Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Longest Journey, Dreamfall - The Longest Journey, Dreamfall Chapters


wYth-NRG

Recommended Posts

wYth-NRG

Végigvittem az első részt (másodjára), jöhet a folytatás (szintúgy) B)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

pár kép a második részből:

IPB Image

mi van ott a polcon: :D

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Madridista

Amúgy, a végén mi is volt? (nem tudok angolul, nem nagyon értettem a szöveget) most Zoe meghalt, vagy maradt kómában? meg ott beszélt azzal a vmivel, ott se értettem egy szót se :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

hamarosan... vagyis pár héten belül (reméljük :D) lesz magyarosítása^^

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

javasolnám inkább az imageshacket :wink:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

uhh... pedig mikor benyomtam még látszódott :\

fene már a képtárakat <_<

inkább feldobálom a sajátomra, úgy jobban járnék :unsure:

de amúgy most is bejön, csak lassan :S

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

uhh... pedig mikor benyomtam még látszódott :\

fene már a képtárakat <_<

inkább feldobálom a sajátomra, úgy jobban járnék :unsure:

de amúgy most is bejön, csak lassan :S

jaja most bejön csak az előbb nem :unsure: :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

de jó kis easter eggek vannak benne :D

pl a második képen az első rész doboza. hogy nem tudja akkor a szorit/ismeri azokat a szereplőket? :D

meg egy részen nagyot röhögtem, a legelején mikor Casablancaban zoe-val megnézünk egy postaládát :D olyan szöveget levág xD :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Olvastam néhány érdekességet a Dreamfall Chapters és a Funcom-ról

"Nem fejleszt több offline játékot a Funcom

Az utóbbi időben sokat hallunk a Funcom felől, s az elhangzott hírek többnyire mindig online játékaikról, valamint későbbi online terveikről szólnak.

A cég mostanában teljes erővel dolgozik az Age of Conan című MMORPG-n, illetve folyamatos jelleggel támogatják az ingyenesen is tolható - szintén masszívan online játszható szerepjáték - Anarchy Online-t, továbbá az idei GDC-n bejelentették egy új MMORPG-jüket is.

Már az is felvetődött bennük, hogy a Dreamfall-sorozat is MMO-játék formájában folytatódik, ezen kérdés azonban még nem dőlt el. A Funcom ráadásként ma bejelentette, hogy nem kíván több offline játékot fejleszteni, lévén a kalózkodás olyan nagy mértékű efféle projektjeik megjelente után, hogy befektetéseik nem úgy térülnek meg, ahogy azt ők valóban szeretnék. A Dreamfall: The Longest Journey-t például már megjelenése előtt 200 ezren letöltötték. Ezek szerint a kérdés mégis eldőlt..."

és egy user hozzászólása a témához:

"noooos, azért tegyük hozzá, hogy nem úgy értették, hogy csak MMORPG-t fejlesztenek. úgy "nem-offline", hogy online ellenőrzéssel egybekötött játék....

A Dreamfall folytatása is így lesz, utolsó rész epizodikus, online-check lesz, nem MMO. kéretik máskor kevésbé félreérthető cikket írni..."

hát, nagyon remélem, hogy nem MMO-t csinálnak a kalandjátékból :wink: (vagyis legyen igaza a usernek :D) és minél több epizód legyen :smile: minimum mint a Sam and Max-hez :smile: és persze jó hosszúak^^

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

hát, nagyon remélem, hogy nem MMO-t csinálnak a kalandjátékból :wink: (vagyis legyen igaza a usernek :D) és minél több epizód legyen :smile: minimum mint a Sam and Max-hez :smile: és persze jó hosszúak^^

és persze jó hosszúak minimum mint a HL2 esetében? :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

és persze jó hosszúak minimum mint a HL2 esetében? :D

háát :Dmég csak az ep1 jött ki és az nyúlfaknyi volt :\

legyen olyan hosszú mind1ik epizód mint elődje, a dreamfall... vagy akár az első rész :D

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

háát :Dmég csak az ep1 jött ki és az nyúlfaknyi volt :\

legyen olyan hosszú mind1ik epizód mint elődje, a dreamfall... vagy akár az első rész :D

egyébként tudni már h mikor jön(kb) az első epizód? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

egyébként tudni már h mikor jön(kb) az első epizód? :unsure:

hát most remélem, hogy bejelentik az e3-on :smile: B)

amúgy, most hogy újra játszom a dreamfallt csak most tűnt fel, hogy nem ugyanaz a hangja April-nek, az első részben olyan kislányos volt, a DFben meg komoly női hang, biztosan Arcadia tette olyanná :D :lol: :tongue:

de a többi személynek is más a hangja, akikkel az első részben találkoztunk, beszélgettünk (Charlie, Emma..)

Link to comment
Share on other sites

NecrisPhayder

Charlie és Emma esetében fogalmam se nincsen, nagyot tévedsz mert Sarah Hamilton adta a hangját mindkét részben :wink:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Charlie és Emma esetében fogalmam se nincsen, nagyot tévedsz mert Sarah Hamilton adta a hangját mindkét részben :wink:

hát akkor megváltozott a hangja, nagyon is, mert meghallgattam mind2 résznek a hangfájljait :smile:

amúgy bejelentettük, hogy elkezdtük a fordítást :tongue: B)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ejjj de elegem van az ékezetes betűkből :D :lol: :ph34r: <_<

hónap végére ha nem jutunk dűlőre, akkor elkezdjük az ékezet nélküli verziót és az idő alatt még tesztelgetjük az ékezeteket... aztán majd az ékezetes is elkészül. de nem tudom, hogy lenne rá-e igény, mármint az ékezet nélkülire :S majd lehet hogy az oldalon csinálok egy szavazást :unsure:

addig is itt egy kép: :tongue:

http://mjatekforditok.extra.hu/pics/dremfall_tlj00.jpg

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

szvsz ékezet nélkül is jó :smile:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

szvsz ékezet nélkül is jó :smile:

már rossz az elérési ót, mert a véletlen dremfall-t írtam, kihagytam az a betüt xD

szal akit érdekel:

http://mjatekforditok.extra.hu/pics/dreamfall_tlj00.jpg

és itt van még1, most nyomattam fel az oldalra :smile:

http://mjatekforditok.extra.hu/pics/dreamfall_tlj01.jpg

a többi infóért meg a fórum és az oldal :rolleyes: B) :tongue: (alámban)

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

hát most remélem, hogy bejelentik az e3-on :smile: B)

hát ez elmaradt vagy én maradtam le róla :unsure:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

hát ez elmaradt vagy én maradtam le róla :unsure:

sajna elmaradt :sad:

majd augusztusban a GC-n, az úgyis európában van, oda tuti eljönnek, nincs olyan messze :D :lol:

btw: már kész az installja a magyarításnak, már csak el kéne kezdeni fordítani xD bár már az is el lett kezdve, pár mondat erejéig :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

most hogy újra végigvittem mégjobban várom azt a folytatást :D főleg hogy mostmár teljesen összekapcsolódik a két rész, DF végére nem tudom miért kellett berakni Brian Westhouse-t meg Chavez-t, főleg Chavezt :D

Az első részben elég sok port kavart a csávó :D

amúgy elég egyértelmű hogy mi lett April-el, bár csak annak aki játszott az első részel :D az uccsó fejezetben :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

NecrisPhayder

Szerintem ékezetes kellene mert ha nekem a Faith-Zoe résznél bogarásznom kell, akkor idegrohamot kapok. Így is eléggé megvisel a vége a játéknak nemhogy még az ékezeteket fejtegessem :tongue:

@wYth-NRG: Hát igen mondjuk lehet hogy én is ilyen morgós lennék ha igy kib@sztak volna velem :tongue:

Link to comment
Share on other sites

bacilus

Hmm, elkezdtem tolni a Dreamfallt, és egyszerűen csodálatos :rolleyes: És ez most nem csak a grafikára értendő...tényleg letaglózó, kellemes darab. Pedig még csak most toltam egy practicet a gymben :D Rákattantam, cool game B)

Az gond, ha nem toltam az első részt? Van valami kapcsolat történetileg?

Szia

lehet hogy elkestem de szerintem nagyon fontos tortenetileg hogy jatszottal e az elso resszel.Persze igy is vegig lehet tolni a Dreamfallt de sokkal nagyobb elmeny az elso resz ismetreteben! Szerintem mindenki igy van ezzel es nagyon varjuk mar a folytatast!

Engem nem érdekel mikor jön ki, de ha meghal Zoe, vag April (bármi okból kifolyólag) gyilkolni kezdek ABC-sorrendben :wink:

en akkor kezdek el gyilkolaszni ha nem jon ki a kovetkezo resz nagyon de nagyon surgosen [lancf]

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Szerintem ékezetes kellene mert ha nekem a Faith-Zoe résznél bogarásznom kell, akkor idegrohamot kapok. Így is eléggé megvisel a vége a játéknak nemhogy még az ékezeteket fejtegessem :tongue:

@wYth-NRG: Hát igen mondjuk lehet hogy én is ilyen morgós lennék ha igy kib@sztak volna velem :tongue:

amúgy annyira nem zavaró az ékezet nélkül, bár lehet hogy már megszoktam :D :tongue::unsure:

ékezetes is lesz mindenképp, hiszen mi ezért kezdtünk bele, csak sajnos még teszteljük a betüket

bár most nem, mert 2 ember és én foglalkoztam vele, de most ők nyaralnak és én egyedül nem bajlódom vele. együtt egyszerübb azon dolgozni:)

így most én és egy felkért fordítóval elkezdtük az ékezet nélküli fordítást, hamarosan kész az első fejezet :smile::rolleyes:

Szia

lehet hogy elkestem de szerintem nagyon fontos tortenetileg hogy jatszottal e az elso resszel.Persze igy is vegig lehet tolni a Dreamfallt de sokkal nagyobb elmeny az elso resz ismetreteben! Szerintem mindenki igy van ezzel es nagyon varjuk mar a folytatast!

én is így vagyok vele, különálló, de mégis összekapcsolódik

grasslover: hát pl az első részben April Ryan-t irányítottuk :smile:

Link to comment
Share on other sites

NecrisPhayder

Nem lenne olyan rettenetesen különálló, ha kicsit több infót adnának a 2 rész között eltelt 10 évről :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...