Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vízipipa


Prox47

Recommended Posts

Imishark
Link to comment
Share on other sites

fifaboy

már rákerestem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
fifaboy

Hello, van valami vélemény az al fakher márkáról? tesóm debrecenben jár mondtam neki vegyen valamilyet. jókat hallottam felõle , remélem nem kell majd csalódni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
gonda522

szervusztok

vettem egy phunnel kerámiát sultancenterben, nem a nagyot, hanem a kisebb fajtát

jól megtömöm, sok dohánnyal lazán, perem alatt marad szal dohány nem ég meg, lukaszok, közepét ugye kihagyom,

rakok rá három darab fél 40mm es belga öngyulladós szenet, és semmi füstje nincsen, vagy ha van akkoris alig, az íével nincs gond, az nagyon jó azzal nincs próbléma, mi lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Hello, van valami vélemény az al fakher márkáról? tesóm debrecenben jár mondtam neki vegyen valamilyet. jókat hallottam felõle , remélem nem kell majd csalódni

Jó márka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
BajuszGG

Kis új aranyosom ^_^

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Hmmm egész szép, olyan elegáns vagy nem is tudom, pedig általában a feketét nem szoktak tetszeni nekem. :)

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Hmmm egész szép, olyan elegáns vagy nem is tudom, pedig általában a feketét nem szoktak tetszeni nekem. :)

Majd arra leszek kíváncsi hogy operál ha 4 személy van rákötve. Érdekes lesz a dohány meg a szénfogyasztás. :lol: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
skygt90

halihóó,,,egy kis véleményt szeretnék kérni ,, ezt a boltot ki ismeri mi a véleménye róla ? : http://www.sultancenterwebshop.hu/product.php?id_product=494 ez a pipa mennyire megbízható ? tudom nemtúl nagy jobb lenen nagyobb,,,de sajna erre van most keret. Csak nekem kicsit gagyinak tünik, nemkó minõségûnek. Jobban megéré megvenni ugyaninnen az 55centiset ? akcióval elég olcsón meglehet venni azt is .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
moody

valaki pipázik még a forumról? :D elég kihaltnak tûnik a topik

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...