Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Longest Journey, Dreamfall - The Longest Journey, Dreamfall Chapters


wYth-NRG

Recommended Posts

-Shadow-

mármint a Sam&Max epizódokat? :unsure:

Igen. Bár lehet h összekeverem valamivel. Ez esetben bocs.

Link to comment
Share on other sites

Trishtan

a Sam and Max Episodeok elég olcsók, a dobozos S1 pedig kifejezetten baráti áron van... :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Igen. Bár lehet h összekeverem valamivel. Ez esetben bocs.

hát kb 2x annyiba kerül mint a HL2 Episode 1.. és az EP1 tényleg rövid, de ha együtt nézzük a 6 epizódot, azaz az elsõ évadját a sam and max-nek, akkor hosszabb mint a másik (ep1) game :unsure::smile:

no problem :tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
wYth-NRG

A kövi GS teljes a Dreamfall lesz :o

azt hittem hogy a XIII-at nem tudják ûberelni :o :o

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

A kövi GS teljes a Dreamfall lesz :o

azt hittem hogy a XIII-at nem tudják ûberelni :o :o

Nekem még nem volt szerencsém kipróbálni a Dreamfall-t ezért kíváncsian várom.Amikor megjelent csak csupa jót olvastam róla! :wink: B)

Link to comment
Share on other sites

KrisT

NRG! A Dreamfall magyarítása készen lesz mire megjelenik az novemberi GS? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

A kövi GS teljes a Dreamfall lesz :o

azt hittem hogy a XIII-at nem tudják ûberelni :o :o

Sõtt... Egyik havi(talán augusztusi) GS-ben az nyitószót(vagy mit) érdemes elolvasni, ott már volt utalás az XIII-re, talán lesz a Far Cry meg a SC is? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

NRG! A Dreamfall magyarítása készen lesz mire megjelenik az novemberi GS? :unsure:

szerintem nem :unsure:

az elsõ fejezet és az intro van lefordítva, a többi szöveg csak tördelve van, még fordításra várnak.. no meg a karakter limit^^ imádom <_<

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

szerintem nem :unsure:

az elsõ fejezet és az intro van lefordítva, a többi szöveg csak tördelve van, még fordításra várnak.. no meg a karakter limit^^ imádom <_<

Emellett használható lesz a GS-verzióhoz is?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Emellett használható lesz a GS-verzióhoz is?

hát a magyarítás is egy mod lesz, olyan mint a Max Payne-eknél, szóval ha a GS team nem fog belenyúlni a fájlokba akkor igen, használható lesz

Link to comment
Share on other sites

Zizou2

hát a magyarítás is egy mod lesz, olyan mint a Max Payne-eknél, szóval ha a GS team nem fog belenyúlni a fájlokba akkor igen, használható lesz

te fordítod a játékot??

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

te fordítod a játékot??

hát nem csak én :D

az kicsit húzós lenne :lol:

Link to comment
Share on other sites

Zizou2

hát nem csak én :D

az kicsit húzós lenne :lol:

a honlapotok fórumán azt írtad :smile: igaz két hete :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

a honlapotok fórumán azt írtad :smile: igaz két hete :D

jelenleg csak tördelem (én dolgozom rajta), de fordítani 4-5en

Link to comment
Share on other sites

Zizou2

jelenleg csak tördelem (én dolgozom rajta), de fordítani 4-5en

ja ok értem :D

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

Nekem még nem volt szerencsém kipróbálni a Dreamfall-t ezért kíváncsian várom.Amikor megjelent csak csupa jót olvastam róla! :wink: B)

Ízelítõnek nézz körül Youtube-on, van fent pár videó errõl a nagyszerû játékról.

Köztük az enyém is. :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ízelítõnek nézz körül Youtube-on, van fent pár videó errõl a nagyszerû játékról.

Köztük az enyém is. :D

látom te is fehérnemûben akarál kimenni a házból :D (vagy csak a videó kedvéért? :D)

én annyira belefeledkeztem, hogy meg is lepõdtem, hogy nincs rajta ruha :lol:

ja és a liftes rész a videó végén xD az mekkora :D

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Ízelítõnek nézz körül Youtube-on, van fent pár videó errõl a nagyszerû játékról.

Köztük az enyém is. :D

Jó teljes játék lesz ez :smile: B) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Luke2135

látom te is fehérnemûben akarál kimenni a házból :D (vagy csak a videó kedvéért? :D)

én annyira belefeledkeztem, hogy meg is lepõdtem, hogy nincs rajta ruha :lol:

ja és a liftes rész a videó végén xD az mekkora :D

Csak a videó kedvéért csináltam. A végigjátszásnál nem felejtettem el felöltözni indulás elõtt. :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Újra végigvittem a Dreamfall-t, még most sem untam meg! Eszméletlen egy játék :wink: B)

Jöhetne már valami hír a fejlesztõcsapattól :ph34r: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

sokal

Hello! Tud valaki segíteni? Chapter 4-ben vagyok és fogalmam sincs mit kéne csinálni. A végigjátszásban azt írják, hogy itt a piros, hol a pirosozni kell a hapekkal a piacon, csavarhúzó segítségével nyerni (idáig meg van) aztán elcserélni a "varázspálcát" a madárra, de akármit csinálok April mindig azt mondja a fickónak, hogy még nem döntötte el mit szeretne a csavarhúzóért. :huh: Elõre is kösz.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Hello! Tud valaki segíteni? Chapter 4-ben vagyok és fogalmam sincs mit kéne csinálni. A végigjátszásban azt írják, hogy itt a piros, hol a pirosozni kell a hapekkal a piacon, csavarhúzó segítségével nyerni (idáig meg van) aztán elcserélni a "varázspálcát" a madárra, de akármit csinálok April mindig azt mondja a fickónak, hogy még nem döntötte el mit szeretne a csavarhúzóért. :huh: Elõre is kösz.

akkor még nem beszéltél a kiködtõben avval az öreggel :smile:

Link to comment
Share on other sites

sokal

Azzal aki a ládán ül? Õt már csak arra lehet kérni, hogy meséljen egy történetet vagy, hogy mondja el mégegyszer a sellõk történetét, de amikor elkezdené April félbeszakítja. <_<

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Azzal aki a ládán ül? Õt már csak arra lehet kérni, hogy meséljen egy történetet vagy, hogy mondja el mégegyszer a sellõk történetét, de amikor elkezdené April félbeszakítja. <_<

akkor egyel visszább, a hajóskapitánnyal beszélj, mert neki kell egy ember a hajóra

ja meg a szelet vissza kell hozni, azt már megcsináltad? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

sokal

Visszahozni a szelet? :blink: Azt hogy kell? Végigjátszásban nem írnak semmit a szél visszahozásáról. <_<

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...