Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Filmes Ereklyék


tenderlumpling

Recommended Posts

Yeti1942

Há ne keress, hanem vegyél egyet :D

Háá drága barátom ha adol egy linket ahol beszerezhetõ akkor ok... :smile:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Háá drága barátom ha adol egy linket ahol beszerezhetõ akkor ok... :smile:

Ha külföldrõl is jó, akkor csak beírod google-ba, és tádámm.

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Ha külföldrõl is jó, akkor csak beírod google-ba, és tádámm.

magyarkõne! :smile:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

magyarkõne! :smile:

Ahogy a könyvtáros mondta:

- NINCS! Nem is LESZ! :angry:

:lol:

De ha látok egyet, szólok :sleep:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Azt nem tudja esetleg valaki, hogy Holdfényben a Lost figurák voltak-e valamikor leárazva, vagy lehet-e számítani rá valaha?

Most is le van kettõ (Kate és Shannon)

http://www.holdfenyteam.hu/index.php?menu=hakcio

Hell, most vedd meg a SinCity figurákat.

5k-ért megkapod a villamosszékes Marv-ot és a 40cmes Hartigant (együtt).

Vagy 4k-ért Marv és Hartigan+YellowBastard

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

Ahogy a könyvtáros mondta:

- NINCS! Nem is LESZ! :angry:

:lol:

De ha látok egyet, szólok :sleep:

köki! :lol: :rolleyes::smile:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Most is le van kettõ (Kate és Shannon)

http://www.holdfenyteam.hu/index.php?menu=hakcio

Hell, most vedd meg a SinCity figurákat.

5k-ért megkapod a villamosszékes Marv-ot és a 40cmes Hartigant (együtt).

Vagy 4k-ért Marv és Hartigan+YellowBastard

:o :o

Bazz kérek kölcsön annyit bratyótól míg nem jön a fizu. Ezt muszáj berendelni. Már intézkedem is.

De gondolom, hogy az akciós áron küldik. Szal nem kell figyelembe vennem ami pénzt kiír a rendelési lapon?! Mert ott ugye 10k az ár, de mivel akciós így levonódik ugye?

De most meg keresek valami olcsó figurát még mellé, mert ugye 5001FT alatt 1800 a szállítási díj. Az meg ugye így lenne 6800FT. Viszont ha találnék még valami jó kis figurát olcsón akkor mellérendelném és máris jobban fest az egész :unsure:

Nem találtam semmi mást amit még mellé tehetnék. Elküldtem a megrendelést. Death Row Marv + Hartigan figura.

Link to comment
Share on other sites

szati1

Barátnnõmmel kiruccantunk Sopronba, ahol megtaláltam az égen-földön keresett és áhított Bumblebee-figurát!!!!

Imhol a kép:

IPB Image

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Most is le van kettõ (Kate és Shannon)

http://www.holdfenyteam.hu/index.php?menu=hakcio

Köszi az infót. Viszont nem tiszta, mert a "Lost" kategóriánál már 5990 Ft-os árat ír mindegyikhez. Mindegy, max elnézek a boltba, bár úgyse pont ezek kellenének :smile:

Link to comment
Share on other sites

MikaRoss

Világosítson már fel valaki. Én nem értem; tudom bennem van a hiba, de ez van. Mire jó az ha egy ilyen izé, vagy bármilyen bábu van az asztalomon, polcomon vagy akárhol? Ebbõl a sok pénzbõl inkább veszek egy jó filmet, vagy könyvet, vagy elmegyek valahová...

Kb 8 éves koromban volt egy Qui-gonom, még réggebbrõl meg Liea-ja tesómnak. Na, annát hasznát vesszük, mert sakkból hiányzik egy világos paraszt, így tudjuk mivel helyettesíteni...

De most komolyan, nem akarok bántani senkit, vagy ilyesmi, pusztán kiváncsi vagyok. Mert pl egy aláírást rendezõtõl/szinésztõl megértem...

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Világosítson már fel valaki. Én nem értem; tudom bennem van a hiba, de ez van. Mire jó az ha egy ilyen izé, vagy bármilyen bábu van az asztalomon, polcomon vagy akárhol? Ebbõl a sok pénzbõl inkább veszek egy jó filmet, vagy könyvet, vagy elmegyek valahová...

Kb 8 éves koromban volt egy Qui-gonom, még réggebbrõl meg Liea-ja tesómnak. Na, annát hasznát vesszük, mert sakkból hiányzik egy világos paraszt, így tudjuk mivel helyettesíteni...

De most komolyan, nem akarok bántani senkit, vagy ilyesmi, pusztán kiváncsi vagyok. Mert pl egy aláírást rendezõtõl/szinésztõl megértem...

Semmi gond, én az aláírásokat nem értem :smile:

Csak a hatás kedvéért. Leírhatatlanul kellemes feeling birtokolni a kedvencedet, nemcsak a vásznon nézni õt (és nem a színészre gondolok, hanem a karakterre) Másrészt marha jól mutatnak az eredeti DVDjük mellett B)

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Amúgy nem tudom mi a különbség egy igazi sztár autogram és aközött, amit én másolok? :lol: Ezt nem értem, hogy valaki képes kiadni tízezreket egy aláírásért, aztán lehet, hogy maga az aukcióra bocsátó csinálta :lol: Mivel tudja az ember leellenõrizni az eredetét? xD Vagy adnak mellé egy lapot, amit szintén aláírt a sztár, hogy bizony ez az én kézírásom? :D

Link to comment
Share on other sites

szati1

Amúgy nem tudom mi a különbség egy igazi sztár autogram és aközött, amit én másolok? :lol: Ezt nem értem, hogy valaki képes kiadni tízezreket egy aláírásért, aztán lehet, hogy maga az aukcióra bocsátó csinálta :lol: Mivel tudja az ember leellenõrizni az eredetét? xD Vagy adnak mellé egy lapot, amit szintén aláírt a sztár, hogy bizony ez az én kézírásom? :D

Nekem épphogy az aláírás tûnik értelmetlennek (SZVSZ). Míg egy bábut, figurát kiraksz a polcra, asztalra, dvd mellé, és gyönyörködsz benne, nézegeted, és mint az elõttemszólók is írták, hatalmas "feeling" mindezt megtenni. Viszont egy aláírás... Ott egy cetli, ill egy kép és rajta egy irkafirka autogram. Abban mit nézegetsz, vagy az mért fílinges...? Sosem értettem az aláírás lényegét, vagy hogy miért olyan nagyon jó.

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Az aláírás lényeg, hogy azzal "bizonyítod", hogy találkoztál ezzel vagy azzal a sztárral. Sõt, elég közelrõl ha még alárást is tudott adni :D Persze ha nem személyesen szerzed, hanem mondjuk veszed, stb akkor nem sok értelmét látom :lol:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Az aláírás lényeg, hogy azzal "bizonyítod", hogy találkoztál ezzel vagy azzal a sztárral. Sõt, elég közelrõl ha még alárást is tudott adni :D Persze ha nem személyesen szerzed, hanem mondjuk veszed, stb akkor nem sok értelmét látom :lol:

Miért nagy kunszt, ha találkozol vele (Te és a többszázezer másik ember)???

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Amúgy nem tudom mi a különbség egy igazi sztár autogram és aközött, amit én másolok? :lol: Ezt nem értem, hogy valaki képes kiadni tízezreket egy aláírásért, aztán lehet, hogy maga az aukcióra bocsátó csinálta :lol: Mivel tudja az ember leellenõrizni az eredetét? xD Vagy adnak mellé egy lapot, amit szintén aláírt a sztár, hogy bizony ez az én kézírásom? :D

Nekem az lenne nagy fíling, ha kedvenc filmjeimbõl birtokolnék limitált kiadást, és az tele lenne firkálva aláírásokkal, persze miután személyesen vittem oda mindenkihez a cuccost. Eddig amúgy is a legnagyobb celeb, akitõl autogramot kaptam, az Lõrincz L. László volt, szóval ennyit errõl :tongue:

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Miért nagy kunszt, ha találkozol vele (Te és a többszázezer másik ember)???

Ezt ne tõlem kérdezd, nekem nincsenek aláírásaim :lol: Bár ettõl még szvsz igenis élmény olyan emberekkel találkozni, akiket nagyra tartasz valamiért :wink:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Ezt ne tõlem kérdezd, nekem nincsenek aláírásaim :lol: Bár ettõl még szvsz igenis élmény olyan emberekkel találkozni, akiket nagyra tartasz valamiért :wink:

Szívesen elbeszélgetnék Elfman-nel, Burtonnel, vagy Stephen Kinggel, ja, azt hiszem, igazad van. B)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Szívesen elbeszélgetnék Elfman-nel, Burtonnel, vagy Stephen Kinggel, ja, azt hiszem, igazad van. B)

Szintén, de autogrammot nem kérrnék tõlük :smile:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Belegondoltatok mennyit érne egy autogramm Optimus Prime-tól? :huh::blink: :ph34r: :D :D

Egyébként tegnap fel is hívtak Holdfenyteam-tõl. Vagyis én hívtam fel õket, mivel 2x is hívtak csak nem vettem fel xD Hétfõn hozzák a figurákat B)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Míg egy bábut, figurát kiraksz a polcra, asztalra, dvd mellé, és gyönyörködsz benne, nézegeted, és mint az elõttemszólók is írták, hatalmas "feeling" mindezt megtenni.

Így van. Most pl megvettem a Haláli Hullák Hajnalát, és a DVD mellé rögtön odaállítottam Shaunt (virágostul-krikettütõstül). Mit mondjak, marja jól mutatnak B) B) B)

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Errõl az aláírásos híres emberes dologról jut eszembe, Olaszországban kezet fogtam egy Római plázában Berlusconival B) Magasabb embernek képzeltem :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Errõl az aláírásos híres emberes dologról jut eszembe, Olaszországban kezet fogtam egy Római plázában Berlusconival B) Magasabb embernek képzeltem :rolleyes:

LOL! Micsoda... "megtiszteltetés" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Errõl az aláírásos híres emberes dologról jut eszembe, Olaszországban kezet fogtam egy Római plázában Berlusconival B) Magasabb embernek képzeltem :rolleyes:

Azt az kicsoda?! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...