Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vízipipa


Prox47

Recommended Posts

Stauffenberg

Gondolom :D és egész véletlenül a bringa sem arra ment amerre szeretted volna :D

Link to comment
Share on other sites

Prox47

de nem voltam besszívva,DH ztam :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

de nem voltam besszívva,DH ztam :D :D :D

akkor legközelebb beszívva trialozzál :D

Link to comment
Share on other sites

Prox47

mér az mennyire jó?korláton jobb kifejelni az agyad mint egy fenyőnn? :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Én nem tudom, nem szoktam bringázni, korábban gördeszkáztam, az közelebb áll egy picit a trialhoz, gondoltam csak ezért hozom fel :lol:

Link to comment
Share on other sites

Prox47

hát bocs de ez off :D és sztem nincs közelebb a trialhoz jah am énis kördeszkáztam,jah és ne csak off legyen próbálta már vki a kiwis dohányt?

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

biztos jó lehet a kiwis :smile: amúgy a citromosat próbáld ki martinival :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

hát bocs de ez off :D és sztem nincs közelebb a trialhoz jah am énis kördeszkáztam,jah és ne csak off legyen próbálta már vki a kiwis dohányt?

multkor kevert haver doháynokat akkor ananász íze lett [volt benne őszibarack,cherry meg minden xD]

én a cukorka,rágógumi,méz,körte ízűre lennék kíváncsi :smile:

Link to comment
Share on other sites

Prox47

én meg az erdei gyümölcs+2alma

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

én egyszer kipróbálnám milyen lehet a multivitaminos :lol:

citrom + narancs + alma + körte + mangó + banán :D

Link to comment
Share on other sites

-SamS-

én egyszer kipróbálnám milyen lehet a multivitaminos :lol:

citrom + narancs + alma + körte + mangó + banán :D

ezt úgyhívják hogy tropicana :smile:

amire pont kb félórával ezelőtt gyújtottam rá :D

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

ezt úgyhívják hogy tropicana :smile:

amire pont kb félórával ezelőtt gyújtottam rá :D

ezt én pont ma tudtam meg mikor elmentem bevásárolni új anyagból, és láttam tropicanat, igencsak fincsi aromája volt :smile: de nem azt vettem hanem 250g-os sárgadinnyét és egy 50 grammos kókuszt :smile: haverommal egymás után 2 sárgadinnyéset szítunk és bevágtunk egy üveg martinit :D nagyon fincsi volt :D

Link to comment
Share on other sites

Xenons

Haverom jön, és majd hoz vizipipát. Először próbálom, szóval tanácsokat kérnék használattal kapcsolatban, valamint, hogy milyet érdemes először venni bele, és mennyibe kerül stb. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Hát a használáta pofon egyszerű, bár igazából először összeszerelni kicsit macerás, de ha megkéred az eladót biztosan elmagyarázza, első pár alkalommal tuti hogy rosszul tömöd majd meg, vagy túlságosan lefolytod vagy túl laza és könnyen elég, pár alkalomba bele fog tellni mire rájösz mi is az ideális, szénből igazából attól függ hogy milyet veszel hogy mekkora a pipa, ha kis pipa akkor kicsi tablettát vegyél, ha nagy akkor értelemszerűen nagyobbat. Ne használjátok majd a mellékelt széntartó tálcát, nem jó, inkább tegyél alufóliát majd a tetejére amit kiszúrkálsz egy fogpiszkálóval vagy bármilyen célszerszámmal.

Abban nem tudok segíteni hogy milyen ízt vegyél, ez egyéni ízléstől függ, de a sárgadinnyés, almás, epres nagyon elterjedt, és ezek valóban finomak is, amit ajánlani tudok az a citromos és a kúkuszos, de akár ezek keverve is jók! :smile: Először vegyél 250 grammos kiszerelésben, hogy az első pár elrontott tömés után még maradjon bőven mit szívni :smile: A 250 grammos kb. 1000-1300 forint, míg a kisebb, 50 grammos 500 forint körül van, így jóval gazdaságosabb a nagyonn csomag!

Ha kell akkor itt egy leírás:

http://sultancenter.hu/

nézz be a leírások menüponthoz, képekkel illusztrálva le vín írva hogyan is kell csinálni :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

leíráshoz csak annyit hogy 40mm átmérőjú szenet vegyen,és azt törje félbe,me pipamérettől független h emkkroa szén kell,a dohánytaartó méret fontosabb

1

2

nekem pl a nagyobb kehelybe belemegy egy 50es dohány fele,és úgy kell rá 1 egész szén,kicsire meg fél szenet alkalmazok

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Én is általában félbe töröm a tablettát, persze attól is függ mekkora adag dohányt teszek a kehelybe.

Jah és ha már haverod pipázott már korábban akkor nyugodtan bízd rá a begyújtást, mert dohánytól függően akár több percbe is beletellik mire már a rendes füstöt szívhatod, előtte csak a maró szénfüstöt nyeled :lol:

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Na, hát most nagyon elkezdett érdekelni ez az egész vizipipa cucc. :D Szóval egy 37 cm-est néztem ki magamnak, azzal nincs semmi probléma, ugye? És ha jól tudom, a víz megtisztítja, és így nem ártalmas az egészségre. Plz javítsatok ki ha tévedek. :D

Link to comment
Share on other sites

Qwhat

Nah én tegnap betámadtam egy hölgyismerősömet ill. egészen pontosan a vízipipáját...most kapta névnapjára és getzijó B) toltunk citromosat és epreset...ma is megyek és ma nem csak dohány lesz :rolleyes:

És ha jól tudom, a víz megtisztítja, és így nem ártalmas az egészségre. Plz javítsatok ki ha tévedek. :D

hát tudtommal nem tisztítja meg teljes mértékben, csak szűri vmennyire :unsure:

de majd az okosok megmondják :smile:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Na, hát most nagyon elkezdett érdekelni ez az egész vizipipa cucc. :D Szóval egy 37 cm-est néztem ki magamnak, azzal nincs semmi probléma, ugye? És ha jól tudom, a víz megtisztítja, és így nem ártalmas az egészségre. Plz javítsatok ki ha tévedek. :D

m,innél nagyobb a pipa annál jobban szűri meg, fontos a pipatest mérete,a tartályban lévő víz és a szívócső hossza.

de 37esnél se vészes a nikotin mennyiség..szal ettől nem fogsz rászokni...max egy kis pszichikai lessz h hiányzik majd a pipázás feelingje.. :smile:

bár ez is egynfüggő,én 1 hete nem pipáztam,azelőtt napi 2-3 kör lazán elment... :D

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Nah én tegnap betámadtam egy hölgyismerősömet ill. egészen pontosan a vízipipáját...most kapta névnapjára és getzijó B) toltunk citromosat és epreset...ma is megyek és ma nem csak dohány lesz :rolleyes:

hát tudtommal nem tisztítja meg teljes mértékben, csak szűri vmennyire :unsure:

de majd az okosok megmondják :smile:

Na mindegy, erről nem kell tudnia a szülőknek. :D

m,innél nagyobb a pipa annál jobban szűri meg, fontos a pipatest mérete,a tartályban lévő víz és a szívócső hossza.

de 37esnél se vészes a nikotin mennyiség..szal ettől nem fogsz rászokni...max egy kis pszichikai lessz h hiányzik majd a pipázás feelingje.. :smile:

bár ez is egynfüggő,én 1 hete nem pipáztam,azelőtt napi 2-3 kör lazán elment... :D

Köszi a segítséget. :smile: Szerintetek bátor dolog 15 évhez közelítve vizipipára engedélyt kérni a szülőktől? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

Na mindegy, erről nem kell tudnia a szülőknek. :D

Köszi a segítséget. :smile: Szerintetek bátor dolog 15 évhez közelítve vizipipára engedélyt kérni a szülőktől? :D

hát figy én oylan 13,5éves korom óta tolom szal nem para :D

DE NÉZZED MEG ÉS MUTASSAD MEG SZÜLŐKNEK hoyg egy igazi arab mint mond a pipáról...nekem azóta tolerálják vmennyire :smile:

Link to comment
Share on other sites

Xenons

Köszönöm a segítséget! B)

Megpróbáljuk majd, csak azért kérdeztem, mert haverom se tudta nagyon, hogyan is kell használni :rolleyes:

Epres az jól hangzik :tongue: Már várom ^^

Sasori: amúgy ám a Shunz hozza át nekem a pipát :D

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Köszönöm a segítséget! B)

Megpróbáljuk majd, csak azért kérdeztem, mert haverom se tudta nagyon, hogyan is kell használni :rolleyes:

Epres az jól hangzik :tongue: Már várom ^^

Sasori: amúgy ám a Shunz hozza át nekem a pipát :D

Akkor üdvözlöm Shunz-t. :D És mondd neki, hogy majd hozza suliba. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Qwhat

Na mindegy, erről nem kell tudnia a szülőknek. :D

Köszi a segítséget. :smile: Szerintetek bátor dolog 15 évhez közelítve vizipipára engedélyt kérni a szülőktől? :D

Hát sztem ahhoz nagyobb bátorság kell h a suliban toljátok :D

Link to comment
Share on other sites

Guest

Hát sztem ahhoz nagyobb bátorság kell h a suliban toljátok :D

suliba pipázni jó, egyszer haver behozta az 55ös pipáját egy szünetbe meg is tömtük,egész emeleten banán illat volt,jöttek át mási kteremből h mi a francér nem sózlunk nekik h pipa van XD

aztán tanár jön be,látja h füstöl vmi,néz,azt megy tovább :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...