Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Slipknot


Freddy22

Recommended Posts

Darkdawn

meglesz a 100. hsz:P?

egyépként mit szóltok h joey kornnal turnézik

az eredeti dobossal mi van? mondjuk engem nem igazán izgat, joey megállja ott a helyét, és biztos örül neki, hogy ott dobolhat.

örülünk.. áá a 99. vagyok :D

ez csak egyet jelenthet :tongue: :lol:

Link to comment
Share on other sites

jondavis2

az eredeti dobossal mi van? mondjuk engem nem igazán izgat, joey megállja ott a helyét, és biztos örül neki, hogy ott dobolhat.

ez csak egyet jelenthet :tongue: :lol:

gratulálok <_< :lol: :lol: :lol: :lol: :D nagyonügyesvagy :D

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

gratulálok <_< :lol: :lol: :lol: :lol: :D nagyonügyesvagy :D

és még nem is vagyok fan :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chaser

hallgatható a myspace-en egy új Korn szám az Evolution, szerintem ezt Joey alvás közbe játszotta fel xD

Link to comment
Share on other sites

Hares

hallgatható a myspace-en egy új Korn szám az Evolution, szerintem ezt Joey alvás közbe játszotta fel xD

Nekem nem tetzsik... <_<

Link to comment
Share on other sites

jondavis2
LOL küldjetek még ilyen vidiket XD
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Maledict

Végre hallottam a Blackheart című számot és nem csalódtam benne sztem nagyon jóra sikerült :rolleyes: Ez az Anders tud valamit. U.I.: Nemtudja vki melyik bandába énekel most? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Chaser

SK-nak nincs blackheart című száma, de asszem Anders semmilyen bandába nincs, nekem annyira nem jött be a hangja, azé Corey jobban tolja

Link to comment
Share on other sites

a880120

SK-nak nincs blackheart című száma, de asszem Anders semmilyen bandába nincs, nekem annyira nem jött be a hangja, azé Corey jobban tolja

Anders brummogása viszont tökéletes egy death-jazz-folk zenekarba B)

Link to comment
Share on other sites

adesz444

mé van az, hogy ha a youtube-on rákeresek egy számukra, akkor szinte tuti, hogy vagy ilyen anime-os , vagy elég sz@r minőségű a felvétel?

írd be a szám címe után, h music video, vagy video, és rögtön nem fog szar minőségű, illetve animés videókat kiadni :smile:

na távozom is ebből a rettenetes topikból :lol:

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

SK-nak nincs blackheart című száma, de asszem Anders semmilyen bandába nincs, nekem annyira nem jött be a hangja, azé Corey jobban tolja

De van,az Iowa egyik spec.kiadásán van rajta

Link to comment
Share on other sites

Hares

Multkor néztem egy 4 részes sorozatot,az a címe,hogy: Heavy - The Story of Metal,és Joey is meg lett kérdezve az egyik előadó kapcsán. (Marilyn Manson :smile: )

Link to comment
Share on other sites

jondavis2

Multkor néztem egy 4 részes sorozatot,az a címe,hogy: Heavy - The Story of Metal,és Joey is meg lett kérdezve az egyik előadó kapcsán. (Marilyn Manson :smile: )

haverja :smile: benne is volt a Tainted Love-ban :smile:

Link to comment
Share on other sites

Chaser

youtub-on vagy hol láttad? me láttam ebből egy mötley-et, egy mansonosat de abba joey nem volt benne, meg egy rapmetalról szólót

Link to comment
Share on other sites

Hares

youtub-on vagy hol láttad? me láttam ebből egy mötley-et, egy mansonosat de abba joey nem volt benne, meg egy rapmetalról szólót

Torrent. :wink: 4 rész,1.2giga,vagy mennyi. :lol: De az egész metal-történelmet körülöleli,olyanok szólalnak meg benne,mint a Twisted Sister frontember,Anthraxék,Sabbathék,Led Zeppeln,Def Leppard,Manson,Joey egy kicsit,és ezekről is szól. :smile: Nagyon jó,egybe lenyeltem az egészet,a léggitár története is benne van.BEhalás. :lol: Akinek kell,adhatok PMet,hogy hol találja,vagy keresse meg. :smile: (szigrúan torrent,nem olyan sok idő,meg megvan)

Link to comment
Share on other sites

Chaser

Torrent. :wink: 4 rész,1.2giga,vagy mennyi. :lol: De az egész metal-történelmet körülöleli,olyanok szólalnak meg benne,mint a Twisted Sister frontember,Anthraxék,Sabbathék,Led Zeppeln,Def Leppard,Manson,Joey egy kicsit,és ezekről is szól. :smile: Nagyon jó,egybe lenyeltem az egészet,a léggitár története is benne van.BEhalás. :lol: Akinek kell,adhatok PMet,hogy hol találja,vagy keresse meg. :smile: (szigrúan torrent,nem olyan sok idő,meg megvan)

nekem küldhetsz egy PM-t :D

Link to comment
Share on other sites

mio007

Ide is pls...

nekem teccik a zenéjük, annyira még nem ismerem őket de sok kedvenc szám van. pl. people = shit, my plague, surfacing, duality, nameless, welcome stb...

Link to comment
Share on other sites

jondavis2

Ide is pls...

nekem teccik a zenéjük, annyira még nem ismerem őket de sok kedvenc szám van. pl. people = shit, my plague, surfacing, duality, nameless, welcome stb...

mostanába pont ezeket hallgatom :smile: jah meg a bifor áj forget :smile:

Link to comment
Share on other sites

mio007

mostanába pont ezeket hallgatom :smile: jah meg a bifor áj forget :smile:

Régebben csak azt halottam először, megtetszett utánanéztem. Megvan mind a 3 album de sztem a vol3 lett a legjobb, mert abból sok szám tetszik :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

torrnet ide is jöhet

sokan fikázzák a vol3at de sztem is nagyon jó lett

Link to comment
Share on other sites

jondavis2

sztem is nagyon király lett a Vol.3, csak a Prelude nem tetszik annyira

-------------------

Kinek mi a kedvenc albuma??? nekem az IOWA :smile:

Link to comment
Share on other sites

Chaser

nekem a Vol3 a kedvencem, amúgy szerintem a prelude is rohadt jó lett :smile: de nekem mindenképp a Vol3 tetszik a legjobban arról meg legfőképp a Vermilion :smile:

Link to comment
Share on other sites

mio007

nekem a Vol3 a kedvencem, amúgy szerintem a prelude is rohadt jó lett :smile: de nekem mindenképp a Vol3 tetszik a legjobban arról meg legfőképp a Vermilion :smile:

Hát az ilyen lassú számokat nem szeretem. csak lehangol...

Link to comment
Share on other sites

a880120

nekem a Vol3 a kedvencem, amúgy szerintem a prelude is rohadt jó lett :smile: de nekem mindenképp a Vol3 tetszik a legjobban arról meg legfőképp a Vermilion :smile:

:wub:

Vol. 3 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...