Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Oldies


freenemesis

Recommended Posts

fodi-nka
Ne csinald, hogy elokaparjam a szekrenyem aljabol az osregi rozsdas ISA videokartyat 256kb videorammal tongue.gif [mar ha igy fenyegetsz biggrin.gif] laugh.gif

Na ez betette a kaput. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur
Uhh, asszem ezt már nem tudom ûberelni. biggrin.gif Talán az elsõ Matroxok voltak jobbak.

Trident VGA 94-bõl... na ezt übereljétek (hw guruknak nem ér, mellesleg itt pihen az ölemben biggrin.gif)

Link to comment
Share on other sites

_Tony_
Mit nekem ikszezernyóccáz meg hétezernyóccgétéiksz, az s3trio-m mindkettõt lepipálja dry.gif

Most irigykedtek mi? Nekem iylenre is tellik tongue.gif Ráadásul 2 megás.. hoppá... tongue.gif A passziánsz nevû új 3D-s játék kicsit akad rajt viszont. sad.gif

laugh.gif

ugyan, mit akarsz azzal a xarral? nállam van az igazi nagyágyû! vadi új fejlesztés! S3trio 64V2! wink.gif1mb memória!! hoppácska! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

z3alot
ugyan, mit akarsz azzal a xarral? nállam van az igazi nagyágyû! vadi új fejlesztés! S3trio 64V2! wink.gif1mb memória!! hoppácska! laugh.gif

Az enyem meg mindig jobb, olvasd lennebb laugh.gif

Az enyem is Trident, csak nemtom hogy a vaskorban gyartottak, vagy bronzkorban... blink.gifblink.gif Rejtely laugh.gifhuh.gif

Link to comment
Share on other sites

_Tony_
Az enyem meg mindig jobb, olvasd lennebb laugh.gif

Az enyem is Trident, csak nemtom hogy a vaskorban gyartottak, vagy bronzkorban... blink.gifblink.gif Rejtely laugh.gifhuh.gif

én a kõkorra emlékszek, de lehet tévedek ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

ElvisTheKing
Trident VGA 94-bõl... na ezt übereljétek (hw guruknak nem ér, mellesleg itt pihen az ölemben biggrin.gif)

ÁÁÁÁÁ....nekem is volt Trident 9440 PCI 1Mb !!!!! Csak túladtam rajta 97 nyarán, sajnos, de akkor kellett a Zsé S3 ViRGE DX-re 4 Mb EDO RAM-al....az ma is megvan és köszöni szépen.....Midezek elõtt volt egy noname 512 Kb VGA ISA bus-os, na az xar volt, de itt megállja a helyét cool.gif

Link to comment
Share on other sites

fodi-nka

Azért mégsem olyan rossz ez a topic. Csak át kellene nevezni.

Link to comment
Share on other sites

ElvisTheKing

Hogy melyik a jobb...egyik se...az én "szivemcsücske" 3Dfx Voodoo Graphics, 4 Mb EDO, 3D upgrade karim a legjobb!!!! cool.gif YEAH!

Az volt ám a frankó kis gyorsító!

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur
ÁÁÁÁÁ....nekem is volt Trident 9440 PCI 1Mb !!!!! Csak túladtam rajta 97 nyarán, sajnos, de akkor kellett a Zsé S3 ViRGE DX-re 4 Mb EDO RAM-al....az ma is megvan és köszöni szépen.....Midezek elõtt volt egy noname 512 Kb VGA ISA bus-os, na az xar volt, de itt megállja a helyét cool.gif

Húú te értesz hozzá, nem tudod véletlenül mi a neve annak, amikor egy kari (mint az én Tridentem is pl... ) egy majdnem pci-szerû foglalatba megy, majd 7-8 centi szünet és jön az ISA port hoszabb csatija blink.gif Szóval 2 csatlakozó egymás mögött... létezett ilyen? Képet nem hiszem, h tudok, de ha találok beteszem.

Link to comment
Share on other sites

ElvisTheKing
Azért mégsem olyan rossz ez a topic. Csak át kellene nevezni.

Mondsz te valamit....

Link to comment
Share on other sites

sutyi
ÁÁÁÁÁ....nekem is volt Trident 9440 PCI 1Mb !!!!! Csak túladtam rajta 97 nyarán, sajnos, de akkor kellett a Zsé S3 ViRGE DX-re 4 Mb EDO RAM-al....az ma is megvan és köszöni szépen.....Midezek elõtt volt egy noname 512 Kb VGA ISA bus-os, na az xar volt, de itt megállja a helyét cool.gif

Amatõrök. biggrin.gif

Trident frászsetudja má milyen széria 256k memóval. cool.giflaugh.gif

Na topic minnya törlésre kerül, csak érjek haza rendesen. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

sutyi

Bááááár.

Ha nagyon akarjuk maradhatna VGA Múzeum cimszó alatt. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

sutyi

Nos a VGA múzeum megnyitotta kapuit. Kérem ne tolakodjanak. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

ElvisTheKing
Húú te értesz hozzá, nem tudod véletlenül mi a neve annak, amikor egy kari (mint az én Tridentem is pl... ) egy majdnem pci-szerû foglalatba megy, majd 7-8 centi szünet és jön az ISA port hoszabb csatija blink.gif Szóval 2 csatlakozó egymás mögött... létezett ilyen? Képet nem hiszem, h tudok, de ha találok beteszem.

Jajjajaaaaa!

A Vesa Local BUS!!!!

Az volt ám a móka, nekem is volt olyan alaplapom ami VL-busos volt! A proci lábai a busra kapcsolódtak 1-1-ben . Elég gáz volt a PCIhoz képest.

Link to comment
Share on other sites

sutyi

Áááh, meg is találtam emberek.

Trident 8900 256k PCI. cool.gif

user posted image

Link to comment
Share on other sites

fodi-nka
Nos a VGA múzeum megnyitotta kapuit. Kérem ne tolakodjanak. laugh.gif

Köszi sutyi! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

CrW

user posted image

nekem ez volt az elsõ vga-m. (Amire emlékszem) Tnt2 biggrin.gif . Még most is itt van mellettem.

Link to comment
Share on other sites

ElvisTheKing
Áááh, meg is találtam emberek.

Trident 8900 256k PCI. cool.gif

user posted image

Ezt nehéz lesz alúl-"überelni", de ha gondolod bevégom a ZX Spectrumom, azon nincs vidkari de van neki 6900 valahány byte video RAMja 16 szín, 256x192 felbontás, tutti wink.gif

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Trident 512

Elsõ kártyám biggrin.gif

user posted image

Link to comment
Share on other sites

ElvisTheKing

Egy ilyen topikra szükség van. Sõtt, lehetne hangkari, hálókari, winyó, alaplap PROCI!!!! satubbi Nostalgia topikk is cool.gif

Link to comment
Share on other sites

ElvisTheKing
Trident 512

Elsõ kártyám biggrin.gif

user posted image

Jesszus!!!! Mi az rajta SLI ???? LOL

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

A másik gépembe lévõ vga-m biggrin.gif

Voodoo 3 3000

user posted image

Link to comment
Share on other sites

ElvisTheKing
A másik gépembe lévõ vga-m biggrin.gif

Voodoo 3 3000

Az pöpec, nekem Voodoo1-em van wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Gyu
A másik gépembe lévõ vga-m biggrin.gif

Voodoo 3 3000

user posted image

Ezen már borda is van smile.gif

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Akkor már itt a mostani kártyám is laugh.gif

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...