Jump to content
GSForum - Segélyvonal

DiRT sorozat


Ryu

Recommended Posts

_Maxtreme_

hwsw:

Nálam 8800 GTS 320MB-al Ultra-n 1, azaz egy fps-em van folyamatosan

High-en viszont 25-50 fps gondolkodik.gif De nem baj, mert így is szép. Az irányítással nem vagyok még kibékülve, szokni kell, de jó lesz ez.

remek :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

hwsw:

remek :lol: :lol:

Ott valami más gond lesz, mert még az én gyengus kártyámmal is jóval többet kapok Ultrán 1280-ban 1 fps-nél...

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Azt kapcsoltam ki elsőnek. :D

A multi jó ötlet, úgy 8 körül benne vagyok.

Én is jönnék ha lehet.

Link to comment
Share on other sites

sutyi

Én is jönnék ha lehet.

Akkor jöjjön kend MSN-re. IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Colin demo videóm: http://www.youtube.com/watch?v=EL-YfmGllSk

(1280x960 minden max, no anti)

Kell hozzá gép. :blink:

Az a jó, hogy nálam is így néz ki alacsonyabb beállításokkal (már ami a youtube-ból látszik...). Csak "kissé" lassabban döcög.

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Nálam az a gond, hogy föltettem, és amikor rámegyek az ikonra nem történik semmi.

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Nálam az a gond, hogy föltettem, és amikor rámegyek az ikonra nem történik semmi.

A kártyád nem tud Shader Model 3.0-t sajnos.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Nálam az a gond, hogy föltettem, és amikor rámegyek az ikonra nem történik semmi.

Mondjuk ami azt illeti, nagy bátorság volt sztem nekiugrani ilyen géppel :D(persze ezzel nem szólom le a géped, az enyém sem jobb). Nekem eszembe sem jutott a dolog, még minimumon is akadna, mint az állat(P4 2 Ghz, 2x512 MB ram, 6600GT).

Link to comment
Share on other sites

Lendova

jól érzem, hogy nagyon arcade jellegű lett? :unsure:

a Colin 5 se volt egy nehéz irányítású, de ez még könyebb, csak kell egy pár kör a megszokásához

Link to comment
Share on other sites

Meridius

A kártyád nem tud Shader Model 3.0-t sajnos.

Ok kösz a választ, akkor DIRT kiesve :lol:

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

jól érzem, hogy nagyon arcade jellegű lett? :unsure:

a Colin 5 se volt egy nehéz irányítású, de ez még könyebb, csak kell egy pár kör a megszokásához

Arcade, persze hogy az. A fékkel is óvatosan kell bánni, mert bika módon lassít.

Link to comment
Share on other sites

Lendova

Arcade, persze hogy az. A fékkel is óvatosan kell bánni, mert bika módon lassít.

a féket vettem észre :D

ha mostanában meglesz az athlonom, akkor szerintem jobban is belenézek

most átlag 20 fps se, de az mind1, hogy low vagy high részletesség XD

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

a féket vettem észre :D

ha mostanában meglesz az athlonom, akkor szerintem jobban is belenézek

most átlag 20 fps se, de az mind1, hogy low vagy high részletesség XD

Ja, azt én is néztem, de az eddigi részeknél is ezt tapasztaltam.

Link to comment
Share on other sites

bandeee

jól érzem, hogy nagyon arcade jellegű lett? :unsure:

a Colin 5 se volt egy nehéz irányítású, de ez még könyebb, csak kell egy pár kör a megszokásához

hát, ezek szerint itt senkisem próbálta meg egyéb kontrollerrel a billzeten kívül? mer gamepadon kegyetlen szar az irányítás... a Carbonnak kifejezetten jót tett, ezt asszem billel fogom tolni... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

hát, ezek szerint itt senkisem próbálta meg egyéb kontrollerrel a billzeten kívül? mer gamepadon kegyetlen szar az irányítás... a Carbonnak kifejezetten jót tett, ezt asszem billel fogom tolni... :ph34r:

Én kormányt használtam mint minden autos gámánál, és semmi gond. Kicsit szokod , és mehet a menet.

Link to comment
Share on other sites

Err

Medium graffal megy a cucc de mért van az hogy 1 másodperccel később reagál az autó mint ahogy megnyomom a gombot? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest

Medium graffal megy a cucc de mért van az hogy 1 másodperccel később reagál az autó mint ahogy megnyomom a gombot? :blink:

Talán mert túl nagy a holtjáték?? :blink:

Itt van a letölthető DIRT videóm: http://rapidshare.com/files/33171854/dirt1.wmv

Ez jobb minőség de sajna rapid-os.

Link to comment
Share on other sites

xt198

nem nem... nem holtjáték, hanem input lagnak hívják, mert pont olyan graf beállításon játszol, hogy fut rendesen, csak késöbb csinálja amit "mondasz" neki. ennyi

kicsit finomítani kell a grafon, és akkor talán jobb lesz.

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Finomítani mi? Én kikapcsoltam a HDR-t és a shadowst a külső xml fileból, de 1 büdös fps-t nem gyorsult... Remek munka, gratz CodeSuckers..

Látszik direkt úgy van megírva hogy csak 8800-on fusson normálisan.. Bírom mikor az embert hülyének nézik.

Link to comment
Share on other sites

Alex75

nem nem... nem holtjáték, hanem input lagnak hívják, mert pont olyan graf beállításon játszol, hogy fut rendesen, csak késöbb csinálja amit "mondasz" neki. ennyi

kicsit finomítani kell a grafon, és akkor talán jobb lesz.

Az Imput lag leginkább a fizikai számitások miatt jön elő, amikor a proci nem tudja időben rendezni a dolgait. Szóval olyan beállitásokat kell finomotani , ami a fizikával függ öszze , illetve objektumokkal. Pl: lombozat , keréknyomok, tükör..stb. Tehát nem az efektek. Persze az is procit zabál tudom jol, de ze a fajta "betegség" ezzel orvosolható valamennyire

Link to comment
Share on other sites

Guest

Az az igazság hogy nem kell itt csodálkozni a gépigényeken mert 2007 van és tudtuk hogy milyen követelmények lesznek.

A 8800-as is egy idő után alap kártya lesz úgy mint annó az MX440 vagy a 9600Pro és a többi.

Fejlődni kell vagy max a videókból nézzük a játékot maxon. :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Az az igazság hogy nem kell itt csodálkozni a gépigényeken mert 2007 van és tudtuk hogy milyen követelmények lesznek.

A 8800-as is egy idő után alap kártya lesz úgy mint annó az MX440 vagy a 9600Pro és a többi.

Fejlődni kell vagy max a videókból nézzük a játékot maxon. :lol:

Aham és az szted természetes hgy egy 160k-s vga-n 35 fps-t produkál maxon igaz?

Ezt a fejlődés dolgot könnyen mondja az akinek anyu apu a segge alá tolja félmillás pc-t (akinek nem inge)

Link to comment
Share on other sites

xt198

na, sikerült javítanom az fps-en...

mostmár megvan az átlag 13 fps, néha felmegy 20fps-re, de nagyon ritkán :D

és már input lagom sincs!

megoldás?

640x480 - minden low, minden off.

2.8ghz

2x512ddr

gef 6600

dirt modban volt a leglátványosabb fps növekedés (1024x768-rol 640x480-ra állítva +6fps!!)

a rendes rally modban nem lett sokkal több fps-em, de mondjuk ott azért elég nagy a pálya, és tele van fákkal stb.

a 3. mod amit nemtudom hogy hívnak de aszfalton kell menni, na az is sokkal jobb lett.

egyébként nekem az tetszik a játékben, hogy szarrálehet törni mindent, pl. a szalagkorlát szerintem nagyon élethű lett.

na és a verseny végén amikor visszanézem... esküszöm tisztára mintha a tv-t nézném olyan érzésem van :D

nagyon jó lett a game... amint lesz pénzem felújítom a gépem hogy normálisan fusson (30+ fps :D)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

na, sikerült javítanom az fps-en...

mostmár megvan az átlag 13 fps, néha felmegy 20fps-re, de nagyon ritkán :D

és már input lagom sincs!

megoldás?

640x480 - minden low, minden off.

2.8ghz

2x512ddr

gef 6600

dirt modban volt a leglátványosabb fps növekedés (1024x768-rol 640x480-ra állítva +6fps!!)

a rendes rally modban nem lett sokkal több fps-em, de mondjuk ott azért elég nagy a pálya, és tele van fákkal stb.

a 3. mod amit nemtudom hogy hívnak de aszfalton kell menni, na az is sokkal jobb lett.

egyébként nekem az tetszik a játékben, hogy szarrálehet törni mindent, pl. a szalagkorlát szerintem nagyon élethű lett.

na és a verseny végén amikor visszanézem... esküszöm tisztára mintha a tv-t nézném olyan érzésem van :D

nagyon jó lett a game... amint lesz pénzem felújítom a gépem hogy normálisan fusson (30+ fps :D)

640x480 mi? Tft-n majd én biztos úgy fogok játszani. Akkor inkább elindítom a Fo2-t, és 1280-ba max szűrésekkel csutka detailen és játszok 80 fps mellett, a CodeSuckers meg kapja be :smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...