Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fallout-sorozat


AkosPunk

Recommended Posts

-Arch-

szerintem ja

"fos grafika"? :ph34r: nem fos, csak optimalizálatlan a motor...

Oblivion nagyon szép :huh: :ph34r: :unsure: nem matéria :lol: xD

Link to comment
Share on other sites

Seastalker

Igen énis így gondolom... de, hogy őszinte legyek én annak örülnék a legjobban ha a Fallout Tactics grafikájával készülne, uyganaz volt mint az 1 és 2 csak egy picit szebb, nagyon jó hangulata volt, én imádtam. A STALKER után bízok benne hogy lehet jó FPS is, de a fejlődés részre akkor nagyon kíváncsi leszek... a lőfegyver+szerepjáték+FPS nemszokott működni.

Viccelsz? Deus ex? B)

Azért a System Shock 1 ,és 2-t se felejtsük el :wink:

Link to comment
Share on other sites

Alwares

Most játszottam a Penumbra Overture-val, hát úgy érzem sok lehetőség van az fps nézetben amit még nem nagyon használ ki semmi, kézzel(egérrel) nyitogaltni nyitogatni a dolgokat, szerintem ezt tök jól megoldották. Jöhet egy fps Fallout is :smile: Bár engem a régi izometrikus nézet se zavarna. Jah és elvileg egyik Fallout se megy xp-n, én megpróbálkozok egy kis win98-al és virtualmachine-al...

Link to comment
Share on other sites

crocki

Most játszottam a Penumbra Overture-val, hát úgy érzem sok lehetőség van az fps nézetben amit még nem nagyon használ ki semmi, kézzel(egérrel) nyitogaltni nyitogatni a dolgokat, szerintem ezt tök jól megoldották. Jöhet egy fps Fallout is :smile: Bár engem a régi izometrikus nézet se zavarna. Jah és elvileg egyik Fallout se megy xp-n, én megpróbálkozok egy kis win98-al és virtualmachine-al...

fallout fps? meg vagytok ti vadulva? hova lesz az a hangulat, azok a körökre osztott bohóckodások, azok a teamkillek... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Alwares

fallout fps? meg vagytok ti vadulva? hova lesz az a hangulat, azok a körökre osztott bohóckodások, azok a teamkillek... :rolleyes:

Attól még lehetne körökre osztott! Bár részemről nem a körökreosztottság adta a hangulatot...

Link to comment
Share on other sites

crocki

Attól még lehetne körökre osztott! Bár részemről nem a körökreosztottság adta a hangulatot...

mond, te hogy gondolod az FPS nézetet?

és max úgy, hoogy harcon kívül FPS nézet, amikor harcolsz izometrikus, és amikor célzol, megint FPS... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Alwares

mond, te hogy gondolod az FPS nézetet?

és max úgy, hoogy harcon kívül FPS nézet, amikor harcolsz izometrikus, és amikor célzol, megint FPS... :ph34r:

Hát őő ez eléggé káosz amit irtál :D Egyébként talán a TPS nézettel kevesebb gond lenne, és akkor lehetne közelharcozni is...

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Jah és elvileg egyik Fallout se megy xp-n, én megpróbálkozok egy kis win98-al és virtualmachine-al...

Nekem simán megy.

Link to comment
Share on other sites

Alwares

Nekem simán megy.

Hömm hömm. Az érdekes, akkor újból megpróbálom bááár, asszem anno azt irta hogy nem win32 a telepítő...

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Hömm hömm. Az érdekes, akkor újból megpróbálom bááár, asszem anno azt irta hogy nem win32 a telepítő...

Árádáti? B)

Link to comment
Share on other sites

Alwares

Árádáti? B)

Hát nem sűrűn....

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Hát nem sűrűn....

Akkor megesik a dolog B) (n é k ö m s ö m d e m ű k ö s z i k)

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Remélem fog menni XP-én :huh::blink::unsure:

Link to comment
Share on other sites

crocki

nekem eredeti B)

anno egy ismerősöm adta, "hogy neki nem kell" :blink: egy rakás régi játékkal egyetemben (WC gurus teljes gammák)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

nekem eredeti B)

anno egy ismerősöm adta, "hogy neki nem kell" :blink: egy rakás régi játékkal egyetemben (WC gurus teljes gammák)

Jó néköd :rolleyes: Azért én sem panaszkodhatok eredeti régi játékok terén :D

Link to comment
Share on other sites

crocki

Jó néköd :rolleyes: Azért én sem panaszkodhatok eredeti régi játékok terén :D

azért annyira nem :huh:

ugyanis elraktam valahova, de nem tudom, hogy hova :blink: :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

nekem eredeti B)

anno egy ismerősöm adta, "hogy neki nem kell" :blink: egy rakás régi játékkal egyetemben (WC gurus teljes gammák)

Nekem a 2 PC Gurus :rolleyes: Előre féltem a játék előtt, hogy állítólag a legbugosabb játék, erre alig találkoztam problémával. 1-2 kifagyás és ennyi. Igaz patch volt rajta, de az meg info alapján nem sokat javított.

Az 1 meg nemeredeti, de indul simán...csak épp minden második méteren lefagy, ledob az asztalra, nem jelennek meg bizonyos elemek (pl támadásnál a %-os találati esély), zene eltűnik...

Link to comment
Share on other sites

crocki

Nekem a 2 PC Gurus :rolleyes: Előre féltem a játék előtt, hogy állítólag a legbugosabb játék, erre alig találkoztam problémával. 1-2 kifagyás és ennyi. Igaz patch volt rajta, de az meg info alapján nem sokat javított.

Az 1 meg nemeredeti, de indul simán...csak épp minden második méteren lefagy, ledob az asztalra, nem jelennek meg bizonyos elemek (pl támadásnál a %-os találati esély), zene eltűnik...

az nem rossz...

én egy kib*szott bugot nem találtam se az 1-ben, se a 2-ben, pedig nem volt pecccselve soha...

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Nha nyomo a 2.részt :smile: :D indiottam egy saját karaktert :smile: inkább :unsure: magyarul megy 1.02-őn...

Link to comment
Share on other sites

crocki

Nha nyomo a 2.részt :smile: :D indiottam egy saját karaktert :smile: inkább :unsure: magyarul megy 1.02-őn...

hogy megy? bugos?

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

hogy megy? bugos?

nagyon az elején vagyok még (2 hangya) majd irok róla.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

az nem rossz...

én egy kib*szott bugot nem találtam se az 1-ben, se a 2-ben, pedig nem volt pecccselve soha...

Én tudnék mesélni. Először csak 1 (vagy 2) save slot-ot használtam a második részben és már kb az Enclave-nál jártam(szal már jópár tucat óra játék után), mikor elk*ródott a mentésem és kezdhettem elölröl.

Amúgy a kedvenc karim egy profi mesterlövész volt (sniper perk + sok skillpont a puska szakértelemre + kimaxolt perception) kis tolvaj/nagydumás beütéssel B) Vele vittem végig először. A Sniper rifle és később a M72 Gauss Rifle megszerzése után nemigen volt számomra ellenfél B) Imádtam.

RCH: Sok sikert a játékhoz!

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

KÖszi kasz :D B)

nekem egy Daniel Son nevű karakterem van. :D

Drogellenálás és ravaszság

Értek az elsősegélyhez a kézifegyverekhez meg a túléléshez :unsure:

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

KÖszi kasz :D B)

nekem egy Daniel Son nevű karakterem van. :D

Drogellenálás és ravaszság

Értek az elsősegélyhez a kézifegyverekhez meg a túléléshez :unsure:

Próbálj meg ne túl sok mindenhez érteni egyszerre :tongue:

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Próbálj meg ne túl sok mindenhez érteni egyszerre :tongue:

okééé :rolleyes::rolleyes: :lol: xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...