Jump to content
GSForum - Segélyvonal

LEGO


Yeti1942

Recommended Posts

-OJ-

Hú én jópár éve kaptam egy hatalmas űrhajót. Nem toom a sorszámát, így rá se took keresni. Azt tudom, hogy full fehér volt és 3 pilóta fülkéje volt, egy elől és kettő a bal és jobb oldalán. Ez a három fülke egy kabint zárt közre amiben egy számítógép volt ami egy radarhoz volt "kötve" :smile: A gép hátulján meg egy tároló rekesz volt, amit két oldalt ki lehetett nyitni és egy nagy sugárágyút lehetett kiemelni belőle. Jah és az egész gép legvégében egy holdjáró volt 2 karral :smile: Imádtam azt a legót, nagyon hiányzik :smile:

Az tuti, hogy ehhez az érához tartozott, azaz ilyen alkatrészekből is állt.

Akinek esetleg van régebbi lego katalógusa, az megkeresné nekem? Ezzel kell egy oldalon lennie!

Ez?

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

a880120

IPB Image

Nekem a 2003-as Ferrari van meg... Akkor még csak sima syszem volt, nem rendezték őket ennyi hülye kategóriába :lol:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

ez csak sima system láccik rajta, az én technikem így néz ki:

IPB Image

8264/kp016lh2.th.jpg[/img][/url]

Jaja!

Ezse rossz B)

Link to comment
Share on other sites

adesz444

http://cache.lego.com/images/shop/prod/8386-0000-XX-13-1.jpg

Nekem a 2003-as Ferrari van meg... Akkor még csak sima syszem volt, nem rendezték őket ennyi hülye kategóriába :lol:

ez is durva B)

az enyémbe még az a faxa, h lehet belőle 3 kerekű motort építeni, meg 1 autót, aminek csak az alváza van meg, meg a motor, és abból akkora durvákat alkottam régen B)

a helikopteremből meg 1 motorosszánt lehet építeni

Link to comment
Share on other sites

a880120

ez is durva B)

az enyémbe még az a faxa, h lehet belőle 3 kerekű motort építeni, meg 1 autót, aminek csak az alváza van meg, meg a motor, és abból akkora durvákat alkottam régen B)

a helikopteremből meg 1 motorosszánt lehet építeni

Tényleg, Technic helikopterem is volt, meg motorom... de mást azokból sose csinálntunk, pedig lehetett volna terepjárüt meg még nem tom mit

http://www.hccamsterdam.nl/brickfactory/year/index.htm

Valaki keresne nekem egy linket a kalózhajókrol meg a vonatokról?!

A lego honalpján én nem találom a régi modelleket :unsure:

http://guide.lugnet.com/set/?q=1713_1&v=z

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Ez?

Ááá OJ imááádlak. Jaj de gyönyörű :smile: Végülis az összes eleme megvan, csak az összerakásija nincs meg, se a doboza :sad: Hiányzik, bár nem hiszem,hogy úgy röpködnék vele, mint anno :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Nekem a 2003-as Ferrari van meg... Akkor még csak sima syszem volt, nem rendezték őket ennyi hülye kategóriába :lol:

2003ban bőven volt már Technic Duplo, sőt már Click its is volt :smile:

Nekem ez az űrhajó volt az uccsó systemem, utána csak techniket kaptam :smile:

Link to comment
Share on other sites

a880120

2003ban bőven volt már Technic Duplo, sőt már Click it

Az rendben van... Én arról bezsélek, hogy szinte már mindenek van külön kategóriája... Lásd: Race...

A duplót, techniket oda vettem a hagyományoshoz a system mellé

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Az rendben van... Én arról bezsélek, hogy szinte már mindenek van külön kategóriája... Lásd: Race...

A duplót, techniket oda vettem a hagyományoshoz

Jahát igen, a 2006-os katalógus szinte már káoszba torkollik :D Amúgy én azt hallottam, hogy kezdenek csődbe jutni a lego-s arcok, és épp ezért van ennyi új kategória és épp ezért romlott meg kicsit a minőség. :sad:

Link to comment
Share on other sites

a880120

Jahát igen, a 2006-os katalógus szinte már káoszba torkollik :D Amúgy én azt hallottam, hogy kezdenek csődbe jutni a lego-s arcok, és épp ezért van ennyi új kategória és épp ezért romlott meg kicsit a minőség. :sad:

Pontosan... szerintem nicns szükség ezekre, elég volt a system , duplo stb (pénzhajhászás)

Az egész talán ott kezdődött el amikor filmes legokat kezdtek el csinálni

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Ez az utosó nagyobb lego amit kaptam.

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Pettya

húú, nekem is volt elég sok elég, sőt még most is van, de rengeteg hiűnyzik belőle sajna :sad: porszivó meg ezek megtették a dolgukat. nekem az uccsó legom asszem egy Bionicle vagy vmi ilyen extrémsportos

Link to comment
Share on other sites

bandeee

Ez az utosó nagyobb lego amit kaptam.

IPB Image

hú, ez nekem is megvan... :smile:

múltkor leültem és kiraktam :D csak mivel a darabok nagy részét nem találtam, csak a billencset tudtam összerakni... :smile:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

hú, ez nekem is megvan... :smile:

múltkor leültem és kiraktam :D csak mivel a darabok nagy részét nem találtam, csak a billencset tudtam összerakni... :smile:

Nekem is épp abban a formában leledzik. Össze eszkábáltam hozzá egy ilyen platót, amit meg tud billenteni, majd lekapom holnap :smile:

Link to comment
Share on other sites

Coala93

Uh...

Lego....

Mióta kistesóm megvan szerves része az életemnek...

Főleg mióta beleszeretett ebbe a bionicle-ba.

Megvan neki összes sorozat, karácsonyra pestről kelett neki rendlenem vmi ősrégi bionicle-t me a többi összes megvolt :S De amúgy szertek legozni :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Jahát igen, a 2006-os katalógus szinte már káoszba torkollik :D Amúgy én azt hallottam, hogy kezdenek csődbe jutni a lego-s arcok, és épp ezért van ennyi új kategória és épp ezért romlott meg kicsit a minőség. :sad:

Viszont ennek köszönhetően Magyarország numero 1 LEGO gyártó ország lesz hamarosan :smile:

Link to comment
Share on other sites

Coala93

Gyu pls válaszolj PM-m re^^.

Tom ez így kicsit pofátlan vagy nemtom :S

De fontos lenne :smile:

Bos h este ilyen hülyeségekell zaklatlak.

Jah igen és bocs OFF-ért...

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Én leragadtam a Systemnél, Technic-LEGOm is csak egy volt (egy piros gokart, nagy 1-essel az elején) de soha nem érdekelt az

Nagy LEGOim

IPB Image

IPB Image

De a legnagyobb egy Shell bezinkút, amely mellett még van egy kétszintes parkolóház is B)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Nekem sajnos nem kalózhajóm van, hanem brit hajó, de ezis megtezsi :D

IPB Image

Meg ami még kalózos témakör iylenek vannak:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

IPB Image

Ez nékem is megvan :D

IPB Image

És ez is :D

Összesen ez a két bennszülöttes LEGOm van :sad:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Ez nékem is megvan :D

Na az pudinga :D Amúgy szegény kalóznak már felemás karja van me véletlenül letörtem az egyiket azt betettem helyette egy mésik kart xD

Ez nékem is megvan :D

És ez is :D

Összesen ez a két bennszülöttes LEGOm van :sad:

Pedig ezek a legjobbak :smile: Sztem :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Na az pudinga :D Amúgy szegény kalóznak már felemás karja van me véletlenül letörtem az egyiket azt betettem helyette egy mésik kart xD

Pedig ezek a legjobbak :smile: Sztem :rolleyes:

Mit lehet tenni? Nem volt túl nagy választék akoriban :sad:<_<

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...