Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Punk Rock


black_parade

Recommended Posts

black_parade

Hát,erről majd még Hawk1llerrel el fogtok beszélgetni...mindenesetre maradjunk az emo/punk rocknál...

miért ő mit gondol erről?

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

miért ő mit gondol erről?

erről őt kell megkérdezni...de szerintem szerinte is emo/punk

Link to comment
Share on other sites

black_parade

erről őt kell megkérdezni...de szerintem szerinte is emo/punk

hát ezzel egyetértek. egyébként nem tom baja van embereknek az olyanokkal akik szeretik az emo zenét(direkt nem mondom hogy emokat)

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

hát ezzel egyetértek. egyébként nem tom baja van embereknek az olyanokkal akik szeretik az emo zenét(direkt nem mondom hogy emokat)

Igazából én sem,de van egy általános tévhit,miszerint a Tokio Hotel emo...Ennek sok köze lehet hozzá...

Egyébként meg akkor ebbe a topikba be lehetne hozni a skát is:Less Than Jake,Reel Big Fish,Voodoo Glow Skulls,Catch 22,Ska-P...ezek a kedvenceim :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hawk1ller

Hát,erről majd még Hawk1llerrel el fogtok beszélgetni...mindenesetre maradjunk az emo/punk rocknál...

Ez mindig fáj nekem :D. A Fall Out Boy, és a My Chemical Romance pop/punk/rock, nincs köze az emohoz, ezt azért keverik rengetegen, mert a tagok életvitelileg emosok, és ezáltal kategorizálják a zenéjüket is, pedig nem. Az igazi emoban üvöltés majdnem mindig van (egy-két kivételtől eltekintve [pl. Thrice ami nem is 100%-osan emo emiatt]).

Link to comment
Share on other sites

black_parade

Ez mindig fáj nekem :D. A Fall Out Boy, és a My Chemical Romance pop/punk/rock, nincs köze az emohoz, ezt azért keverik rengetegen, mert a tagok életvitelileg emosok, és ezáltal kategorizálják a zenéjüket is, pedig nem. Az igazi emoban üvöltés majdnem mindig van (egy-két kivételtől eltekintve [pl. Thrice ami nem is 100%-osan emo emiatt]).

ja ez igaz. de hol laksz pontosan? (BAZ-on belül) akorok egy bandát, nem szállsz be? :D most is van de nagyon metál, és nem is bírják többiek az emo, meg emo/punk, punk rock zenéket. amit meg ők bírnak azt én nem. :D

Link to comment
Share on other sites

Hawk1ller

ja ez igaz. de hol laksz pontosan? (BAZ-on belül) akorok egy bandát, nem szállsz be? :D most is van de nagyon metál, és nem is bírják többiek az emo, meg emo/punk, punk rock zenéket. amit meg ők bírnak azt én nem. :D

Hát. Ózdon :smile: Van egy kisebb banda, amiben játszok (emiatt is kezdtem el bassgitározni). Nekem is meg kellett küzdenem a többiekkel, mire olyan zenét játszottunk, ami nekem is tetszett, és nekik is :D

Egyébként meg akkor ebbe a topikba be lehetne hozni a skát is:Less Than Jake,Reel Big Fish,Voodoo Glow Skulls,Catch 22,Ska-P...ezek a kedvenceim :rolleyes:

Catch22! Á, mekkora zene! :D

Link to comment
Share on other sites

black_parade

Igazából én sem,de van egy általános tévhit,miszerint a Tokio Hotel emo...Ennek sok köze lehet hozzá...

Egyébként meg akkor ebbe a topikba be lehetne hozni a skát is:Less Than Jake,Reel Big Fish,Voodoo Glow Skulls,Catch 22,Ska-P...ezek a kedvenceim :rolleyes:

ja ez a tévhit nem igaz de mindenki bekajálja.

MOST MÁR SKA IS VAGYUNK :D

Hát. Ózdon :smile: Van egy kisebb banda, amiben játszok (emiatt is kezdtem el bassgitározni). Nekem is meg kellett küzdenem a többiekkel, mire olyan zenét játszottunk, ami nekem is tetszett, és nekik is :D

Catch22! Á, mekkora zene! :D

szerencsés vagy! nekem soha sem fog sikerülni ez hogy szeressék amit én :D

Link to comment
Share on other sites

Chaser

Offspringet bírom, meg hébe hóba néha egy-két számot talán, de amúgy nagyon távol tartom magam a stílustól mostanság, nemtom idegesítenek mostanság rohadtul a punk zenék xD

Link to comment
Share on other sites

black_parade

Hát. Ózdon :smile: Van egy kisebb banda, amiben játszok (emiatt is kezdtem el bassgitározni). Nekem is meg kellett küzdenem a többiekkel, mire olyan zenét játszottunk, ami nekem is tetszett, és nekik is :D

Catch22! Á, mekkora zene! :D

egyébként milyen zenét játszotok? (hatások, ilyenek)

Offspringet bírom, meg hébe hóba néha egy-két számot talán, de amúgy nagyon távol tartom magam a stílustól mostanság, nemtom idegesítenek mostanság rohadtul a punk zenék xD

hm... miért idegesítenek a punk zenék? :D

hát az avanged nem épp punk rock bár elég lendületesek. a chapter four egyik kedvencem meg a city of evil album is jó. szeretem őket na :D hallotattad már a good charlootól a the rivert? m. shadows énekel benne, a végén meg szólózik sysnister gates!

kössz megnézem őket! játszol hangszeren?

ez a THURSDAY negyon bejön :D :D :D :lol:

nem lehet valahonnan letölten tőlük valamit?(legálisan, vagy nem :D )

bakker nem ezt akartam idézni

mindegy :D :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hawk1ller

egyébként milyen zenét játszotok? (hatások, ilyenek)

ez a THURSDAY negyon bejön :D

nem lehet valahonnan letölten tőlük valamit?(legálisan, vagy nem :D )

Üvöltős tisztán éneklős post-hc :smile: Thursday link meg megy pm-be...

Link to comment
Share on other sites

black_parade

Üvöltős tisztán éneklős post-hc :smile: Thursday link meg megy pm-be...

köszi a linket már szedem is :D

nincs még demotok?

én is akarok most valami ilyesmit, fontos lenne a tiszta/hörgős ének. de még senkit se találtam :sad: (bár most fáj a torkom meg be vagyok rekedve, úgyhogy elég jól hörgök :D :D )

Link to comment
Share on other sites

Hawk1ller

köszi a linket már szedem is :D

nincs még demotok?

én is akarok most valami ilyesmit, fontos lenne a tiszta/hörgős ének. de még senkit se találtam :sad: (bár most fáj a torkom meg be vagyok rekedve, úgyhogy elég jól hörgök :D :D )

Hát egyelőre még nincs, mert érettségire készülök, de utána elkezdünk dolgozni rajta :smile: Amúgy mostanában alakuló bandák többsége ordítás/tiszta ének egyveleggel operál, nem nehéz találni egy egy betöltetlen pozíciót :smile:

Link to comment
Share on other sites

black_parade

Hát egyelőre még nincs, mert érettségire készülök, de utána elkezdünk dolgozni rajta :smile: Amúgy mostanában alakuló bandák többsége ordítás/tiszta ének egyveleggel operál, nem nehéz találni egy egy betöltetlen pozíciót :smile:

az a baj hogy nem ismerek senkit nyíregyen aki szereti az ilyet. nem tudom hol kéne híredetni. egyébként igaz hogy nagyon pörög most a kettős ének téma, de lehet egyedi a zene és akkor minden ok(mert olvastam sok helyütt már unják)

egyébként maxalbumos link volt, mert jelszót kér ott nézzem?

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

Ááá,KisTehén!us mindenkinek van zenekara,csak nekem nincs?? :sad:

Na nem baj lesz ez még így se... :D

Hawk,azt a Thursday linket én is kérem! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

black_parade

Ááá,KisTehén!us mindenkinek van zenekara,csak nekem nincs?? :sad:

Na nem baj lesz ez még így se... :D

Hawk,azt a Thursday linket én is kérem! :rolleyes:

honnan jössz?

ha nyíregyháza 50km-es körzetéből biztos helyed van nálam :D :D :D

egyébként min játszol?

Link to comment
Share on other sites

Hawk1ller

egyébként maxalbumos link volt, mert jelszót kér ott nézzem?

Hopp, mindkettőtöknek bocs, a kód a rarhoz: RevengaCrw

Link to comment
Share on other sites

black_parade

Hopp, mindkettőtöknek bocs, a kód a rarhoz: RevengaCrw

kössz!

valami ilyen jó kis emocore-os oldalhoz nincs linked? hátha ott vannak fórumon közelemből zenészek :D

Link to comment
Share on other sites

Hawk1ller

kössz!

valami ilyen jó kis emocore-os oldalhoz nincs linked? hátha ott vannak fórumon közelemből zenészek :D

Hát. Konkrét emocore-os oldalról nem tudok, meg ahol foglalkoznának ilyenekkel, de pl. a nuskull.hu-t nézegesd, ott a fórumon van banda/tag kerestetik részleg, ott szoktak emo/indie hasonló zenekarokba keresni zenészeket. :smile:

Link to comment
Share on other sites

black_parade

Hát. Konkrét emocore-os oldalról nem tudok, meg ahol foglalkoznának ilyenekkel, de pl. a nuskull.hu-t nézegesd, ott a fórumon van banda/tag kerestetik részleg, ott szoktak emo/indie hasonló zenekarokba keresni zenészeket. :smile:

Imádom a THURSDAY-t :rolleyes: :D :D :D :D :lol: !!!

ez nagyon pudinga!

dse király húúú

rég kellett már ilyen zene, kívánta a szervezetem :D :D

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

honnan jössz?

ha nyíregyháza 50km-es körzetéből biztos helyed van nálam :D :D :D

egyébként min játszol?

Dobolok kezdő szinten,de én az ország másik végében :D

Link to comment
Share on other sites

black_parade

Dobolok kezdő szinten,de én az ország másik végében :D

kár! :D pontosan hol?

Link to comment
Share on other sites

Hawk1ller

Imádom a THURSDAY-t :rolleyes: :D :D :D :D :lol: !!!

ez nagyon pudinga!

dse király húúú

rég kellett már ilyen zene, kívánta a szervezetem :D :D

Örülök neki :-D Amúgy van még 3 nagylemezük, sokak szerint a Full Collapse (2001) a legjobb, azon kívűl még van a Waiting (1999) és a War All The Time (2003)

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

kár! :D pontosan hol?

Sümeg

Link to comment
Share on other sites

black_parade

Hát egyelőre még nincs, mert érettségire készülök, de utána elkezdünk dolgozni rajta :smile: Amúgy mostanában alakuló bandák többsége ordítás/tiszta ének egyveleggel operál, nem nehéz találni egy egy betöltetlen pozíciót :smile:

érettségi...

utána mész egyetemre vagy valahova?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...