Jump to content
GSForum - Segélyvonal

A Nagy Buli Topik


borz2

Te hogy és hol bulizol leginkább?  

435 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

borz2

Hi mindenki!

Gondoltam nyitok egy ilyen kis közvéleménykutató topicot.

Néha felbukkanok és efféléket csinálok

Kiváncsi vagyok ti hogyan buliztok.

Én pl nem nagyon szeretem a nagy felhajtással járó dolgokat. Bár néha évente 1-2 alkalommal jó, de inkább a kisebb házibulikr, vagy egyáltalán a kisebb bulik pártját fogom, igenjó csajokkal és sok szesszel.

És még az sem elhanyagolható hogy pl házibuliban van sok üres szoba... Már ha még nem foglalt... :D

Link to comment
Share on other sites

Real013

Hát,néha néhakirúgok a hámból,de valahogy nem bulizok ...persze,lehet,hogy majd kijön belőlem az ördög,és körbejárok minden szórakozóhelyet az országba XD

Link to comment
Share on other sites

Gyu

SZámomra az a jó buli, ahol a társaság nem húz szét, mindenki értelmes, jó fej, senki sem rúg be, jó zene szól és egész este nem unatkozom.

Mert a rossz buli az bizony ivós, berugós, hányós, rosszzenés és uncsi.,..

Link to comment
Share on other sites

borz2

SZámomra az a jó buli, ahol a társaság nem húz szét, mindenki értelmes, jó fej, senki sem rúg be, jó zene szól és egész este nem unatkozom.

Mert a rossz buli az bizony ivós, berugós, hányós, rosszzenés és uncsi.,..

Gyunak nagyonjó a meglátása!

Ha már valaki(kik) olyan szinten teli vannak, mint a gázpalack, akkor abból már jó nem sül ki. Meg még a csajok sem tolerálják teljesen.

A jó zene pedig elengedhetetlen!

A múltkor pl volt ilyen élőzenés buli egy helyen, és nagyon bejött. Piáltunk is nem arról van szó, szerintem azt is kell. (persze csak 18 éven felülieknek szabad! :smile: ) De nem rúgott be senki, jó volt a hangulat, táncoltunk mint állat!

Pl a nagyobb discokat azért nem szeretem mert sok az olyan ember akit nehezen viselek, meg egyébként is tömegiszonyom van. :D Ettől függetlenül lehet ott jó zene van... csak a hely nem jön be.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Jó topic ez

Nagoyn ritkán járok el, nincs szükségem ilyenekre

ha mégis, akkor "haverokkal" ilyen szórakozóhelynek titulált kocsmába, ott meg egy sört nagy nehezen legyűrök

Egyszer voltam diszkóba, életem legrosszab élménye, lelki vonatkozásban is

Házibuliban most szilveszterkor voltam, na az jó volt, de inkább azt is kihagyom, ha van valami amit cisnálhatok helyett otthon (pl film, jjáték vagy hasonló)

Péntekenként meg már két hónapja sehova, hisz van sokkal de sokkal jobb dolgom... Net rádió forever

Link to comment
Share on other sites

borz2

És mi nem tetszett a discoba? (jó mondjuk nekem sem tetszik, csak hogy neked mi?)

Én viszont tuti idegösszeropit kapnék ha otthon kellene ülnöm hétvégén.

Nem azt mondom hogy mindenképp bulizzon igyon az ember, mert nem! Hanem pl leülni valahova, akár egy kávézóba akár kocsmába, étterembe, és dumálni. Otthon a 4 fal között biztos nem birnám sokáig. Meg a csajok se jönnek házhoz! :D (na jó van olyan is, csak az drága.. :D )

Link to comment
Share on other sites

a880120

Pont a csajok miatt.... de ezt nem szeretném részletezni, léyeg, hgoy hatalmas lelki teher volt rajta :sad:

Én pedig szeretek otthon ülni, mégpedig a legjobb benne, hogy beülök tv elé egy üveg gyümölcslével, és akkor ott azzal züllesztem magam :lol:

Alkoholt meg nem szeretem

A társaság akikkel néha jártok pedig... nem igazán a hozzám hasonló emberekből áll

És nincs is a könryezetembe olyan ember, akivel szívesen lennék

Link to comment
Share on other sites

borz2

Pont a csajok miatt.... de ezt nem szeretném részletezni, léyeg, hgoy hatalmas lelki teher volt rajta :sad:

Én pedig szeretek otthon ülni, mégpedig a legjobb benne, hogy beülök tv elé egy üveg gyümölcslével, és akkor ott azzal züllesztem magam :lol:

Alkoholt meg nem szeretem

A társaság akikkel néha jártok pedig... nem igazán a hozzám hasonló emberekből áll

És nincs is a könryezetembe olyan ember, akivel szívesen lennék

Aham.

Lehet énis otthan ücsörögnék ha nem lenne olyan valaki akivel szívesen beszélgessek.

Dehát senkisem mondhatja meg hogy mi a jó meg mi a nem. Ki hogy érzi jól magát.

Link to comment
Share on other sites

generalen

Kisbuli, sokpia, haverok, kocsma

minden hétvégén ez van nálunk

ez igy pont jo csak a "mag" van ott :smile:

Link to comment
Share on other sites

GTAHunyadi

kocsma! rossz kocsmatölteléknek hívnak a haverok már a suliba is :blink:

Link to comment
Share on other sites

Lloth

Nah, nekem nehéz volt egy dolgot bejelölni a szavazásban, de végülis a "Nem bulizgatok, inkább kocsmázok" pontot jelöltem be. Merthogy, nálam nem az a lényeg, hogy éppenséggel mennyi az alkohol, hanem hogy jó társaságban legyek. Eddig pl. ahány koncerten voltam (rock, persze, koncertre csak arra járok), egyiken sem ittam alkoholt, ennek ellenére istenien éreztem magam (legutóbb dec. 30-án a Pokolgépen, eszméletlen jó volt). Amúgy meg vagy házibuliba, vagy kocsmába megyünk haverokkal, ahol ki kisebb, ki nagyobb mértékkel issza a szeszt (én az előbbibe tartozom, bár úgy 3-4 éve nekem is volt egy vadulós-sokat-piálós korszakom, de "kiöregedtem" belőle :tongue:), de a hangulat általában jó. Emelett nem igazán buli, de imádom azokat a késő tavaszi, nyári estéket, mikor egy üveg bor, vagy likőr társaságában néhány nagyon közeli barátommal kiülünk a nem messez lévő völgybe, és beszélgetünk, meg énekelgetünk (ott nem hallja senki az én "csodálatos" hangom, csak a barátok, de nekik mindegy), és hihetetlen jó a hangulata. Főleg, hogy oda nem nagyon ér el a lámpák fénye, és látni a csillagokat, a holdat teljesen, nagyon hangulatos.

Discot meg nem szeretem, nem érzem magam odavalónak, és nem tetszik a zene sem.

Ja, és én nagyon társasági ember vagyok, szóval én nem bírom sokáig egyedül. Legalább egy ember (lehetőség szerint a barátom) legyen még velem. Ezért (is) szenvedés most a vizsgaidőszak, de megfogadtam(tuk), hogy utána bulizunk egy nagyot. Itt Miskolcon csoporttársaimmal már ki is néztünk egy jónak tűnő kocsmát, ilyen viking hangulatú, viking zene megy, megbeszéltük, hogy elnézünk oda. Dunaújvárosban meg majd egyik barátnőm szülinapját ünnepeljük a törzshelyünkön (Faház Műintézmény :D)

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Nekem még egy kártyaparti a haverokkal is jó buli. Elég két három szórakoztatóember meg másik 3 aki hallgatja és nem kell hozzá pia sem, zenét meg anélkül is lehet hallgatni hogy szétugráljuk magunkat.

No disco némi kocsma de az sem a pia miatt.

Link to comment
Share on other sites

Lloth

Nekem még egy kártyaparti a haverokkal is jó buli.

Ez így van! Hányszor volt, hogy két nagyon jó barátnőmmel, meg az egyikük pasijával összeültünk beszélgetni, meg römizni, és ott voltam 3-4 órát, és észre sem vettem, hogy megy az idő...

Link to comment
Share on other sites

GTAHunyadi

Ez így van! Hányszor volt, hogy két nagyon jó barátnőmmel, meg az egyikük pasijával összeültünk beszélgetni, meg römizni, és ott voltam 3-4 órát, és észre sem vettem, hogy megy az idő...

bizony ez így megy.

szilveszterkor mi is leültünk zsírozni és hipp-hopp bujék lett :blink::smile:

Link to comment
Share on other sites

Dniworrom

sajnos az egyetem miatt szétváltunk, de azért 2hetente ugyanúgy összejárunk, ekkor beülünk a szokásos helyekre és elvagyunk pár sör mellett....tipikus, de ez így jó

a másik haverokkal pedig majnem napi kapcsolat van (akik Pécsre járnak, kosárlabda edzések, a "kemény mag" stb)

Link to comment
Share on other sites

Muck

Nálunk gy szokott lenni hogy összejövünk vagy 10en, aztán elmegyünk a nyíregyházi Rock Jamboreebe ahol mindenféle pudingazsír zene megy, 1 órán belül elég vidámak leszünk, aztán megy mindenki amerre lát (ha lát) :lol: összevissza kószálunk a városban

discoban meg én is egyszer voltam unokatestvéremmel aki nagy bulis de nem volt valami jó :|

3 napig cigiszagú voltam, ráadásul bealudtam az egyik asztalnál mert kicsit felöntöttem a garatra...

viszont a mostani péntekem egyszerűen nagyszerű volt! osztálytársam szülinapját ünnepeltük, és igen állatok voltunk

a részletekbe nem mennék bele

Link to comment
Share on other sites

Mortanius

Lehetőségek:

1) haverokka kocsma, csocsó, emiatt viszonylag kevés pia (mert győzni kell :smile:)

2) party

a) volt egy időszak amikor folyamatosan minden hétvégén diszkó volt, becsiccsentés :D jó tud az lenni, annak ellenére, hogy néha balhé van. A diszkós p!csákat meg lehet használni. :D

b ) drum n bass party, amire nagyon ritkán tudok csak menni, mert általában nem akar senki jönni. Ez teljesen más mint a trance/dance party. Nincs mindenki a végletekig kinyalva, bnem lóg minden ökör nyakában 3 síp meg a kezében 5 vlágító rúd. A dnb party a színtiszta és hamisítatlan szórakozás, partyzás.

3) házibuli unokatesóméknál (25 éa 27 éves lányok). Jönnek a barátnők én meg csak kapkodom a fejem, hogy kivel táncoljak. Néha kemény részegedések szoktak ott lenni. :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Én is házibuli párti vagyok, bár inkább rögtönözni szoktunk. Egy pár sört bármikor le lehet gurítani, akár egy DVD mellett is, nem kell feltétlen nagy, böfögős vedelésekre gondolni.

Bár mostanság elég ritka dolog, de régebben mindig összeültünk egy kis kocsmában és ott megvitattuk kinek mihez lenne kedve. Ez az alapkoncepció és innen mindig kialakult valami. Volt, hogy egy borospincében kötöttünk ki, néha elmentünk diszkóba (amit rühellek ugyan, de a bárban mindig jól megvoltam :tongue: ), volt hogy moziban végeztük vagy csak úgy simán nekivágtunk kocsival/gyalogosan az éjszakának céltalanul.

Ezek voltak a legemlékezetesebb bulijaim, egyébként sem szeretem a nagylétszámú tömegbódulásokat. Én 2-3 emberrel is tökéletesen tudok szórakozni, csak legyen hangulat/jó zene/jó téma.

Link to comment
Share on other sites

FlashKillR

kár volt a szavazásba berakni hogy "technofan vagyok" mer nem csk a teknó létezik ám... mind1

én nem sokat járok bulizni de ha igen akkor az itteni discoba vagy nyáron tervezek HC partira menni BP-re. Nem szeretem leinni magam csak addig hogy jókedvem legyen de gondolom ezt ismeritek... nem látom sokértelmét annak hogy elmész bulizni és az első óra után mára WC-ben rókázol... inkább irány táncizni :D vagy haverokka dumáni (persze egy kis pia mellett) ....

:rolleyes:

amugy szeretek bulizni de ahhoz képest nem igazán szokok :D :huh:

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Nagyon jó téma :wink: , én leginkább a szolid kocsmázgatásokat vagy a beszélgetős, film nézős, zene hallgatós házibulikat preferálom, sajnos ez utóbbira viszonylag ritkán van példa, egyrészt nincs kinél megszervezni másrészt a haverjaim többsége inkább a különböző szórakozóhelyeket kedveli, ahol én a legritkább esetben érzem jól magam (kivéve a nyári ZP bulik, azok jók szoktak lenni :wink: ), de mivel más nincs általában belemegyek és jókat szórakozok milyen erőlködve próbálnak becsajozni :D , ők meg szintén hülyének néznek engem hogy nem követem a példájukat csak punnyadok ... őszintén szólva én olyan idétlennek érzem a szitut, hogy teszem magam a csaj előtt a nem létező tánc tudásommal meg tapizom, valahogy ez nem az én stilusom vagy módszerem ... Egyébként amellett hogy szeretek társaságban lenni vannak olyan korszakaim amikor semmi kedvem kimozdulni otthonról, egyszerüen jól elvagyok a zenéimmel, filmjeimmel stb., persze általában ilyenkor hivnak a legtöbb helyre aztán egy idő után ciki, hogy mindig valamilyen ok miatt lemondom úgyhogy egye fene elmegyek bulizni, nyáron más a helyzet akkor benne vagyok mindenben, kocsmázás meg jöhet bárhol bármikor :D , persze nem totál lerészegedésig azon a korszakon már túl vagyok. B)

A koncertekről még nem is ejtettem szót, na ez is egy külön téma, általában kénytelen vagyok egyedül menni (hacsak nem csapódok néhány fórumozó ismerőshöz), inkább föl sem vetem barátaim között, hogy jönnének-e, miután kinyögöm hogy milyen zenekar a reakció kb. annyi hogy höö mi van (??), ja az biztos jó, bocsi majd leközelebb ... :wink: Azért valamennyi átfedés van zenei izlést tekintve, de nem túlzottan sok. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

:D Nos jó kis téma. :D A legtöbször egy kis galeryvel szoktam bulizni...szülinap hasonlók...uhh szülnapi bulimról teszek fel néhány képet....

Nos csak tömören..a legutóbbi ugye hogy születésnapom volt..már 4 kor lerészegedtem és 6 tól kezdődött a banzai :lol: ...nem tom a végére hányan voltunk mert nem emlékszem csak pár kép kommentálva.

IPB Image

elfogyasztott alkohol....

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Gyu

kár volt a szavazásba berakni hogy "technofan vagyok" mer nem csk a teknó létezik ám... mind1

én nem sokat járok bulizni de ha igen akkor az itteni discoba vagy nyáron tervezek HC partira menni BP-re. Nem szeretem leinni magam csak addig hogy jókedvem legyen de gondolom ezt ismeritek... nem látom sokértelmét annak hogy elmész bulizni és az első óra után mára WC-ben rókázol... inkább irány táncizni :D vagy haverokka dumáni (persze egy kis pia mellett) ....

:rolleyes:

amugy szeretek bulizni de ahhoz képest nem igazán szokok :D :huh:

A kívülállóknak és a nem hozzáértőknek minden "elektronikus" műfaj techno...

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

IPB Image

csajok...

IPB Image

..az az srácok.... :D

IPB Image

egészen beállva....

IPB Image

7 óra fele..(este)

Link to comment
Share on other sites

bandeee

A kívülállóknak és a nem hozzáértőknek minden "elektronikus" műfaj techno...

igen, ez valahogy nagyon így van... <_<

Neo, Zagar, Yonderboi - ők mind elektronikus zenét nyomnak, és mégsem teknót csinálnak... :rolleyes:

és hogy on is legyek:

a második képen a CCCPs pólóban feszítő fiatalember nagyon szimpatikus :D

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942

IPB Image

kukucs...

nos tömören a bulimról...köbö 10.-ig tartott..köbö..aztán gyors takarítás..ragadt a laminált... :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...