Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kosárlabdás Játékok (NBA 2K, NBA Live)


Drakeamarth

Recommended Posts

Hagar

Ja, csak annyi a bibi, hogy Kobe hulla fáradtan 4 emberrel a nyakában is bedobja a ziccert. :D

:D :D :D ebben az a jó h igaz is :)

Figyi, viszem Fisherrel tök üresen a labdát, mögöttem lohol Shaq, remeg a föld, leszakad a plafon, utlér, dobok, vhogy blokkolás közben a levegõben elém kerül, de nem blokkol, csak meglök, ami után állt. a falt script szokott lenni, de nincs fault, pont sincs, és már jön az ellentámadás, ahol Nashi-mashi ellavíroz Gasol Bryant meg Bynum mellett, sé bedobja a szar ziccerét.

Vagypedig a kedvencem: beleállsz, ellen be eléd, és kiejted a labdát a kezedbõl :D Ezt sajnos nem tudom mire vélni, elemezzétek már a kedvemért! :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

:D :D :D ebben az a jó h igaz is :)

Figyi, viszem Fisherrel tök üresen a labdát, mögöttem lohol Shaq, remeg a föld, leszakad a plafon, utlér, dobok, vhogy blokkolás közben a levegõben elém kerül, de nem blokkol, csak meglök, ami után állt. a falt script szokott lenni, de nincs fault, pont sincs, és már jön az ellentámadás, ahol Nashi-mashi ellavíroz Gasol Bryant meg Bynum mellett, sé bedobja a szar ziccerét.

Vagypedig a kedvencem: beleállsz, ellen be eléd, és kiejted a labdát a kezedbõl :D Ezt sajnos nem tudom mire vélni, elemezzétek már a kedvemért! :D :D :D :D

el kell fordulni hogy fedezze a labdát...

Link to comment
Share on other sites

Tomika14

Én most felnyomtam egy "javító" peccset innen van fnt pár cucc bár nekem nyomorultul belassult tõle néha gém... pedig ennek a játéknak szinte mindenhol kéne normlisan futnia... de inkább a peccs számlájára írnom azt a problémát...

roster peccs minden van ami kell vagy nem kell :) am egy csomó igazság lelett elöttem írva.. ez van ezt ell szeretni... az EA nem erre a gémre gyurt rá.. ezt minndeki tudja...

további jó játékot... Go DENVER!

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Az a baj, hogy az EA egyik gémre sem gyúrt rá.

Link to comment
Share on other sites

Tomika14

Az a baj, hogy az EA egyik gémre sem gyúrt rá.

mindenki tudja h csak vicceltem :P azt akartam mondani, h róbáltak rágyúrni... a fifára... de erre sajnos nem sikerült.. pedig meg ért volna egy misét...

ennyi puszi

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

ennyi puszi

TESSÉK? :huh:

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

2009 es nba nem jön ki pc-re? mintha azt olvastam volna! :huh:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nem is baj, lesz friss rosterpack. Egyébként tuti kacsa, pont az EA ne fejje meg a népet? :D

Link to comment
Share on other sites

a880120

2009 es nba nem jön ki pc-re? mintha azt olvastam volna! :huh:

A legjobb az lenne, ha mondjuk a 2004-hez csinálnának még mindig rostereket....

Link to comment
Share on other sites

Real013

A legjobb az lenne, ha mondjuk a 2004-hez csinálnának még mindig rostereket....

Na azért ne vicceljünk kérem. :lol:

Link to comment
Share on other sites

a880120

Na azért ne vicceljünk kérem. :lol:

2006-hoz is jó lenne :D

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

A legjobb az lenne, ha mondjuk a 2004-hez csinálnának még mindig rostereket....

A legjobb az lenne ha csinálnának egy jó játékot!

Link to comment
Share on other sites

a880120

A legjobb az lenne ha csinálnának egy jó játékot!

Ez is jó elképzelés, csak ugye ha next- gen lenne, nem menne a gépemen.. a 2004 az meg jó volt, mint ahogy sokan mondtátok ;)

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

A 2004 szerintem tré volt. :D

Egyébként a Madden NFL sorozat után az NBA Live is búcsúzik a PC-tõl.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
BeNcEe95

Hello!Az nba 08-ból hogy tudom kiszedni a zenéket??Lécci segítsetek! :( :(

Link to comment
Share on other sites

Gyu

A 2004 szerintem tré volt. :D

Egyébként a Madden NFL sorozat után az NBA Live is búcsúzik a PC-tõl.

Az NBA Live-val nem veszítünk sokat....

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Sajnos így van.

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Sajnos így van.

karácsonyra veszek egy PS3-at és akkor lesz nekem NBA 2k8 meg 2k9 (ha addigra lesz) :) Nem fog hiányozni az NBA Live..

Link to comment
Share on other sites

Real013

karácsonyra veszek egy PS3-at és akkor lesz nekem NBA 2k8 meg 2k9 (ha addigra lesz) :) Nem fog hiányozni az NBA Live..

Én meg még elleszek pár évig az NBA 2k7-el XBOX-on...Hacsak nem todok majd venni egy PS3-at .. De akkor sincs baj, ha nem tudok venni, mert már a 2k7 is elég nagy királyság B)

Link to comment
Share on other sites

Hagar

Én is eljutottam oda, h veszek egy ps3at. Csak kinek van pénze 18ért játékokat venni rá?! Könyörgöm, 5 játék annyi mint a gép! Az agyam elszáll ettõl. Ügyeskedni meg még nem lehet vele. áÁÁÁÁ

Link to comment
Share on other sites

dante_zoli

Én is eljutottam oda, h veszek egy ps3at. Csak kinek van pénze 18ért játékokat venni rá?! Könyörgöm, 5 játék annyi mint a gép! Az agyam elszáll ettõl. Ügyeskedni meg még nem lehet vele. áÁÁÁÁ

ha okosan csinálod veszel 1-2 játékot és azt folyamatosan cserélgeted másokkal...

Link to comment
Share on other sites

Hagar

Ezt fogom csinálni. csak már jönne össze a pénz.

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Én is eljutottam oda, h veszek egy ps3at. Csak kinek van pénze 18ért játékokat venni rá?! Könyörgöm, 5 játék annyi mint a gép! Az agyam elszáll ettõl. Ügyeskedni meg még nem lehet vele. áÁÁÁÁ

Jé, becsületesnek kell lenni, uramisten...

Link to comment
Share on other sites

Hagar

Jé, becsületesnek kell lenni, uramisten...

:) Szerintem a pc-s árak, a 10-12 e pont elfogadható. Honnan veszed, h kummantós vagyok? :)

ADdig is amrad a youtube meg az NBA 2k8as videók... :(

Link to comment
Share on other sites

Hagar

Most nézek NBA 2k8as videókat a neten, ez döbbenet. Tegnap a Sz*törnben próbáltam ki a ps2es verziót: ez a játék brutálisan jó, nem lehet leírni, mennyire. Annyi kis apróság van benne, ami jóvá teszi, h hihetetlen. Legyen már meg a psem ááá! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...