Jump to content
GSForum - Segélyvonal

"Mennyit ér Ez A Gép" Topic


AusWolf

Recommended Posts

Cyberbeni

5k-ért nyugodtan mehet ez a p2-es gép majd PH-n?

vga:tnt2

cpu:400mhz celeron

vinyó:6gb

ram:96mb,sd

alaplap:működik(tip. nemtom)

+táp+odd(cd)+fdd+bill.+egér

Esetleg a régi(2000-es),hibátlan,15"crt,relisys monitor mehet 2K-ért?

a kettő együtt legalább 10k-t ér szerintem...

Link to comment
Share on other sites

Bice

ECS P4 WMM alaplap

Intel Celeron 2.66Ghz

2x256Mb Ram

Samsung Cd író

400W Ultra Power

Geforce Asus N6200

A winyó az marad. :D

Kb mennyiért nem pofátlanság eladni ezt a gépet? :smile:

Link to comment
Share on other sites

fodi-nka

ezt igy mennyiért tudnám kb eladni???

ALAPLAP: ASUS A8N SLI

PROCI: AMD 3200+ S939

RAM: 1GB RAM\400

VGA: LEADTEK WINFAST GEFORCE PX6600GT THD EXTREME

Alaplap -> 13K

Proci -> 6K

RAM -> 9-10K

VGA -> 12K

Sziasztok!

Erre kérnék valami árat:

Processzor: AMD Athlon XP 2200+

Videókártya: GeForce4 MX440 64MB

RAM: 3x 256MB PC3200 DDR (400Mhz) (1-1db PQI, Elixir, Kingmax)

HDD: 30GB Maxtor

Optikai meghajtó(k): LG 52x32x52x CD-író/újraíró, LG DVD-olvasó

Midi ATX ház, Acorp 300W táppal.

Köszönöm.

Proci -> 6K

RAM -> 2.5K/darab

HDD -> 3K

Optikai meghajtók -> 5K

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

NAGYON FONTOS!!

10 éves gép, van benne asszem 32mb sdram, PII 166MHz CPU, vmi Gigabyte deszka, integrált VGA, 230W táp, egy eléggé nagyon übermini ház, asszem 16x cd-olvasó, és van benne egy Soundblaster hangkártya

meg esetleg a Genius 2 gombos, görgős egeremet és a nemtudommilyen billenytűzetem is adnám hozzá

kb mennyiért tom ezt eladni? 300k-ért meghirdessem, vagy elég csak 200 érte? :D vicc volt, egy 5-10 k-t ki tudnék belőle " csalni"? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

fodi-nka

NAGYON FONTOS!!

10 éves gép, van benne asszem 32mb sdram, PII 166MHz CPU, vmi Gigabyte deszka, integrált VGA, 230W táp, egy eléggé nagyon übermini ház, asszem 16x cd-olvasó, és van benne egy Soundblaster hangkártya

meg esetleg a Genius 2 gombos, görgős egeremet és a nemtudommilyen billenytűzetem is adnám hozzá

kb mennyiért tom ezt eladni? 300k-ért meghirdessem, vagy elég csak 200 érte? :D vicc volt, egy 5-10 k-t ki tudnék belőle " csalni"? :rolleyes:

Ilyet max gyűjtő vagy olyan cég vesz ahol nem kell teljesítmény (kórház pl), olyan 5K reális rá.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Ilyet max gyűjtő vagy olyan cég vesz ahol nem kell teljesítmény (kórház pl), olyan 5K reális rá.

bemennyek vele kórházba? :D

Link to comment
Share on other sites

Raven

NAGYON FONTOS!!

10 éves gép, van benne asszem 32mb sdram, PII 166MHz CPU, vmi Gigabyte deszka, integrált VGA, 230W táp, egy eléggé nagyon übermini ház, asszem 16x cd-olvasó, és van benne egy Soundblaster hangkártya

meg esetleg a Genius 2 gombos, görgős egeremet és a nemtudommilyen billenytűzetem is adnám hozzá

kb mennyiért tom ezt eladni? 300k-ért meghirdessem, vagy elég csak 200 érte? :D vicc volt, egy 5-10 k-t ki tudnék belőle " csalni"? :rolleyes:

kár h most nincs pénzem. vmi olcsó gép kéne amivel töltögethetek éjjelente

Link to comment
Share on other sites

fodi-nka

bemennyek vele kórházba? :D

Múltkor a Blahánál egy kórházban vettem procit (halál komoly) és megdöbbentő mennyi hardver volt ott...

Link to comment
Share on other sites

tomeeto

NAGYON FONTOS!!

10 éves gép, van benne asszem 32mb sdram, PII 166MHz CPU, vmi Gigabyte deszka, integrált VGA, 230W táp, egy eléggé nagyon übermini ház, asszem 16x cd-olvasó, és van benne egy Soundblaster hangkártya

meg esetleg a Genius 2 gombos, görgős egeremet és a nemtudommilyen billenytűzetem is adnám hozzá

kb mennyiért tom ezt eladni? 300k-ért meghirdessem, vagy elég csak 200 érte? :D vicc volt, egy 5-10 k-t ki tudnék belőle " csalni"? :rolleyes:

ha a proci erősebb lenne és lenne benne egy voodoo2, ráugrottam volna : S

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Múltkor a Blahánál egy kórházban vettem procit (halál komoly) és megdöbbentő mennyi hardver volt ott...

akkor holnap mehetek a győribe...

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

na, kell valakinek?

Link to comment
Share on other sites

SirAlex0717

Van egy gépem, bár inkább csak egy része amin szeretnék túladni!

Egy Siemes gépház(király hűtéssel Fodit-meg lehet kérdezni mi róla a véleménye,jah fekvő),egy ebben lévő gyári alaplap majd megnézem pontosan milyen...,egy 1,6-os PIV,512 SD,Inno GF6200/128MB vagy egy GF4200,350-es táp, optikai meghajtó nélkül.

Ennyi lenne és érdekelne h szerintetek mennyi tőke nyerhető belőle és az esetleges érdeklődők jelentkezését is várom természetesn msnen pontosítással...

Link to comment
Share on other sites

fodi-nka

Van egy gépem, bár inkább csak egy része amin szeretnék túladni!

Egy Siemes gépház(király hűtéssel Fodit-meg lehet kérdezni mi róla a véleménye,jah fekvő),egy ebben lévő gyári alaplap majd megnézem pontosan milyen...,egy 1,6-os PIV,512 SD,Inno GF6200/128MB vagy egy GF4200,350-es táp, optikai meghajtó nélkül.

Ennyi lenne és érdekelne h szerintetek mennyi tőke nyerhető belőle és az esetleges érdeklődők jelentkezését is várom természetesn msnen pontosítással...

A ház valóban nagyon király, remek hőelvezetéssel: láttam már 1-2 házat, de eddíg ez a leghalkabb darab. :smile:

Az árnak az a függvénye hogy S370, vagy S478 a lap és a proci. Egyébként sztem inkább a Gf4-el add el (a Titanium egyébként sem rossza darab) mert így kiegyenlítettebb a gép és még tesódat is lenyúlhatod egy kis pénzzel. :D

Link to comment
Share on other sites

SirAlex0717

A ház valóban nagyon király, remek hőelvezetéssel: láttam már 1-2 házat, de eddíg ez a leghalkabb darab. :smile:

Az árnak az a függvénye hogy S370, vagy S478 a lap és a proci. Egyébként sztem inkább a Gf4-el add el (a Titanium egyébként sem rossza darab) mert így kiegyenlítettebb a gép és még tesódat is lenyúlhatod egy kis pénzzel. :D

Én is így gondoltam csak nem nagyon van rá neki keret de hát nem nagy összegről lenne szó, de az érdekelne monnyuk h te mennyit adnál érte pl?

Link to comment
Share on other sites

fodi-nka

Én is így gondoltam csak nem nagyon van rá neki keret de hát nem nagy összegről lenne szó, de az érdekelne monnyuk h te mennyit adnál érte pl?

Mint mondtam ez nagyban függ attól hogy S370 vagy S478. Az SD RAM S370-re utal, de nagy órajelű proci S478-ra, szóval én sem tudom. :S

Link to comment
Share on other sites

_L_

Mint mondtam ez nagyban függ attól hogy S370 vagy S478. Az SD RAM S370-re utal, de nagy órajelű proci S478-ra, szóval én sem tudom. :S

Hát ha találs znekem P4est S370ben akkor szójjá mán XD S423ra gondolol te

Link to comment
Share on other sites

fodi-nka

Hát ha találs znekem P4est S370ben akkor szójjá mán XD S423ra gondolol te

...és ha Cerka?

Link to comment
Share on other sites

_L_

...és ha Cerka?

P4 alapú Cerka S478ra és LGA775re jött ki tudtommal.Utána nézek majd

Link to comment
Share on other sites

SirAlex0717

Mint mondtam ez nagyban függ attól hogy S370 vagy S478. Az SD RAM S370-re utal, de nagy órajelű proci S478-ra, szóval én sem tudom. :S

Épp arra akartam rátérni h mikor jössz fel megnézni? - bár én is megnézhetném lehet h rájönnék :smile: , de az azér más :smile:

Link to comment
Share on other sites

serginho

na,nekem is valami új gép után kéne nézni csak nincs rá píz...mindenesetre amit eladnék(csak nemtom mennyiért...),az a következő:

MSI 865Pe Neo2 full extrás(CoreCell chip,aktív venti ledekkel stb.)+eredeti doboz

Intel P4 3,2 Ghz "prescott" alias forrófejű ^_^ van hozzá egy dobozos hűtőm,dobozom és igény szerint akár a most rajta lévő Zalman CNPS7000A Cu(csontréz) hűtő is elvilető-nemtom rám1-e $775-re...

2x512Mb Ram,PQI és Samsung,együtt DC-ben járnak 400-on,illetve egy másik 512 400-as ram,ami nem illik a képbe,mivel semmilyen időzítésen nem működik együtt a másik kettővel,csak 3-3-3-8-on,single-ben és 320Mhzen..nos,emellett az asztalon pihen egy Connect3D Radeon 9600pro,aminek a dobozát valszeg elkavartam valahova,és most a gépben egy Galaxy Premium 7300GT 128Mb Zalman van...áprilisi/májusi,asszem ez az egyetlen,amire még gari van...

emellett lehet,hogy eladó a Codegen 6070 házam is plexi oldallappal és kék neonnal,az első 2 led már diszkófénnyel(a.k.a nem folyamatosan,hanem villogva) világít,a teteje kicsit horpadt egy kalapácsütéstől xD,de amúgy rendes kis ház,a proci mellett hátul van benne egy sima 8 centis házventi,tudok hozzá adni egy narancs matricás 350-es Codegen tápot,illetve valami Tronie 550-est is,ami fekete és megvan még a doboza :smile:

Link to comment
Share on other sites

FREEstyle

Asus a7n8x-e deluxe

AMD athlon 2800+ barton (gyári órajelen, spire hűtővel)

2* 256mb Kingmax DDR400

Connect3d 9600(alatta egy 12centis táp-ventilátorral, de nincs tuningolva, azért van alatta venti, mert gyárilag passzív hűtéses, így nyugodtabb vagyok:P )

Samsung 120gb 8mb S-ATA

NEC nd-2510 dvd író

Sony cd olvasó 48x

Codegen ház, és táp(400w)

az északi hídon utólag ragasztott kisventi

rendszeresen karbantartott( kiporolás, hőpasztázás, szétszedés-összerakás)

Mennyit érhet?? Hozzátenném, hogy ...:::ELADÓ:::...!!!

Link to comment
Share on other sites

-TT-

Asus a7n8x-e deluxe

AMD athlon 2800+ barton (gyári órajelen, spire hűtővel)

2* 256mb Kingmax DDR400

Connect3d 9600(alatta egy 12centis táp-ventilátorral, de nincs tuningolva, azért van alatta venti, mert gyárilag passzív hűtéses, így nyugodtabb vagyok:P )

Samsung 120gb 8mb S-ATA

NEC nd-2510 dvd író

Sony cd olvasó 48x

Codegen ház, és táp(400w)

az északi hídon utólag ragasztott kisventi

rendszeresen karbantartott( kiporolás, hőpasztázás, szétszedés-összerakás)

Mennyit érhet?? Hozzátenném, hogy ...:::ELADÓ:::...!!!

Hasonló PC-m van kicsit gyengébb,PH-n talán mehet 45K-ért de majd remélhetőleg vki ír alkatrészenként rá normális árat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
aero

Codegen 450W

MSi Intel 6580 S478 Max lap + 2 usb foglalat

Intel Pentium 2.54GHz (northwood magos) (gyári intel hűtővel, átlag hőmérséklet 33C°)

1GB Kingmax DDR 400 (1 hónapos) + 256mB Hynix

Manli GeForce 6600GT 128mB GDDR3 pixel shader 3.0

120GB IDE Seagate + 40GB Western Digital IDE

21in1 Card Reader

LG CD író/DVD olvasó

LG CD/DVD olvasó

5slot(abból a kettő optikai+ rack)

szerverház

szerintetek ez mennyit érne? :smile:

Link to comment
Share on other sites

_L_

Gigabye K8NSC939 < S939,AGP 8x

Gainward 6600GT 128MB GDDR3 AGP 8x

midnkettő 2006 márciusi :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...