Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Eve Online


Guest

Recommended Posts

SlyFox

Valaki nagyon nyomul a plexert :D

Jól jött volna :D

viszonteladóktól lengyel zlotyban 7100 , rubelben 7800, euróban 9900 most 60 nap

viszont a 30 nap az kb ugyanannyi 4200 , u.i offical siteon 20euro kb 5600 ft pfffff

közvetlenül az oldalról rubelben csak 400 rubel , 2800 HUF ........ ........ új accountnak pedig most csak 150 rubel 1000 ft , ahogy most streamen is csak 5 euro a hétvégén

hogy tudok rubelben fizetni? átírom hol lakok vagy proxy ? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
SlyFox

DUST 514 integrálása az éles szerverrel! Szarrá lövik az összes bolygót 10-étõl! :D Akinek van ps3-a az örülhet. Nekem csak a bombardment része jutott.

Link to comment
Share on other sites

fenistil.eve

Sziasztok!

Szeretnélek invitálni titeket, új és régi játékosokat az EVE-s Corpomba.

Röviden rólunk:

Defensive Parameter egy Highsec és Wormhole-ban tanyázó, viszonylag kicsi, összetartó, nemzetközi ám magyar vezetéssel rendelkezõ corp, The Mandalorians alliance vezetõje (kb. 150 fõs).

Ahelyett, hogy sokat gépelnék, hadd mutassak 1-1 videót és egy rövid intrót magunkról ezen a weboldalon:

http://defp.info

Remélem hamarosan felveszed velem a kapcsolatot a játékon belül:

keresd "fenistil"-t EVE-ben.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Daermon

Sziasztok!

Egy hirtelen ötlettõl vezérelve tegnap feltöltöttem az accom jó 1,5 év kihagyás után. Bár elötte is csak 1-1 hónapot jàtszottam.

Néztem a magyar eve honlap fórumàt, de alig van rajta valami. Gondolom alakítás van/volt.

Bízva abba, hogy jàr ide EVE-s, kérdezném, hogy van-e magyar corp amelyik egy rutintalan, casual pilótát befogadna? :)

Eddig mindig a saját egyszemélyes corpomba jàtszottam. Meg is untam egy idõ után. Ezt elakarom kerülni és kiakarom próbálni társaságban. Low sec-ben se voltam még, és mondják, hogy ott indul az élet.

Eddig missionokat csinàlgattam, meg hobbi bányászás. Ezeket szeretném is, meg ugye a csapatos pvp-be is belekóstolnék. Tehát úgy az EVE-be. :)

Amim van:

- 1-2 kis fregatt/destro (bár ez nem fontos gondolom)

- Mammoth (t2 cargokkal)

- Drake

- Naga

- Raven

- Retriever, bányászni (de gondolkodok Hulk-ig menni)

Fõleg t1 fittekkel, de van ami t2.

Jelenleg Jita a fõhadiszállásom.

Szóval van esélyem bekerülni valahova?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
TheSerialkiller

Sziasztok!

Egy hirtelen ötlettől vezérelve tegnap feltöltöttem az accom jó 1,5 év kihagyás után. Bár elötte is csak 1-1 hónapot jàtszottam.

Néztem a magyar eve honlap fórumàt, de alig van rajta valami. Gondolom alakítás van/volt.

Bízva abba, hogy jàr ide EVE-s, kérdezném, hogy van-e magyar corp amelyik egy rutintalan, casual pilótát befogadna? :)

Eddig mindig a saját egyszemélyes corpomba jàtszottam. Meg is untam egy idő után. Ezt elakarom kerülni és kiakarom próbálni társaságban. Low sec-ben se voltam még, és mondják, hogy ott indul az élet.

Eddig missionokat csinàlgattam, meg hobbi bányászás. Ezeket szeretném is, meg ugye a csapatos pvp-be is belekóstolnék. Tehát úgy az EVE-be. :)

Amim van:

- 1-2 kis fregatt/destro (bár ez nem fontos gondolom)

- Mammoth (t2 cargokkal)

- Drake

- Naga

- Raven

- Retriever, bányászni (de gondolkodok Hulk-ig menni)

Főleg t1 fittekkel, de van ami t2.

Jelenleg Jita a főhadiszállásom.

Szóval van esélyem bekerülni valahova?

A HUN Reloaded kiképző cége az Ordo Alba náluk próbálkozz mindenkit szivesen látnak és betanítanak a flotta hadviselés/roaming/0.0/ipari menyiségű pénzkeresésbe. Most van is 0.0 terülrt ahol lehet farmolni (mintha perma lvl4 blokádban lennél) én amikor aktívkodtam 100+mil/óra carrierrel. Loot nélkül.

Ingame Kunos01 vagyok de már egy ideje nem játszom meló miatt meg előnyben részesítem a sportolást inkább.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Daermon

A HUN Reloaded kiképzõ cége az Ordo Alba náluk próbálkozz mindenkit szivesen látnak és betanítanak a flotta hadviselés/roaming/0.0/ipari menyiségû pénzkeresésbe. Most van is 0.0 terülrt ahol lehet farmolni (mintha perma lvl4 blokádban lennél) én amikor aktívkodtam 100+mil/óra carrierrel. Loot nélkül.

Ingame Kunos01 vagyok de már egy ideje nem játszom meló miatt meg elõnyben részesítem a sportolást inkább.

Na csak most látom, hogy írtál. Köszi a választ utólag is! :)

Egy màsik szálon azóta pont az Ordo Albával vettem fel a kapcsolatot. :)

Amúgy nekem meg pont azért is tetszik az EVE, mert nem muszàj mindennap online lenni. Napi 10 órát dolgozok, melletre barátnõ, progik és egy kis sport. A kari még is fejlõdik.

Ha meg nem jön össze farm, akkor tudok venni PLEX-et és eladom ingame. Egyszer-egyszer belefér. :)

Meg tetszik az egész jàték komplexitàsa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Shadeling

PvP oktato videok:

Ez az elso resze a sorozatnak, van meg 8. Jo szorakozast.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...