Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kérdések és Válaszok


Gyu

Recommended Posts

Nitro77

Nincs valami megoldás arra, hogy menjen a Splinter Cell DA? Van akinek megy 8800-as Geforce-on? Nagyon bugos még a legfrissebb 158.22-es driverrel is!

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Psychonautsban most vagyok annak az őrültnek az elméjében ahol meg kell nyerni a Waterloo-i csatát. Na a 2 hidat felépítettem 1x már harcolt is pár katona de most van hogy a parasztok csak akkor harcolnak ha biztosítom a családjukat ugye ha meghalnának. Na kimentem Fredhez és ő azt mondta hogy nem látta a pénzt mióta be akarta olvasztani. Na akkor hol kell keresni azt az érmét?

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Nincs valami megoldás arra, hogy menjen a Splinter Cell DA? Van akinek megy 8800-as Geforce-on? Nagyon bugos még a legfrissebb 158.22-es driverrel is!

sztem nem a VGA-val lesz a probléma.... a 8800 a legerősebb kártyák eggyike... tuti friss a driver ?

esetleg telepítsed újra mkindet (DirectX, Nvidia, SP DA patch)

hátha ezek segítenek

az új driverekkel elég sok a gond(és nem csak ennél a játéknál)

vagy várj egy kicsit és hátha az új driverrel már futni fog...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Először a Local setting csak utána az Application Data, valószínűleg a Necreon-os mappán belül kell ezeket a mappákat keresgetni...

Szvsz neked itt van:

C:\Documents and Settings\Necreon\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2

Próbáld meg esetleg ezt bemásolni a címsorba...

Köszi, megtaláltam. Bár nem így. Csináltam egy új profilt-t, és beírtam a nevét a keresőbe. Megtalálta és megnéztem hogy hol van, bemásoltam mellé. Kösz.

Link to comment
Share on other sites

ivanszky

Köszi, megtaláltam. Bár nem így. Csináltam egy új profilt-t, és beírtam a nevét a keresőbe. Megtalálta és megnéztem hogy hol van, bemásoltam mellé. Kösz.

Nm, szívesen máskor is. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

pls help ! Muma, amit mondtál oda se tudok el jutni a hátam mögött lévö erkélyre se :sad:

mert te erre az erkélyre gondoltál: falfutással se sikerül

Amit mellékeltél képet ott én se tudtam felmenni soha.

De viszont lenne egy érdekes problémám a PoP:TTT-vel. Elindul a game, a vieo-kban akad a hang (ez valószínű kodekprobléma lesz, de most nem ez a fontos), bejön a menü, és ha load-ot töltök be, ha új játékot kezdek egyszerűen kilép a játék és én az asztalon találom magam. Ha megpróbálom safe mode-ban akkor nagyon néha elindul rendesen, vagy ha megpróbálom azt amit a Hitman 4-nél tanácsoltatok sokan másoknak (dxdiag --> hang hardveres gyorsítása --> lehúzni ) Ez nagyon néha segít, de következő alkalommal ugyanez.

Link to comment
Share on other sites

shrekecske

udv all!

nem akarok hülyeséget kérdezni de szívni se akarok ugyhogy inkább megkérdezem:). A következő a helyzet, letöltöttem egy játékot-pókember 3- (igen, letöltöttem tudom rossz ember vagyok:) de nem müködik, vmi hibabol kifolyolag ( biztos h nem hardveres mert siman eleg a gepem hozza). A kérdésem a következő eredeti jatek eseten ilyen hibak nem fordulhatnak elo nemde?( marmint olyan h elinditom asztalrol es azonnal jon a hibaüzenet ...)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

udv all!

nem akarok hülyeséget kérdezni de szívni se akarok ugyhogy inkább megkérdezem:). A következő a helyzet, letöltöttem egy játékot-pókember 3- (igen, letöltöttem tudom rossz ember vagyok:) de nem müködik, vmi hibabol kifolyolag ( biztos h nem hardveres mert siman eleg a gepem hozza). A kérdésem a következő eredeti jatek eseten ilyen hibak nem fordulhatnak elo nemde?( marmint olyan h elinditom asztalrol es azonnal jon a hibaüzenet ...)

az ilyennemű kérdéseket hanyagold kérlek, mert tilos ezen a fórumon.. (fórumszabályzatot olvasd el ;P )

de az eredetivel biztosan nincs olyan hiba

Link to comment
Share on other sites

shrekecske

ez esetben elnezest kernek de azert koszonom a valaszt

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

ez esetben elnezest kernek de azert koszonom a valaszt

egyébként nfoban le van írva általában mit kell csinálni

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nagash13

Hali!

A Sacred-ben elakadtam. Ott tartok ahol az elemek oltárát kell megérinteni. Voltam ilyen jeges területen ott talán a víz oltára volt utánna láváson ott a tűz oltára most pedig a földé jönne. Van egy hely ahol be kellett menni egy nagy házba és ott tovább a barlangba ahol sok ember (ellenség) van. az egyiknél egy kulcs amivel kinyitottam egy vas ajtót. Itt viszont nem tom hova kell menni mert a térkép a házban lévő lejárót jelzi de itt semmit nem tudok csinálni. A küldi címe vmi olyasmi: Elements of .....vmi azt nemtom pontosan.

Link to comment
Share on other sites

KaHUNka

Én UT2k3 mazom, de nincs ilyen topik, szval mikor jáccanék, bebootol a gép, elindítom.Megy, egy-két mecs simán.De akkor kilép, és ezt írja ki

UT2003 Build UT2003_Build_[2003-04-07_17.42]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 2212 MHz with 2046MB RAM

Video: NVIDIA GeForce 8800 GTS (5822)

Negative delta time!

History: UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

A lapozófájl méretet már kb 10 gigára húztam, és ezután ha be akarok lépni, vagy a menüben, vagy az introknál kilép, ugyan ezzel.Csak resi után megy, 1-2 meccs.Mi lehet a gond?Van peccsem is, uj NVidia driverem is.

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

Én UT2k3 mazom, de nincs ilyen topik, szval mikor jáccanék, bebootol a gép, elindítom.Megy, egy-két mecs simán.De akkor kilép, és ezt írja ki

UT2003 Build UT2003_Build_[2003-04-07_17.42]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD Unknown processor @ 2212 MHz with 2046MB RAM

Video: NVIDIA GeForce 8800 GTS (5822)

Negative delta time!

History: UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

A lapozófájl méretet már kb 10 gigára húztam, és ezután ha be akarok lépni, vagy a menüben, vagy az introknál kilép, ugyan ezzel.Csak resi után megy, 1-2 meccs.Mi lehet a gond?Van peccsem is, uj NVidia driverem is.

ez nyugodtan mehet az ut2k4 topicba, ott minden UT-s ügyet megtudunk beszélni. :wink:

Link to comment
Share on other sites

jardo

nah akkor egy olyat kérdeznék amire lehet h vki adott már egyértelmü választ (ha igy van akkor bocs): mivel sokan panaszkodtak, reklamáltak már a sacred honositása miatt. szal a kérdésem az lenne h van-e olyan honositás ami müködik rendesen a sacreddel?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

nah akkor egy olyat kérdeznék amire lehet h vki adott már egyértelmü választ (ha igy van akkor bocs): mivel sokan panaszkodtak, reklamáltak már a sacred honositása miatt. szal a kérdésem az lenne h van-e olyan honositás ami müködik rendesen a sacreddel?

Én a www.magyaritasok.hu -n már rákérdeztem, azt a választ kaptam hogy már dolgoznak rajta. (Attila88b nevű emberke, ha jóltom itt is ilyen néven fut. Bár nem ők dolgoznak rajta a jóltom, de ő mondta hogy dolgoznak).

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A lego Star Wars 2-ben hogyan lehet alkalmazni azt hogy régi mentések használata (extrákban van benne), és egyáltalán mire jó? Megkapod a lego sw1 karikat is vagy mi?

Link to comment
Share on other sites

jardo

Én a www.magyaritasok.hu -n már rákérdeztem, azt a választ kaptam hogy már dolgoznak rajta. (Attila88b nevű emberke, ha jóltom itt is ilyen néven fut. Bár nem ők dolgoznak rajta a jóltom, de ő mondta hogy dolgoznak).

pföjj. nah mind1, akkor addig nyomom magyaritás nélkül, végülis az sohasem árt ha használom az angoltudásom

Link to comment
Share on other sites

thomasmorten19

Nem tudom ismeritek-e a Gangland című játékot.Nah én abban akadtam el annál a résznél amikor a kemény néger verőlegényt lehet feloldani ha időre kijutunk a városból.Tud nekem valaki valami segítséget adni hogy hogy csináljam meg ezt a pályát??? Előre is köstönöm

Link to comment
Share on other sites

cruelbone

Nem tudom ismeritek-e a Gangland című játékot.Nah én abban akadtam el annál a résznél amikor a kemény néger verőlegényt lehet feloldani ha időre kijutunk a városból.Tud nekem valaki valami segítséget adni hogy hogy csináljam meg ezt a pályát??? Előre is köstönöm

mondjuk juss ki időben a városból :lol: :D :tongue:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Nem tudná elküldeni a Myst 4 m,agyar fájlai? (eredeti a játék, de nem magyar)?

Link to comment
Share on other sites

MassMurderer

hali!

a bad day L.A.-ben hogy kell kinyírni az indiánfejdiszes fószert? addig eljutottam h a falon lógó embereket megöltem de utána nem tudom hogyan tovább

Link to comment
Share on other sites

shrekecske

üdv!

elkeserítő problémával találtam szemben magam! Miután megvettem a spider man 3-at az nem indul!

Gépem: 1 giga ram, proci 3 giga, es 7600gt. Ha jól tudom ez a min. konfignak megfelel szóval ez nem lehet akadály...

pls vki segítsen mert nagyon kétségbe vagyok esve!

Link to comment
Share on other sites

-Kratos-

üdv!

elkeserítő problémával találtam szemben magam! Miután megvettem a spider man 3-at az nem indul!

Gépem: 1 giga ram, proci 3 giga, es 7600gt. Ha jól tudom ez a min. konfignak megfelel szóval ez nem lehet akadály...

pls vki segítsen mert nagyon kétségbe vagyok esve!

Vmi konkrétabb dolgot írjál....Hogy nem indul?PL.:hibaüzenettel kilép,elindítod, és nem reagál, vagy mi?Amúgy próbáld ki más gépeken is,és ha ott sem indul, vidd vissza az üzletbe.....

Link to comment
Share on other sites

shrekecske

elinditom, feketeség és kilép... egy ideig még villog az ikon lent az asztalon aztán viszlát, semmi. Most azon gondolkozom h egy oprendszer ujrarakasa segithetne e a problémán?

Link to comment
Share on other sites

jardo

elinditom, feketeség és kilép... egy ideig még villog az ikon lent az asztalon aztán viszlát, semmi. Most azon gondolkozom h egy oprendszer ujrarakasa segithetne e a problémán?

nem tom, lehet. de elöször mindenképpen azzal probálkozz h megnézed, más gépeken fut-e rendesen. ha igen, akkor a te gépeddel van a baj. ha nem akkor meg vidd vissza a boltba :wink:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...