Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kérdések és Válaszok


Gyu

Recommended Posts

mustang42

Szegjük meg a szabályokat,és spammeljük a kérdést ;)

Nálam profibbak mondják már meg hogy a Grand Turismo 6-ban mégis hogy a búbánatban kell driftelni,mert nálam csak 2 opció van

1:.Elkezdek driftelni,és a kocsi azonnal megpörög

2:.Alulkormányzott lesz, és b@szik fordulni

Egyik se kedvez a pontoknak...sajnos...

Ötlet?

Ja,kontrolerrel nyomom!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Gravedigger666

Kéne 1 kis help.

Felraktam a X-men Origins Wolverine-t de hiába indítom el. Semmi reakció plusz valamiért az indititó fáljnál a tulajdonságoknál nincs kompatibilitási ful.

Win 8.1-m van.

Valakinek van valami tippje?

Link to comment
Share on other sites

mustang42

Na,úgy látszik én vagyok az elsõ,aki segítséget kér :) (Sovány vigasz,de talán...)

Na,letöltöttem a Win10-et,ami egy hiba nélkül föl is ment, DE van az a játék hogy Word of Tanks,amiben nekem durván volt 40-55FPS-em,ami hirtelen lecsökkent kb 0-5fps-re!

Valami ötlet?

Driver frissítése?

Ha nem gond ezt átspammolom a gaming részlegre is!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
tyber16

Üdv mindenkinek, a segítségeteket szeretném kérni, legalábbis azoktól akiknek van ps4-e.

Már majdnem 1 hete nem tudok a psn-re feljelentkezni a konzolról. De a számítógéprõl meg simán betudok lépni. Már próbáltam szinte mindent amit találtam, rádugtam közvetlenül a routerem a modemet is a konzolra, de ez se segített, visszaállítottam az alapértékeket a konzolon is hátha az segít de az se. Írtam a sonynak de nem jött még válasz, a karbantartást ha jól láttam am délelõttre írta hogy fél9ig tartana de az már elmúlt, úgyhogy fogalmam sincs hogy mi baja lehet. Esetleg tudna valaki segíteni ? Általában ezt az error kódot kapom : 31194-8 meg valami 39992-8-at amik azt jelzik hogy nemtudok csatlakozni, de nemtudom mit csináljak már vele, már a routert is ki meg bekapcsoltam de az se hozott eredményt. Kérem segítsen az akinek hasonló gondja volt és sikerült megoldania vagy bárki aki ért hozzá, mert én már ott vagyok hogy eladom a francba ezt a fost.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Na,úgy látszik én vagyok az elsõ,aki segítséget kér :) (Sovány vigasz,de talán...)

Na,letöltöttem a Win10-et,ami egy hiba nélkül föl is ment, DE van az a játék hogy Word of Tanks,amiben nekem durván volt 40-55FPS-em,ami hirtelen lecsökkent kb 0-5fps-re!

Valami ötlet?

Driver frissítése?

Ha nem gond ezt átspammolom a gaming részlegre is!

Nem mondom h biztos fix, de sok esetben újra kell rakni a játékot/programot ha upgradeltél win10-re.

Esetleg elõször steamen nyomj rá a "verify integrity of game cache" gombra (tulajdonságok, local files)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
mustang42

Nem mondom h biztos fix, de sok esetben újra kell rakni a játékot/programot ha upgradeltél win10-re.

Esetleg elõször steamen nyomj rá a "verify integrity of game cache" gombra (tulajdonságok, local files)

Kösz!

De én azóta visszaáltam Win7-re (tényleg nyerõ ötlet volt :B ),és ilyen bajom nincs :)

Helyette más!

Végre volt idõm aktiválni a(z) Half Life Ep1-et,ami mint kiderült nem mûködik,és lehetett úgy nézemkérni helyette mást,és én rá is nyomtam a Watching Dogs-ra (Ha már az alvás után felkelt),de sajnálattal vettem tudomásul hogy az is elpárolgott,mert ki kellett lépnem a böngészõbõl,zavarás miatt,de mikor vissztértem,már csak annyit tudtam kivenni,hogy csak 1 kódot aktiválhatok,ami az lenne,de a kódot elfelejtette kiadni,így most totál el vagyok veszve!

Van rá esély hogy a kódot még be tudjam váltani??

Link to comment
Share on other sites

Edemking

Srácok nekem a Fallout 3-al gyűlik meg a problémám. Azt tudom hogy több magos procival szeret kifagyni,örültem is hogy ez a probléma nem jött elő, de rövid ideig tartott az örömöm.

[GSF] Picture

Változó időközönként kidob az asztalra,úgy hogy a játék fut, de csak annyit "látni" az ablakából. Ez mitől lehet? Gugliban nem tudtam rájönni hogyan keressek rá a problémára így nagyon bízom bennetek, mert így 3 percente mentek hátha éppen kivág a játék :( :D .

Szerk.: Kimaradt de hátha értékes infó, az oprendszer az win 7 64 bit.

Link to comment
Share on other sites

Razon

Srácok nekem a Fallout 3-al gyûlik meg a problémám. Azt tudom hogy több magos procival szeret kifagyni,örültem is hogy ez a probléma nem jött elõ, de rövid ideig tartott az örömöm.

[GSF] Picture

Változó idõközönként kidob az asztalra,úgy hogy a játék fut, de csak annyit "látni" az ablakából. Ez mitõl lehet? Gugliban nem tudtam rájönni hogyan keressek rá a problémára így nagyon bízom bennetek, mert így 3 percente mentek hátha éppen kivág a játék :( :D .

Szerk.: Kimaradt de hátha értékes infó, az oprendszer az win 7 64 bit.

ILYET találtam, nem tudom hogy ez-e a gond, de egy próbát megér. Esetleg nézz szét még a steam fórumokon is, "fallout 3 keeps minimizing" vagy valami hasonlót keress.

edit: beírom ide mert szarul linkeli-

Game keeps minimizing • Link[edit]
Caused by the cursor being active in the background (and clicking Icons, Links, Buttons etc.)
Disable Visual Themes and Desktop Composition
This will disable Steam's overlay and playtime counter.
Right click on Fallout3.exe and select Properties.
Click the 'Compatibility' tab.
Check 'Disable Visual Themes'.
Check 'Disable Desktop Composition'.
Click Apply.
Click OK and run Fallout3.exe.

Link to comment
Share on other sites

Edemking

ILYET találtam, nem tudom hogy ez-e a gond, de egy próbát megér. Esetleg nézz szét még a steam fórumokon is, "fallout 3 keeps minimizing" vagy valami hasonlót keress.

edit: beírom ide mert szarul linkeli-

Game keeps minimizing • Link[edit]
Caused by the cursor being active in the background (and clicking Icons, Links, Buttons etc.)
Disable Visual Themes and Desktop Composition
This will disable Steam's overlay and playtime counter.
Right click on Fallout3.exe and select Properties.
Click the 'Compatibility' tab.
Check 'Disable Visual Themes'.
Check 'Disable Desktop Composition'.
Click Apply.
Click OK and run Fallout3.exe.

Nagyon nagy király vagy :D Én egy fél napot gondolkoztam rajta hogy milyen kifejezéssel keressek rá, és ez nem jutott az eszembe. :omg:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Lendova87

Egy ideje érlelõdik bennem, de nem tudom, hogy mennyire kellene, látogatott lenne-e egy "acsis" topik. Gondolok itt arra, hogy ki és mire tett szert legutóbb vagy éppen mire büszke. Esetleg hogy lehet X, Y-t megcsinálni etc. Ha látok több érdeklõdõt, akkor megnyitom vagy megnyithatja más is, nekem mind1.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Godzilla2

Skacok, a The Crew uplay-es trial verzióját próbálta valaki telepíteni sikerrel? Mert nálam valamiért megakad a telepítõ (5/6)-os elemnél és végtelenbe forgatja magát, miközben nem csinál az égvilágon semmit... ha kinyomom és újraindítom az uplayt, akkor még ennyit se mutat, viszont egy idõ után valamiért felpörgeti a laptop dedikált VGA-ját, noha a játék el se indul. Van bármi megoldás erre? Szerettem vlna kipróbálni még azelõtt h döntenék a megvételérõl de egyenlõre nem áll jól a szénája :(

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Skacok, a The Crew uplay-es trial verzióját próbálta valaki telepíteni sikerrel? Mert nálam valamiért megakad a telepítő (5/6)-os elemnél és végtelenbe forgatja magát, miközben nem csinál az égvilágon semmit... ha kinyomom és újraindítom az uplayt, akkor még ennyit se mutat, viszont egy idő után valamiért felpörgeti a laptop dedikált VGA-ját, noha a játék el se indul. Van bármi megoldás erre? Szerettem vlna kipróbálni még azelőtt h döntenék a megvételéről de egyenlőre nem áll jól a szénája :(

2-3 hete próbáltam, ment gond nélkül. Nem laptop hardware környezetben.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

2-3 hete próbáltam, ment gond nélkül. Nem laptop hardware környezetben.

Furcsa...főleg, h minden más gond nélkül települt (Watch Dogs, far Cry 3) és fut rendesen... még megpróbálok telepíteni valamit később a játékaim közül de ha az is felmegy és futni is fog, akkor hagyom a ****csába :)

Szerk: vagy megveszem Steames kiadásban g2a-n...abba max be kell utólag lépni uplay fiókkal, de legalább a steam fogja telepíteni a dolgokat...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...