Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fallout-sorozat


AkosPunk

Recommended Posts

-Arch-

Márcsak a társamat kéne legyőznöm :huh: a templomban de erősebb mint én és csak 16 életem van :D xD nem könnyű :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

crocki

Márcsak a társamat kéne legyőznöm :huh: a templomban de erősebb mint én és csak 16 életem van :D xD nem könnyű :lol: :D

nem muszály leverni...minimális dumaképességgel le lehet róla beszélni...

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

nem muszály leverni...minimális dumaképességgel le lehet róla beszélni...

Uhh köszi ez nem jutott eszembe :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Márcsak a társamat kéne legyőznöm :huh: a templomban de erősebb mint én és csak 16 életem van :D xD nem könnyű :lol: :D

pedig őt könnyű volt leverni sztem... :wink:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

pedig őt könnyű volt leverni sztem... :wink:

jó hát 16 éeltem volt... ha egy sorozat jól jött ki neki akkor már csak 5-6 életem maradt :huh::unsure:

Link to comment
Share on other sites

AkosPunk

Nah úgylátom leginkább a bugokról ment a szóbeszéd... :smile: én az első részta feléig vittem abban nem találkoztam vele, viszont a második részben igen, már az olajfúró toronynál voltam amikor elromlott nekem is amentésem :angry: , aztán sajnos nem kezdtem előről, de sztm újból kijátszom. Nekem mind a két rész futott XP alatt.

Jah és azoknak akiket a Falloutban a nyelv akadályozott meg az élvezetes játékban, nagyon jó magyarosítás van mindkét részhez! (akkormég énsem tudtam angolul :tongue: )

Link to comment
Share on other sites

Balee

ha túl sok a bug a 2-ben az 1.02-es patchel is, találtok hozzá egy nem hivatalos patchet, elvileg sok mindent kijavít: katt

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

VÉgülis sikerült legyzőnöm :smile: orvos képtzettség segiett :smile:

Link to comment
Share on other sites

Tompika_nyomul

Új kép a hivatalos F3 oldalon ,rohadt hangulatos !!!!!

Amúgy azt olvastam hogy Liam Neeson is benne lesz a szinkron színészek között ,Bethesdánál nem viccelnek .

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Fallout2

Hogyha ellopok valamit akkor az valmiylen hatással van a jövőre nézve? :rolleyes: :D

Találtam egy puskát :smile: meg mindenfélét, meg a kutyánka adtam kaját ő meg adott egy kulcsot de a prémvadász háza nem tudom hol van, van egy zárt ajtó de oda meg nem jó a kulcs :unsure:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Fallout2

Hogyha ellopok valamit akkor az valmiylen hatással van a jövőre nézve? :rolleyes: :D

Találtam egy puskát :smile: meg mindenfélét, meg a kutyánka adtam kaját ő meg adott egy kulcsot de a prémvadász háza nem tudom hol van, van egy zárt ajtó de oda meg nem jó a kulcs :unsure:

Ha lopsz és nem dob le a játéktérre, átváltva harcra, akkor sikerrel jártál, és soha semmilyen következménye nem lesz. Ha megtámadnak érdemes visszatölteni az állást, mert a környék összes mozgó embere ellened megy...

Link to comment
Share on other sites

crocki

magyarul: ha nem bvesz észre senki, akkor semmi következmény.

ha észrevesznek, kinyírnak.

anno és a shotgun lőszert lopkodtam...de szép volt :tongue:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Jah jól van köszönöm nektek :smile: , most a patkánykirálynál járok, de tul erős :unsure: lehet hagyom...

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Fallout2

Hogyha ellopok valamit akkor az valmiylen hatással van a jövőre nézve? :rolleyes: :D

Találtam egy puskát :smile: meg mindenfélét, meg a kutyánka adtam kaját ő meg adott egy kulcsot de a prémvadász háza nem tudom hol van, van egy zárt ajtó de oda meg nem jó a kulcs :unsure:

Fejleszd a lopást és a lopakodást. Azokkal jó mókákat lehet csinálni.

Teszem azt találsz egy köteg dinamitot időzítővel, meg összeakadsz egy kellemetlenül erős ellenféllel. A dinamitot beállítod mondjuk 5 percre, odalopakodsz a csúnya bácsihoz, majd bellepottyantod a dinamitot a gatyájába (a lopás visszafelé is működik B) ), aztán visszasettenkedsz egy távoli sarokba, majd fültől fülig mosollyal számolod a másodperceket B)

A Patkánykirályt meg a stukkerral is kinyírhatod, ami a hullánál van nem messze a dögtől :wink:

Link to comment
Share on other sites

crocki

én anno az elnököt aki azolajfúró szarságon van, azt super stimpakokkal nyírtam ki XD B)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Fejleszd a lopást és a lopakodást. Azokkal jó mókákat lehet csinálni.

Teszem azt találsz egy köteg dinamitot időzítővel, meg összeakadsz egy kellemetlenül erős ellenféllel. A dinamitot beállítod mondjuk 5 percre, odalopakodsz a csúnya bácsihoz, majd bellepottyantod a dinamitot a gatyájába (a lopás visszafelé is működik B) ), aztán visszasettenkedsz egy távoli sarokba, majd fültől fülig mosollyal számolod a másodperceket B)

A Patkánykirályt meg a stukkerral is kinyírhatod, ami a hullánál van nem messze a dögtől :wink:

KÖszi majd megnézem :smile::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

General_Grievous

Fallout 3:28 nap a Tízerig B)

Link to comment
Share on other sites

AkosPunk

Fejleszd a lopást és a lopakodást. Azokkal jó mókákat lehet csinálni.

Teszem azt találsz egy köteg dinamitot időzítővel, meg összeakadsz egy kellemetlenül erős ellenféllel. A dinamitot beállítod mondjuk 5 percre, odalopakodsz a csúnya bácsihoz, majd bellepottyantod a dinamitot a gatyájába (a lopás visszafelé is működik B) ), aztán visszasettenkedsz egy távoli sarokba, majd fültől fülig mosollyal számolod a másodperceket B)

A Patkánykirályt meg a stukkerral is kinyírhatod, ami a hullánál van nem messze a dögtől :wink:

Én dinamittal a rabszolgacéh vezérét öltem meg, meg aztán jöttek a kutyái. Egyébként ha lopsz és neked jönnek azsem baj, az SMG-el már lehet aratni őket csak vigyázni kell nehogy vesszen a fősztorivonal.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Huuuu nah sikerült elfoglalni a templomot a a gengszterekkel :smile: hamarosan Vic szabad lesz :unsure::huh: xD

Link to comment
Share on other sites

AkosPunk

Huuuu nah sikerült elfoglalni a templomot a a gengszterekkel :smile: hamarosan Vic szabad lesz :unsure::huh: xD

Melyik város is? A falu utáni egyből nem?

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Melyik város is? A falu utáni egyből nem?

Relytek a hely neve, a rabszolga kereskedő mellett van, hát a falutól inkább a 3. :smile:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

kikészűl a szemem ettőla játéktól :lol: :D xD, nso elég drága minden :sad::unsure: találkoztam a sivatagban ilyen nagy behemot állatokkal :D ledaráltak egy családot minigunnal aztán tovább álltak :huh:

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Én amúgy jobban örülnék neki, ha Fallout 3 helyett inkább egy saját, posztapokalitikus játékot csinálna a Bethesda, ami persze mindenkit a Falloutra emlékeztetne, de mégis más lenne, és nem kötné a név, ergo nem lennének felháborodott rajongók, akik a kedvencük megszentségtelenítését látnák benne (márpedig most a Fallout 3-mal tuti, hogy ez lesz).

Ez a baj az ilyen folytatásokkal, meg kéne inkább hagyni az eredetit a régi voltában, emléknek, és legfeljebb arra emlékeztető, de más nevű játékot csinálni. Tiszának is megyek, ha valaki mégis kitalálja, hogy legyen Baldur's Gate 3 vagy neadjisten Planescape: Torment 2... Legyen egy D&D alapú, komoly fantasy szerepjáték (á'la BG), meg legyen egy sötét, cinikus, szokatlan világban játszódó, elvont hangulatú játék (á'la P:T), de ne adják neki a klasszikusok nevét!

Mondjuk a BG "folytatásának" a Dragon Age talán be fog illeni, csak el ne szúrja a Bioware...

(Másik példa: Total Annihilation --> Supreme Commander, na ilyesmire gondolok.)

Link to comment
Share on other sites

AkosPunk

Jó nekem az az első város volt :smile: , de arra gondoltam.... :D

Háát igen énis jobban örülnék, de néha azért látni szép eredményeket (Prince of Persia, Tiberian Sun, Wolfeinstein) csak sajnos legtöbbször elrontják. Tudjátok, marketing... sokkal többet ellehet így adni ha ***r is, de a filmekkel is ez van (Mad Max 4-et most csinálják, kiv leszek).

Link to comment
Share on other sites

grasslover

kikészűl a szemem ettőla játéktól :lol: :D xD, nso elég drága minden :sad::unsure: találkoztam a sivatagban ilyen nagy behemot állatokkal :D ledaráltak egy családot minigunnal aztán tovább álltak :huh:

Azok enklávésok voltak, a játék vége felé Te is szerethetsz olyan páncélt! (sőt már most is, csak elég körülményes oda eljutni :D)

Amúgy a folytatásokat azért készítik, mert ezerszer nagyobb a bevétel belőle, még ha szar is. Ha pl. kijönne a Baldur's Gate 3 akkor a borítón tuti az lenne, hogy "a világ legjobb RPG-jének folytatása!", vagy hasonló húzás, ezzel nem hazudnak, de nem tüntetik fel, hogy ugyan ez a harmadik rész milyen is? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...