Jump to content
GSForum - Segélyvonal

DiRT sorozat


Ryu

Recommended Posts

hagren

Csütörtök reggel demo! Szal majd nemsokara :smile:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Tölthetö a DEMO :wink:

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Szerintem megbuktam a rendszerkövetelménynél :smile: Kevés a vidkarim, meg a proci :smile:

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Szerintem megbuktam a rendszerkövetelménynél :smile: Kevés a vidkarim, meg a proci :smile:

én pont súrolom az alsót xD

P4 3ghz (lehet meghúzom picit)

ati x1600

1 giga RAM

meg xp/vista

a többi meg mind megvan ^^ lehet h tuningolni kell egy picit a HW-t a gépben :\ majd kiderül.. de kivi vok, h az irgalmatlan gépigényhez mi fog társulni grafikában =) ^^

szerk: szvsz ajánalatos csinálni egy 3d gamers-es free acc-ot.. nekem most 270-el jön a demó onnan.. WP-ról meg 15-el jött xD :smile:

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Kéne már gépet fejlesztenem, de valahogy egy játék nem jött még ki amiért érdemes lenne. Majd talán a következő NFS :smile: De lehet, hogy az se x) Elvagyok én a WoW-al x)

Link to comment
Share on other sites

hagren

Azert most mondd meg!

Az a minimum mint anno az MWnek az ajanlott...

Es sztem nem ANNYIRA ANNYIRA szep hogy egy 8800al fusson csak maxon...

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Kéne már gépet fejlesztenem, de valahogy egy játék nem jött még ki amiért érdemes lenne. Majd talán a következő NFS :smile: De lehet, hogy az se x) Elvagyok én a WoW-al x)

nekem sem ártana 1-2 donlgot kicserélni.. főleg h még AGP-s az x1600-om xD de azért amire kell, (meg az a havi 5-10 óra amit játékkal töltök) arra tökéletesen megfelel =)

Azert most mondd meg!

Az a minimum mint anno az MWnek az ajanlott...

Es sztem nem ANNYIRA ANNYIRA szep hogy egy 8800al fusson csak maxon...

két év múlva már, mikor már a legtöbb ember beszerzi az X2xxx vagy a gef8xxx-as kariát, már bem lennének gondok (nagy többségében) ezzel az ajánlott konfiggal =)

Link to comment
Share on other sites

Alex75

én pont súrolom az alsót xD

P4 3ghz (lehet meghúzom picit)

ati x1600

1 giga RAM

meg xp/vista

a többi meg mind megvan ^^ lehet h tuningolni kell egy picit a HW-t a gépben :\ majd kiderül.. de kivi vok, h az irgalmatlan gépigényhez mi fog társulni grafikában =) ^^

szerk: szvsz ajánalatos csinálni egy 3d gamers-es free acc-ot.. nekem most 270-el jön a demó onnan.. WP-ról meg 15-el jött xD :smile:

A poén , hogy simán menni fog rajta. Havernek majd ugyanez csak 1650 a vga , és simán megy.

Link to comment
Share on other sites

s0v1

A poén , hogy simán menni fog rajta. Havernek majd ugyanez csak 1650 a vga , és simán megy.

akkor nem majrézok :smile: de mint már sokszor meg tanultuk a számítástechnika terén: a puding próbája az evés.. xD

Link to comment
Share on other sites

Alex75

akkor nem majrézok :smile: de mint már sokszor meg tanultuk a számítástechnika terén: a puding próbája az evés.. xD

No persze azért kompromisszumok árán de megy neki. Az előzetes gépigények alapján ezt nem hittem volna. Szóval nem kell parázni. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Ez valami kegyetlen jó!!! Hihetetlen a grafikája, viszont a gépigény nem vicc. Az irányítás meg a fizika viszont a régi, ami szintén jó.

hagren: Annyira szép. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Nandesz

Nekem így hirtelen megnézve, a 3 verseny közül a buggy-s jött be legjobban, pedig arra számítottam a legkevésbé :D

gépigény: nekem a Test drive unlimited jobban megy mint a Colin :D

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

ettől féltem: nem indul a gépemen.... :sad: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Nekem így hirtelen megnézve, a 3 verseny közül a buggy-s jött be legjobban, pedig arra számítottam a legkevésbé :D

gépigény: nekem a Test drive unlimited jobban megy mint a Colin :D

Nekem is sokkal jobban ment a TDU. :sad: Még szerencse, hogy pont a piacra kerülés előtt pár nappal lesz új VGA-m (remélhetőleg), mert ez így nehezen játszható.

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Ez valami kegyetlen jó!!! Hihetetlen a grafikája, viszont a gépigény nem vicc. Az irányítás meg a fizika viszont a régi, ami szintén jó.

hagren: Annyira szép. :smile:

Igy van remek a látvány világa. Szerintem az irányitás nem anniyra a régi , de azért "colinos" ami ennél nem baj. A hangulata remek. De érdekes ha leveszed minimumra , akkor sem ronda. Szóval a gyengébb gépek tulajai sem kell , hogy lemondjanak róla. Azt a bloom szerü efektet ha tudja valaki , hogy tudom leszedni , akkor árulja el! Mert utálom sajna nagyon , köszi!

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Igy van remek a látvány világa. Szerintem az irányitás nem anniyra a régi , de azért "colinos" ami ennél nem baj. A hangulata remek. De érdekes ha leveszed minimumra , akkor sem ronda. Szóval a gyengébb gépek tulajai sem kell , hogy lemondjanak róla. Azt a bloom szerü efektet ha tudja valaki , hogy tudom leszedni , akkor árulja el! Mert utálom sajna nagyon , köszi!

Én is leszedném, de nem találtam ilyen opciót. <_< A fizikában egyedül a fék a fura, alig kell nyomni, mert különben 0-ra lelassulsz borzasztó gyorsan.

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Én is leszedném, de nem találtam ilyen opciót. <_< A fizikában egyedül a fék a fura, alig kell nyomni, mert különben 0-ra lelassulsz borzasztó gyorsan.

Ezt feledtem el pont leirni! Igazad van. A kormányzás mondjuk nekem megfelel. Replayban kicsit "uszik" a kocsi, vagy lebeg, de menet közbe nem , és ez a fontos.

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Ezt feledtem el pont leirni! Igazad van. A kormányzás mondjuk nekem megfelel. Replayban kicsit "uszik" a kocsi, vagy lebeg, de menet közbe nem , és ez a fontos.

A belső nézeteteket megnézted már? 2 is van, és nagyon jól néz ki a műszerfal (mozgó mutatók, stb.). :smile:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

A belső nézeteteket megnézted már? 2 is van, és nagyon jól néz ki a műszerfal (mozgó mutatók, stb.). :smile:

Meg igen. Nagyon jo , hogy van az a belsö nézet, ami kicsit hátrébb van. A Buggy-nál érdekes :D A müködö müszerfal sokat dob az össz hangulaton nálam is.

Link to comment
Share on other sites

hagren

nekem sem ártana 1-2 donlgot kicserélni.. főleg h még AGP-s az x1600-om xD de azért amire kell, (meg az a havi 5-10 óra amit játékkal töltök) arra tökéletesen megfelel =)

két év múlva már, mikor már a legtöbb ember beszerzi az X2xxx vagy a gef8xxx-as kariát, már bem lennének gondok (nagy többségében) ezzel az ajánlott konfiggal =)

Kesöbb erthetö...de most?!

Nemreg jöttek ki a 8800asok, es az aktualis csucskartyak!

Kivancsi vagyok am ra, de nem hiszem hogy most ennyit le tudok tölteni....

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Kesöbb erthetö...de most?!

Nemreg jöttek ki a 8800asok, es az aktualis csucskartyak!

Kivancsi vagyok am ra, de nem hiszem hogy most ennyit le tudok tölteni....

Pedig neked simán menne, magas beállításokkal.

Link to comment
Share on other sites

HD2

A roh*dt!! A gamestaros link nekem nem műkszik ! :sad: Valaki ad egy linket?

Link to comment
Share on other sites

hagren

Pedig neked simán menne, magas beállításokkal.

Hat sajna ketlem :sad:

Nemet Gamestar forumon majdnem mindenkinek akadozott, volt köztük GF8800GTXes(ultra), 7900GTX (med), 1900XTX (med) stb.

Csak egy csavo mondta hogy jol megy neki highon, egy 7600gtvel :lol:

Link to comment
Share on other sites

s0v1

vissza tértem én is a tesztből ^^

Grafika: OLTÁRI SZÉP!!!! gépemre erős medium grafot lőtt be a játék, de valami hihetelen gyönyörű. a "bloom" az elején zavart, de már megszoktam.. :smile: (ultra grafon volt vagy' 8 FPS-em xD, mediumon 27 és 20 körött ugrált, de nem volt észrevehető a lassulás. minimumon nem próbáltam. ami elsőre szembe tűnt az a nagyon száp élsimítás. még 800×600-ban is recétlen az élsimítás :o. Szal tetszik ^^

Irányítás: Rally. :smile: Nekem való rally. :smile: nem mondom, h nem kell szokni a TDU után, de bele lehet könnyen rázódni.. :smile: a fékezés nekem is feltűnt, h eléggé hatékony :D vmilyen szinten jó, de valahol rossz is.

Kidolgozottság: Számomra (legalábbis amenynit figyeltem szerteszéjjel') kidolgozott volt a játék. nem csak az autó, hanem, a környezet is.

Nálam is rosszabbul teljesít mint a TDU, de szvsz szebb is mint a tdu :smile:

KELL!!! xD B)

Link to comment
Share on other sites

Err

A roh*dt!! A gamestaros link nekem nem műkszik ! :sad: Valaki ad egy linket?

A hírben van 4 link, + a gamestaros.Egyikse műkszik?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...