Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Beyond Good & Evil 1-2


JoeJoeJoe

Recommended Posts

Fishyfrost

Ja, ez akkor volt, mikor a cápával kellett játszani olyan korongosat. :D Mondom én: jó az összes. :D

Asszem versenyezni is erre kellett, de ebbe nem vok biztos :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Calo_Nord

Én egy helyen akadtam el az egész BGAE-ben: mikor a factoryban jönnek a ráják. zselé sokan jöttek, és azt hittem, valahogy útjukat kell állni, vagy továbbmenni. Egy hónapig nem tudtam mit kell. Aztán egyszert azt mondtam, ölöm õket 10 percig, aztán hagyom. És egyszer csak... elfogytak. bass_us elkezdtem röhögni, hogy milyen egyszerû volt a megoldás, én meg ott szenvedek.... lol. De arra is csak 3. végigjátszásra jöttem rá, hogy a vulkán tetején TÉNYLEG kincs van.

Am az a legjobb zene ami a Mamago garage-ban megy.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

úgy látom, hogy sokan szeretitek a soundtrack-jét

Soundtrack Egészégetekre

Link to comment
Share on other sites

abstractor

úgy látom, hogy sokan szeretitek a soundtrack-jét

Soundtrack Egészégetekre

Nekem megvan az egész. :D Asszem anno valahogy kicsomagoltam azt a nagy fájlt (ne kérdezzétek, hogyan), ami a játék mappájában van, és kiszedtem az összeset, csak abba benne volt minden rövid sz@r is. :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Az elsõ résznél úgyse lehet jobb, fõleg ahogy ezt a videót elnézem. Azért Pey'j nem volt sosem egy ilyen igénytelen valami :lol: De ha arra fogjuk, hogy ugye megfertõzödött, akkor Jade miért mozog vele továbbra is? :lol: Nem lesz ez így jó...

Link to comment
Share on other sites

abstractor

Az elsõ résznél úgyse lehet jobb, fõleg ahogy ezt a videót elnézem. Azért Pey'j nem volt sosem egy ilyen igénytelen valami :lol: De ha arra fogjuk, hogy ugye megfertõzödött, akkor Jade miért mozog vele továbbra is? :lol: Nem lesz ez így jó...

Lehet, hogy úgy fogják nyomni, mint a Haláli hullák hajnala végén Shaun Eddel a fészerben láncra kötve. :D

Link to comment
Share on other sites

abstractor

BG&E nehéz?!? Uggyan már... honnan szedtek az ubisok ilyen hülyeséget?! -_- Még hogy nehéz. Jó, én is egy csomószor elhaláloztattam benne Jade-et, de hát Assassin's Creeden meg azért unom szét magam az elsõ város után, mert egyszer sem halt meg a fsz., úgy, hogy nem is igyekszem, csak elvagyok vele, így meg semmi izgalom vagy kihívás. Jó, tudom, a mai punnyadt népségeknek nem kell a kihívás. -_-

Link to comment
Share on other sites

abstractor

Könyörgöm vki mondja meg, hogy miért csinálja azt a BGE, hogy játszok, és 10 percen belül lefagy a gép, se start gomb, se ctrl+alt+del, se alt+f4, se ctrl+esc, semmi, csak a reset gombra reagál. Ja és ha elkezdek játszani, közbe monjduk kilépek, akkor kék és zöld képpontok jelennek meg a fekete hátteremen, ha frissítem a hátteret, akkor 1-2 eltûnik, 1-2 felbukkan. :huh: Mi a rák baja van? Kicsit amúgy szórakoztam a kompatibilitási beállításokkal, mert azért az nevetséges lenne, ha kétmagos procival, Radeon X1900GT-vel és 2 giga rammal szaggatna a játék... Fastflipet bekapcsolva már nem szaggat, de ezt csinálja, nem tudom, hogy emiatt-e. :huh: Help.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hát nekem villódzós hibám van. Elõször csak a tálca villogott, aztán levettem 1024*768-ba az megjavulni látszott, de pár perc játék után az egész képernyõ villogott, játszhatatlanná vált. Utánaolvasgattam, ez alapvetõen vista betegség, de xp-s kompatibilitással futtatva is fennáll a hiba, úgyhogy cum-cum.

Ez azért szomorú miközben, egy Neverhood, vagy egy Longest Journey vígan elfut. namindegy.

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

Nekem ugyanez volt, csak xp-n. Meg tudtam csinálni csak kb az összes létezõ grafikai beállítást végig kellett próbálgatni. Amit viszont nem tudtam megoldani, az az volt, hogy túl gyorsan futott helyenként a játék.

Link to comment
Share on other sites

Hares

Az elsõ résznél úgyse lehet jobb, fõleg ahogy ezt a videót elnézem. Azért Pey'j nem volt sosem egy ilyen igénytelen valami :lol: De ha arra fogjuk, hogy ugye megfertõzödött, akkor Jade miért mozog vele továbbra is? :lol: Nem lesz ez így jó...

Talán csak részletesebb a grafika,vagy mindketten otthagyták az "árvaházat",és bekomorodtak/megkerseredtek,és ez egy nagyon dark rész lesz. :D Majd meglátjuk mi lesz belõle,remélem az elsõt ûbereli,és a konzolos eladások sikerülnek olyan jól,hogy PCre is kiadják... :)

Link to comment
Share on other sites

gerhajdu

Talán csak részletesebb a grafika,vagy mindketten otthagyták az "árvaházat",és bekomorodtak/megkerseredtek,és ez egy nagyon dark rész lesz. :D Majd meglátjuk mi lesz belõle,remélem az elsõt ûbereli,és a konzolos eladások sikerülnek olyan jól,hogy PCre is kiadják... :)

sose értem meg miért voltak rossz eladásai, szvsz csak a reklámja tehet errõl.

Link to comment
Share on other sites

abstractor

Hát nekem villódzós hibám van. Elõször csak a tálca villogott, aztán levettem 1024*768-ba az megjavulni látszott, de pár perc játék után az egész képernyõ villogott, játszhatatlanná vált. Utánaolvasgattam, ez alapvetõen vista betegség, de xp-s kompatibilitással futtatva is fennáll a hiba, úgyhogy cum-cum.

Ez azért szomorú miközben, egy Neverhood, vagy egy Longest Journey vígan elfut. namindegy.

Hát, most már nálam is megvan ez a hiba. :D Beszereztem egy Vistát. De mondjuk nálam a Longest Journey meg pont hogy XP-ben villogott. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Kalash

Hello!

Remélem tudtok segíteni, elég fura helyzetbe kerültem. Ott tartok, hogy a Slaughterhouse-ban eljutottam egy olyan terembe, ahol 3 "tojásrobotot" (azt, amelyik gurul feléd és pirosan villog) kell lenyomni, nekicsapni két elektromos mezõnek, az egyiknél egy gyöngy van, a másiknál viszont egy olyan kapu, amihez két háromszög kulcs kéne, és mutat is egy másikat, az egyik olyan csõben, amibõl az egyik robot gurult le. Balra ugye van egy négyzetes kapcsoló, amivel le tudom hozni a robotokat, de a kulcs sosem esik le! Végigjátszásban az volt, hgoy csak fel kéne venni, szóval leesik elsõre, és ez bug? Mert korábbi mentésem nincsen... :( Akinek van ötlete, segítsen! Kösz

Kicsit amúgy szórakoztam a kompatibilitási beállításokkal, mert azért az nevetséges lenne, ha kétmagos procival, Radeon X1900GT-vel és 2 giga rammal szaggatna a játék... Fastflipet bekapcsolva már nem szaggat, de ezt csinálja, nem tudom, hogy emiatt-e. :huh: Help.

Nekem is rohadtul szaggat mindent maxra húzva (fõleg az AA-t), nem mondom, hogy olyan gépem van mint neked, de az ajánlott rendszerkövetelmény többszöröse! Igazán érdekelne, mitõl van, mert lehúztam kb. közepesre a grafikát, hogy rendesen menjen...

Link to comment
Share on other sites

-Dragoon-

Ez egy bug, amit a patch rak bele, ami azért elég ironikus :lol: A lényeg, hogy van megoldás hála a fanoknak. Holnap nézz fel az ubisoft fórumra és ott megtalálod. Ma karbantartás van.

Link to comment
Share on other sites

Kalash

Ez egy bug, amit a patch rak bele, ami azért elég ironikus :lol: A lényeg, hogy van megoldás hála a fanoknak. Holnap nézz fel az ubisoft fórumra és ott megtalálod. Ma karbantartás van.

Szal patch nélkül tovább tudok menni? Zsír, kösz :D

Update: Patch nélkül egy nagy kalap szar a szoftver... nem lehet betölteni az állást? Kezdem felhúzni magam... most letöröltem, aztán majd holnap újrarakom a fenébe is...

Link to comment
Share on other sites

Kalash

Szal patch nélkül tovább tudok menni? Zsír, kösz :D

Update: Patch nélkül egy nagy kalap szar a szoftver... nem lehet betölteni az állást? Kezdem felhúzni magam... most letöröltem, aztán majd holnap újrarakom a fenébe is...

Újraraktam, megvan a kulcs (save-editor...), de mikor jönnék vissza explorer.exe hibát talált, ismeretlen memóriatartományra hivatkozunk, jujdejó... Az agyamra megy. Most felrakom valahova máshová, hátha, aztán ha nem, akkor újrakezdem a gameet. Remélem menni fog, mer már kíváncsi vagyok mi lesz...

Link to comment
Share on other sites

Kalash

Újraraktam, megvan a kulcs (save-editor...), de mikor jönnék vissza explorer.exe hibát talált, ismeretlen memóriatartományra hivatkozunk, jujdejó... Az agyamra megy. Most felrakom valahova máshová, hátha, aztán ha nem, akkor újrakezdem a gameet. Remélem menni fog, mer már kíváncsi vagyok mi lesz...

na, minden oké, save-vel megkerültem a fagyós helyet, úgyhogy most ismét királyság, 10kor leültem játszani, most rájöttem h holnap suli... :D HÁnyszor fogom én ezt még kijátszani...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Balee

Felraktam a gamet, de vannak vele gondjaim, ekõször is a 2 magos proci miatt túl gyors volt az egész, így letiltottam az egyik CPU-t, másrészt meg itt-ott villognak a textúrák, ha pedig visszalépek a win-bõl a game-be ott marad fent a windows ablak. Vki tud vmilyen megoldást legalább erre a textúra hibára? Végülis végig lehet így is vinni, de eléggé zavaró. ;) :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Felraktam a gamet, de vannak vele gondjaim, ekõször is a 2 magos proci miatt túl gyors volt az egész, így letiltottam az egyik CPU-t, másrészt meg itt-ott villognak a textúrák, ha pedig visszalépek a win-bõl a game-be ott marad fent a windows ablak. Vki tud vmilyen megoldást legalább erre a textúra hibára? Végülis végig lehet így is vinni, de eléggé zavaró. ;) :unsure:

Válaszolok saját kérdésemre :D, tegnap megtaláltam a megoldást: az antialisinget kell levenni blur-ra és már el is tûnik a villódzás, egyébként nem igazán szereti a game az újabb nvidia karikat. Viszont mostmár tökéletesen játszható, tegnap neki is kezdtem, 6 órát ezt toltam, hatalmas game még ma is. :) ;)

1 kérdés: az Akuda bárban van a korong-játék mellett egy zárt tároló azt hogyan tudnám kinyitni, van ez az internetkód, amit mentésnél ad, ahogy olvastam ezt felhasználva kapjuk a kódot, na de melyik mentés kódja kell?, hiszen mindegyiknél más. Gondolom akkor játékonként is egyedileg generált a tároló kódja.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Válaszolok saját kérdésemre :D, tegnap megtaláltam a megoldást: az antialisinget kell levenni blur-ra és már el is tûnik a villódzás, egyébként nem igazán szereti a game az újabb nvidia karikat. Viszont mostmár tökéletesen játszható, tegnap neki is kezdtem, 6 órát ezt toltam, hatalmas game még ma is. :) ;)

1 kérdés: az Akuda bárban van a korong-játék mellett egy zárt tároló azt hogyan tudnám kinyitni, van ez az internetkód, amit mentésnél ad, ahogy olvastam ezt felhasználva kapjuk a kódot, na de melyik mentés kódja kell?, hiszen mindegyiknél más. Gondolom akkor játékonként is egyedileg generált a tároló kódja.

Oda nem az a kód kell, ami az asztalnál a cápa keze alatt van? :) Üldögél egy cápafejû és idegesen takargat egy kombinációt az asztalán, azt lefotózod és azt kell majd beírni...ha jól emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Oda nem az a kód kell, ami az asztalnál a cápa keze alatt van? :) Üldögél egy cápafejû és idegesen takargat egy kombinációt az asztalán, azt lefotózod és azt kell majd beírni...ha jól emlékszem.

Nem, az a kód, egy fenti szobához kell. ;) Most néztem a hivatalos oldalt, de semmi erre utaló nyomot nem találtam, pedig a manual is írja ezt az internetes code-ot. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

nem, az egy emeleten lévõ szobához kell.

A mentési kodot, akkor a legjobb kiírni, mikor már megcsináltad a vágóhidat (Slaughter House).

A kodról, annyit, hogy kell hozzá egy ubisoft-os account

ha van, akkor ide kell beírni felhasználónevedet és jelszavadat ide

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ok köszi, akkor jól tudtam ezt az internetes dolgot. :)

Egyébként miért nem mind1, mikor myitom ki a kóddal azt a tárolót? (éppen a slaughter house előtt vagyok)

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

magam sem tudom, de nekem ott engedte 1.-nek, pedig próbáltam elõtte. (de lehet hogy azért, mert akkor már sok megvolt, a fényképekbõl, gyöngyökbõl...)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...