Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Metal Gear Solid sorozat


_L_

Recommended Posts

Bart13

De Snake-el az első részben kb 10 másodpercig kell meztelen futni, utána fel lehet gyorsan öltözni. A 2. részben elég sokáig kell meztelen futni :lol:

Jó de akkoris meztelen volt. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Karez

Én is itt vagyok nyugi csak mostanság a munka hetem mindíg lefoglal rendesen plusz írogatom saját filmemet is de mgs-ozok keményen.Jah és névnapom ovtl tegnap bőséges ajándékokal kapva.

Nos sok bíbelődés után úgy ognodltam maradok snake-nek.....bár majd nyár közepén úgyis cisnálunk próbafelvételt és majd kiderül milyen is lennék snake-ként. Ha nem lesz valami hiteles akkor maradok ocelot.Öröm nézni hogy mások is akarnak katonák lenni de ha így nézük ez az egy ember is elég kevés...szal tessék jelentkezni emberek....trc is éldegél valahol de ha akarod szólok az érdekében hogy mondhatna valamit a gyár megszerzéséről.

Jah igen külön örülök meryl szerepére kiadott kedves fiatal és egyben szép leányzó kapja.Sniper wolf-ot nemtom feléleszük e....nekem valahgoy sosem tetszett az a karakter.

Kínzás? Hát igen eddig minden részben volt egy (3.részben is van megnyugtatlak de talán ott a legrosszabb mindközül...SPOILER:majd 3 vödör vizet ráöntenek snake-re és majd 300 wolt áramütés percenként....a szeme elvesztéséről nem is szeretnék mesélni hatlamas fordulat ahogy leveszíti SPOLIER VÉGE)...nemtom a filmben is legyen...Racquon? Te vagy a főnök te döntesz.

Link to comment
Share on other sites

_L_

Én is itt vagyok nyugi csak mostanság a munka hetem mindíg lefoglal rendesen plusz írogatom saját filmemet is de mgs-ozok keményen.Jah és névnapom ovtl tegnap bőséges ajándékokal kapva.

Nos sok bíbelődés után úgy ognodltam maradok snake-nek.....bár majd nyár közepén úgyis cisnálunk próbafelvételt és majd kiderül milyen is lennék snake-ként. Ha nem lesz valami hiteles akkor maradok ocelot.Öröm nézni hogy mások is akarnak katonák lenni de ha így nézük ez az egy ember is elég kevés...szal tessék jelentkezni emberek....trc is éldegél valahol de ha akarod szólok az érdekében hogy mondhatna valamit a gyár megszerzéséről.

Jah igen külön örülök meryl szerepére kiadott kedves fiatal és egyben szép leányzó kapja.Sniper wolf-ot nemtom feléleszük e....nekem valahgoy sosem tetszett az a karakter.

Kínzás? Hát igen eddig minden részben volt egy (3.részben is van megnyugtatlak de talán ott a legrosszabb mindközül...SPOILER:majd 3 vödör vizet ráöntenek snake-re és majd 300 wolt áramütés percenként....a szeme elvesztéséről nem is szeretnék mesélni hatlamas fordulat ahogy leveszíti SPOLIER VÉGE)...nemtom a filmben is legyen...Racquon? Te vagy a főnök te döntesz.

Kínzás lehet benne,ha sikerül megszerezni TRCnek a gyárat.Ha nemsikerül,akkor megyünk valami erdős helyre :D

Link to comment
Share on other sites

elmo76

hy mindenki. én még kezdő vagyok a témában ,még csak most kezdtem el játszani az első résszel. először megilyesztett az idejemúlt grafika ,de ahogy haladtam előre... hát rég nem találkoztam ilyen játékkal ,ami ennyire lekötött volna ,de nem kezdem el isteníten ,hisz aki ittvan az úgy is tudja ,hogy mekkora játék :D 1 kis segítség elkélne azonban. elakadtam Sniper Wolfnál ,amikor is Merylt már leterítette én pedig nem tudom mit kéne csinálni. ha valaki tudja segítsn már plíz. előre is kösi

Link to comment
Share on other sites

elmo76

ja és valakinek nincs eladó MGS2 PC-re? megvan csak sajna hibás az egyik fájl ,így telepíteni sem tudom :sad::sad::sad:

Link to comment
Share on other sites

Bart13

ja és valakinek nincs eladó MGS2 PC-re? megvan csak sajna hibás az egyik fájl ,így telepíteni sem tudom :sad::sad::sad:

Látom mazsi vagy a csereberébe keress.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

hy mindenki. én még kezdő vagyok a témában ,még csak most kezdtem el játszani az első résszel. először megilyesztett az idejemúlt grafika ,de ahogy haladtam előre... hát rég nem találkoztam ilyen játékkal ,ami ennyire lekötött volna ,de nem kezdem el isteníten ,hisz aki ittvan az úgy is tudja ,hogy mekkora játék :D 1 kis segítség elkélne azonban. elakadtam Sniper Wolfnál ,amikor is Merylt már leterítette én pedig nem tudom mit kéne csinálni. ha valaki tudja segítsn már plíz. előre is kösi

Vissza kell menned a PSG-1 puskáért a hangárhoz a B2 szintre. Oda ahol Ocelothoz is átmentél. Ott keresd meg a puskát. Csak vigyázz mert asszem vannak lézerek is :D Utána menj vissza Wolfhoz és lődd le.

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Na gyerekek Sarrownál mit kell csinálni?

Link to comment
Share on other sites

elmo76

köszi szépen a segítséget :smile:

Link to comment
Share on other sites

Evin

http://halozsak.tlof.hu/-->letöltés--&...i/fantasy/akció és itt metalálhtaó a MGS első része képregény formájában. Nagyon jó rajzokkal ,magyarul ,bár lehet ,hogy ez csak nekem újdonság :smile: Mindenesetre szerintem vétek kihagyni :lol:

Én már rég leszedtem.

Nem jó a linked, ez már jó: MGS Comic

Persze ez nem pótolja az 1.rész végigjátszását!

Link to comment
Share on other sites

Karez

(figyelem nagyon sok spoliert lelövök szal csak nagy fanok és akik végigvitték a mgs3-at legalább egyszer)

2007. március.15(igaziból 1960 valamennyi de számomra 2007 na!)

Egy olyan nap amit sosem fogom elfeljetnei...több hónapos szenvedések után....végeztem a küldetésel...megmentetem a világot a metal gear prototípustól....elpusztítotam a hírhedt áruló cobra csapat tagjait....lebuktatam a szovjet összeesküvés tagjait....és megöltem mentoromat egyben anyámat is.... the boss-t. És...egyáltalán nemvok boldog....vagyis az vagyok hisz megmentetem a világot egy második hidegháborútól...egy őrült szadista kommunista állatot tettem el lábalól...megismertem egy istenőt de....elveszítettem...egyszerűen nem hiszem el....de nincs mit tenni....nincs mint rágódni a múlton...csak a fényes béke a jövő fontos most....

*kopp *kopp

Hatlamas taps kerekedik mindenhol...minden tábornok lerója ellőtem a gratulációját és a hivatlai asztal elé lépek...szembenézek a Fox csapat fő fejesével ray pembar-al (ray campbell apja) és...:

SPOILER AKI NEM SZERETNÉ TUDNI KI SE JELÖLJE!

- Mivel megmentette a haza becsületét és elpusztította the boss-t önt kijelölöm a legnagyobb jelölésel....ön mostantól big boss a neve! Az egyetlen patriot katona!

Tábornokok sokasága tapsol meg újra..köztük munkatársaim...főnököm...para-medic...signit...de nekem van még egy végső küldetésem. Felfogva csomagomat kilépve a "hősök temető"-jébe elérkezik a végső pillanat....elbúcsuzni egyetlen embertől aki igazán szeretett.....

Ezzel leteszem mentorom fegyverét....egy csokor fehér virágot amit a küldetésemen szereztem...és tiszteleg módba teszem testemet.....a világ megmenekült hála.....Jack "Snake"-nek. Köszönöm the boss sosem feljetelek el.

(végigvittem a mgs.3: snake eater-t és olyanyira nagy játék volt hogy sosem fogok még1 ilyen jót játszani....az eddigi részek közül ez és az 1.rész örökre bezárta a szívembe....ezt érdemes lesz unokáimnak is megmutatni "lásátok ekkor még tudtak csinálni játékokat!")

Link to comment
Share on other sites

Bart13

A Shagohod az tank. A metal gear az amit a részeg ruszki pudingi tervezett. Nem?

Link to comment
Share on other sites

Karez

Igen Shagohod a neve de mivel a végső csata ellőti videóban a metal gear solid zene megy nem lehet észrevenni hogy ez bizony a metal gear.....csak még nemtud két lábon járni....de száguldozni az tud persze....egyébként is amiat Shagohod-nak nevezik mer a hátulján egy bazinagy tank tartájt húz magával amivel tud száguldozni csak hát mi lerobantjuk és mikor azt hiszük kinyírtuk erre még 3x is megkell küzdeni vele. De bárki bármit is mond ekkor momumentális harcot még sosem éltem át...bár ha végigvittem volna az 1.részt tuti hasoló lehetet.De váááh nagyon feelinges ovlt...mikor farkas szemet néztem ezzel a döggel és már nagyban nekem akart rontani:

"ohhh.....my....god...." :lol:

Meg maga az egész játék akkorát fordult a végefelé...a végénél már nem érdekelt semmi hisz végeztem mindnekivel kivéve egy emberel....nah the boss harc sem fogom elfelejteni. Nagyon nehéz volt de ténleg.

IPB Image

Brr kirázott a hideg a képtől.

Link to comment
Share on other sites

_L_

Kinézete ratyi a Shagohodnak,de ahogy nézem a jellemzőit,elkezdenék félni tőle ×D Bár nekem a kedvenc metal gearem még mindig a REX és a RAY :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Igen Shagohod a neve de mivel a végső csata ellőti videóban a metal gear solid zene megy nem lehet észrevenni hogy ez bizony a metal gear.....csak még nemtud két lábon járni....de száguldozni az tud persze....egyébként is amiat Shagohod-nak nevezik mer a hátulján egy bazinagy tank tartájt húz magával amivel tud száguldozni csak hát mi lerobantjuk és mikor azt hiszük kinyírtuk erre még 3x is megkell küzdeni vele. De bárki bármit is mond ekkor momumentális harcot még sosem éltem át...bár ha végigvittem volna az 1.részt tuti hasoló lehetet.De váááh nagyon feelinges ovlt...mikor farkas szemet néztem ezzel a döggel és már nagyban nekem akart rontani:

"ohhh.....my....god...." :lol:

Meg maga az egész játék akkorát fordult a végefelé...a végénél már nem érdekelt semmi hisz végeztem mindnekivel kivéve egy emberel....nah the boss harc sem fogom elfelejteni. Nagyon nehéz volt de ténleg.

IPB Image

Brr kirázott a hideg a képtől.

Tudrommal a metal gear az ami két lábon jár erről beszélt a részeg csóka is. Nem?

Link to comment
Share on other sites

_L_

Tudrommal a metal gear az ami két lábon jár erről beszélt a részeg csóka is. Nem?

A Metal Gearek a követklezők idősorrendben:Shagohod(nemtudom hogy jön ide : :blink: ),Metal Gear RAXXA(Portable Opsbol lehet hallani róla),Metal Gear MK II(1988as Metal Gearben szerepel),Metal Gear TX-55(Metal Gear:snake's Revangeben szerepel),Metzal Gear GANDER(Gambeyos Ghost Babelben jön elő),Metal Gear Rex(MGS1ben szerepel),Metal Gear RAY(MGS2-ben szerepel,tömeggyártott RAY(szintén MGS2),GEKKOU(Mooo-Moooo Gear,4ben fog előjönni :D ).Jah és ittvan még a KODOQUE és a Chaioth Ha Qadesh,amik a PSP-s Metal Gear AC!Dban jönnek elő.

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Na mindegy Volkov kicsit keménynek tünt egyenlőre 5percem van lezúzni.

Link to comment
Share on other sites

Karez

Ahoz van egy kiváló karez(alias én :unsure: ) taktika! (kicsit trc is van benne ezer köszönet neki is).

Szóval ha arra töreketsz hogy csak kinyírjad akkor annyit kell tened hogy harc előt eldobsz egy orosz világító zöld gombát (remélem nem eted meg!) mivel ez elnyeli volgin áramkisüléseit és mikor nagyban villámbotozik akkor elővéve a shotgun megkell szórni nem egyszer....persze miután elfogy ez akkor ocelot segítségét kérjed és úgy hátbalőni.(trc taktik gomba részről)

Ha stanimáját akarod levenni (érdemes mindegyik főellenségnél erre törekedni olyan jó rucikat és fegyókat kapsz utánuk hogy hujuj) akkor jöjjön az én taktikám.Ha szereztél altató cigaretátt és klorofolos zsebkendőket akkor ezeket kel használni..még pedig akkor mikor volgin épp pép akar zúzni őket ilyenkor megküldöd az altatókal és gyorsna altató lövedékel még megküldöd...

És úgy kb fél élete/stanimája után próbál segítséget kérni ocelot-tól de ő szépen elhagya a helyszínt így ocelot segítségére már nemtudsz számítani....sokat menekülj használd az erős fegyvereket és a legfontosabb SIESS!!!

Ha végeztél akkor jönn majd a shagohod harc...sok szerencsét hozzá meglátod momumentális élményben fogsz részesülni.

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Ahoz van egy kiváló karez(alias én :unsure: ) taktika! (kicsit trc is van benne ezer köszönet neki is).

Szóval ha arra töreketsz hogy csak kinyírjad akkor annyit kell tened hogy harc előt eldobsz egy orosz világító zöld gombát (remélem nem eted meg!) mivel ez elnyeli volgin áramkisüléseit és mikor nagyban villámbotozik akkor elővéve a shotgun megkell szórni nem egyszer....persze miután elfogy ez akkor ocelot segítségét kérjed és úgy hátbalőni.(trc taktik gomba részről)

Ha stanimáját akarod levenni (érdemes mindegyik főellenségnél erre törekedni olyan jó rucikat és fegyókat kapsz utánuk hogy hujuj) akkor jöjjön az én taktikám.Ha szereztél altató cigaretátt és klorofolos zsebkendőket akkor ezeket kel használni..még pedig akkor mikor volgin épp pép akar zúzni őket ilyenkor megküldöd az altatókal és gyorsna altató lövedékel még megküldöd...

És úgy kb fél élete/stanimája után próbál segítséget kérni ocelot-tól de ő szépen elhagya a helyszínt így ocelot segítségére már nemtudsz számítani....sokat menekülj használd az erős fegyvereket és a legfontosabb SIESS!!!

Ha végeztél akkor jönn majd a shagohod harc...sok szerencsét hozzá meglátod momumentális élményben fogsz részesülni.

Kösszi megcsináltam az én taktikámmal claymore és TNT. :D

Most már Boss szivat.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Ehh de jó lenne nyomulni a 3. résszel :sad: Venni kellene egy PS2-őt :unsure:

Link to comment
Share on other sites

elmo76

hy. hallottam ,hogy az MGS 2 PC-ken nem nagyon akar futni a videokártya miatt? ez most hogy is van ,patch megoldja a problémát? sorry a lámaségért :rolleyes:

jah mégvalami. öhm...tudom ,hogy furán hangzik ,de valaki nem tudná nekem ki/átírni az MGS 2-t PC-re? Ha lehetne még kapni megvenném ,de sajna nem mai játék és eddig akárhol kerestem már rég nem volt egyetlen példány sem. Remélem valaki tudja orvosolni a problémám( akár még fizetnék is érte :rolleyes: ) Egy elkeseretedett MGS fan :lol:

Link to comment
Share on other sites

Karez

mgs2 pc-s porblémákról még sosem hallotam bár mikor megjelent elégé erős vas kellet hozzá de már mikor volt 2002....

Sajna pc-re már seholsem lehet kapni mgs2-t max ps2-re még lehet (ha van akkor a westend-i 576 shop-ban még látam egyet) de egy "bizonyos" oldalon még fentvan a pc-s kemény 5 gigájával asszem. (PM-be ment az oldal címe ,mivel ez az oldal kicsitsem illegális!)

Ennek sok oka van mért nem lett valami nagy sikere a játéknak pc fronton.....míg a jó öreg ps2 és xbox-on vitték mint a cukrot addig a pc-s társadalom megse vette! Hisz akoriban nagy szó volt ha valakinek volt egy dvd lejátszója...plusz illegális oldalon közel 6 cd ki-be rakoskadást senki sem válalt....igen sajna az emberi lustaság miat úgy gondolta kojima mester hogy a pc-sek letoják magasból az ő "világát" plusz xbox-on is voltak flamerate progbélák így érhető módon a 3.részt már csak ps2-re hozta ki....akkor még nemvolt nagy sikere (pénzügyileg de maga a játék ütött) de a pár hónapja megjelent a speciális verzió akkora pénzügyi siker lett ezzel kojima mester örömel fejlesztete psp-re a portable ops al-részt ami a mgs.3 után játszódik (ez is nagy sikerlett psp-re). És már kitudja de reméljük ez év nyarán kijönn az utsó rész a mgs4 is(egyelőre ps3 és x360-ra).

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

hy. hallottam ,hogy az MGS 2 PC-ken nem nagyon akar futni a videokártya miatt? ez most hogy is van ,patch megoldja a problémát? sorry a lámaségért :rolleyes:

jah mégvalami. öhm...tudom ,hogy furán hangzik ,de valaki nem tudná nekem ki/átírni az MGS 2-t PC-re? Ha lehetne még kapni megvenném ,de sajna nem mai játék és eddig akárhol kerestem már rég nem volt egyetlen példány sem. Remélem valaki tudja orvosolni a problémám( akár még fizetnék is érte :rolleyes: ) Egy elkeseretedett MGS fan :lol:

Csupán annyi (volt) a baj vele, hogy ha mindent MAX-ra toltál akkor a karakterek nem látszottak. Azt hiszem ez csak Nvidia kariknál volt jellemző. Viszont van egy 12 megás patch amivel tökéletesen működik.

Én nagy szerencsémre nem is olyan régen, pár hónapja még meg tudtam venni a 2. részt a szegedi 576 Shop-ban :rolleyes: Hálát adok bátyámnak, hogy benézett 576-ban mert érdeklődni akart X360-as dolgok felől én meg közben nézelődtem. És véletlen kiszúrtam a játék dobozát a polcon. Vettem is meg azonnal :D B)

Link to comment
Share on other sites

Karez

Eh...vannak unatkozó emberek a földön még (megse lepődtem ezek is japánok :lol: ):

Snake hazatér!

Más:

Hellnight ha mostanság akarsz ps2-t venni melegen ajálom mivel egy rész elégé olcsó lett másrészt már annyi rahedli játék megjelent rá hogy évekig eleszel vele.

Magyaroszág legolcsóbb verziója EZ! Ez csak az alapgépet és egy kontrollert tartalmaz....se több se kevesebbet...egy a gond ezzel ha játék állást is akarsz majd menteni (érdemes ha nem akarsz egésznap egy játék ellőt lenni hogy kivigeyd) akkor kell venned egy memória kártyát is.A sony hivatalos 8mb memória kártyája 6000 ft környékén van de ez úgymond édeskevés....mivel sok játékal akarsz játszani akkor már érdemes 16 mb-osat venni igaz egy ezresel drágább de nemlesz ognd a mentésekel.Jah igen majd elfelejtem (MIvel elégé illagal inkább így írom):ha másolt játékokal akarsz majd játszani érdemes ki chipleni egy konzol üzletnél vagy úgynevezet boot lemezt szerezni.én a chipelést ajálom igaz 10.000 ft pénzé fog fájni miata.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...