Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kérdések és Válaszok


Gyu

Recommended Posts

SaltyDave

Ott kell, hogy legyen, Google alapján is, meg nekem is ott van.

IPB Image

Biztos hogy van NFS U2 mentésed (értem ez alatt, hogy belépsz a játékba és csinálsz egy profilt) amit felül lehet írni? Mert amíg nem kezdesz egy sima karriert a játék nem hozza létre automatikusan instalálás után ezt a mappát...

Hát én azért is nem találom mert vmi okból kifolyóleg nekem van egy Necreon, egy All Users, egy Necreon. --sok szám és betű---, egy All Users.WINDOWS és egy Rendszergazda mappa. Ez sztem lol ahoz képest hogy én vok az egyetlen felhasználó. Mindegyikben van olyan mappa hogy application data de mindegyikben csak ilyesmi van hogy Microfost, Macromedia (lehet hogy Micro most nemtom) meg Mozilla és kb 5 db van. De NFS nincs. Csak karrierben jáccok, tehát lennie kell vhol. Mazur néven kezdtem amúgy a karriert, és nem multozok tehát nem adom ki magam másnak (sry ha ezt olvasod Mazur, csak épp GS-t olvastam install közben és te írtad az épp aktuális cikket :D). De no.... pedig vhol van.

Link to comment
Share on other sites

PunkDemon

sziasztok, végre megvettem a Price of Persia 3mat (tom, gáz h csak most :D ) és elakadtam kb. 4.-5. fejezetnél, hogy lépcsözetesen vannak ilyen "erkélyek" (de ez nem szabadtéren van, szal nem tom hogy fogalmazzak), és mikor bemegyek az egész helyiségbe, felmászok az elsö "erkélyre", ott speed killel megölöm a csáveszt, utána meg 1 szinttel feljebb van 1 nyilas, és oda már nem tudok felfutni csak ugy, tul magasan van, meg még oldalt van ilyen cucc, amibe be kéne tennem a tőröm, de az is tul magasan van, 1 tör"tartó" van a másik felett.

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nagash13

Hali!

A sacred-ben elkezdtem egy karit bronze fokozaton. Az lenne a kérdésem, hogy menet közben át lehet-e állítani a nehézséget és ha igen akko hogy?

Link to comment
Share on other sites

rastapastan

Hali! Lenne egy olyan gondom a Windows Vistával, hogy úgy hallottam, hogy ami játékokat fölrakok, berakja a "Games" mappába magától minden infóval együtt, stb... Na már most: felraktam a S.T.A.L.K.E.R-t és baromira nem akarja érzékelni :sad: Addig oké, hogy behúzom a parancsikont, de mégis igazibb lenne, hogy mutatja a teljesítményt, hogy milyen az ajánlott, a játékok ESRB rating-jét... please help!!! :smile:

Hali!

A sacred-ben elkezdtem egy karit bronze fokozaton. Az lenne a kérdésem, hogy menet közben át lehet-e állítani a nehézséget és ha igen akko hogy?

nem lehet, ha kiexportálod a karit és a kezdésnél importot választasz, akkor viszont igen, de az elejéről kezdődik

Link to comment
Share on other sites

crocki

Hali!

A sacred-ben elkezdtem egy karit bronze fokozaton. Az lenne a kérdésem, hogy menet közben át lehet-e állítani a nehézséget és ha igen akko hogy?

amíg bronzon játszol, addig csak a silverrel lehet még, de szerintem nem nagyon éri meg, mert az ellenfelek jóval erősebbek.

silver után kapod a goldot, utána a platinumot, és végükl a niobiumot.

Link to comment
Share on other sites

ivanszky

Hát én azért is nem találom mert vmi okból kifolyóleg nekem van egy Necreon, egy All Users, egy Necreon. --sok szám és betű---, egy All Users.WINDOWS és egy Rendszergazda mappa. Ez sztem lol ahoz képest hogy én vok az egyetlen felhasználó. Mindegyikben van olyan mappa hogy application data de mindegyikben csak ilyesmi van hogy Microfost, Macromedia (lehet hogy Micro most nemtom) meg Mozilla és kb 5 db van. De NFS nincs. Csak karrierben jáccok, tehát lennie kell vhol. Mazur néven kezdtem amúgy a karriert, és nem multozok tehát nem adom ki magam másnak (sry ha ezt olvasod Mazur, csak épp GS-t olvastam install közben és te írtad az épp aktuális cikket :D). De no.... pedig vhol van.

Először a Local setting csak utána az Application Data, valószínűleg a Necreon-os mappán belül kell ezeket a mappákat keresgetni...

Szvsz neked itt van:

C:\Documents and Settings\Necreon\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2

Próbáld meg esetleg ezt bemásolni a címsorba...

Link to comment
Share on other sites

rastapastan

Az előző postomat kiegészíteném - a world of warcraft egy másik partíción van, amit soha nem törlök, és a WoW konkrétan vagy 10 win reinstall-t megélt már... ehhez képest, hogy a registryben sincs benne: kép

Link to comment
Share on other sites

jardo

az empire at war valos idejü vagy körökre osztott stratégia?

Link to comment
Share on other sites

mazur

Mazur néven kezdtem amúgy a karriert, és nem multozok tehát nem adom ki magam másnak (sry ha ezt olvasod Mazur, csak épp GS-t olvastam install közben és te írtad az épp aktuális cikket :D).

Nem gáz, csak ne hozz szégyent a névre! :smile:

az empire at war valos idejü vagy körökre osztott stratégia?

Valós idejű.

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nagash13

Hali! Lenne egy olyan gondom a Windows Vistával, hogy úgy hallottam, hogy ami játékokat fölrakok, berakja a "Games" mappába magától minden infóval együtt, stb... Na már most: felraktam a S.T.A.L.K.E.R-t és baromira nem akarja érzékelni :sad: Addig oké, hogy behúzom a parancsikont, de mégis igazibb lenne, hogy mutatja a teljesítményt, hogy milyen az ajánlott, a játékok ESRB rating-jét... please help!!! :smile:

nem lehet, ha kiexportálod a karit és a kezdésnél importot választasz, akkor viszont igen, de az elejéről kezdődik

Arra én is rájöttem de azért köszi.

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nagash13

Hali!

A Sacred-ben elakadtam. Ott tartok ahol az elemek oltárát kell megérinteni. Voltam ilyen jeges területen ott talán a víz oltára volt utánna láváson ott a tűz oltára most pedig a földé jönne. Van egy hely ahol be kellett menni egy nagy házba és ott tovább a barlangba ahol sok ember (ellenség) van. az egyiknél egy kulcs amivel kinyitottam egy vas ajtót. Itt viszont nem tom hova kell menni mert a térkép a házban lévő lejárót jelzi de itt semmit nem tudok csinálni.

Link to comment
Share on other sites

crocki

elmesélek egy röövid sztorit:

volt egyszer, egy messzi messz blabla, egy srác, úgy hívták: crocki. crocki még régebben megvásárolta a wolrld of warcraft nevű játékot, és boldogan játszott vele, amíg meg nem unta. ekkor letörölte. teltek-múltak a hónapok, és crockinak eszébe jutott, hogy wowozni kéne egy jót. (persze eredetin, hol máshol waze) be is rakta az 1. cd nevű quest itemet a cd meghajtóba, és elkezdte az install nevű spellt. a rendszer hamarosan kérte a 2. cd-t. crocki legyintett egyet, és kacagva helyezte be a 2. quest itemet a meghajóba. és itt jött a szörnyű csapás, mely a megfelelő cd ellenére egy hibaüzenettel ütötte ki crocki dual coreos peacemakerét, mely a következő volt: "rossz kötet van a meghajtóban" pedig a kért quest itemet rakta be! a mindenit! ezért crocki nem tudott wowozni. egy két hónap múlva, amik aktívan járt a gs fórumra, eszébe jutott a probléma, és egy rövid történetbe foglalva előadta a problémáját.

ennyi volt az én kis sztorim.

és most jön a lényeg: HELP MERT WOWOT AKAROK WAAGH! :smile:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Segítség kellene, mert a CSI: Crime Scenne Invasigation (első rész)-ben nincsennek szövegek csak a főmenüben.

A játék közben mindenütt csak kockák jelennek meg. Mit csináljak

Link to comment
Share on other sites

Novver

hello

valaki tudna segíteni ezzel a perfect dark moddal a hl2höz? mert az istenért se találtam leírást hogy hogy kéne elindítani... <_<

Link to comment
Share on other sites

rastapastan

elmesélek egy röövid sztorit:

volt egyszer, egy messzi messz blabla, egy srác, úgy hívták: crocki. crocki még régebben megvásárolta a wolrld of warcraft nevű játékot, és boldogan játszott vele, amíg meg nem unta. ekkor letörölte. teltek-múltak a hónapok, és crockinak eszébe jutott, hogy wowozni kéne egy jót. (persze eredetin, hol máshol waze) be is rakta az 1. cd nevű quest itemet a cd meghajtóba, és elkezdte az install nevű spellt. a rendszer hamarosan kérte a 2. cd-t. crocki legyintett egyet, és kacagva helyezte be a 2. quest itemet a meghajóba. és itt jött a szörnyű csapás, mely a megfelelő cd ellenére egy hibaüzenettel ütötte ki crocki dual coreos peacemakerét, mely a következő volt: "rossz kötet van a meghajtóban" pedig a kért quest itemet rakta be! a mindenit! ezért crocki nem tudott wowozni. egy két hónap múlva, amik aktívan járt a gs fórumra, eszébe jutott a probléma, és egy rövid történetbe foglalva előadta a problémáját.

ennyi volt az én kis sztorim.

és most jön a lényeg: HELP MERT WOWOT AKAROK WAAGH! :smile:

Próbáld meg az összes "quest item" tartalmét egymás mellé 1 mappába berakni és onnan installálni

Link to comment
Share on other sites

crocki

Próbáld meg az összes "quest item" tartalmét egymás mellé 1 mappába berakni és onnan installálni

köszönöm a segítséget, jó lovag! most már rászabadultam a WoW világára! :D

Link to comment
Share on other sites

jardo

rászabadultam a WoW világára! :D

isten irgalmazzon mindenkinek :lol:

Link to comment
Share on other sites

crocki

isten irgalmazzon mindenkinek :lol:

hát az.

Link to comment
Share on other sites

PunkDemon

sziasztok, elakadtam a PoP TTTben, a 4. fejezet után, pls help .

itt azok a "tőrtartók" túl magasan vannak, nem érem el, mti csináljak ?

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

sziasztok, elakadtam a PoP TTTben, a 4. fejezet után, pls help .

itt azok a "tőrtartók" túl magasan vannak, nem érem el, mti csináljak ?

fordulj meg, menj fel az erkélyre és ott fuss el a falon majd a dobbantón ugorj át a másik erkélyre. ott fight-olj egyet vagy fel kell mászni a cölöpre, vagy falon kell rohanni és ezekbe a lyukakba kell belenyomni a tőrödet.

Link to comment
Share on other sites

PunkDemon

fordulj meg, menj fel az erkélyre és ott fuss el a falon majd a dobbantón ugorj át a másik erkélyre. ott fight-olj egyet vagy fel kell mászni a cölöpre, vagy falon kell rohanni és ezekbe a lyukakba kell belenyomni a tőrödet.

és oda az erkélyre hogy jussak el ?

Link to comment
Share on other sites

Nitro77

Hello!

Most vettem meg a Splinter Cell Double Agent-et, felraktam de annyira bugos, hogy nem lehet játszani vele! A kártyám egy 8800GTX és a legfrissebb 158.22-es driver van telepítve hozzá. Indításkor kiírja, hogy a driver nem kompatibilis a játékkal de hát mit csináljak ha ez a legújabb driver? Minden más játék rendesen fut, az előző Splinter Celleket is beleértve! Segítsetek!

Link to comment
Share on other sites

PunkDemon

sziasztok, elakadtam a PoP TTTben, a 4. fejezet után, pls help .

itt azok a "tőrtartók" túl magasan vannak, nem érem el, mti csináljak ?

pls help ! Muma, amit mondtál oda se tudok el jutni a hátam mögött lévö erkélyre se :sad:

mert te erre az erkélyre gondoltál: falfutással se sikerül

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

Hello!

Most vettem meg a Splinter Cell Double Agent-et, felraktam de annyira bugos, hogy nem lehet játszani vele! A kártyám egy 8800GTX és a legfrissebb 158.22-es driver van telepítve hozzá. Indításkor kiírja, hogy a driver nem kompatibilis a játékkal de hát mit csináljak ha ez a legújabb driver? Minden más játék rendesen fut, az előző Splinter Celleket is beleértve! Segítsetek!

az új driverekkel elég sok a gond(és nem csak ennél a játéknál)

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nagash13

sziasztok, elakadtam a PoP TTTben, a 4. fejezet után, pls help .

itt azok a "tőrtartók" túl magasan vannak, nem érem el, mti csináljak ?

Már rég játszottam vele, de én úgy emlékszek hogy falfuttással el kellenne érned. Az időzítés számít. nem biztos hogy így kell de én így emlékszek. Ha beszúrtad a kardod akkor a másik irányba kell futnod amit a képen nem látni mert Prince háta mögött van. Utánna onnan már egyértelmű sztem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...