Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bayern München


zwitter

Recommended Posts

Lonkosz

Szerintem egyszerűen csak "öreg" design <_< Ez a fazon a 70-80as években volt divat.

Link to comment
Share on other sites

buub

Szerintem egyszerűen csak "öreg" design <_< Ez a fazon a 70-80as években volt divat.

pontosan, ilyet a régi meccsek felvételein szoktam látni, hát mostanában nem divat az biztos.

Link to comment
Share on other sites

zwitter

szerintem nem a divatot követik :smile:

Link to comment
Share on other sites

zwitter

a Ligakupában azért szépen lealáztuk a Werder Brement. 1-0-ra még ők vezettek, de aztán Schweinsteiger, Ribéry (2) és Altintop góljaival végül 4-1-re nyertünk! ma Stuttgart, remélem őket is ütjük majd. csak sajnos lehet, hogy Toni és Sosa ma sem játszik, így valszeg megint Klose lesz egyedül elől...

HAJRÁ BAYERN MÜNCHEN B)

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Ribéry góljával vezet a Bayern.

Link to comment
Share on other sites

zwitter

Ribéry egy isten!!! :lol: hatalmas gólt lőtt :o nem volt sajnos Klose sem, és Toni a döntőben sem játszhat, de a fiatal Wagner betalált, így 2-0-ra nyertünk Stuttgartban!

nagyon jók voltunk, megöltük a VfB játékát (így mondjuk kevésbé volt látványos a játék), remek támadásokat vezettünk, akár 3-4 góllal is nyerhettünk volna. most a védelem is tökéletes volt, Rensingnek csak egyszer kellett védenie. remélem a döntőben is így játszunk majd és akkor nem lesz gond. :smile:

HAJRÁ FC BAYERN MÜNCHEN!!!!!!!!!!! B)

Link to comment
Share on other sites

elindir

Bitang ez a Bayern. Szépen, összesedetten játszanak. A Bundesligában nagy menetelés lesz. Ribéry egyszerűen lenyűgöző, az egyik kedvenc játékosommá növi ki magát lassan.

Link to comment
Share on other sites

thewbie

huhh a mai schalke elleni döntőn igensokan fognak hiányozni, van bommelt is eltiltották wagner is megfázott vagy elkapott vmit amit a csapat egyharmada(klose+ lehet hogy schweini is) toni még mindig nem játszhat nameg ribéry is megfázott csatárposzton nemtudom mi lesz. lehet hogy klose már játszhat, remélem különben vagy az amatőr csapatból hoznak fel vkit megint(kroos, mahop) vagy santa cruz aki egészséges csatár, igaz hogy ő el fog igazolni, hitzfeld nem is számít rá úgyhogy nemvszínű hogy játszana, remélem klose felépül :huh:

Link to comment
Share on other sites

thewbie

a bayern hatodszorra nyerte meg a német ligakupát

bayern 1-0 schalke

Klose góljával

Link to comment
Share on other sites

zwitter

LIGAKUPA-GYŐZTES AZ FC BAYERN MÜNCHEN!!!!!!!!!!!!!!! :smile: :lol: B)

a mérkőzésen egyértelműen jobbak voltunk, a Schalke olyan durván játszott, hogy akár három embert (Krstajicot, Kobiashvilit meg Bordont mindenképpen) ki lehetett volna szórni. Kahnnak így is be kellett mutatnia két bravúrt a győzelemhez (Kuranyi lövésénél hatalmasat védett :o ) de végül meglett a siker! Klose szemfüles gólja (amit a védelem hozott össze) döntött, de összeségében sokkal jobbak voltunk. tulajdonképpen a Schalkénak az említett két lövésen kívül alig volt kapuralövése, helyzete meg talán egy sem... ellenben mi kapufát is lőttünk (Altintop), Neuer bravúrral is hárított, Zé Robi meg alig tévesztett célt a szabadrúgásnál. Sosa nagy király! :D

HAJRÁ BAYERN!!!! B)

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Darkadam

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
zwitter

Bayern München - Hansa Rostock 3:0 (1:0)

Kahn - Lahm, Lucio, Demichelis, Jansen - Schweinsteiger (74. Altintop), van Bommel, Zé Roberto, Ribery (79. Sosa) - Klose (87. Wagner), Toni

Gól: 1:0 Toni (14.), 2:0 Klose (66.), 3:0 Klose (85.)

remekül játszottunk, könnyedén, félgőzzel mégis látványosan, ami elsősorban Riberynek, Klosénak és Toninak volt köszönhető, de azért oda tette magát Schweini és Zé Robi is. a védelemnek dolga sem volt, ellenben a Rostock akár 6-7 gólt is kaphatott volna. Toni elől járt a helyzetek kihagyásában, még nem 100%-os, de azért rúgott egyet. mondjuk az Klose érdeme volt, mert nagyon önzetlenül tette az olasz elé, neki csak be kellett pofoznia. Miro meg kétszer is betalált első bayernes Bundesliga-meccsén, egyszer lábbal, egyszer fejjel és mindkét alkalommal Lahm volt az előkészítő. így kell játszani jövő héten Brémában is (a Werdernek meg úgy, mint a Bochum ellen...) és akkor meg lesz a győzelem! SZÉP VOLT FIÚK!!! B) :smile:

HAJRÁ BAYERN MÜNCHEN!!!! B) B)

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

zwitter

Werder Bremen - FC Bayern 0:4 (0:1)

Werder Bremen: Wiese - Pasanen, Mertesacker, Naldo, Schulz - Jensen, Baumann, Diego, Vranjes (61. Carlos Alberto) - Sanogo, Almeida (61. Schindler)

FC Bayern: Kahn - Lell, Lucio, Demichelis, Lahm - Schweinsteiger, Van Bommel (82. Ottl), Zé Roberto, Ribéry - Toni (89. Wagner), Klose (46. Altintop)

Tore: 0:1 Ribéry (31./Foulelfmeter), 0:2 Toni (51.), 0:3 Altintop (79.), 0:4 Ottl (87.)

:o :o hát erre nem számítottam....de elképesztő!!!!! :D így megverni a Brémát saját pályáján... SZÉP VOLT FIÚK!!!! B)

Link to comment
Share on other sites

Jolee

Van Buyten már nincs a Bayernben vagy csak nem játszatják?

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Ott van az még. :D

Link to comment
Share on other sites

thewbie

Van Buyten már nincs a Bayernben vagy csak nem játszatják?

ott van persze, csak hát tavaly elég "gyenge" teljesítményt nyújtott...hitzfeld pedig rotál ezen a poszton, tesztmeccseken néha ő játszott lucio mellett, egyszer meg micho emellett

Ottl gólja,gyönyörű volt!

Link to comment
Share on other sites

zwitter

igazság szerint nekem is jobban tetszik egyelőre ez a Lucio, Demichelis kettős a védelemben. a belga is jó, de tavaly olyan hibákat követett el... nem egyszer volt, hogy aláugrott a labdának... pedig csak 197 centis...

Link to comment
Share on other sites

thewbie

áhh bréma sikeresen szétrugdosta a csapatot... Klose sérült... Schweinsteiger szintén--- szerdán nem játszanak Anglia ellen, meg talán Lucio is, de ez nembiztos, majd megnézem...

Link to comment
Share on other sites

Darkadam
Hö, ügyes xD

IPB Image
Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Hö, ügyes xD

IPB Image

Ez igen. Én aszittem Ribéry erőjátékos. Vagyis az a "szétfutom az agyam" típus, de ha ilyenekre is képes akkor egy valódi kincsre leltek a bajorok.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

A Marseilleben már rég bebizonyította, hogy tud ő is trükközni. :smile:

Link to comment
Share on other sites

elindir

Hatalmas vétel volt Ribéry. Nagyon irigylem tőlük. :sad:

Link to comment
Share on other sites

zwitter

Ribéry rengeteget trükközik, igazi cselgép. nem nézitek a meccseket??

Link to comment
Share on other sites

KrisT

Ribéry rengeteget trükközik, igazi cselgép. nem nézitek a meccseket??

Én láttam egy összefoglalót a werder elleni meccsről és azon meccsen szép dolgokat művelt... :smile:

Link to comment
Share on other sites

thewbie

Ribéry rengeteget trükközik, igazi cselgép. nem nézitek a meccseket??

én mindig nézem^^

az újak közül ő a kedvencem, meg Altintop, nagyon örülök h bayernes lett! na és persze toni és klose és zé roberto és jansen... mindegyiknek örülök, hatalmas igazolások voltak!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...