Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bayern München


zwitter

Recommended Posts

zwitter

BAYERN MÜNCHEN B) B)

gondoltam nyitok egy topicot a német rekordbajnoknak, amely augusztustól fantasztikus új kerettel vág neki a bajnokságnak, hogy megszerezze a 21. bajnoki címét! a napokban jelentették be Ribery leigazolását, akit Tonival együtt mutattak be. :lol:

remélem találok itt még hozzám hasonló "bőrgatya" fanatikusokat. :smile:

HAJRÁ BAYERN MÜNCHEN!!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

BAYERN MÜNCHEN B) B)

gondoltam nyitok egy topicot a német rekordbajnoknak, amely augusztustól fantasztikus új kerettel vág neki a bajnokságnak, hogy megszerezze a 21. bajnoki címét! a napokban jelentették be Ribery leigazolását, akit Tonival együtt mutattak be. :lol:

remélem találok itt még hozzám hasonló "bőrgatya" fanatikusokat. :smile:

HAJRÁ BAYERN MÜNCHEN!!!! :rolleyes:

Idén nem voltak túl elsöprőek... :ph34r: Talán jövőre a BL-ben is messzebb juthatnak

Ui.: Honnan jött neked ez a név hogy "zwitter"? Mert ez eszembe juttat egy-két csúnya dolgot :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

zwitter

Idén nem voltak túl elsöprőek... :ph34r: Talán jövőre a BL-ben is messzebb juthatnak

Ui.: Honnan jött neked ez a név hogy "zwitter"? Mert ez eszembe juttat egy-két csúnya dolgot :ph34r:

ősztől csak az UEFA-Kupa maradt, mert a negyedik hely Deutschlandban nem ér BL-t. :sad:

egyébként a Zwitter a Rammstein egyik dalának címe, de ne aggódj, nem arról van szó, amire gondolsz. :wink:

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

ősztől csak az UEFA-Kupa maradt, mert a negyedik hely Deutschlandban nem ér BL-t. :sad:

egyébként a Zwitter a Rammstein egyik dalának címe, de ne aggódj, nem arról van szó, amire gondolsz. :wink:

jah tényleg... :unsure: ott csak 18 csapat van... (behozhatnák oda is a 20-t)

tudom hogy az, meg azt is hogy mit jelent a szó :D :D

Link to comment
Share on other sites

zwitter

jah tényleg... :unsure: ott csak 18 csapat van... (behozhatnák oda is a 20-t)

tudom hogy az, meg azt is hogy mit jelent a szó :D :D

szerintem nem baj, hogy nincs 20 csapat, mert amellett, hogy a németek mindig is jó fizikummal rendelkeztek, a többi nagy csapat (angol, olasz, spanyol, francia) játékosai mind kifáradnak, mert ott 38 meccs van, plusz kupa (Angliában nagyon sok :blink: ), plusz nemzetközi kupa, míg a németek általában jó kondiban vannak a nagy tornákon.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Sosem szerettem a Bayernt, de valamiért mindig tiszteltem őket. Precízek, mindig pontos elképzeléseik vannak és mindig a legjobbra törekednek. Imponáló, gondolom Ribéry is azért választotta az UEFA kupában induló Bayernt a BL-esek ellenében, mert igen komoly dolgokkal állhattak elő.

szerintem nem baj, hogy nincs 20 csapat, mert amellett, hogy a németek mindig is jó fizikummal rendelkeztek, a többi nagy csapat (angol, olasz, spanyol, francia) játékosai mind kifáradnak, mert ott 38 meccs van, plusz kupa (Angliában nagyon sok :blink: ), plusz nemzetközi kupa, míg a németek általában jó kondiban vannak a nagy tornákon.

Jó kondiban vannak, de eredmény nincsen.

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Sosem szerettem a Bayernt, de valamiért mindig tiszteltem őket. Precízek, mindig pontos elképzeléseik vannak és mindig a legjobbra törekednek. Imponáló, gondolom Ribéry is azért választotta az UEFA kupában induló Bayernt a BL-esek ellenében, mert igen komoly dolgokkal állhattak elő.

A Bayernnek nagy sansza lesz az UEFA-Kupára az biztos. Ráadásul még egy-két kupát is begyűjthet mellé

Link to comment
Share on other sites

zwitter

"Jó kondiban vannak, de eredmény nincsen."

jövőre majd lesz egy EB-győzelem keretében B)

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Majd meglátjuk...

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

jövőre majd lesz egy EB-győzelem keretében B)

Höhö... anno Völler is hasonló szavakkal feszült neki a 2004-es EB-nek aztán amikor kiesetek meg ezt mondta: "Mi vagyunk Európa hülyéi" :sleep:

Link to comment
Share on other sites

zwitter

ha nézted a vb-t láthattad, hogy mennyire jók voltak és hát azért az európai csapatokat tekintve rajtuk kívül Franciaország volt kiemelkedő, a hollandok hamar elvéreztek, az angolok szokás szerint semmit sem nyújtottak, a portugálok meg aligha alkotnak maradandót.

az olaszokat szándékosan nem soroltam ide, ugyanis sem a vb-n, sem azóta nem voltak igazán jók (ha pl Grosso műesés nem honorálja büntetővel a bíró, mindjárt a nyolcaddöntőben kiesnek)...

Höhö... anno Völler is hasonló szavakkal feszült neki a 2004-es EB-nek aztán amikor kiesetek meg ezt mondta: "Mi vagyunk Európa hülyéi" :sleep:

azért a Völler-féle válogatott "kicsit" gyengébb volt. 2002-ben ha nem Kahn véd, akkor vb-ezüst sincs. de ez már egy másik csapat!

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

ha nézted a vb-t láthattad, hogy mennyire jók voltak és hát azért az európai csapatokat tekintve rajtuk kívül Franciaország volt kiemelkedő, a hollandok hamar elvéreztek, az angolok szokás szerint semmit sem nyújtottak, a portugálok meg aligha alkotnak maradandót.

Azonkívül hogy Argentínát 11-esekkel hazaküldték, és ismét nem sikerült nyerniük tétmeccsen az olaszok ellen...

Portugália meg simán nyerheti az EB-t mer' akárkit képesek megverni

Kahnról meg csak annyit hogy a VB bronzmeccs után azt mondta hogy ha ő védett volna akkor aranyat kaptak volna a németek. Ez nem szimpi :sleep: tekintve hogy Lehmann mindent megtett amit tudott és ne feledjük hogy az Arsenalban a BL során nagyon sokat köszönhetett neki a csapat

Link to comment
Share on other sites

Mapda

Hát, nem tudom, én a Bayernt csak Oliver Khan miatt szeretem. Még ha hülyén is néz ki, akkor is zseniális kapus.

Link to comment
Share on other sites

zwitter

Bajusz, Kahn azt viccesen mondta, ugyanis utána hozzátette, hogy a '99-es BL-ezüst után 2001-ben már győzött, ebből fakadóan a 2002-es ezüst után tavaly már nyert volna, ha végig ő védett volna :lol: de ezt ő sem gondolta komolyan, mert tudja ő is, hogy Lehmann jól védett.

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Bajusz, Kahn azt viccesen mondta, ugyanis utána hozzátette, hogy a '99-es BL-ezüst után 2001-ben már győzött, ebből fakadóan a 2002-es ezüst után tavaly már nyert volna, ha végig ő védett volna :lol: de ezt ő sem gondolta komolyan, mert tudja ő is, hogy Lehmann jól védett.

Kahnnál sose lehet tudni hogy poénkodik-e vagy sem... Nah lépek meccset nézni. További szép estét :smile:

Link to comment
Share on other sites

zwitter

további szép estét! :smile:

Link to comment
Share on other sites

Mapda

Kahnnál sose lehet tudni hogy poénkodik-e vagy sem... Nah lépek meccset nézni. További szép estét :smile:

Akkor is jól véd. :D

Link to comment
Share on other sites

zwitter

Zé Roberto lemondta a Copa Americán való szereplését, úgy hogy szinte biztos már, hogy visszatér B) a német lapok tényként közlik.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

ha nézted a vb-t láthattad, hogy mennyire jók voltak és hát azért az európai csapatokat tekintve rajtuk kívül Franciaország volt kiemelkedő, a hollandok hamar elvéreztek, az angolok szokás szerint semmit sem nyújtottak, a portugálok meg aligha alkotnak maradandót.

az olaszokat szándékosan nem soroltam ide, ugyanis sem a vb-n, sem azóta nem voltak igazán jók (ha pl Grosso műesés nem honorálja büntetővel a bíró, mindjárt a nyolcaddöntőben kiesnek)...

azért a Völler-féle válogatott "kicsit" gyengébb volt. 2002-ben ha nem Kahn véd, akkor vb-ezüst sincs. de ez már egy másik csapat!

A portugálokra oda kell figyelni. Egyébként is jó keretük van, de Scolari még egy bitang edző is. Nem játszanak szép focit de a súlycsoportjukhoz képest nagy eredményeket tudnak felmutatni. Scolari amolyan "disznó-edző" de meg is van a hatása.

Az angolokkal az a baj hogy nincs stílusuk. Remek játékosok vannak náluk, de nem tudsz olyat mondani hogy "angol foci". Ugye otthon törnek zúznak, de az izomjáték valahogy nem jön át a válogatottba. Mellesleg ha át is jön manapság már azt a legkönnyebb kijátszani. Nekik is kellene egy Reinus Michel, aki "feltalálja" az angol focit.

A hollandoknál meg van Bas.zten elvtárs a gond <_<

1. betonfocit játszat velük.

2. jellemteleníteni akarja a csapatot, tehát amolyan németes "együtt vagyunk jók, de egy meghatározó játékosunk sincs" stílusú focit akar játszatni velük. Elég nehéz tekintve milyen kvalitású és kaliberű játékosok állnak rendelkezésére. Van der Vaart, Seedorf, Sneijder... csak a 3 támadóközzéppályást hoztam fel. Közülük bármelyik alkalmas arra hogy csapatot építsenek köréje. Én Rafaelt választanám mert egyrészt intelligens, baromi kreatív, merész. Ok, ugyanez Seedorfra is elmondható de ő már nem mai gyerek szóval hosszútávon mindenképp a Hemskerk-i érné meg.

Mindezt egy olyan ex-játékos negálja aki annak idején maga is kulcsfigura volt hazája színeiben <_<

Link to comment
Share on other sites

zwitter

van Basten egy hülye... szerintem ha a tavalyi vb-re kiviszi Davidsot, akkor még többet elértek volna a hollandok. meg én azt sem értem, hogy például Kuytnek miért kell szélső csatárt játszania? azért van Nistelrooy sem nyújtott kiemelkedőt, valljuk be (egy gól a vb-n).

egyébként szerintem Sneijder kreatívabb, mint van der Vaart, ráadásul utóbbi jobblábbal nem sok gólt lőtt eddig... pedig az manapság már követelmény, hogy valaki kétlábas legyen.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

van Basten egy hülye... szerintem ha a tavalyi vb-re kiviszi Davidsot, akkor még többet elértek volna a hollandok. meg én azt sem értem, hogy például Kuytnek miért kell szélső csatárt játszania? azért van Nistelrooy sem nyújtott kiemelkedőt, valljuk be (egy gól a vb-n).

egyébként szerintem Sneijder kreatívabb, mint van der Vaart, ráadásul utóbbi jobblábbal nem sok gólt lőtt eddig... pedig az manapság már követelmény, hogy valaki kétlábas legyen.

Dehogy követelmény. Sneijder nem igazán vezéregyéniség. Eszem ágában sincs szapulni mert Fabregas-al még mindíg osztozkodnak a "Lonkosz kedvenc játékosa" címen :D , de ő amolyan "durr-bele" játékos. Azért hívják "Inteligens Pitbull"-nak. Rafael konstruktívabb, és olyan technikás és gyönyörű gólokat látok néha tőle hogy megáll az ész. Megérdemli a "Cruyff II" címet, amit már 3 éve akasztottak rá a rajongók még az Ajaxban. Wesley inkább az erejét használja. Rafaelnek ebből nem sok van :D .

Nistelrooy-t egyszerűen nem tudták játékba hozni. Láttad a meccseket gondolom, alig jutott labdához. Neki is dolgoznia kellett pedig nem ez a szakterülete. De Robben nélkül az egész holland támadás egy nagy rakás szar volt. Látszott hogy nem erre alapoznak pedig ez a válogatott erőssége immár 35 éve. Igaz hogy mostanában vannak minőségi védőik (nem mintha mondjuk Stam nem az lett volna), de pl. belőlük sem a legjobbakat használta. Ez a fazon mindíg azt válogat be aki éppen akkor jól játszik. Így nem lehet csapatot építeni. Sosem fognak egységgé kovácsolódni.

Link to comment
Share on other sites

zwitter

egyet értek veled, még talán abban is, hogy van der Vaart inkább vezéregyéniség, mint Sneijder.

amúgy szerintem korábban jobb védőik voltak Frank de Boer és Stam személyében (nem követem figyelemmel a holland foci alakulását annyira, mint a németét [elvégre én a német foci fanatikusa vagyok :D ], de úgy gondolom, hogy Boulahrouz és Mathijsen közelébe sem ér az elődjeiknek...).

Robben meg egy zselé jó játékos szerintem, sajnálom, hogy végül nem sikerült leigazolni.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Vááááááááá Frank de Boer xD

Imádtam nézni, ahogy azon bukja el az aktuális csapata a meccseket, hogy úgy lő, hogy fel sem néz xD

Link to comment
Share on other sites

zwitter

mivel ez a Bayern München topic, azért beírok már valamit, ami a bajorokhoz kapcsolódik.

szeretett kapusunk, Oliver Kahn a Kicker listáján a harmadik lett. ez remek, csak egy 21 éves kapus (Neuer, a Schalke csodakapusa) és Hildebrand (29) előzte meg. azért ha ezek mellé odatesszük Oli 37 évét eléggé zsír B) egy kapus mondjuk 35 után nem feltétlenül javul már, de Kahn nagyon jól tartja magát

IPB Image

Vááááááááá Frank de Boer xD

Imádtam nézni, ahogy azon bukja el az aktuális csapata a meccseket, hogy úgy lő, hogy fel sem néz xD

nem kell ahhoz felnézni... biztosan az Euro 2000-en, a franciáknak KisTehén!ott irgalmatlan nagy szabadrúgásgólljánál sem nézett fel...

Link to comment
Share on other sites

Mapda

mivel ez a Bayern München topic, azért beírok már valamit, ami a bajorokhoz kapcsolódik.

szeretett kapusunk, Oliver Kahn a Kicker listáján a harmadik lett. ez remek, csak egy 21 éves kapus (Neuer, a Schalke csodakapusa) és Hildebrand (29) előzte meg. azért ha ezek mellé odatesszük Oli 37 évét eléggé zsír B) egy kapus mondjuk 35 után nem feltétlenül javul már, de Kahn nagyon jól tartja magát

Szerintem is tök jó. Én csak miatta szeretem a Bayernt :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...