Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Beyond Good & Evil 1-2


JoeJoeJoe

Recommended Posts

JoeJoeJoe

Nem ott vannak, hanem a játékban, és azokat kell beírni oda hogy +extra képeket meg hasonlókat tudjál aktiválni, csak nemtom mért nem működik nekem ,mert van a magyar hungary site ahol fenn van az összes

kód assezm amiket ajáték ad mindig egy mentés után assezm vagy valamik iylesmi.

Csak fogalmam sincs mért nem fogadja el azokat a dolgokat az oldal, ha vkinek működik megmondaná hogyan kell megcsinálni?

Nekem sem sikerült sokáig, de számít minden nagy-kis betű.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tenderlumpling

Eh nem lehet kontrollerrel tolni? Micsoda dolog ez már <_<

Link to comment
Share on other sites

-Shadow-

Eh nem lehet kontrollerrel tolni? Micsoda dolog ez már <_<

Talán nem is baj. A billentyűzet+egér kombó csodákra képes. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Talán nem is baj. A billentyűzet+egér kombó csodákra képes. :tongue:

Egyetértek :wink: .

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Talán nem is baj. A billentyűzet+egér kombó csodákra képes. :tongue:

úgy is van ahogy mondod. mondjuk nem rossz ennek az irányítása speciel :unsure:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Este mit hallok, az ATV egyik "nyereményműsorán" 11-kor, a háttérbe a Beyond Good & Evil egyik zenéje, hát szerintem ez nagy dolog.

Link to comment
Share on other sites

-Shadow-

Este mit hallok, az ATV egyik "nyereményműsorán" 11-kor, a háttérbe a Beyond Good & Evil egyik zenéje, hát szerintem ez nagy dolog.

Ez tényleg az. Örüljünk együtt! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
grasslover

Elõvettem megint, egyhuzamban 6 óra game után kijelenthetem, hogy kevés varázslatosabb játék létezik ettõl :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-Shadow-

Elõvettem megint, egyhuzamban 6 óra game után kijelenthetem, hogy kevés varázslatosabb játék létezik ettõl :rolleyes:

Ebben egyetértünk. De mondd csak, a szemed hogy van? :smile:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ebben egyetértünk. De mondd csak, a szemed hogy van? :smile:

Ó, hát az bírja a terhelést. :D

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Na jó, mostmár ez betette a kaput, felrakom én is.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Hiányzik még 6 pearl, abból az egyik az Akuda Barban van a kettes szobában...az hogy nyílik? :unsure: A többi ha jól vettem ki, már rajta van a térképen, azokkal nincs gond (csak ugye ez a hülye bárban lévõ játék :rolleyes: Már egyet megnyertem Francistõl, erre hív megint, hogy nyomjam le vele...).

Egyébként megvan a repülõ, és arra az ûrbe lövõ hajtómû, meg még egy állat hiányzik, gondolom az a Holdon lesz, mert a térképen jelenleg nem mutatja semmi. B)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Na semmi, rájöttem. Épp a Holdon bandukolok...

Link to comment
Share on other sites

-Shadow-

A kettes szoba kódja ott van annál a nagy cápánál a bárban, egy csajjal beszélget. Próbáld kilesni, amit takargat. Viszont ha már a Holdon vagy, akkor elkéstem ezzel a tippel. :smile:

Én úgy vagyok vele, hogy a Holdon már nem lesz semmilyen állatka. :huh:

Szerintem egy olyan állatot nem fényképeztél le, ami "csak úgy hirtelen megjelenik". Pl. az a DomZ kígyóizé amit le kell lõnöd a tengeren.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

A kettes szoba kódja ott van annál a nagy cápánál a bárban, egy csajjal beszélget. Próbáld kilesni, amit takargat. Viszont ha már a Holdon vagy, akkor elkéstem ezzel a tippel. :smile:

Én úgy vagyok vele, hogy a Holdon már nem lesz semmilyen állatka. :huh:

Szerintem egy olyan állatot nem fényképeztél le, ami "csak úgy hirtelen megjelenik". Pl. az a DomZ kígyóizé amit le kell lõnöd a tengeren.

Végül rájöttem, egyedül Francis második játéka hiányzik, de úgy felidegesített, hogy végül hagytam :D. Megvan minden állat, az ûrben lebeg még egy jégbe fagyott bálna, az maradt ki, küldték a discet.

Link to comment
Share on other sites

-Shadow-

Végül rájöttem, egyedül Francis második játéka hiányzik, de úgy felidegesített, hogy végül hagytam :D. Megvan minden állat, az ûrben lebeg még egy jégbe fagyott bálna, az maradt ki, küldték a discet.

Azt hittem azt a bálnát nem is lehet lefényképezni. Mikor megpróbáltam, mindig leosztott jégdarabokkal, végül otthagytam, lebegjen csak magának. :smile:

Mi volt a disken? Én a gyöngyöket gyûjtöttem össze, azon ilyen 2 playeres gyöngy NFS volt. :D

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Azt hittem azt a bálnát nem is lehet lefényképezni. Mikor megpróbáltam, mindig leosztott jégdarabokkal, végül otthagytam, lebegjen csak magának. :smile:

Mi volt a disken? Én a gyöngyöket gyûjtöttem össze, azon ilyen 2 playeres gyöngy NFS volt. :D

Az összes állat fényképe fenn volt, a bálnát elõbb ki kell lõnni a jégbõl, aztán lehet csak lefényképezni. A Discet ami Francis melett van az Akuda bárban arra rájöttetek ugye (ha nem leírom)?

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Azt hittem azt a bálnát nem is lehet lefényképezni. Mikor megpróbáltam, mindig leosztott jégdarabokkal, végül otthagytam, lebegjen csak magának. :smile:

Mi volt a disken? Én a gyöngyöket gyûjtöttem össze, azon ilyen 2 playeres gyöngy NFS volt. :D

Vagy háromszor rá kell lõni a nyomkovetõs fegyverrel és akkor letörik róla a jég. A discen az összes állat, általad fényképezett képe található...

Link to comment
Share on other sites

-Shadow-

Vagy háromszor rá kell lõni a nyomkovetõs fegyverrel és akkor letörik róla a jég. A discen az összes állat, általad fényképezett képe található...

Ezt nem bírom tovább. Nekem is újra végig kell tolnom. :smile:

Szétbombázom azt a nyomorult bálnát. Bár a szerencsémet ismerve most valami mást fogok kihagyni. :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Fõgonosz elég szivatós :rolleyes: Nincs valami tipp, hogy mikor fordítva vannak az irányok, hogy lehetne könynedén legyõzni? :D Van, hogy Jade magától ráfordult, de ezt nem mindig csinálja...aztán ha egyszer földre küld, utána már alig van esélyem sebezni, mert mire felkászálódók a földrõl, egybõl lök is le megint...

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Fõgonosz elég szivatós :rolleyes: Nincs valami tipp, hogy mikor fordítva vannak az irányok, hogy lehetne könynedén legyõzni? :D Van, hogy Jade magától ráfordult, de ezt nem mindig csinálja...aztán ha egyszer földre küld, utána már alig van esélyem sebezni, mert mire felkászálódók a földrõl, egybõl lök is le megint...

Én úgy csináltam meg, hoy mikor megjelnt, mindig menekülni akartam elõle a másik irányba, így is leütött néhányszor, de nekem jó volt ez a technika.

Na felrakom én is, és lesz újra egy mentésem a 2. menekülös résznél, az a legjobb :smile: .

De amúgy jobban eltalálták a főellenség harcot, a Rayman 2-ben (még máig se tudom megcsinálni Razorbead legyőzését).

Link to comment
Share on other sites

Hares

Én úgy csináltam meg, hoy mikor megjelnt, mindig menekülni akartam elõle a másik irányba, így is leütött néhányszor, de nekem jó volt ez a technika.

Na felrakom én is, és lesz újra egy mentésem a 2. menekülös résznél, az a legjobb :smile: .

De amúgy jobban eltalálták a fõellenség harcot, a Rayman 2-ben (még máig se tudom megcsinálni Razorbead legyõzését).

Én imádtam a rayman2t,és anynit toltam,hogy végülis sikerült Razorbeard-et kinyiffantanom. :smile: Viszont semmi hír a BG&E2rõl...olyan szomorú,hogy pont ezek a játékok nem élnek meg folytatásokat... :sad:

Link to comment
Share on other sites

-Shadow-

Én imádtam a rayman2t,és anynit toltam,hogy végülis sikerült Razorbeard-et kinyiffantanom. :smile: Viszont semmi hír a BG&E2rõl...olyan szomorú,hogy pont ezek a játékok nem élnek meg folytatásokat... :sad:

Pont ez idegesít engem is. Befejezem a játékot, végignézem a készítõk listáját, erre Pey'j-el megtörténik a DomZ átalakulás. És utána meg nagy köd. :angry:

Pedig úgy szeretném megtudni a sztori folytatását, és igen, tovább akarom kalapálni a DomZ-okat is. :D

Link to comment
Share on other sites

Tacsko

Pont ez idegesít engem is. Befejezem a játékot, végignézem a készítõk listáját, erre Pey'j-el megtörténik a DomZ átalakulás. És utána meg nagy köd. :angry:

Pedig úgy szeretném megtudni a sztori folytatását, és igen, tovább akarom kalapálni a DomZ-okat is. :D

Sajna folytatás ,tudtommal nem várható. Maga a játék nem hozott túl sok bevételt (jobban mondva, nem vette a kutya se). Gondolom mert nem II. világháborús, vagy ne teroristákat és zombikat kell benne gyakni, vagy nincs benne elég vér, vagy nem tudom (remélem elég szarkasztikus voltam). Pedig ennek a játéknak várnám legjobban a folytatását.

Link to comment
Share on other sites

Hares

Sajna folytatás ,tudtommal nem várható. Maga a játék nem hozott túl sok bevételt (jobban mondva, nem vette a kutya se). Gondolom mert nem II. világháborús, vagy ne teroristákat és zombikat kell benne gyakni, vagy nincs benne elég vér, vagy nem tudom (remélem elég szarkasztikus voltam). Pedig ennek a játéknak várnám legjobban a folytatását.

Én még megvettem amikor kijött 10.000ért,nem sajnálom.Komolyan... :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...