Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Slipknot


Freddy22

Recommended Posts

Darkdawn

Nálam a MTFR lemez az első, nincsenek rajta korlátok, csak nyomját a zenét, nagyon színvonalason, jó kis jazzes betéteket zúzások váltanak :rolleyes: , mellesleg a Gently ezen verziója is sokkkal bejövősebb számomra B) .

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

Ja az a Gently nekem is bejövősebb,de ott van az Interlooper,a Slipknot,az Only One...faxa edy album az is :smile:

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

Ja az a Gently nekem is bejövősebb,de ott van az Interlooper,a Slipknot,az Only One...faxa edy album az is :smile:

Nekem annyira nem tetszik a MTFR valahogy nem erzem meg eleg kiforrottnak az egyuttest es persze a kedvencem az Iowa mer az a legzuzosabb es nekem nincs bajom a vol3-al se sok SK fannal ellentetben,igaz h kicsit lagymatagabb lett,de vannak rajta naon kira szamok pl. Blister exist 1ik nagy kedvencem ..

Link to comment
Share on other sites

Chaser

én amúgy legelőször a Vol3-al ismerkedtem meg, és utána a többivel, de szerintem jó lett nagyon nem lagymatagabb, ha azt veszed pl a Wait and Bleed se egy atom zúzós szám mégis ütős B) de kíváncsi vok mit fognak alkotni az új albumon B)

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Nekem annyira nem tetszik a MTFR valahogy nem erzem meg eleg kiforrottnak az egyuttest es persze a kedvencem az Iowa mer az a legzuzosabb es nekem nincs bajom a vol3-al se sok SK fannal ellentetben,igaz h kicsit lagymatagabb lett,de vannak rajta naon kira szamok pl. Blister exist 1ik nagy kedvencem ..

Azért hozzá kell tenni, úgy indultak, hogy nem adtak zenei korlátokat maguknak, csak zenélni akartak, és ez érezhető is azon a lemezen.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Nekem a vol 3 abszolút kedvencem- ez által szerettem meg a bandát, egész addig amíg ezt ne mhallotam "rühelltem"- szóval engem ez indított el

Before i forget, duality stb

Majd ezután halgattam meg a többi lemezt, de azok nem tetszenek annyira

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Hát nem is tom nekem az Iowa album nagyon bejövős mert zúznak mint atom :rolleyes: De a többi is király csak a Vol.3 sztem kicsit "békésebb". A Digipak-en is rohadt jó számok vannak: Spit it Out, Wait and Bleed, Liberate ezek nagyon jók egyedül talán a Scissors ami nem igazán jön be nekem az kicsit lassú :D De az MFKR sem rossz cask azon még érezni hohy kicsit "kezdők" de ennek ellenére nagyon jó :wink:

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

Hát nem is tom nekem az Iowa album nagyon bejövős mert zúznak mint atom :rolleyes: De a többi is király csak a Vol.3 sztem kicsit "békésebb". A Digipak-en is rohadt jó számok vannak: Spit it Out, Wait and Bleed, Liberate ezek nagyon jók egyedül talán a Scissors ami nem igazán jön be nekem az kicsit lassú :D De az MFKR sem rossz cask azon még érezni hohy kicsit "kezdők" de ennek ellenére nagyon jó :wink:

A Scissors az nekem se teccik,de most van egy uj gyongyszemem a Black heart..eddig valahogy elsiklott mellette a figyelmem :smile:

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

A SlipKnoT elképesztő stílusváltásról számolt be a rajongóinak... eddigi pályafutásuk során igencsak sikeresnek bizonyultak, megmutatták tehetségüket a világnak. Stílusuk shock-rock volt anno... most gyermekdalok írásába kezdett a banda, ami valószínűleg hihetetlen nagy sikernek fog örvendeni a 3-10 éves korosztályban. Első újstílusú albumuk címe várhatóan The Snow white Queen and the seven Dwarfs, ami 2007 közepén fog megjelenni

ehh nem kell kikiállttani semminek ez cvsak poén volt XD

Link to comment
Share on other sites

Chaser

tudomásom szerint nincs black heart című számuk, vagy most valami bandára gondoltál? xD

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

De az MFKR sem rossz cask azon még érezni hohy kicsit "kezdők" de ennek ellenére nagyon jó :wink:

Én nem kezdőnek mondanám, hanem inkább kevésbbé kiforrotnak, bár azt hozzá kell tenni, akkoriban más volt a felállás, és a lemez hű a banda egyik alapszabályához, miszerint nem érdekli őket semmilyen stílus B)

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

Én nem kezdőnek mondanám, hanem inkább kevésbbé kiforrotnak, bár azt hozzá kell tenni, akkoriban más volt a felállás, és a lemez hű a banda egyik alapszabályához, miszerint nem érdekli őket semmilyen stílus B)

monnyuk az az érdekes h mennyire betartják ezeket az alapszabályokat (bár gondolom néha válaszolnak vmire)

egyépként jó a nameless fejléc XD és nemtom ki gondolt h télleg tokio hotel fanpage lett...

Link to comment
Share on other sites

Destinie

Melyik albumon van a Black Heart c. szám? Nem emlékszem ilyenre... IOWA-n tuti nem, azt most hallgatom :D

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

Melyik albumon van a Black Heart c. szám? Nem emlékszem ilyenre... IOWA-n tuti nem, azt most hallgatom :D

De,az Iowán van...Van egy ilyen kiadvány hogy Iowa & Stuffz,azon van 6 bónusz szám:Black Heart,Lethal Injection(egy death metal szám,amit asszem Paul Gray énekel),egy KoRn feldolgozás(asszem a Ball Tongue vagy a Need To)meg még 3,de azokra már sajna nem emlékszem... :sad:

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

De,az Iowán van...Van egy ilyen kiadvány hogy Iowa & Stuffz,azon van 6 bónusz szám:Black Heart,Lethal Injection(egy death metal szám,amit asszem Paul Gray énekel),egy KoRn feldolgozás(asszem a Ball Tongue vagy a Need To)meg még 3,de azokra már sajna nem emlékszem... :sad:

Hehe akkor a ketkedoknek nem jott be telleg SK szam a Black Heart :smile:

Nem rossz szam csak olyan furcsa,de majd megnezitek ti is x)

Link to comment
Share on other sites

Chaser

nem akarja ezt az Iowa extrast ekűdeni nekem valaki? :D :tongue:

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

nem akarja ezt az Iowa extrast ekűdeni nekem valaki? :D :tongue:

Pff...Ha meglenne,elküldeném...De nekem is 2 évvel ezelőtt hozták CD-n ,azóta már nincs meg...

Link to comment
Share on other sites

Maledict

De,az Iowán van...Van egy ilyen kiadvány hogy Iowa & Stuffz,azon van 6 bónusz szám:Black Heart,Lethal Injection(egy death metal szám,amit asszem Paul Gray énekel),egy KoRn feldolgozás(asszem a Ball Tongue vagy a Need To)meg még 3,de azokra már sajna nem emlékszem... :sad:

Na felfrissítem a memóriád :wink: Sztem az a 3 szám a New Aborition, az Iowa és a Metabolic. Ja és ezt a 3 számot valaki elküldhetné már.

Mármint amiket felsoroltál :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chaser

Corey Taylor: A SlipKnoT még az év vége előtt munkába áll

A Stone Sour New York-i koncertje előtt (április 6-án) egy 89.5 FM WSOU nevű rádió készített egy interjút a Stone Sour / SlipKnoT énekesével, Corey Taylorral. Egy szerencsés nyereményjáték győztesnek alkalma nyílt feltenni pár kérdést Taylornak, így a beszélgetés folyamán Corey elmondta, hogy a SlipKnoT ki fog adni még legalább egy albumot, és a lemez felvételét meg fogják kezdeni még az év vége előtt.

Az interjú április 13-án kerül adásba amerikai idő szerint 8:30-kor, azonban meg lehet hallgatni online is az adást a www.wsou.net oldalon.

ójeeee B)

kíváncsi vok mit alkotnak az új lemezen, de azért remélem nem ez lesz az utolsó

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

Corey Taylor: A SlipKnoT még az év vége előtt munkába áll

A Stone Sour New York-i koncertje előtt (április 6-án) egy 89.5 FM WSOU nevű rádió készített egy interjút a Stone Sour / SlipKnoT énekesével, Corey Taylorral. Egy szerencsés nyereményjáték győztesnek alkalma nyílt feltenni pár kérdést Taylornak, így a beszélgetés folyamán Corey elmondta, hogy a SlipKnoT ki fog adni még legalább egy albumot, és a lemez felvételét meg fogják kezdeni még az év vége előtt.

Az interjú április 13-án kerül adásba amerikai idő szerint 8:30-kor, azonban meg lehet hallgatni online is az adást a www.wsou.net oldalon.

ójeeee B)

kíváncsi vok mit alkotnak az új lemezen, de azért remélem nem ez lesz az utolsó

kiváncsi vok én is h mi lesz

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

kíváncsi vok mit alkotnak az új lemezen, de azért remélem nem ez lesz az utolsó

én valami elszállós dolognak örülnék, az utóbbi két lemezen a poppos, dalos témák voltak többségben

Link to comment
Share on other sites

Chaser

én valami elszállós dolognak örülnék, az utóbbi két lemezen a poppos, dalos témák voltak többségben

poppos dalok témák? nem értem azért mert egy kis dallamot vittek a vokálba akkor mindjárt pop-os?

meg utolsó két album? a Vol3 előtt az Iowa volt az meg rohadtul nem pop-os :D

Link to comment
Share on other sites

jondavis2

am... mitírjak ide... a SlipKnoT jó banda... halgassuk a Wait and Bleed-et!! :D jó zenét nyomnak...

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

poppos dalok témák? nem értem azért mert egy kis dallamot vittek a vokálba akkor mindjárt pop-os?

meg utolsó két album? a Vol3 előtt az Iowa volt az meg rohadtul nem pop-os :D

jól van na, én a poppost használom metál zenére is :D, és pont a vol3 és iowára gondoltam! és nem azt értem, hogyne legyen dallam, legyen csak sok, de közé eszméletlen zúzda ütemek, effektet és sok olyan legyen amit már rég nem hallottunk tőlük B)

Link to comment
Share on other sites

Chaser

jól van na, én a poppost használom metál zenére is :D, és pont a vol3 és iowára gondoltam! és nem azt értem, hogyne legyen dallam, legyen csak sok, de közé eszméletlen zúzda ütemek, effektet és sok olyan legyen amit már rég nem hallottunk tőlük B)

hát azért a vol3-on is van zúzás rendesen, Iowán meg szinte semmi dallamossabb rész xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...