Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Emulátorok


_HeGe

Recommended Posts

TheGrimReaper

gondolom akkor a God of War-ról is le lehet mondani, hogy menjen pc-n ugyi ? :sad:

na mindegy

akkor valaki tud egy rendes ps1-eset?? emlékszem még régen milyen jó volt Load-ozni

Link to comment
Share on other sites

ryel

hali!

vki tudna nekem olyan ps2-es emut adni ami mŰködik és van hozzá bios?? már az egész google-t szét kerestem de semmi vagy ha igen akkor bios nem volt. pls küljetek egyet-kettőt erre a címre:

mauricious@freemail.hu

előre is kösz!

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

gondolom akkor a God of War-ról is le lehet mondani, hogy menjen pc-n ugyi ? :sad:

na mindegy

akkor valaki tud egy rendes ps1-eset?? emlékszem még régen milyen jó volt Load-ozni

Így van, semmi értelme szarakdoni PS2-es játékokkal PC-n. Egyszerűen nem képesek tökéletes sebességgel emulálni a játékokat.

hali!

vki tudna nekem olyan ps2-es emut adni ami mŰködik és van hozzá bios?? már az egész google-t szét kerestem de semmi vagy ha igen akkor bios nem volt. pls küljetek egyet-kettőt erre a címre:

mauricious@freemail.hu

előre is kösz!

Kicsit olvassál már vissza a topicban :wink: Van működő PS2 emu, de egyszerűen a játékok 98%-a JÁTSZHATATLAN PC-n.

Venni kell PS2-őt és meg lesz oldva az egész :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Iam_The_Ghost

Na egy Intel Core Duo procival sikerült elindítanom egy PS2-s gamet, a Naruto: Ultimate Ninja-t! :wink: Kicsit lassabb, mint az eredeti game, de tökéletesen játszható, élvezhető minőség. Egyedül a hang terén vannak gondok, a zenét és egyes hangokat nagyon nagy zörejjel játszik le, de mikor harcolunk, akkor az egyszerű támadások, ütések és karakterek hangjaival nincs gond. Majd megpróbálkozok egy másik verekedős stuffal (Budokai 3), hisz főleg emiatt érdekel a PS, Ilyen GoW-féle nagyobb programmal úgyse hiszem, hogy nagy sikerem lenne.

Link to comment
Share on other sites

Valesz

hi all! van egy mds és egy mdf fájlom. beteszem DT-ba beolvassa nincs vele semmi gond de nem idul el mivel kéri az emulátort hozzá. utánnanéztem és irták hogy csak ugy menne ha alcohol 120-ba teszem be és arra nyomom rá az emulátort. de az alcohol nem ismeri fel és 0Mb-osnak irja ki. valamit át kéne állitanom vagy a DT-hez tudtok adni egy emulátort amivel elindulna??mivel SR 7 STOP nem jó a DT-vel.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Iam_The_Ghost

Kicsit kétlem, hogy választ kapok, de megkérdezem: nem tudjátok hogy lehetne felvenni egy gamet a PCSX2-ben? :rolleyes: Tehát mintha Frapsal egy egyszerű gamet vennénk fel. Komolyan, délután láttam vhol ilyen opciót, de eltűnt, vagy álmodtam? :lol: Mintha az F7 v. F9-el kellett volna, de nem csinál semmit, lehet vhogy? :D

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

Kicsit kétlem, hogy választ kapok, de megkérdezem: nem tudjátok hogy lehetne felvenni egy gamet a PCSX2-ben? :rolleyes: Tehát mintha Frapsal egy egyszerű gamet vennénk fel. Komolyan, délután láttam vhol ilyen opciót, de eltűnt, vagy álmodtam? :lol: Mintha az F7 v. F9-el kellett volna, de nem csinál semmit, lehet vhogy? :D

FRAPS nem tudja felvenni? :D Amúgy nem tudom.

Jha de. Én FRAPS-el próbáltam anno az FFX-ből felvenni a videót. Igaz gagyi volt a minősége de felvette.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nekem Frapsal teljes fekete képernyőt vesz csak fel, de már sikerült HyperCammel. :smile: Majd csinálok egy videót és aláteszek vmi zenét, aztán belinkelem. ^_^ Csak még nem tudom, hogy több videót készítsek és azt összevágjam, ami hosszabb idő lenne, de jobban nézne ki v. csak egy harcot...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Babarc

nem tudtok olyan oldalt ahonnan ps 3 játékokat lehet letölteni?

és ha letöltöttem kíírom simán dvd re és a ps 3 viszi?

hogy müködik ez?

ui: egyébként még nincs ps 3-m de ettõl függõen lehet h veszek...

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Na most este gyorsan összehoztam egy videót az Ultimate Ninjaból. Gondolkoztam rajta, hogy ezt is szerkesszem, csináljak több videót és vagdossam össze, de nem volt igazán kedvem ehhez, így csak ennyi lett az egész, akit érdekel nézze meg. ^_^

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Nemistudtam, hogy van ilyen topik... (És még sok más topikról nemtudok :lol:)

Szóval... PS1-es emulátornak és a ePSXe nevû emulátort ajánlom, nekem az tökéletesen müxik. Ott grafikai pluginnak a PEOPS Soft Drivert, mert sztem az a legjobb hozzá, a többit meg ahogy akarjátok állítsátok be :wink:

PS2-es emulátorban a PCSX2-t ajánlom, ez a legjobb PS2-es emulátor, bár a játékok nagy részét nem támogatja (vagy csak hibásan/nagyon lassan). Viszont hamarosan megjelenhet a 0.9.4-es változata, amiben már lesz Netplay is!!! :D

Ez azért is jó, mert akinek van egy izmos gépe, az simán játszhat PS2-es játékokkal (amik hivatalosan is elindulnak) akár a Neten is. Ez jó, mert én pl. a Monster Hunter-rel játszok emulátoron (de megvan igazi PS2-n is, ott Neten szoktam zúzni másokkal :D), és ha majd tehetem én is csinálok videót ^^

...más emulátorok nemtudom hogy érdekelnek-e titeket, de akinek kell NES, SNES, Mame, Atari 2600, Sega Genesis...stb játék, az szóljon nekem és én megkeresem neki (ha nem néznék ide rendszeresen azt meg bocsássátok meg :smile:)

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Nemistudtam, hogy van ilyen topik... (És még sok más topikról nemtudok :lol:)

Szóval... PS1-es emulátornak és a ePSXe nevû emulátort ajánlom, nekem az tökéletesen müxik. Ott grafikai pluginnak a PEOPS Soft Drivert, mert sztem az a legjobb hozzá, a többit meg ahogy akarjátok állítsátok be :wink:

PS2-es emulátorban a PCSX2-t ajánlom, ez a legjobb PS2-es emulátor, bár a játékok nagy részét nem támogatja (vagy csak hibásan/nagyon lassan). Viszont hamarosan megjelenhet a 0.9.4-es változata, amiben már lesz Netplay is!!! :D

Ez azért is jó, mert akinek van egy izmos gépe, az simán játszhat PS2-es játékokkal (amik hivatalosan is elindulnak) akár a Neten is. Ez jó, mert én pl. a Monster Hunter-rel játszok emulátoron (de megvan igazi PS2-n is, ott Neten szoktam zúzni másokkal :D), és ha majd tehetem én is csinálok videót ^^

...más emulátorok nemtudom hogy érdekelnek-e titeket, de akinek kell NES, SNES, Mame, Atari 2600, Sega Genesis...stb játék, az szóljon nekem és én megkeresem neki (ha nem néznék ide rendszeresen azt meg bocsássátok meg :smile:)

TRC majd tudnál segíteni emukkal ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Crashy

Tekken 5 öt hogy lehet futtatni PC-n ??? Mi kell hozzá ?

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Valamilyen szinten biztos lehet, Én örülök, hogy a Narutimate Hero 2 jól futott, az is verekedõs stuff. Le kell hozzá szedni egy emut, PCSX2 a legjobb emu, letudod szedni az emulator-zone.com-ról.

Link to comment
Share on other sites

cyrko

Nem tud nekem valaki egy AmigaOS 1.3-at? Mert kerestem a neten, de sehol semmi. :sad: Csak 3.9.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
The_Reaper_CooL

TRC majd tudnál segíteni emukkal ?

A válaszom egy kicsit késett (1 hónap... nemsok :lol:), de IGEN, tudok segíteni, mert nagy emulátoros vagyok ^^

UI.: Részlet az elõzõ hozzászólásomból:

"ha nem néznék ide rendszeresen azt meg bocsássátok meg :smile:"

Ez LOL!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Levi96

Nem tud valaki windows emulátort Linuxra? :sad:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
FECA77

nem tudtok olyan oldalt ahonnan ps 3 játékokat lehet letölteni?

és ha letöltöttem kíírom simán dvd re és a ps 3 viszi?

hogy müködik ez?

ui: egyébként még nincs ps 3-m de ettõl függõen lehet h veszek...

Na akkor ha már Gyu nem mondta volna el legalább 1000szer akkor mondom én 1001szer:

-Tessék eredeti játékokkal játszani!

-Tessék eredeti játékokkal játszani!

-Tessék eredeti játékokkal játszani!

Amugy szerintem anyagilag is jobban járnál ha eredetit vennél :wink:

(mer kb kéne 1 ps3, 1 blu-ray író, meg míg lejönne megõszülnél.....és ez már 200.000FT a lemezeket leszámítva <_< )

Link to comment
Share on other sites

Gyu

Nem tud valaki windows emulátort Linuxra? :sad:

Kettõ is van, ami érdekes lehet:

Az egyik a WinE ( letöltése innen ) Ezen nem fut mindne játék, de elég sok igen.

A másik az fizetõs Cedega, amelyet direkt arra fejlesztettek ki, hogy Windows játékok fussanak Linux alatt. Honlapjuk ITT S mielõtt megkérdeznéd, a Cedegáért fizetni kell.

Na akkor ha már Gyu nem mondta volna el legalább 1000szer akkor mondom én 1001szer:

-Tessék eredeti játékokkal játszani!

-Tessék eredeti játékokkal játszani!

-Tessék eredeti játékokkal játszani!

Amugy szerintem anyagilag is jobban járnál ha eredetit vennél :wink:

(mer kb kéne 1 ps3, 1 blu-ray író, meg míg lejönne megõszülnél.....és ez már 200.000FT a lemezeket leszámítva <_< )

Köszi!

PS3-as játékok általában Blu-ray lemezeken jelennek meg, azokat DVD-re lehetetlen kiírni... arról nem is beszélve, hgoy a PS3 a másolt Blu-Ray játékokat nem olvassa be (akkor sem, ha sok százezerért vettél egy Blu-Ray írót....)

És igen, tessék megvenni a játékokat!

Nem tud nekem valaki egy AmigaOS 1.3-at? Mert kerestem a neten, de sehol semmi. :sad: Csak 3.9.

Úgy keresd, hogy "KickStart 1.3" de mivel copyright-os dolog, nem biztos, hogy találsz....

Tekken 5 öt hogy lehet futtatni PC-n ??? Mi kell hozzá ?

Sehogy: egyszerûbb hozzá egy PS2 :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Wearwolfff

Sziasztok?

tudna nekem vki segíteni?? Epsxe-vel nyomok psx játékokat.

pöpecül megy, de most leszedtem két játékot netrõl és nem boldogulok vele. régen meg voltak nekem de nem tudom hova lettek.

Az egyik a "slus00337 true pinball" ccd/img/sub

a másik a "slus00338 tetris plus" cue/bin

a bin img fájlok után van vmi .ecm kiterjesztés mi a fene ez????

ha kitörlöm a végérõl akkor a daemon még mindíg nem látja, de a poweriso igen, de mégsem indul.

Ha imigként töltöm be az emuba akkor se...

Mintha vmi bufferhibát jelez.

Gondoltam kiírom, de azt írja ki a pinballnál hogy a sub nem egyezik a lemez méretével vagy vmi ilyesmi.

rossz lenne a feltöltés?? vagy én csinálok rosszul valamit???

segítsetek ezt megoldani. vagy ha valakinek ezek megvannak cd-n jelezze. Köszi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
xt198

Sziasztok

egy olyan kérdésem lenne, hogy PC-re x360 emulátor létezik? (tehát xbox360as játékkal szeretnék játszani gépen)

elõre is kösz

Link to comment
Share on other sites

_L_

Sziasztok

egy olyan kérdésem lenne, hogy PC-re x360 emulátor létezik? (tehát xbox360as játékkal szeretnék játszani gépen)

elõre is kösz

Nem.És ha létezne akkor se tudnád hazsnálni,mert 0,0000000000000001 fps-el menne a game,vagy akármi.

Link to comment
Share on other sites

xt198

Nem.És ha létezne akkor se tudnád hazsnálni,mert 0,0000000000000001 fps-el menne a game,vagy akármi.

oké :D

köszi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Iam_The_Ghost

Tudom, nem fogok rá választ kapni, de megkérdem azért: a PCSX 2-ben ügyebár lehet a programmal menteni, ezek a save statek. Na most az egyik gameben úgy van, hogy több partra van osztva és az 1. part végén kidob a fõmenübe és onnan kéne vissza menni egy másik menübe, ahol el lehet indítani a part 2-t. A gond az, hogy ehhez mindenráon el kell menteni memory cardba, de nem tudom hogy kell. Csak akkor tudom elmenteni oda, ha újra kezdem az egész gamet (amit nagyon nem akarok), de ha betöltöm a statet, akkor onnan nem tudom. Vki esetleg tudja a megoldást, hogy hogyan lehetne mégis ezt megcsinálni?

Link to comment
Share on other sites

Cyberbeni

NDS emuból meik a legjobb? én ideasemu.org-ról szedtem le, azzal eddig minden elindult, de néha kifagy. desmume-vel pedig nem nagyon megy semmi, pedig elvileg az a legjobb.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...