Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Apple Termékek


c_o_l_o_s

Recommended Posts

s0v1

A kis sunyi..Mondtam h Te vagy béna nem iPod xD

jaja xD

szar volt a ripper progim..

vmi h.264-es cucc kell bele, h fel mennyen iPodra :D

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

jaja xD

szar volt a ripper progim..

vmi h.264-es cucc kell bele, h fel mennyen iPodra :D

De minőségben h adta? Kb fps szám? :D Mer lusta vok letölteni azt a kicsi filmet :D Hangja? ^^

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ma megjött a dokkolós hangfalkombó ^_^

IPB Image

Nagyon szól a maga 30 wattjával, és tölti is rendesen. Az USB-s szinkronizálást/zenerárakást még nem próbáltam, de a távirányítóval bármit meg lehet csinálni B)

Link to comment
Share on other sites

s0v1

De minőségben h adta? Kb fps szám? :D Mer lusta vok letölteni azt a kicsi filmet :D Hangja? ^^

940kb/sec-es .mp4; 29,65 FPS tiszta kép, sehol semmilyen pixel.. a hangja full hangerőn pont olyan, h a folyosói zajt a suliban elnyomja.. :smile: B)

Ma megjött a dokkolós hangfalkombó ^_^

IPB Image

Nagyon szól a maga 30 wattjával, és tölti is rendesen. Az USB-s szinkronizálást/zenerárakást még nem próbáltam, de a távirányítóval bármit meg lehet csinálni B)

ez "csak" szól, vagy van benne rádió is? :smile:

amúgy nagyon szép :smile:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

940kb/sec-es .mp4; 29,65 FPS tiszta kép, sehol semmilyen pixel.. a hangja full hangerőn pont olyan, h a folyosói zajt a suliban elnyomja.. :smile: B)

ez "csak" szól, vagy van benne rádió is? :smile:

amúgy nagyon szép :smile:

Csak szól, de nagyon B)

Egy nagyobbacska szobát simán elbír házibuli célzattal, sőt...

Teljes hangerőn sem torzult el a hang, és a mély hangok is ott vannak a szeren ahhoz képest, hogy csak egy 25 cm-es dologról van szó.

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Csak szól, de nagyon B)

Egy nagyobbacska szobát simán elbír házibuli célzattal, sőt...

Teljes hangerőn sem torzult el a hang, és a mély hangok is ott vannak a szeren ahhoz képest, hogy csak egy 25 cm-es dologról van szó.

ha nem vok indiszkrét, akkor rákérdhetek' az árra? :smile:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

ha nem vok indiszkrét, akkor rákérdhetek' az árra? :smile:

Kb 17k, de csak így hirtelen fejben váltottam át. Amúgy neten vettem, üzletben kb 2-3szorosa.

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Kb 17k, de csak így hirtelen fejben váltottam át. Amúgy neten vettem, üzletben kb 2-3szorosa.

az nem sok érte...

sajnos yga van..

ami az apple centerben ill apple.hu-n 11k azt meg veszem postaköltséggel 9k-ért másik boltban :sad:<_<

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Kb 17k, de csak így hirtelen fejben váltottam át. Amúgy neten vettem, üzletben kb 2-3szorosa.

Igy nem is oly vészes és még nekem is megérné. Nem tudnál dobni egy linket h pontosan honnan rendelted? érdekelne a dolog...a leirtak alapján nem lehet rossz és iPod kütyükkel ugyse vagyok nagyon ellátva ^_^

Ez csak a nonara vagy a rendes iPodra is jo?

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Igy nem is oly vészes és még nekem is megérné. Nem tudnál dobni egy linket h pontosan honnan rendelted? érdekelne a dolog...a leirtak alapján nem lehet rossz és iPod kütyükkel ugyse vagyok nagyon ellátva ^_^

Ez csak a nonara vagy a rendes iPodra is jo?

www.depo.hu beírod, h iPod és viola

kasz nem tud linket adni.. :smile:

ill tud, csak hát london nem itt van :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Igy nem is oly vészes és még nekem is megérné. Nem tudnál dobni egy linket h pontosan honnan rendelted? érdekelne a dolog...a leirtak alapján nem lehet rossz és iPod kütyükkel ugyse vagyok nagyon ellátva ^_^

Ez csak a nonara vagy a rendes iPodra is jo?

Mindenfélére jó. Adhatok linket, eBay-ről vásároltam. HA van kéznél legalább egy sima Visa Electron kártyád és találsz olyan eladót, aki szállít külföldre (szinte tutira találsz :wink: ) akkor sztem postástól mindenestől 20k-ból megúszod.

szerk.:

eBay: iPod speaker

Szállítanak egész európába. Maga a rendszer 32 Font, a posta 20 mo-ra, szal kb tényleg 20k Forint-ból megvan.

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Mindenfélére jó. Adhatok linket, eBay-ről vásároltam. HA van kéznél legalább egy sima Visa Electron kártyád és találsz olyan eladót, aki szállít külföldre (szinte tutira találsz :wink: ) akkor sztem postástól mindenestől 20k-ból megúszod.

szerk.:

eBay: iPod speaker

Szállítanak egész európába. Maga a rendszer 32 Font, a posta 20 mo-ra, szal kb tényleg 20k Forint-ból megvan.

de jó lenne most egy lottó 4-es :D de egy 3-as is elég lenne

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Mindenfélére jó. Adhatok linket, eBay-ről vásároltam. HA van kéznél legalább egy sima Visa Electron kártyád és találsz olyan eladót, aki szállít külföldre (szinte tutira találsz :wink: ) akkor sztem postástól mindenestől 20k-ból megúszod.

szerk.:

eBay: iPod speaker

Szállítanak egész európába. Maga a rendszer 32 Font, a posta 20 mo-ra, szal kb tényleg 20k Forint-ból megvan.

Köszii ^^

Majd sasolom meg sztem rendelem is B)

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Köszii ^^

Majd sasolom meg sztem rendelem is B)

aztán jön a B52-es és le zuhan a város határában hogy "borornak csomagot hoztunk", miközben és sétálok :rolleyes: xD :D

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

aztán jön a B52-es és le zuhan a város határában hogy "borornak csomagot hoztunk", miközben és sétálok :rolleyes: xD :D

Én nem igy gondoltam végülis..

Saturnba láttam az első iPod hangfalat amit tudtommal kihoztak. 130 :D

Link to comment
Share on other sites

s0v1

Én nem igy gondoltam végülis..

Saturnba láttam az első iPod hangfalat amit tudtommal kihoztak. 130 :D

nettó 30.000 bruttó 130.000 mert áfa meg mert Ipod :D xD meg nyerni is kell rajta valamennyit :D xD

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

nettó 30.000 bruttó 130.000 mert áfa meg mert Ipod :D xD meg nyerni is kell rajta valamennyit :D xD

Naja. Sajnos nagyon drágák a kiegek, meg iPod se olcsóé..

De szvsz arra megszerzem pénzt ami kaszman barátunknak van ^_^

Link to comment
Share on other sites

bandeee

20k az állvány, 40k a pod... hááát... nemtom... én nem vennék... :smile:

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

20k az állvány, 40k a pod... hááát... nemtom... én nem vennék... :smile:

De gondolj bele h mien minőséget kapnál ennyiért B)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

20k az állvány, 40k a pod... hááát... nemtom... én nem vennék... :smile:

Igaz, nem épp átlagkeresethez illő árak, de szerintem akkor is megéri, elvégre a boltban 3x ennyit elkérnek érte... :smile: Már ami az állványt illeti...

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Igaz, nem épp átlagkeresethez illő árak, de szerintem akkor is megéri, elvégre a boltban 3x ennyit elkérnek érte... :smile: Már ami az állványt illeti...

(depot on néztem cuccokat és télleg vannak helyek h van vagy 20k különbség,és ezt nem csak apple termékekre értem...azé nem m1 :o)

Link to comment
Share on other sites

s0v1

(depot on néztem cuccokat és télleg vannak helyek h van vagy 20k különbség,és ezt nem csak apple termékekre értem...azé nem m1 :o)

szvsz máshonnan nem is érdemes rendelni elektronikai cuccot :smile:

ami a boltban 60-80k azt ott megkapod 45-60-ért :smile::wink:

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

szvsz máshonnan nem is érdemes rendelni elektronikai cuccot :smile:

ami a boltban 60-80k azt ott megkapod 45-60-ért :smile::wink:

Ez mind szép csak nekem ezt nem mondtad :o

Link to comment
Share on other sites

_L_

Na megvan mit fogok venni majd a ballagási pénzen!Egy iPhonet xD.Aztán mjd összeszenvedek vel valamit,hogy fussanak rajta játékok(ugye sima OSX megy rajta? :unsure: ),aztán tolok egy kis sima Half Life-ot vsgy Doom 2-t xD Mondjuk a Doom 2 fut iPod Videon is xD

Link to comment
Share on other sites

c_o_l_o_s

Na megvan mit fogok venni majd a ballagási pénzen!Egy iPhonet xD.Aztán mjd összeszenvedek vel valamit,hogy fussanak rajta játékok(ugye sima OSX megy rajta? :unsure: ),aztán tolok egy kis sima Half Life-ot vsgy Doom 2-t xD Mondjuk a Doom 2 fut iPod Videon is xD

Elvileg ühüm. Végre még vki ^_^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...