Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Beyond Good & Evil 1-2


JoeJoeJoe

Recommended Posts

GustyX

Ööö, Pey'J megkeseredésére volt egy magyarázat az elsõ rész stáblista utáni jelenetében :)

??? Az inkább annak magyarázata, miért végezné disznótorosként :D.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Ööö, Pey'J megkeseredésére volt egy magyarázat az elsõ rész stáblista utáni jelenetében :)

Na igen. Ez volt az a játék aminél emgtanultam h a stáblistákat végig kell nézni. :D

Ahoz képest a fertõzés nem haladt túl gyorsan h évek teltek el, mert csak a karja van bekötözve nincsenek csápjai. :D De mondjuk arra kíváncsi leszek h hogyan jutottak odáig h a jól menõ kisvállalkozás helyett egy autóroncson punnyadnak a sivatagban. :huh:

de pofás :D
Link to comment
Share on other sites

Razon

Nagyon tetszik ez a kamerakezelés, több játékba kéne ilyet, ez a trailer tiszta Mirror's Edge csak TPSben :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
wYth-NRG

Ez a videó amúgy engem a Prince of Persiakra emlékeztet, meg egyes Tomb Raiderekben volt. Vagyis egy adott területen csak egy minimális szöget jár be a kamera, ezért lehetett ilyen dolgokat megoldani. Nekem kifejezetten tetszik ez a faja stílus. Persze ha sima TPS nézet lesz belõle, ez pedig inkább összeollózott volt az sem baj, csak jönne már^^

Link to comment
Share on other sites

GustyX
Elsõ HD-s képek. Lehet sokat várok egy HD remaketõl, de ezek alapján nem rohannék a boltba megvenni.
Link to comment
Share on other sites

gerhajdu

Elsõ HD-s képek. Lehet sokat várok egy HD remaketõl, de ezek alapján nem rohannék a boltba megvenni.

Ennél a játéknál nem a felbontás számít ;)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ennél a játéknál nem a felbontás számít ;)

Igen, a réginél. De ha már nem tesznek semmi újat a játékhoz a grafikán kívül (ergo csak felturbózzák), akkor lehetne szebb. Volt (van) idejük rá :rolleyes:

Attól függetlenül a különbség szemet szúr ^^

Link to comment
Share on other sites

Balee

Elsõ HD-s képek. Lehet sokat várok egy HD remaketõl, de ezek alapján nem rohannék a boltba megvenni.

A különbség kb nulla, nagyobb a felbontás, ezért nem fogom újra megvenni.

Link to comment
Share on other sites

Adi86

A különbség kb nulla, nagyobb a felbontás, ezért nem fogom újra megvenni.

Én sem, legfeljebb a konzolosok vagy a 2 rész gyûjtõi kiadása mellet menne el.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Balee

Tölthetõ a játék magyarítása.

Link1 Link2 :)

Köszönjük Evin-nek. :)

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Tölthetõ a játék magyarítása.

Link1 Link2 :)

Köszönjük Evin-nek. :)

Hogy erre mióta vártam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
JoeJoeJoe

Hogy erre mióta vártam

ami azt illeti, egy idõben azt írták, hogy fél gigabyte lenne a magyarítás, mivel nem lehet szétválasztani a szövegfájlokat, szóval én a várakozási szakaszt megúsztam :D. Na de mostmár pakolom felfelé, és nekiállok ötödjére :D .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
JoeJoeJoe

Na, felpakoltam, és olyan gondom lenne vele, hogy a renderelt videóknál, a hang és a kép csúszik (a kép gyorsabban halad). Levettem minden létezõt minimumra, akkor meg grafikai bugok vannak mindenfelé. Nem mondom hogy élvezhetetlen, de csak szívesebben játszanám normálisan. Ha valaki tud megoldást, kérem ne tartsa magában :rolleyes: .

UI.: Win 7-em van, dual core procival és gf 8600gt

Link to comment
Share on other sites

gerhajdu

Na, felpakoltam, és olyan gondom lenne vele, hogy a renderelt videóknál, a hang és a kép csúszik (a kép gyorsabban halad). Levettem minden létezőt minimumra, akkor meg grafikai bugok vannak mindenfelé. Nem mondom hogy élvezhetetlen, de csak szívesebben játszanám normálisan. Ha valaki tud megoldást, kérem ne tartsa magában :rolleyes: .

UI.: Win 7-em van, dual core procival és gf 8600gt

A dual core lehet a ludas :) Nyisd meg a Feladatkezelőt a játék közben és állítsd át az affinitást az egyik procira. Utána talán megjegyzi magától, de nem biztos.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

A dual core lehet a ludas :) Nyisd meg a Feladatkezelõt a játék közben és állítsd át az affinitást az egyik procira. Utána talán megjegyzi magától, de nem biztos.

Nem, sajnos nem ez volt a gond. Viszont mostmár mozgás közben a képernyõ is remeg :( .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
gerhajdu

Én most felraktam 4x-re :) és teljesen jól mûködik.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Mostmár nekem is: élsimítást kilõttem, BG&E-t és Steamet pedig egyaránt átraktam egy magos üzemmódra.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
wYth-NRG

Na, felpakoltam, és olyan gondom lenne vele, hogy a renderelt videóknál, a hang és a kép csúszik (a kép gyorsabban halad). Levettem minden létezõt minimumra, akkor meg grafikai bugok vannak mindenfelé. Nem mondom hogy élvezhetetlen, de csak szívesebben játszanám normálisan. Ha valaki tud megoldást, kérem ne tartsa magában :rolleyes: .

UI.: Win 7-em van, dual core procival és gf 8600gt

Ma megvettem a Steames verziót és nekem nincs gond a hang/videóval, szinkronban megy. De grafikai bugokkal van tele :( Utána néztem Steam fórumon és nem sok mindent találtam, csak a sync-re megoldást. Aztán levettem az AA-t és sokkal kevesebb a bug, de még így is néhol villódzik a dolog, fõleg ha baromi sok az effekt.

Valaki erre tud valamilyen megoldást? Szintén le kellene tiltani egy magot? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Ma megvettem a Steames verziót és nekem nincs gond a hang/videóval, szinkronban megy. De grafikai bugokkal van tele :( Utána néztem Steam fórumon és nem sok mindent találtam, csak a sync-re megoldást. Aztán levettem az AA-t és sokkal kevesebb a bug, de még így is néhol villódzik a dolog, fõleg ha baromi sok az effekt.

Valaki erre tud valamilyen megoldást? Szintén le kellene tiltani egy magot? :unsure:

Hát, mindenképp megér egy próbát. Nálam csak az segített (bár még úgy is elõfordult bár graf bug. Pl.: az elején az intro videónál)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
VassGabor

Jövőre kaphatunk végre egy megjelenési dátumot belőle szerintetek?

Link to comment
Share on other sites

Cori
8 hours ago, VassGabor said:

Jövőre kaphatunk végre egy megjelenési dátumot belőle szerintetek?

Őszintén szólva simán lehet, hogy az új konzolgenerációra várnak. Nem tudom megjelenést kapunk, de mutathatnának már normális gameplayt ami végleges mert még mindig csak találgatni tudok milyen is lesz ez a játék :D 

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Hát engem is érdekelne nagyon.

Link to comment
Share on other sites

XCube
On 12/27/2019 at 11:36 PM, Cori said:

Őszintén szólva simán lehet, hogy az új konzolgenerációra várnak. Nem tudom megjelenést kapunk, de mutathatnának már normális gameplayt ami végleges mert még mindig csak találgatni tudok milyen is lesz ez a játék :D 

Elvileg olyan open world, aminek részeit procedurálisan generálják. Nem tudom... . Majd meglátjuk.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
VassGabor

Pontosan úgy van ahogy mondod, de jó lenne már közölnének valamit,mert még az idén sem fog megjelenni. Így is már duke nukem forevert jócskán túlszárnyalta már.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
VassGabor

Hát nem tudom a tegnapi infó alapján, hogy jól halad a fejlesztés jó is meg nem is. Az E3-on remélem többet mutatnak belőle ha jövőre kiakarják adni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...