Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Kérdések és Válaszok


Gyu

Recommended Posts

Gyu

Ismeritek ezt a rovatot, nem is kell többet mondanom :smile: Hajrá, elő a kérdésekkel.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Scraplandban vagyok elakadva, azután mikor a rendőrfönököt a súlyzóval kinyirja az a szörny és valamit jezdeni kellene a polgármesterrel.

Kinyirni és felülirni nem lehet, mert újjászületik.

És D-Tritus-t keresik a rendőrök, így nem mehetek a rendőrök közelébe, de a polgármester is rámuszítja őket (és valami olyat mond a feladat, hogy ne legyen riadó.

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nagash13

Hali!

Feltelepítettem a Sacred-et a GameStar-os lemezről. Ez ugye az 1.8.2.6 verzió. A CheatLand meg a net is azt írja, hogy [sacred.exe" cheat=1"] kell a paraméterezéshez. Ez sikerült is, előjön a konzol de ezzel: "~" hanem az ű betűvel. Mind1. A kódok nem működnek sehogy. Beírom először, hogy sys cheats=1, sys cheats 963, meg ezeknek minden változatát (nagybetű, kisbetű). És nem jó. Mi lehet a baj? Előre is köszi

Link to comment
Share on other sites

Krees

Heló everybody!

Az lenne a kérdésem hogy mire jók a dedicated serverek?

És még hogy mibe más mint egy sima szerver?

Link to comment
Share on other sites

Szentfazek

Feltelepítettem a Sacred-et a GameStar-os lemezről. Ez ugye az 1.8.2.6 verzió. [sacred.exe" cheat=1"] kell a paraméterezéshez. A kódok nem működnek sehogy.

Húú én még nem próbáltam ki de próbáld meg a többi paraméterrel is idézem a netről :,,Indítsd a játékot a /cheat paraméterrel (más forrás szerint /cheats=1 paraméterrel)...(Bla,bla,bla)...Az 1.8.2.6-os patch telepítése után a cheat=1 paraméterrel (sacred.exe cheat=1)

kell indítani a játékot és a ~ billentyű után ezt kell beírni:

sys cheats=1,, De biztos hogy nem hagytál ki 1 szóközt vagy egy betűt egy jelet?Próbáld ki azokkal amit írtam hátha tudok segíteni neked( :sad: de nem biztos hogy tudtam) Majd felteszem én is és megnézem,de hátha addigra segít valaki aki tudja nálam jobban!De remélem tudtam segíteni valamit!

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Scraplandban vagyok elakadva, azután mikor a rendőrfönököt a súlyzóval kinyirja az a szörny és valamit jezdeni kellene a polgármesterrel.

Kinyirni és felülirni nem lehet, mert újjászületik.

És D-Tritus-t keresik a rendőrök, így nem mehetek a rendőrök közelébe, de a polgármester is rámuszítja őket (és valami olyat mond a feladat, hogy ne legyen riadó.

Most már kész van (ha segít valakinek, akkor úgy kellet odamenni a polgármesterhez, hogy ne lássanak meg a rendőrök)

Link to comment
Share on other sites

Lord_Nagash13

Húú én még nem próbáltam ki de próbáld meg a többi paraméterrel is idézem a netről :,,Indítsd a játékot a /cheat paraméterrel (más forrás szerint /cheats=1 paraméterrel)...(Bla,bla,bla)...Az 1.8.2.6-os patch telepítése után a cheat=1 paraméterrel (sacred.exe cheat=1)

kell indítani a játékot és a ~ billentyű után ezt kell beírni:

sys cheats=1,, De biztos hogy nem hagytál ki 1 szóközt vagy egy betűt egy jelet?Próbáld ki azokkal amit írtam hátha tudok segíteni neked( :sad: de nem biztos hogy tudtam) Majd felteszem én is és megnézem,de hátha addigra segít valaki aki tudja nálam jobban!De remélem tudtam segíteni valamit!

Köcce. Még nem néztem meg nem volt rá időm de majd megpróbálom. Írj ha megnézted, hogy mi lehet a baj.

Link to comment
Share on other sites

Hawkmoon

Helló Mindenki!

Első kérdésem ezen a fórumon... jut eszembe, a március után nem április jön? Csak mert ennek a topicnak május van írva a címébe...

Mindegy. Nekem is a legutóbbi GS-es teljes játékkal gyűlt meg a bajom. Ezzel kapcsolatba két vallomás:

1. A szokásostól eltérően nem kis szerepe volt a Sacred-nek, mint áprilisi teljes játéknak abban, hogy megvettem a GS-t. Már régóta szerettem volna folytatni, ugyanis...

2. ...igazság az, hogy megvan már egy ideje, csak épp nem túl legális módon. Lehet kövezni, de a lényeg, hogy el voltam (vagyok) benne akadva egy részen a 2. fejezetben. A szitu szerint egy haldokló katonának kellene vizet hozni egy közeli oázisból, hogy tovább menjen a sztori (a főszál, ráadásul). A bibi az, hogy a víz helyén csak egy kék grafikai bigyó van, semmi más. Na, ezt valahol olvastam még régen, hogy álítólag valami másolásvédelem, azaz akinek nem eredeti a játék (na ez voltam én), annak nem teszi be a kívánt tárgyat a progi (esetünkben a vizespalackot, vagy mit). Szívás.

Na, ezért nem tudtam folytatni annak idején, és ezért örültem, hogy ezúttal - a GS által - meglesz eredetiben, és továbbléphetek.

Történet: GS megvesz, DVD kibont, játék feltelepít, régi mentett állás bemásol, indít, megy... és a "bug" továbbra is megmaradt, azaz nincs víz, csak a kék bigyó.

Na, erre szeretnék találni valami megoldást e fórum keretein belül... mert:

a, lehet, hogy nem is másolásvédelem, hanem tényleg bug. Ennek ellentmond, hogy a GS-es ugye már 1.8-as verzió alapból.

b, valamiért nem érzékeli, hogy ezúttal eredeti a játék (a mentett állás miatt talán?)

c, fapapucs :smile:

Szóval ha a b, stimmel, akkor újra kellene kezdeni az egész játékot, és ott már működne a dolog? Ettől azért is cidrizek, mert 38+ óra játékot nem igazán szeretnék megismételni, másrészt ha meg is tenném, semmi nem garantálja, hogy működne - kivéve persze, ha valaki tud erről bővebbet/okosabbat, stb.

Előre is köszi a választ!

Link to comment
Share on other sites

Krees

Nekem ott volt a vizes palack szóval szerintem újra kéne kezdened a játékot.

Helló Mindenki!

Első kérdésem ezen a fórumon... jut eszembe, a március után nem április jön? Csak mert ennek a topicnak május van írva a címébe...

Mindegy. Nekem is a legutóbbi GS-es teljes játékkal gyűlt meg a bajom. Ezzel kapcsolatba két vallomás:

1. A szokásostól eltérően nem kis szerepe volt a Sacred-nek, mint áprilisi teljes játéknak abban, hogy megvettem a GS-t. Már régóta szerettem volna folytatni, ugyanis...

2. ...igazság az, hogy megvan már egy ideje, csak épp nem túl legális módon. Lehet kövezni, de a lényeg, hogy el voltam (vagyok) benne akadva egy részen a 2. fejezetben. A szitu szerint egy haldokló katonának kellene vizet hozni egy közeli oázisból, hogy tovább menjen a sztori (a főszál, ráadásul). A bibi az, hogy a víz helyén csak egy kék grafikai bigyó van, semmi más. Na, ezt valahol olvastam még régen, hogy álítólag valami másolásvédelem, azaz akinek nem eredeti a játék (na ez voltam én), annak nem teszi be a kívánt tárgyat a progi (esetünkben a vizespalackot, vagy mit). Szívás.

Na, ezért nem tudtam folytatni annak idején, és ezért örültem, hogy ezúttal - a GS által - meglesz eredetiben, és továbbléphetek.

Történet: GS megvesz, DVD kibont, játék feltelepít, régi mentett állás bemásol, indít, megy... és a "bug" továbbra is megmaradt, azaz nincs víz, csak a kék bigyó.

Na, erre szeretnék találni valami megoldást e fórum keretein belül... mert:

a, lehet, hogy nem is másolásvédelem, hanem tényleg bug. Ennek ellentmond, hogy a GS-es ugye már 1.8-as verzió alapból.

b, valamiért nem érzékeli, hogy ezúttal eredeti a játék (a mentett állás miatt talán?)

c, fapapucs :smile:

Szóval ha a b, stimmel, akkor újra kellene kezdeni az egész játékot, és ott már működne a dolog? Ettől azért is cidrizek, mert 38+ óra játékot nem igazán szeretnék megismételni, másrészt ha meg is tenném, semmi nem garantálja, hogy működne - kivéve persze, ha valaki tud erről bővebbet/okosabbat, stb.

Előre is köszi a választ!

Link to comment
Share on other sites

zemcov_tamas

Azt szeretném kérdezni hogy hogy lehet felmenni a netre a sacreddel (GS verzió)?

Valami cd keyt kér.

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Azt szeretném kérdezni hogy hogy lehet felmenni a netre a sacreddel (GS verzió)?

Valami cd keyt kér.

nem lehet mert nem adott az újság cd kulcsott. ha multizni szeretnél maximum a hamachi nevű programmal oldható ez meg....

Link to comment
Share on other sites

jardo

Azt szeretném kérdezni hogy hogy lehet felmenni a netre a sacreddel (GS verzió)?

Valami cd keyt kér.

te jo ég, hányan kérdezték már ezt... <_<

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Azt szeretném kérdezni hogy hogy lehet felmenni a netre a sacreddel (GS verzió)?

Valami cd keyt kér.

Hamachi nevű programmal lehet LAN-on (nem kell összekötni a gépeket, erre kell a Hamachi). Bár én már próbáltam így, de nem látszott a server amit Csuby csinált (Sacred fórumban keressétek).

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

te jo ég, hányan kérdezték már ezt... <_<

kérdést én is láttam sokat de választ annál kevesebbet <_<

egyesek csak felháborodnak hogy már megint ezt kérdezik és nem válaszolnak :wink:

Link to comment
Share on other sites

tsfatinternet

kérdést én is láttam sokat de választ annál kevesebbet <_<

egyesek csak felháborodnak hogy már megint ezt kérdezik és nem válaszolnak :wink:

Parancsolj: Nem lehet vele neten játszani. :smile:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

kérdést én is láttam sokat de választ annál kevesebbet <_<

egyesek csak felháborodnak hogy már megint ezt kérdezik és nem válaszolnak :wink:

jól mondod, végignéztem a topicot de nem találtam választ :unsure:

én meg sajna nem tok segíteni :tongue:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Scraplandba hogy mit kell csinálni a robottal a börtönbe (mert most ott tart a küldetés) és hogyen kell??

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Vki tud egy linket ahonnan le lehet szedni a Scrapland magyar file-jait? Tudom hogy warez de nekem a PC GURU ango verziós Scrapland-je van meg (nem vok gurus, éljen a GS! --nem is leszek az, ezt megvettem de soha többet! :lol: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Hrubi

Szevasztok!

Az lenne a kérdésem h megvettem a Half Life 2-őt és bejönne a menű de csak az a homyályos kép jön be(azaz behomályosodik és utána kitisztul és ott lehet elindítani a gamet) és nem csinál semmit akármit nyomok semmi!!! :angry: :angry: :angry: Ilyen nincs nagy ritkán veszek egy játékot és még z se jó! <_<<_< Gép:Ati 9600xt, 2,4ghz, 1gb ram.

Link to comment
Share on other sites

Novver

én a silent hunter 4 ben nem tudok torpedót lőni ... :lol: valami ötlet?

Link to comment
Share on other sites

crocki

én a silent hunter 4 ben nem tudok torpedót lőni ... :lol: valami ötlet?

talán tört verzió...? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Novver

nemigazán... és eléggé idegesít...

Link to comment
Share on other sites

crocki

Helló Mindenki!

Első kérdésem ezen a fórumon... jut eszembe, a március után nem április jön? Csak mert ennek a topicnak május van írva a címébe...

Mindegy. Nekem is a legutóbbi GS-es teljes játékkal gyűlt meg a bajom. Ezzel kapcsolatba két vallomás:

1. A szokásostól eltérően nem kis szerepe volt a Sacred-nek, mint áprilisi teljes játéknak abban, hogy megvettem a GS-t. Már régóta szerettem volna folytatni, ugyanis...

2. ...igazság az, hogy megvan már egy ideje, csak épp nem túl legális módon. Lehet kövezni, de a lényeg, hogy el voltam (vagyok) benne akadva egy részen a 2. fejezetben. A szitu szerint egy haldokló katonának kellene vizet hozni egy közeli oázisból, hogy tovább menjen a sztori (a főszál, ráadásul). A bibi az, hogy a víz helyén csak egy kék grafikai bigyó van, semmi más. Na, ezt valahol olvastam még régen, hogy álítólag valami másolásvédelem, azaz akinek nem eredeti a játék (na ez voltam én), annak nem teszi be a kívánt tárgyat a progi (esetünkben a vizespalackot, vagy mit). Szívás.

Na, ezért nem tudtam folytatni annak idején, és ezért örültem, hogy ezúttal - a GS által - meglesz eredetiben, és továbbléphetek.

Történet: GS megvesz, DVD kibont, játék feltelepít, régi mentett állás bemásol, indít, megy... és a "bug" továbbra is megmaradt, azaz nincs víz, csak a kék bigyó.

Na, erre szeretnék találni valami megoldást e fórum keretein belül... mert:

a, lehet, hogy nem is másolásvédelem, hanem tényleg bug. Ennek ellentmond, hogy a GS-es ugye már 1.8-as verzió alapból.

b, valamiért nem érzékeli, hogy ezúttal eredeti a játék (a mentett állás miatt talán?)

c, fapapucs :smile:

Szóval ha a b, stimmel, akkor újra kellene kezdeni az egész játékot, és ott már működne a dolog? Ettől azért is cidrizek, mert 38+ óra játékot nem igazán szeretnék megismételni, másrészt ha meg is tenném, semmi nem garantálja, hogy működne - kivéve persze, ha valaki tud erről bővebbet/okosabbat, stb.

Előre is köszi a választ!

nekem anno ugyanez volt, e én meg is vettem az eredetit (régesrég), és bizony a régi mentés ilyen marad. :sad: marad az újrakezdés.

nemigazán... és eléggé idegesít...

lehet, hogy egy patch megoldja...

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Street Racing Syndicate-ben hogyan lehet új video-kat unlock-olni vmelyik nőről?

Link to comment
Share on other sites

fergie_fan

sziasztok!

Nos elővettem egy régi játékot a the moviest el is voltam vele :D míg... rájöttem hogy nemtudom hirdetni a filmemet :blink: sandboxba játszom ez lehet a baj vagy esetleg a 70-es évektől van ilyen épület?

Lécce segítsetek!

Marci

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...