöket meg elszántság szállt meg, hogy hihetetlen. Komolyan mondom, amit eddig a játékban csináltam az semmi se volt ehhez képest. Hihetetlenül fílinges volt :D

És a legeslegjobb: Lao közelített a várfalhoz. Mindenki alul vagdosta őt, én meg a torony tetején voltam, és vártam a jelre. Mikor Lao odaért a várfalhoz, és a fejével meg akarta döngetni azt, akkor a csávó jelzett, hogy MOST!!! És én benyomtam a nagy, piros gombot a várfal tetején, mire Lao előtt bekapcsolt a Dragonator-nak nevezett szerkezet, és 4 óriási fúrógép-szerűség beleszúrt Lao testébe, így nagyon lesebezve őt. Jó érzés volt, hogy ezt a tettet én hajthattam végre :D

Aztán rá 1-2 percre Lao elmenekült, és mi nyertünk. Azóta még 1 Lao-s küldit csináltam, de ha 17-es szintű leszek (most 14-es vagyok), akkor lesz újra Lao, csak nehezebb lesz (mert erősebb lesz sokkal), de ha azt lezúzom, BÁRMIKOR csinálhatok Lao-s küldit. És simán fogok is :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

LUUUUMMMBBBAAAAGOOOO LEEEMMOOOOONAAAADE

:lol: :lol: :lol:

már alíg emléxem a jelenetekre, de ez megmaradt bennem :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mindcontrol

Psychonauts-The Milkman Conspiracy vége. Ebben az a poén, hogy több órán át kellet keresni a Milkman-t míg kiderült, hogy Ő az. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

Nem tom volt egy játék amiben majdnem elsirtam magam mert vége nem tom mi volt a neve. :unsure:

Volt egy játék, ami ilyen nyomot hagyott benned és nem emlékszel a nevére? :smile:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Psychonauts-The Milkman Conspiracy vége. Ebben az a poén, hogy több órán át kellet keresni a Milkman-t míg kiderült, hogy Ő az. :tongue:

A legjobb pálya, az tuti :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nibor

Nekem van egy csomó,csak így most nagyon sok nem jut eszembe.Néhányat azért felsorolok:

POP:TTT legvége

Mafia befejező animációja,arra aztán végkép nem számítottam......

Max Payne 1,2 legvége

Legacy of Kain Defianceban amikor Raziel mondja Kainnek:"and I'm not your enemy,no your destroyer,I'm your right hand as before,and now you'll see the true enemy."Nah,az marha jó rész volt.

Akkor stalker jó,illetve vakság befejezése."I want the zone to dissepear."Nah,ez ütött rendesen. :smile: Meg úgy a stalker összes átvezetője.Kevés van belőlük,de ami van,azok marha jók. :smile:

Egyelőre ennyi,majd ha eszembe jut még vmi,akkor szólok.

Jah,Bad Day LA-ból a mexiói kertészek:

"Nem kertészek leszünk,hanem kerttulajdonosok." :lol: :lol:

Meg amikor mutatja az öregasszonynak,h hol van a helikopter,az mg beleesik a tengerbe a cápák közé. :lol: :lol:

"Most legalább megtanul úszni.

Negatív,Megette egy cápa." :lol: :lol:

Jah,tényleg még az Advent Rising vége is idetartozik......remélem folytatják azt a játékot.

Jah,cod 2-ben a partraszállás,az nagyon durva volt,meg nekem az összes tunéziai pálya is rohadtul tetszett.

Jah,dark messiahban a chapter4,illetve a chapter 6 végi videó is nagyon ütött.

Link to comment
Share on other sites

Mindcontrol

Még a Half-life 1-ben amikor betolod azt a vackot abba a valamibe, nemtom mi volt nah, régen csináltam :D Akkor hirtelen bevillanások lesznek más világból etc. az felejthetetlen élmény :tongue:

4:30 ez az.

Link to comment
Share on other sites

Garrett_the_Thief

A Half-Life 1 nekem is emlékezetes maradt. Aztán ott van a Morrowind, ahol az első custom karakteremmel csináltam pár rosszaságot, végigjátszottam a légiós küldetéseket, aztán a varázslók céhénél is elértem, amit el lehet; ezek mind felemelő pillanatok voltak.

Nagyon megmaradt bennem az Arcanum című RPG, ahol a fegyverkovács törpömmel először tudtam távcsöves puskát készíteni. Hú de boldog voltam. Aztán kimentem a pusztaságba, ahol volt valami ősi rom, amelyet egy csomó hatalmas gorilla őrzött. Na ezeket kezdtem el lőni tisztes távolságból. Aztán jött a fosztogatás. :smile:

Persze örök kedvenc a Thief-sorozat. Az átvezető videók, de főleg a outro-k nagyon tetszettek. A Thief 3 árvaházas pályájától még mindig kiráz a hideg (Iron Candle, vagy mi is volt a pálya címe... :huh: ).

Sokan nem szerették, de nekem a Might and Magic 9-ben is voltak nagy élményeim. Főleg amikor már fejlettek a karik... :D

Ja és végül, sohasem fogom elfelejteni, amikor először vittem végig a Shogun: Total War-t! :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Sokan nem szerették, de nekem a Might and Magic 9-ben is voltak nagy élményeim. Főleg amikor már fejlettek a karik... :D

Én a 7-ben szeretem sorcererrel repülve meteor showerezni a trollokat Tatalia körül B)

HL1-es Black Mesa balesethez: annak idején borzasztó egyedi volt ez a hosszas mászkálásos felvezetés, majd baleset. Előtte minden FPS csak elkezdődött valahogy, bele a közepébe in medias resesen lövöldözve. A HL nem, 30 perc game után is csak feszítővasad van... Aztán mikor Barney elejti az első stukkert, kb 6 lőszerrel, már kemény tudósnak érzed magad. Ezt a hangulatot nehezen tudják ma már elérni, mai látványra kihegyezett FPSekben...pedig a HL is csak egy lineáris lövöldözés, kicsit összetettebb feladatokkal és jó történettel...

Link to comment
Share on other sites

Alwares

Hmm én is kifelejtettem a HL1 elejét, az tényleg nagyon ütős volt, hát még a Cod1-ben a Pegasus Day! No az valami felejthetetlen, mikor ott állunk a fél csapat meg van halva, nekem is alig van életem már lövünk ming a hülye, bejön az a zene és hamarosan érkezik az erősítés! Jajj de jó volt! :smile:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Hmm én is kifelejtettem a HL1 elejét, az tényleg nagyon ütős volt, hát még a Cod1-ben a Pegasus Day! No az valami felejthetetlen, mikor ott állunk a fél csapat meg van halva, nekem is alig van életem már lövünk ming a hülye, bejön az a zene és hamarosan érkezik az erősítés! Jajj de jó volt! :smile:

HL1-ben sok ilyen jelenet volt amúgy. Én imádtam és gyűlöltem egyszerre azt a pályát, mikor van egy függőleges, széles labor több szinttel, és egy lény kaparászik :rolleyes:. Ötletnek hihetetlen jó, de a véghezvitelt annyira utáltam mindig, hogy eszméletlen :D Menni ezer helyre, váá...

Másik nagy kedvenc, mikor bemész egy ajtón, villany lekapcs "bumm". vágás: épp cipelnek valahova, homályos látás...ébredés a hulladékaprítóban B)

stb, stb, stb.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

A Half-Life első részében a Xen-re érkezés pillanata és az előtte lévő felkészülés :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

A Half-Life első részében a Xen-re érkezés pillanata és az előtte lévő felkészülés :rolleyes:

Uhh, mikor a doki a gépet piszkálja, neked meg be kell védened a kis repkedő szemetektől? Igen adrenalinosra sikeredett...

Link to comment
Share on other sites

Jack_the_ripper

Elder Scrolls IV: Oblivion végjáték, istenek harca, estébé. na ott rázott a hideg ...

KotOR ráébredés a kilétünkre - asszem sose fogják a szomszédok elfelejteni azt a "B*ZZMEEEEEG!" felkiáltást ami akkor hallatszott az Xbox mellől :smile:

Max Payne eleje - először éreztem valódi zsigerből áradó gyúlöletet játékbeli ellenfelek iránt.

MoHAA partraszállás - életem első II. VHs FPSe, és nagyon, nagyon ütött az a jelenet. ma már persze nevetségessé teszi a másik 800000000000 hasonló témájú alkotás jelenléte :sad:

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Nemigazán jelenet, hanem két történeti csavar emlékezetes a közelmúltból a Neverwinter Nights 2-ből:

SPOILER Act 2 végéről

Shandra halála

SPOIlER vége

és

SPOILER Act 3 druidás részéről

Mikor Elanee az alacsony influence-em miatt otthagyott

SPOILER vége

Két olyan jelenet, amire abszolút nem számítottam. Pedig történeti téren vén rókának számítok. :smile:

Link to comment
Share on other sites

-max-

A The Longest Journey tele volt ilyen jelenetekkel, főleg a vége fogott meg, annak a hangulatát nehéz lenne szavakkal leírni... végig kell játszani és kész.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

A The Longest Journey tele volt ilyen jelenetekkel, főleg a vége fogott meg, annak a hangulatát nehéz lenne szavakkal leírni... végig kell játszani és kész.

Hát igen :smile: Az jó kis game, nagyon B)

Hamarosan újra elkezdem :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

...főleg a vége fogott meg, annak a hangulatát nehéz lenne szavakkal leírni... végig kell játszani és kész.

hát igen az a zenei aláfestés(zongora) nem volt semmi

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Valamit énis kifelejtettem. A F.E.A.R. elején amikor hátulról leüt Fettel. Jú de KisTehén!artam :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...