Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Filmes Ereklyék


tenderlumpling

Recommended Posts

-OJ-

A kérdés: A film megjelenése óta keresek kis hazánkban egy Transformers Bumblebee Deluxe figurát, amit rendesen át lehet alakítani camerová és normál méretû, nem az akis apró... De sehol nincs, csak vmi piros autó, meg ilyenek. Valaki nem tudja, itthon lehet valahol kapni, vagy marad a külföldi rendelés?

Árkád aluljáró szintjén van egy játékbolt, ott rengetet TR van. És láttam BumbleBee-t is, jó 20cm magas, de nem tudom hogy átalakítható e. Viszont autentikusan néz ki.

Árát nem néztem

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Szép nagy akció van a holdfenyteam-ben :o :blink::blink::blink:

http://www.holdfenyteam.hu/index.php?menu=hakcio

:o Sin City-s figurák kellenének. Marv meg Hartigan kegyetlen királyul néz ki :o

Kár, hogy nincs pénzem, fizetés meg késõbb lesz, mint elseje, szal nem tudom megrendelni :sad:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

:o Sin City-s figurák kellenének. Marv meg Hartigan kegyetlen királyul néz ki :o

Kár, hogy nincs pénzem, fizetés meg késõbb lesz, mint elseje, szal nem tudom megrendelni :sad:

Nekem Norrington kellene, de nem ebben a formájában, hanem a rendes, katonai egyenruhájában. De egy Bootstrap Bill-ért lehet, hogy elugrom. A többi, lényeges karakter megvan.

A SW-figurák nagyon igénytelenek, SinCity-bõl pedig Dwight kellene (vagy Nancy :lol: ) Bár az a Hartigan vs. Yellow Bastard nagyon megérné :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Nekem Norrington kellene, de nem ebben a formájában, hanem a rendes, katonai egyenruhájában. De egy Bootstrap Bill-ért lehet, hogy elugrom. A többi, lényeges karakter megvan.

A SW-figurák nagyon igénytelenek, SinCity-bõl pedig Dwight kellene (vagy Nancy :lol: ) Bár az a Hartigan vs. Yellow Bastard nagyon megérné :unsure:

SW kell a francnak, az nem érdekel. De Marv abban a villamos székben iszonyat :o

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

SW kell a francnak, az nem érdekel. De Marv abban a villamos székben iszonyat :o

Berendeled Szeptember utolsó napján (úgysem fogy el addig) és amíg megérkezik összeszeded rá a pénzt.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Berendeled Szeptember utolsó napján (úgysem fogy el addig) és amíg megérkezik összeszeded rá a pénzt.

Drága a postaköltség :/ :sad:

Csak a Marv figura kellene ami 4k. 5k alatt meg valami 1800FT-ot ír postaköltségnek ami nagyon sok :sad:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

OJ, ha netán elcammogsz a holdfenyteambe megnéznéd nekem, hogy a Marv figura mekkora? Oldalon nem látom a méretét....Azt lehet meg fogom rendelni Hartigan-el együtt, így a postaköltség csak 1k lenne :D

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

OJ, ha netán elcammogsz a holdfenyteambe megnéznéd nekem, hogy a Marv figura mekkora? Oldalon nem látom a méretét....Azt lehet meg fogom rendelni Hartigan-el együtt, így a postaköltség csak 1k lenne :D

Azért nem kell elmennem.

A szokásos 17-20cm magas, vibráló szék, 4féle (egyre jobban átsütött) fej - az egyik rendesen világít is

Ja, és elvileg dumál is. Ha bekapcsolod, elõször:

"Get a move on, I haven't got all night!" (Siessünk már, nem érek rá egész éjszaka!)

Ezután elkezd rázkódni a szék. Mikor abbahagyja, ismét megszólal:

"Is that the best you can do, you pansies?" (Csak ennyit tudtok, ti *****?)

Hallod, mondasz valamit! Ezt be kellene szerezni :ph34r:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Oh, nagy köszönet.

Egyébként errõl a holdfenyteam.rõl hogyan kell rendelni? Mert nem találtam regisztrálós menüpontot, viszont rendelést igen, de ott meg nem tudom hogyan tudom azt megadni, hogy miket szeretnék rendelni :huh:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Oh, nagy köszönet.

Egyébként errõl a holdfenyteam.rõl hogyan kell rendelni? Mert nem találtam regisztrálós menüpontot, viszont rendelést igen, de ott meg nem tudom hogyan tudom azt megadni, hogy miket szeretnék rendelni :huh:

http://www.holdfenyteam.hu/sincity/

A képek alatt a Megrendelem gomb. Az árakkal ne törõdj, ha akciós akkor úgy kapod.

Lehet, hogy hétfõn benézek egy példányért :rolleyes: :lol: Ezt külföldrõl sem tudnám olcsóbban beszerezni

:lol: :lol: :lol: Rajta a 18+ írás. Hát igen, nem éppen gyerekjáték. Mit játszol kisfiam? Villamosszékeset! (kicsit Adams Family lenne)

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

http://www.holdfenyteam.hu/sincity/

A képek alatt a Megrendelem gomb. Az árakkal ne törõdj, ha akciós akkor úgy kapod.

Lehet, hogy hétfõn benézek egy példányért :rolleyes: :lol: Ezt külföldrõl sem tudnám olcsóbban beszerezni

Aham értem. Nagyon szépen köszi :smile:

Szerk.: bazz ezek már másnap kihozzák a cuccot ha megrendelem. Az meg nem jó. Csak két hét múlva kapok fizetést :sad:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Aham értem. Nagyon szépen köszi :smile:

Szerk.: bazz ezek már másnap kihozzák a cuccot ha megrendelem. Az meg nem jó. Csak két hét múlva kapok fizetést :sad:

Kölcsönkérsz a muttertól? :ph34r: :unsure: Megrendeled jövõ Szombaton vagy Vasárnap, aztán hozzák Hétfõ-Kedden :wink:

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Kölcsönkérsz a muttertól? :ph34r: :unsure: Megrendeled jövõ Szombaton vagy Vasárnap, aztán hozzák Hétfõ-Kedden :wink:

Mutertõl tuti nem. Hülyeségnek tartaná az egészet xD :D

Lehet bátyámat megkörnyékezem, hátha van neki pénze. De nem tom, hogy mindkettõt megrendeljem, vagy csak Marv-ot :/ Nem tom mennyi fizut kapok. És 10k-t kiadni nem tom merjek-e. MOndjuk így meg 6k lenne. Nem tudom :unsure:Rohadt sok a postaköltség. Fakkják meg :sad:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Mutertõl tuti nem. Hülyeségnek tartaná az egészet xD :D

Lehet bátyámat megkörnyékezem, hátha van neki pénze. De nem tom, hogy mindkettõt megrendeljem, vagy csak Marv-ot :/ Nem tom mennyi fizut kapok. És 10k-t kiadni nem tom merjek-e. MOndjuk így meg 6k lenne. Nem tudom :unsure:Rohadt sok a postaköltség. Fakkják meg :sad:

Enyém is :D

Berendeled Marvot, és valamelyik 2k-s figurát (tudom ajánlani Barbossát a Karibból, eszméletlen jól néz ki, sok cucca van és Geoffrey Rush abszolút-pontos mása).

Így csak 7k-t fizetsz, és lesz két kib*szott szép figurád

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Enyém is :D

Berendeled Marvot, és valamelyik 2k-s figurát (tudom ajánlani Barbossát a Karibból, eszméletlen jól néz ki, sok cucca van és Geoffrey Rush abszolút-pontos mása).

Így csak 7k-t fizetsz, és lesz két kib*szott szép figurád

Áhh sztem hagyom a fenébe. Inkább gyûjtögetek azt majd egyszer tartok egy nagybevásárlást :lol:

Majd lesz még ilyen akció. Most nem merek belevágni. Internet számlába is bele kellene már szálnom. Eddig mindig bátyám fizette. 15k-t kellene neki adnom :D

Majd egyszer lesznek nekem is figuráim :ph34r: ...................majd egyszer............ :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Áhh sztem hagyom a fenébe. Inkább gyûjtögetek azt majd egyszer tartok egy nagybevásárlást :lol:

Majd lesz még ilyen akció. Most nem merek belevágni. Internet számlába is bele kellene már szálnom. Eddig mindig bátyám fizette. 15k-t kellene neki adnom :D

Majd egyszer lesznek nekem is figuráim :ph34r: ...................majd egyszer............ :unsure:

:sad: Kár :sad:

Nincs senki, akit felzavarhatsz érte Pestre? :unsure: 4k-t könnyebb összeszedni a hétvégéig, mint 6-7kt

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Ez a 18+-os dolog baromság, Amerikai Pszichó bábum dobozán ott volt ugye az eredeti angol 18+, aztán meg magyarul, hogy 4 éven felülieknek :huh: :o xD :lol:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Ez a 18+-os dolog baromság, Amerikai Pszichó bábum dobozán ott volt ugye az eredeti angol 18+, aztán meg magyarul, hogy 4 éven felülieknek :huh: :o xD :lol:

Megnézném, melyik szülõ vesz baltás gyilkos a gyerekének :lol:

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Megnézném, melyik szülõ vesz baltás gyilkos a gyerekének :lol:

Szerintem jobb dolog mint száz ezres mobilt venni a kissrácnak :lol:

Nekem viszont most a Thing szett, vagy egy Alien kell :rolleyes:

Megnézném, melyik szülõ vesz baltás gyilkos a gyerekének :lol:

Szerintem jobb dolog mint száz ezres mobilt venni a kissrácnak :lol:

Nekem viszont most a Thing szett, vagy egy Alien kell :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Szerintem jobb dolog mint száz ezres mobilt venni a kissrácnak :lol:

Nekem viszont most a Thing szett, vagy egy Alien kell :rolleyes:

Thinget elõbb-utóbb leárazzák, mert a kutyának sem kell. Sztem várd meg :wink:

Alien...abból bõven van választék :D

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Thinget elõbb-utóbb leárazzák, mert a kutyának sem kell. Sztem várd meg :wink:

Alien...abból bõven van választék :D

Rendben, ha te mondod :rolleyes:

Alienbõl kifejezetten a Grid Alien kéne, honlapon nem keltette fel az érdeklõdésemet, de élõben :rolleyes: Gyönyörûen nézne ki az Amerikai pszichóm mellett B)

Alienbõl kifejezetten a Grid Alien kéne, honlapon nem keltette fel az érdeklõdésemet, de élõben :rolleyes: Gyönyörûen nézne ki az Amerikai pszichóm mellett B)

A 12 inchesrõl beszélek :D

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

A 12 inchesrõl beszélek :D

Ha jól látom, már elfogyott

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Ha jól látom, már elfogyott

Westendben még van, és remélem marad is egy darabig...

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Westendben még van, és remélem marad is egy darabig...

Biztosan. Kinek van itt annyi pénze :D

Sin City Nancy-t nem láttál véletlenül? Szinte fellelhetetlen :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

martin_dante

Sin City Nancy-t nem láttál véletlenül? Szinte fellelhetetlen :lol: :D

Nem emlékszem rája :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...