Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Weblap Ajánló


Alterego-X

Recommended Posts

kopo

Ja és még egy kérdés. H jol láttam, ez fizetős?

Link to comment
Share on other sites

kid8

Ez tényleg fergeteges

én már félek megnézni mert mindig gyomorgörcsöt kapok a röhögéstől :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Adi0625

Lehet h hülyeséget fogok kérdezni. Emiatt bocsánatot kérek. Ez a BiteFight ugye egy Forum alapú RPG?

Mindkettő kérdésedre azt válaszoom, hogy nem :smile:

http://rosszpcjatekok.blog.hu

ez a legnagyobb lol a világon...

Hát ilyen sincs xD xD :ph34r: :lol: :blink::huh: :D

Link to comment
Share on other sites

HUNited

Sziasztok, egy nem is olyan nagyon régi stratégiai játék, amit a neten lehet játszani:

Travian

Én a 2.-es szerveren vagyok, még viszonylag új faluval.

Link to comment
Share on other sites

tzoli986

üdv emberek.

két oldalt szeretnék ajánlani.mind a kettő pénzkereseti lehetőség és mind a kettő működőképes.

az egyik:

http://adbux.org/?r=zolika2108 ez egy ilyen reklámra klikkelgetős oldal.reklámonként 1cent.egy paypal szükséges hozzá és fizet.

a másik oldal:

http://www.pokerstrategy.org.uk/hu/about/ ez egy pókeriskola.regisztráció után a pókerről lehet olvasgatni és egy póker kvízt kitölteni.ha sikerül a kvíz akkor adnak 50$-t party pokerre és abból apénzből játszhatsz,vagy akár azonnal ki is veheted.az oldal célja,hogy megtanítsanak pókerezni,így a kvíz elég nehéz,de meg lehet oldani.szerintem mindkét oldal korrekt.

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

http://adbux.org/?r=zolika2108 ez egy ilyen reklámra klikkelgetős

Ezt kipróbálom.

Be akartalak jelölni téged referrernek, de nem fogadta el ezt a zolikás nevet.

Link to comment
Share on other sites

tzoli986

azért nem működött mert kidobott az oldal.kipróbáltam mi van ha magam alá próbálok regelni.nem díjazták :smile:

ha még nem regeltél be akkor itt a link http://adbux.org/?r=zolika20

amúgy ebből úgy lehet pénzt szerezni leginkább,ha vannak alattad páran.

végülis én már regeltem magamnak plusszba 2-őt meg még majd lehet fogok is.az a lényeg,hogy a böngészőbe törölni kell a kukikat.

egyébként nem tűnik ez egy rossz ötletnek,mert ha reklámoztatni akarsz velük egy oldalt akkor 3,4$-t kell perkálni 100kattintásért.100kattintásért meg nekik maximum 2$-t kell kifizetniük így megmarad 1,4$ haszonnak.így nemigen fognak becsődölni :smile:

Link to comment
Share on other sites

Cyberbeni

http://www.agloco.com/r/BBDG1148

itt alul a képernyőn lesz egy reklámcsík, ha bekapcsolod a tálca auto elrejtését, akkor nem zavar, mert ez még egy kicsit kisebb is mint a tálca, és bemegy alá, akko számít az idő, amikor böngészel a neten, de lehet pl szövegszerkesztés közben is, csak elrejtés, megjelenítés, amikor megáll

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
SHADOW

Aláírásomban kéretik megnézni a gémet, sztem jó kis magyar rpg :wink:

Link to comment
Share on other sites

Adi0625

Aláírásomban kéretik megnézni a gémet, sztem jó kis magyar rpg :wink:

Csak úgy szólok, hogy az ilyen hírdetés a szabályzatába ütközik annak az ,,rgp"-nek, mert ez is egy fórum... Mellesleg lebuktál, mert meg szoktam nézni, hogy mit takar a link...

Link to comment
Share on other sites

SHADOW

Mellesleg ott az szerepel, hogy nem lehet fórumon, de aláírásban igen... Tipikus tojás-tyúk eset. De akkor kiveszem, nem akarom, hogy valaki beköpjön, és emiatt törlődjek...

Link to comment
Share on other sites

SHADOW

Mellesleg ott az szerepel, hogy nem lehet fórumon, de aláírásban igen... Tipikus tojás-tyúk eset. De akkor kiveszem, nem akarom, hogy valaki beköpjön, és emiatt törlődjek...

De akkor itt egy legális link. Ez egy magyar valós idejű stratégia, falut kell építeni, fejleszteni, meg ugye az elmaradhatatlan háborúskodások :tongue: Aki ki szeretné próbálni, de nincs ideje rá, az se aggódjon, a normális szervereken (s1, és s2) 1óra az 1 órát jelent, de aki a pörgést kedveli, annak ott a 3x-os sebességű szerver is B)

És hogy miért ien hosszú a link? Nos azért, mert ha erről a linkről regeltek, akkor az nekem jó :tongue: (vagyis ha eléritek a 75 lakosságot) Előre is köszi, és jó játékot hozzá :wink:

Link to comment
Share on other sites

Adi0625

De akkor itt egy legális link. Ez egy magyar valós idejű stratégia, falut kell építeni, fejleszteni, meg ugye az elmaradhatatlan háborúskodások :tongue: Aki ki szeretné próbálni, de nincs ideje rá, az se aggódjon, a normális szervereken (s1, és s2) 1óra az 1 órát jelent, de aki a pörgést kedveli, annak ott a 3x-os sebességű szerver is B)

És hogy miért ien hosszú a link? Nos azért, mert ha erről a linkről regeltek, akkor az nekem jó :tongue: (vagyis ha eléritek a 75 lakosságot) Előre is köszi, és jó játékot hozzá :wink:

Hm...

Kukkancs csak be a Stratégia részlegre, és keress egy kicsit. Találni fogsz egy Travian nevű topikot.

Amúgy te vagy a 3. aki beírta a játékot :smile:

Link to comment
Share on other sites

SHADOW

Hm...

Kukkancs csak be a Stratégia részlegre, és keress egy kicsit. Találni fogsz egy Travian nevű topikot.

Amúgy te vagy a 3. aki beírta a játékot :smile:

Nem szoktam visszaolvasni 100 kommentet :smile:

Link to comment
Share on other sites

Alterego-X

Találtam egy... valamit.

Leginkább szarvasszimulátor-MMO-képernyővédőnek nevezhetnénk.

Olyan mint egy játék de itt csak annyi a lényeg hogy egy végtelen erdőben vagy egy szarvassal, ahol más szarvasok is vannak, a többi játékos. Velük kommunikálni szarvashangokkal és testbeszéddel lehet.

Azt ne kérdezzétek, hogy ez az egész miért képernyővédőként jön elő. :huh:

De a környezet nagyon hangulatos. :unsure:

http://www.tale-of-tales.com/TheEndlessForest/

Link to comment
Share on other sites

Adi0625

Hogy már mindenből MMO-t csinálnak... Jóhogy nemmár kutyaszimulázot X

De a környezete az tényleg szép :smile:

Link to comment
Share on other sites

human1104

Nem tudom mennyire érdekel ez titeket, de ha valaki szereti a Tomb Raider játékot, főleg a négyest, akkor ezen az oldalon lehet letölteni hözzá egy pályaszerkesztőt. Leírás is van hozzá.

Itt az oldal.

Ha valaki új hobbit akar magának, az kattintson rá. :wink:

Link to comment
Share on other sites

HUNited

TZoli, nem tudom ittvagy e még, na a lényeg az, hogy regeltem erre a pokerstratégiai dologra, és megoldottam a kvízt. Viszont a pénzt nem tudom kivenni. Te hogy jutottál hozzá a pénzhez?

Link to comment
Share on other sites

kid8

nemtom h volt e már de nagyon nagy lol :lol: gátvéder

Link to comment
Share on other sites

NeSheR

nemtom h volt e már de nagyon nagy lol :lol: gátvéder

alap :D

Link to comment
Share on other sites

SHADOW

nemtom h volt e már de nagyon nagy lol :lol: gátvéder

Gátvéder? Alap :D

Link to comment
Share on other sites

McJohn

Ismeritek ezt az oldalt? Szerintem egész korrekt! www.levelup.hu -n találtam és ott van hozzáférési kód is: "OGI egy havi ingyenes kampány kód: AA1E-RGNG-7U2Z" !

Link to comment
Share on other sites

kid8

lehet h csak engem érdekel ennyire,de nekem tetszik:hajónyomkövető :D :D

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

lehet h csak engem érdekel ennyire,de nekem tetszik:hajónyomkövető :D :D

:D :D

Van egy hurrikan Japan deli csucskenel... de rossz lehet most ott :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...