Jump to content
GSForum - Segélyvonal

..::a Mi Topikunk::.. , 2nd Edition


cokler

a kérdés:  

81 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nyulgyerek

öööö....azért barátunk kedves Luk bevótttá szarva mikor kedves párom beköszönt rád az ablakon..téved??? Os ? :smile: hehmhem... :smile:

és egyébiránt nem vezetsz oly biztonságosan..nem voltam megnyugodva mikor mögötted csücsültem..bár vannak nálad rosszabbak is..... szoval közepes... :smile: nálam..pedig én fostos vagyok... megszoktam apámnál h hogy kel lvezetni szoval igen..ő am érce a 30 évével.... és 3as....

Tomnak megadnám a 4est...nagy duzzogva...a többiek mellett még nem ültem..nemis vágyom.. :D

Link to comment
Share on other sites

cokler

nehogy már szét assza a kocsit.. casconál meg nemtom mennyi az önrész.. szal maradjon csak a matchboxnál.. :D

Link to comment
Share on other sites

kvanta

A casco a fososoknak való a kemény emberek anélkül nyomulnak :D franc se fog fizetni havonta még egy csekket :D

Legalábbis én így vagyok vele.

Nyuszi: mellém beülhetnél, teljesen biztonságban lennél. gyakorlott fuvarozó vagyok Tommal együtt. Akár alapíthatnánk is egy taxitársaságot a fősuli meg az állomás között lenne rá kereslet az tuti :D :D

na mindegy ezrre még alszom egy nagyot, de érzem pénz áll a házhoz :D :D

Luk : neked meg tanácsolom ne pörgesd a kocsit mert az ciki :D :D

Link to comment
Share on other sites

cokler

céges verdánál nincs sok választása az embernek.. szal kell az a casco.. főleg ha olyan emberek is beülhetnek a volán mögé mint az öcsi.. :D

Link to comment
Share on other sites

TOMEEEEE

Hát igen fuvarozás már nagyon megy sok sok kilométert számlázhatnék! :D

Nagy duzzogva 5ös legrosszabb esetben is! :D

Gyors de biztonságos vagy nyugodt és biztonságos de mindig benne van a biztonságos a leirásomban! :D

Luki csak szolok nem az a menő gyerek a 6000fordulaton halad 20-al! :D

Link to comment
Share on other sites

Lukvanov

Nyusz: MEglepődtem és épp szálltam ki és mondom villogtatnak a zsaruk! :D Mondom ÁÁÁÁÁ! És látom a Peti az, megkeönnyebültem! :D

TOMEEEEE: Már nem annyival megyek, már nagyon jó vagyok! :D Félkézből elvezetnék Nyír1re! :D

Link to comment
Share on other sites

nyulgyerek

egyébként nem olyan vészes Luk se, jo én mondjuk 2 honapja ültem vele 1 otoba, de tuléltük...néha beszélgettünk csak a Petivel arrol h meghalunk-é avagy nem :smile:

Tom: vissza a orcából barátom, azér nem volt olly fennomenális :smile::tongue: :D de nem rossz, nem rossz---az a 2-3 óra amit produkáltál, erős 4es maradjunk annyiba. néha félreváltottál, ect....szoval sssssssss :smile: :D

kvanta: nemtom, nem ott élek..de nyiregyrek öltözik az unokat5esóm most jut eszembe h mondod ! :D hehe ! :D deállat ! :D előkell kerítenem a Sárát majd a nyáron sztem :smile:

Link to comment
Share on other sites

nyulgyerek

egyébként nem olyan vészes Luk se, jo én mondjuk 2 honapja ültem vele 1 otoba, de tuléltük...néha beszélgettünk csak a Petivel arrol h meghalunk-é avagy nem :smile:

Tom: vissza a orcából barátom, azér nem volt olly fennomenális :smile::tongue: :D de nem rossz, nem rossz---az a 2-3 óra amit produkáltál, erős 4es maradjunk annyiba. néha félreváltottál, ect....szoval sssssssss :smile: :D

kvanta: nemtom, nem ott élek..de nyiregyrek öltözik az unokat5esóm most jut eszembe h mondod ! :D hehe ! :D deállat ! :D előkell kerítenem a Sárát majd a nyáron sztem :smile:

Link to comment
Share on other sites

cokler

na nyusz szolj ha errefelé leszel.. engem is le kéne osztályozni :smile:

ha öcsi 3as akkor én bele sem férek az 5ös skáládba :D

Link to comment
Share on other sites

TOMEEEEE

Én 6ost kaptam anno! :D

Mint most vizsgákbol is megajánlották a 6ost! :D

Félre váltottam? :DEgyszer ment félre de annyi belefér mer néha a polo vicceskedik! :D

De na Kvanta már ezer órát ült mellettem nem jellemző rám a hiba ahoyg rá se! :D

Mondjuk ki bár szerénység az kötelez de tökéletesek vagyunk! :D

Link to comment
Share on other sites

Lukvanov

A Polo az kiba jó kocsi! Nekem is ő a kedvencem, de néha az 1esnél fogaskerekeket számol! :D

Link to comment
Share on other sites

cokler

ez igaz.. a polokban néha félrecsúsznak a váltókarok.. :D meg néha a fogaskereket is szépen le lehet csiszolni váltás közben.. :D

Link to comment
Share on other sites

kvanta

Csak alátámasztani tudom Tom vezetési stílusával semmi baj nincs.

Egyébként Polo tekintetben nem tudok mit mondani aztt még nem vezettem, de mivel mostanában a Seat nagyon egykaptafa a VW konszern miatt ezért eltudom képzelni hogy előfordulnak csúnya dolgok. Ugyanis nálunk a családi autó egy egy Seat és az bizony engem is megtudott már viccelni párszor. Viszont az én kis Suzukim váltóját nagyon szeretem, igaz a rüki néha hangosra sikerül dehát ez minden Suzukiban így van egyszerűen szereti ha kattan :D :D így érzi magát jól, meg lehetne egy kicsivel rövidebb váltóút az igazán jót tenne neki de ezen kívül tökéletes a váltó.

Link to comment
Share on other sites

cokler

hát nem tom.. a mi seat alhambra-nknak semmi baja a váltóval.. lehet azért mert dízel a "pici" és annál azért más .. mint a kis polonál..

suzukit meg még életemben nem vezettem.. nem mintha tervezném de azért 1x lehet kipróbálnám :smile:

Link to comment
Share on other sites

TOMEEEEE

Nekem nem is az egyessel de már vele is volt gond egyszer inkább a kettes mert megviccel mert azt hiszed már benn van de még sincs és akkor kicsit recsegnek a sinkron gyürük! :D

Ne féljetek fogaskerék nem recseg benne max a rüki mert ott van sima kapcsolás a többiben szinkron van és olyankor a szinkron gyürü fogacskái recsegnek fogaskerék nem! :D

Látszik értek hozzá na! :D

Szóval kis polo nagyon kis patent gép de mondom már nem viccel meg a váltó! :D

Sőt volt nem rég egy kis tesztelésem is vele mit bir hát na nem volt lassu! :D

Link to comment
Share on other sites

kvanta

Emberek segítsetek van 1 napom arra hogy kitaláljak valami frappáns ajándékot unokatesó diplomaosztó bulijára :D

teljesen kiment a fejemből hogy illene meglepni valamivel... bakker HELP MEEEEEEE :D

Link to comment
Share on other sites

Lukvanov

Nem vettem még ijen ajándékot így nemtok segíteni! :D

Link to comment
Share on other sites

nyulgyerek

én tökre tudnék értékelni egy egyiptomi utat, végig a Níluson, megnézni mindent le egészen Abu Szimbelig Karnak hhmmm...lehet ??? én mondjuk ezt kérném Tőlled ! :D van még időd gyüjtögetni az enyémre :D

cok: ... őőő..... jó majd szollok :smile:

Link to comment
Share on other sites

kvanta

hát gondoltam hogy innen nem várhatok épeszű választ :D :D

Nyuszi ha utazgatni akarsz akkor feküdj le mnnél hamarabb alukálni és majd álmaidban befizetlek egy ilyen útra :D :D

Egyébként nekem a nagy álmom eljutni legalább egy hétre Ibizára és végigjárni az összes szórakozóhelyet. Ha valakinek van felesleges pénze mondom a számlaszámot :D :D Egyik ismerős volt 2 hétre és neki elszaladt fél milla kb :D :D De azt mondta hogy megérte a pénzét a hely, eree igaz csak annyit mondtam neki hogy én még életembe nem láttam fél millát együtt :D :D Dehát van aki megteheti.

Link to comment
Share on other sites

cokler

dobjunk össze igy MTsek pénzt aztán rendezzük meg az MT talit Ibizán! na milyen ötlet? :smile:

Link to comment
Share on other sites

TOMEEEEE

Vagy csak dobjunk össze nekem egy Ducatira? :D

Na jó elég most egy Supermoto is a francba is visszajött a motorozhatnékom és már csak ilyen nagy lovakra akarok ráülni! :D

Szóval akkor 5milla lenne a Ducati! :D

vagy adtok 2-őt veszek egy Supermotot meg egy golfot és jól is jártam! :D

Na Nyuszi ha jó leszel jöhetsz velem Egyiptomba mert én ugy döntöttem oda elmegyek mégegyszer mer sokminden kimaradt elsőre! :D

Link to comment
Share on other sites

Pimpike

véletlen pont van egy eladó, csakneked csakmost 1 450 000 HUF

vagyis másnakis eladó csaknekedócsóbb

Link to comment
Share on other sites

nyulgyerek

én 800 e-ért tudok neked egy gyönyörü RF-et.... :smile: ja meg egy Cbr-t is tok :smile:

kvanta: tudtam h Tőled nem számíthatok semmi jóra :tongue: :D bezzeg Tom elvinne látodlátod ! :D

egyébként mekkora nagy parti lenne befizetni köizös nyaralásra igy látatlan ismeretlen...asszem lennének sztorik :D elég lenne csak a Balcsiig menni má az kész rémálom lenne :D

Link to comment
Share on other sites

TOMEEEEE

Velem csak móka kacagás lenne! :D

Japó gyorsaságikkal hagyjál már a CBR-rel az élen! :D

neked milyen sas eladód van te fiu? :D

400?Suzuki? vagy mi volt neked?

Link to comment
Share on other sites

kvanta

Nyuszi bocsi dehát én márcsak egy csóró gyerek vagyok :D Egyenlőre én is csak álmaimban jutok el oda ahova szeretnék... na de pár év múlva enyém a világ :D :D

közös nyaralás? balaton? hajaj akkor az nagy lenne :D :D Eltűnne az összes Jéger a közelünkben :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...