Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Slipknot


Freddy22

Recommended Posts

Freddy22

Nem, mivel a Stone Sour október környékéig koncertezik, ezért már az jó lenne ha ősz végén illetve tél elején stúdióban lennének (amit kétlek, mivel decemberben a turnék is szünetelnek pár napig az ünnepek miatt, nemhogy egy benntlakásos stúdiózás), szóval véleményem szerint 2008. első hónapaiban kezdődik meg a munka kb úgy mint a Stone Sour: Come What(ever) May albumánál, ott is 2005. november 17-én végzett a SlipKnoT a Final Volume Tourral, volt egy kis pihenő, aztán 2006. január 23-án stúdióba vonult a Stone Sour, március végére kész voltak az anyaggal kb, április - május időhúzás / mixelés, aztán nyáron már jöhet is az album kiadása (közben pedig késő tavasszal mehetnek a koncertek, nyár elején pedig Rock Am Ring / Download egyéb fesztiválok stb stb stb)

Nekem pedig nincs kedvencem :smile: (Na jó, talán Corey, de imádom mindannyiukat)

te ugye nameless-ess vagy, grat ahhoz az oldahoz,

Link to comment
Share on other sites

Maledict

De ha elkészül ez az album valamikor sztem ez lesz az utolsó :sad: (de ne legyen igazam).

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

De ha elkészül ez az album valamikor sztem ez lesz az utolsó :sad: (de ne legyen igazam).

szerintem is, monnyuk ha befejezik valszeg nem fogja mindenki befejezni, és új naccerü bandák születnek

Link to comment
Share on other sites

black_parade

szerintem is, monnyuk ha befejezik valszeg nem fogja mindenki befejezni, és új naccerü bandák születnek

de egyik sem lessz olyan jó mint a slipknot :sad::sad:

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

de egyik sem lessz olyan jó mint a slipknot :sad::sad:

pont msot néztem a disasterpieces dvd-t

Link to comment
Share on other sites

Chaser

én is félek tőle hogy az uccsó lesz nekik, de remélem nem lesz igazam, de nem hiszem hogy sok új banda fog születni

Link to comment
Share on other sites

Doubler

De ha elkészül ez az album valamikor sztem ez lesz az utolsó :sad: (de ne legyen igazam).

Feltehetőleg ez lesz az utolsó albumuk (De még ez is kb egy két éves közösen eltöltött SK szakaszt tartagat számunkra, amely végre hamarosan eljön!). Abban viszont biztosak lehettek hogy nem fognak eltűnni a tagok, mert mindegyikünk él-hal a zenéért, valamilyen formában biztosan hallani fogunk valamennyiükről. Én optimistán állok az egészhez. Már másfél éve szinte kizárólag Stone Sourról és a többi tag egyéb dolgairól hallani, szóval számomra már az az evidens ha az egyéb dolgokról hírezünk / írunk és nem a SlipKnoTról (olyan távolinak tűnik amikor még együtt voltak), tehát ha még egyszer együtt lesznek én már akkor nagyon elégedett leszek. Utána pedig mi lesz? Új Stone Sour lemezek sokasága. :smile: De én nem sajnálom, sőt, legalább ugyanennyire várom, a Stone Sour első albumán ugye ott volt a Bother, amit hallva úgy voltam vele hogy Corey Taylor nem tud ennél jobb dalt írni, ezt követően a Come What(ever) Mayen ott volt a Zzxyz rd. amely szintén elképesztő, és a lécet még magasabbra tette. A kővetkező albumukon még egy ennél is jobb dal lesz (erre a fejemet tenném), akkor meg mért ne várnám?

Na meg azt se felejtsétek el hogy még ennyi idő elteltével is kerülnek elő újabb koncertfelvételek a SlipKnoTról (én pl. a napokban szereztem meg egy elképesztő 2000-res koncit, valószínűleg előbb-utóbb a Namelessen is fenn lesz), tehát nem maradunk teljesen anyag nélkül még akkor sem ha a banda végleg bedobja a törülközőt. A másik pedig hogy a SlipKnoT mint tudjuk a Roadrunner Recordsnál van, amely habozás nélkül ki fog adni egy válogatás albumot ha az SK-nak vége, ha pedig szerencsénk van ki fog szivárogni egy-két ritka felvétel (ha létezik ilyen) a banda ki tudja melyik időszakából is valamilyen speckó kiadású lemezen, amelyek ugyancsak új daloknak számítanak nekünk :smile:

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

Feltehetőleg...nekünk :smile:

nahh én is ezen a véleményen vok, még van idő a slipknot végéig és utána sem lesz vége a zenészeknek, a zenének(bár a technonak stb xarnak vége lehetne)

Link to comment
Share on other sites

Chaser

namessen van valami interjú fent Corey-val, aszonta hogy van még mondanivalója a SlipKnoT-al, de ha eljutsz egy pontra hogy midnent megfoglamaztál vagy valami ilyemsi....szal nagyon az utolsó album felé kezd ez lenni attól tartok, de azért reménykejdünk hogy majd az új album után is lesz egy mégújabb, meg azért még szeretnék eljutni SK koncira legalább egyszer xD

Link to comment
Share on other sites

jondavis2

hát igen... egyik szemem szír másik meg üveg... jó hogy lesz új album de az meg kevésbé, hogy nagyon az utolsó felé húz a szívük(gondolom én). Bár mondjuk megértem mert már öregülnek meg minden meg a csúcson kell abba hagyni. nah mind1 én csak reménykedek...

Link to comment
Share on other sites

a880120

És ha ez lesz az utolsó? MÉg túrnéznak egy jót, addig is még lesz annyi jó zene amit imádni lehet. És majd meglátjátok 5-10 év múlva, majd meglepnek egy új korongal. Addig lesz valami DVD, meg válogatás lemez, meg ilyenek :smile:

Addig is éljen a Stone Sour

Link to comment
Share on other sites

Chaser

öregülnek? azé annyira nem öregek, még talán csak Shawn van aki asszem elérte a 40-et, de azért remélem nem ez lesz az uccsó lemezük

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

öregülnek? azé annyira nem öregek, még talán csak Shawn van aki asszem elérte a 40-et, de azért remélem nem ez lesz az uccsó lemezük

meg hát nem csak ezzel foglalkoznának sztem... egyeseknél gyerekek, sideprogectek stb

Link to comment
Share on other sites

Chaser

jó de az egy dolog hogy mással is foglalkoznak, a stone sour sose lesz slipknot me más :D , meg sztem tgaok egy részéről sokat nem hallanánk, Craig sztem nem fogna bele má másba, Joey sztem csak ide-oda vergődne mint turné dobos vagy ilyesmi, Mick sztem nem kezdene bele semmibe, Shawn lehet To My Surprise-osna, Chris valami garázsbandába tolná, valahogy így tom elképzelni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

jó de az egy dolog hogy mással is foglalkoznak, a stone sour sose lesz slipknot me más :D , meg sztem tgaok egy részéről sokat nem hallanánk, Craig sztem nem fogna bele má másba, Joey sztem csak ide-oda vergődne mint turné dobos vagy ilyesmi, Mick sztem nem kezdene bele semmibe, Shawn lehet To My Surprise-osna, Chris valami garázsbandába tolná, valahogy így tom elképzelni :lol:

mick nem csinálna semmit? ezt kétlem

Link to comment
Share on other sites

Chaser

mick nem csinálna semmit? ezt kétlem

tanítana tovább Des Moines-be, de szerintem akkora sikert már egy bandánál se érne el mint a SlipKnoT

Link to comment
Share on other sites

a880120

tanítana tovább Des Moines-be, de szerintem akkora sikert már egy bandánál se érne el mint a SlipKnoT

Elképzelhetőnek tartom, hgoy kiad egy szólólemezt. Vagy meghívják valami gitár fesztiválra... Lenne neki is dolga.

Életrajzi könyvet is írhatna, az olyan menő manapság :lol:

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

öregülnek? azé annyira nem öregek, még talán csak Shawn van aki asszem elérte a 40-et, de azért remélem nem ez lesz az uccsó lemezük

azért már negyven felett verekedni a színpadon :lol: miért is ne? :wink: majd meglátjuk meddig lehet ezt folytatni, de az biztos, hogy mindenki tud mit kezdeni magával :D

Link to comment
Share on other sites

Maledict

jó de az egy dolog hogy mással is foglalkoznak, a stone sour sose lesz slipknot me más :D , meg sztem tgaok egy részéről sokat nem hallanánk, Craig sztem nem fogna bele má másba, Joey sztem csak ide-oda vergődne mint turné dobos vagy ilyesmi, Mick sztem nem kezdene bele semmibe, Shawn lehet To My Surprise-osna, Chris valami garázsbandába tolná, valahogy így tom elképzelni :lol:

Craig visszamenne targoncáznixD

Link to comment
Share on other sites

jondavis2

Craig visszamenne targoncáznixD

kegyetlen vagy XD és akkor chris meg menne a B. Kingbe megint??? hát igen egyszer fent, egyszer lent :lol:

Link to comment
Share on other sites

otvosa

mé van az, hogy ha a youtube-on rákeresek egy számukra, akkor szinte tuti, hogy vagy ilyen anime-os , vagy elég sz@r minőségű a felvétel?

Link to comment
Share on other sites

jondavis2

amit mutat az eleve kaki mert egy flash player az egész cucc... am. lehet az anime(vagy milyen... rajzfilmes) menübe keresed.

Link to comment
Share on other sites

a880120

mé van az, hogy ha a youtube-on rákeresek egy számukra, akkor szinte tuti, hogy vagy ilyen anime-os , vagy elég sz@r minőségű a felvétel?

Ez azért lehet mert drága jó ember társaink úgy ítélik meg hgoy a SLipi számok menne kaz animehoz :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

meglesz a 100. hsz:P?

egyépként mit szóltok h joey kornnal turnézik

Link to comment
Share on other sites

jondavis2

örülünk.. áá a 99. vagyok :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...