Jump to content
GSForum - Segélyvonal

..::a Mi Topikunk::.. , 2nd Edition


cokler

a kérdés:  

81 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kvanta

te akartad hogy irogassanak :D ebbe benne van az a kockázat is hogy Bobi vagy Luki fog írni :D

Nekem egész nap kemény másnaposság ellen kellett küzdenem szóval nem voltam képes írogatni ide. Az a baj hogy tegnap túl sok helyen fordultam meg és mindenhol túl sok volt az ismerős meg a gyere igyunk egyet rég láttalak szöveg :D :D

De mostanra kitisztult a konyak a szervezetből tehát ismét itt vagyok teljes erővel.

cok. jó volt a sielés? Volt egyáltalán hó? :D

Link to comment
Share on other sites

cokler

hó csak a pályán volt...se mellette se sehol máshol.... :smile: de jó volt.. igaz műhavon nem a legjobb síelni de hát ha 1x nincs más meg a urva időjárás így kiaszott velünk... bázeg

Link to comment
Share on other sites

kvanta

Hazudnék ha azt mondanám együtt érzek veled az időjárás miat. Én személy szerint nagyon is élvezem ezt az enyhe telet, nekem egyáltalán nem hiányzik a hó, a vele járó latyak és minden más. Legalább az utak sem mennek annyira tönkre mint tavaly :D

PErsze felőlem a hegyekben legyen hó mert oda kell, oda általában azok mennek akik hóra vágynak. A legjobb az lenne ha csak a hegyekben lenne :D :D

Link to comment
Share on other sites

Lukvanov

agy a síparadicsomokban legyen de Mo.-ra télleg nem kell! :D

Amúgy kvanta nekem is hasoló volt a hétvégém! Csá rég láttalak! Mi van veleed? Iszol vmit? :D A többi meg már történelem!

Link to comment
Share on other sites

TOMEEEEE

Legyen hóóó mert kell a hó és mérges vagyok hogy nincs!

Na majd jövöhéttől lehet a vége felé akár már eshet is meg minusz legyen!

MErt lecsapok már egy korira! :D

ÉS Nyuszi szégyeld magad hogy nem rám szavaztál szállj magadba! :D

Link to comment
Share on other sites

cokler

aszondják h jövö hét vége már igazi telet hoz..ha nem is hóval de mínuszokkal.. :smile: kezdetnek nem rossz de én úgy vagyok hogy csak akkor legyen hideg ha hó is lesz... hó nélkül nem a legjobb szétfagyni .. :D

Link to comment
Share on other sites

nyulgyerek

hát drágám----mire fel , kérdem én .. :smile::wink: :D

válaszolva : igen , mivel nem sürün fordul meg ezért muszály volt beirnom :smile: ha nem tetszik akkor meg bleeeeeeee :tongue::P:P:P

és a bobbyt illető informásönt köszönöm :smile:

Link to comment
Share on other sites

kvanta

Ha kell hó irány a hegyvonulat. Városba kell a fas.z.nak. Könnyű annak akinek garázsban áll a kocsi és nem azzal kezd reggel hogy kapirgál, fújja a jégoldót, feszíti a befagyott ajtós és törli a párát az ablakról. Ha nekem is lenne garázsom szarnék a hóra, de így köszönöm kihagyom. Ha tehetném az egész telet eltörölném úgy ahogy van. Ki élvezi azt hogy szétfagy a feje a keze meg mindene. Én biztos nem le a téllel, megyek tüntetni ellene :D :D

Link to comment
Share on other sites

Lukvanov

Most kvantának adok igazat. Se hideg, se hú nem kell nekünk. Legyünk inkább mediterrán ország pálmafákkal, tengerpartokkal és hegyekkel ahol lehet és kell is legyn hó. Na akkor elviselhetőbb lenne ez az Ország! :D

Link to comment
Share on other sites

cokler

hát nyugi kvanta.. a mi garázsunk sem a kocsi tárolását szolgálja :smile: de én ettől függetlenül akarom a telet :smile:

Link to comment
Share on other sites

TOMEEEEE

Puhány bagázs mint a kisovisok! :D

Nekem se áll mindig garázsban a kocsi sőt nekem még téli gumi sincs rajta! :D

De hát vakmerően kell élni!

És essen le a hó mert mikor multkor leesett a ladusban nem volt benzin! :D

És menni akarok vele kicsit pörögni csak addig prögök egyszer mig oda fogom vágni! :D

És jelentem azon téli gumi van emlékeim szerint de ha a lovak elszabadulnak! :D

Hóó kell mert hógolyozni akarok! :D

Jeget akarok mert korizni akarok és tél az legyen tél nem ilyen lutúró! :D

Link to comment
Share on other sites

cokler

pontosan!!

mi mindig úgy tanultuk h ha tél akkor hó.. :smile: pálmafa imádók meg húzzanak le spanyolba vagy olaszba.. nekem mind1.. ott van meleg ..nincs hó télen.. ne itt nyafogjanak..

Link to comment
Share on other sites

kvanta

Hát ha az anyagi keretem engedné elhiheted hogy nem ebben a szutyok országban sínylődnék. Így marad a "nyafog" és a vágyakozás a nyári 30 fokos meleg után.

Tom: ha jég kell ott a műlyégpálya egyszerű a megoldás. Hógolyózásra nincs javaslatom, mert hála az égnek nincs hó :D De ha nagyon kell akkor lehet kapirgálni jeget a fagyóbol és azt lehet gyúrmázni egész nyugodtan :D

Nekem van téli gumi a suzukira de eddig hála az égnek nem sűrűn volt rá szükség, és remélem is hogy nem is lesz. A nagy pörgésedet meg még nekem nem mutattad be az az igazság. Igaz annak sem látom értelmét, legalábbis én biztos nem csinálnám. Egyrészt a suzuki elég kevés hozzá ráadásul fronthajtás... :D Valamint nem érzek késztetést arra hogy gyilkoljam szerencsétlent... a szivemhez nőtt már 2 év alatt, nem bírnám elviselni ha "sírna" :D

Link to comment
Share on other sites

TOMEEEEE

Hát majd eljösz velem! :D

De amikor leesett idén a hó hál isten nem votl öreg igy nyugodtan fordulhattam vele egy kört! :D

Mert azért ha fater itthon lézeng csak ovatosan mert kiszurja azt nekem reszeltek! :D

Sacival emlékszem gyilkoltuk a csoda Dévuuu nem tudomén milyét a tesconál! :D

Hát az se rossz moka de fronttal csak kézfékzeni lehet amit én nem birtam hirtelen feldolgozni hogy nem kell kuplungolni mert ladán csak kinyomott kuplungnál nyultam még a kézifékhez! :D

Meg az a végzetem hátha egyszer kieseik a kardán a lada alol mert életerőset kattan! :D

Szoval lada nem játék mert multkor majdnem a mühelyben találtam magam vele! :D

De ritkán lehet mokázni az a baj! :D

Polot meg nem gyilkoljuk nagyon bár már volt azzal is kis teszt de nem bántjuk mert elromlik akkor apám megmetsz! :D

Link to comment
Share on other sites

Lukvanov

De ne beszéljetek ijenekről, mert Coki felbuzdúlva azt fogja hinni, h ő is megtudja ezt csinálni és rövidtávon nekivágja vminek a Puntot! :D Úgy,h mondjátok meg neki, h ne utánozzon titeket, mert szegény gyerek úgy szerencséses a bucsúban lőtte a jogsiját

Link to comment
Share on other sites

TOMEEEEE

Hát én inkább ülök be coki mellé mint melléd! :D

Milyen puntot? :D

Na de mindegy is ma egy csoda volt egyszerüen ez a mainap szóval piros betüs ünnep!

Meglett a belsőm de még fontosabb megszületett unokahugom ha jól tudom a család fát szóval mindegy is ez a nap egy csoda!

Link to comment
Share on other sites

cokler

oké Luk nyugi.. először tanulj meg vezetni aztán beszélj.. a jogsi még nem jelenti azt h tudsz is vezetni.. mert tudod a ház elől nem 6ezres fordulattal kell kitolatni :D

Link to comment
Share on other sites

Lukvanov

Mostmár nem annyival tolatok nyugi+ :D

Link to comment
Share on other sites

cokler

inkább beállsz tolatva mi és igy tudsz egyesből indulni....3ezres fordulaton :D

Link to comment
Share on other sites

TOMEEEEE

6000?? :D :D :D

Mint a papák! :D

Vén emberek szoktak ugy beállni kiállni mint akik most jöttek a F1-ről! :D

Olyankor azért erősen mosolygok meg rendeljük a kuplungot! :D

TE aztán jó nyomod! :D

Link to comment
Share on other sites

cokler

nagy schumacher a kölök! :smile:

Link to comment
Share on other sites

pbobby

Bobi vagy Luki fog írni

ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ Bazzeg bazsi na ez az a mondat ami miatt nem irok ide többet :D ennél nagyon gyalázást...szééééégyen

Link to comment
Share on other sites

Lukvanov

Elmést bobby? De kár, sebaj! :D Majd írjá! :D

Schumacher az meg ki? :D Engem ne hasonlítgassatok, csak úgy! Én szlalomozok a kék figurák között a legjobban az utcán, csak utána még sípolnak utánam, meg jönnek mögöttem ijen tök ari világítós kocsival! :D Nemtudom mit akarnak! :D Nah a lényeg, h már elég durván vezetek. És már Coki is be mer ülni mellém, bár ez különösöbben nem érdekel, mert nem ő a bizonyítéka annak, h jól vezetek! :D

Link to comment
Share on other sites

cokler

be merek melléd ülni?? igen ha a részeg vagyok és nincs más választásom.. :smile:

Link to comment
Share on other sites

TOMEEEEE

Részegen meg ugye vakmerőbb az ember! :D

De Cok add már oda neki egyszer a kocsit mert ez a sok GTA az agyára ment! :D

Komolyan na van biztositás nem?

Meg huzd be a kéziféket ugyse veszi észre hoyg nem megy gyorsan! :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...