Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Slipknot


Freddy22

Recommended Posts

Freddy22

Az előző topicot egy ideje bezárták, de az együttes topicok között szerintem nagyon szép éelete élt meg (3-4k komment asszem) mindenesetre nem is olyan régen megjelent egy dvd-jük 2007-2008 körül elkezdenek egy cd-t csinálni, a hammer közönségszavazás élvonalán van, van egy megújult (ha lehet ezt mondani) oldaluk Nameless szal naon ott van az együttes, mi a véleményetek az új dvd-ről?

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

Gogo Magg0tok :smile:

Szegyenlem magam,de meg nem szereztem be az inside the 9-t,bar nem rajtam mulik mivel legkozelebb Szegeden lehet hozzajutni legalba es hat hawernak szoltam h szerezze meg mashogy,de meg ugyse hozta el szal kesz vok :S

Addig maradnak a yokis szenne hallgatott szamok az Iowarol :D

De yo h vki ujra kezdte a topicot,nem is ertem h halt ki a regi...

Link to comment
Share on other sites

-moki-

A riportok gyilkosok a dvd-ről, főleg a sampler arc 10 másodperces interjúja :lol: Összeségében egy nagyon beteg dvd-t ollózott össze Shawn... a látvány az valami zseniális, a menu meg abszolut para.

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

láttátok h corey levágatta a haját? full kopasz...

különben érdekes h a dvdre felraknak oylat h álló f@sszal kimegy a szinpadra és énekel... XD

Link to comment
Share on other sites

Chaser

még nem töltöt vagy nem vettem még meg a dvd-t xD , de kíváncsi leszek rá, de elég hülyén néz ki kopaszon bakker xD

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

láttátok h corey levágatta a haját? full kopasz...

különben érdekes h a dvdre felraknak oylat h álló f@sszal kimegy a szinpadra és énekel... XD

Jah namelessen mar eleg reg kinn volt a hir h levagatta a hajat eloszor en is neztem mint borju xd

Link to comment
Share on other sites

a880120

Jah namelessen mar eleg reg kinn volt a hir h levagatta a hajat eloszor en is neztem mint borju xd

De azt, csak a Stone Sour turné közbe nem? Vagy már elötte is? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

De azt, csak a Stone Sour turné közbe nem? Vagy már elötte is? :unsure:

Ugy emlexek kb 1 honapja korul csak ugy 1ik naprol a masikra lenyiratta :S regivel ugy nezett ki mint a madarijeszto az Ozbol xD

Link to comment
Share on other sites

Chaser

most turné közbe vágatta le, lehet tetves vót xDDD, me még klippeken hosszú haja volt

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

most turné közbe vágatta le, lehet tetves vót xDDD, me még klippeken hosszú haja volt

remélem h visszavárja a tetveket O.o így... nem jóXD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
DeMorAliZaToR

Scream szamom megvan,de annyira nem tetszik,de szamomra a legerdekebb SK szam a Tattered& torn,de kedvenc szamot nem tudnek mondani mer nagyon sokat szeretek talan a Spit it out,de juteszembe eledjetek Maggotok mer 1x kihal ez a topic es ezt senki se akarhatja igazan!

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Scream szamom megvan,de annyira nem tetszik,de szamomra a legerdekebb SK szam a Tattered& torn,de kedvenc szamot nem tudnek mondani mer nagyon sokat szeretek talan a Spit it out,de juteszembe eledjetek Maggotok mer 1x kihal ez a topic es ezt senki se akarhatja igazan!

A spit it out az tényleg nagyon ottvan! A másik nagy kedvencem a The Shape. :smile:

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

A spit it out az tényleg nagyon ottvan! A másik nagy kedvencem a The Shape. :smile:

Nekem az Eeyore meg a Get this(or Die)jön be nagyon

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Nekem az Eeyore meg a Get this(or Die)jön be nagyon

Azok melyiken vannak? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

Azok melyiken vannak? :unsure:

Eeyore az 1 bonus track asszem a Slipknot albumon van rajta es telleg nagyon kiraly szam sokaig rajta volt telefonomon is :smile:, a masik meg assem vmi kiadatlan szam....megvan nekem is,de annyira nem bejovos :S

Jah es aki a Heretic's anthem-et nem szereti az nem is SlipKnoT-os :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Azok melyiken vannak? :unsure:

A Slipknot albumon. Az eeyore a Scissors utolsó két perce. Veszett pogónóta. Nekem most az aktuális kedvencem a Fall a Clanról. Mintha Stone Sour lenne esküszöm... :D

A Get this meg tuti a Slipi albumon van, de abból két fajta van. Azon van, amin az ordibálós wait and bleed van :lol:

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

A Slipknot albumon. Az eeyore a Scissors utolsó két perce. Veszett pogónóta. Nekem most az aktuális kedvencem a Fall a Clanról. Mintha Stone Sour lenne esküszöm... :D

A Get this meg tuti a Slipi albumon van, de abból két fajta van. Azon van, amin az ordibálós wait and bleed van :lol:

Ja a Get this albumán van még egy Frail Limbs Nursery című szám is

Link to comment
Share on other sites

jondavis2

nekem a Pulse of the Maggots jön be nagyon, heretic anthem meg The Blister exits is jó :rolleyes: ezeken kívül "nem vetem meg" a The Nameless-t sem :smile: a Scream is jó szám bár nem sok szöveg van benne !!!SZVSZ!!!... bár azér a Tankcsapada- a nevem rock(blöeeeeeeeeee) című számához nem hasonlítható :D

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

Eeyore az 1 bonus track asszem a Slipknot albumon van rajta es telleg nagyon kiraly szam sokaig rajta volt telefonomon is :smile:, a masik meg assem vmi kiadatlan szam....megvan nekem is,de annyira nem bejovos :S

Jah es aki a Heretic's anthem-et nem szereti az nem is SlipKnoT-os :D

amikor ezt olvasom(és írom) slipknot-the heretic anthemes póló van rajtam :tongue::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

DeMorAliZaToR

amikor ezt olvasom(és írom) slipknot-the heretic anthemes póló van rajtam :tongue::rolleyes:

hetvegen mek beszerezni en is,de nekem olyan kene mint amilyen a tagokon van a klip kozben amelyiknek a hatuljan van a nagy SK jel tudjatok a csikohalszeru :smile: BTW amig nem lesz uj SK addig SoilWorkot hallgatok kicsit ne legyen tul nagy a monotonitas,valahogy SS nem yon be annyira,de biztos bennem van a hiba :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Maledict

hetvegen mek beszerezni en is,de nekem olyan kene mint amilyen a tagokon van a klip kozben amelyiknek a hatuljan van a nagy SK jel tudjatok a csikohalszeru :smile: BTW amig nem lesz uj SK addig SoilWorkot hallgatok kicsit ne legyen tul nagy a monotonitas,valahogy SS nem yon be annyira,de biztos bennem van a hiba :tongue:

Nekem olyan van amin Chris Fehn és Shawn Crahan van rajta a szokásos heccsát mozdulatával :D

Link to comment
Share on other sites

Freddy22

hetvegen mek beszerezni en is,de nekem olyan kene mint amilyen a tagokon van a klip kozben amelyiknek a hatuljan van a nagy SK jel tudjatok a csikohalszeru :smile: BTW amig nem lesz uj SK addig SoilWorkot hallgatok kicsit ne legyen tul nagy a monotonitas,valahogy SS nem yon be annyira,de biztos bennem van a hiba :tongue:

az ss nekem sem jön be annyira, bár az új albumukat hallgattam egy ideig

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...